Korkuteli antikacılar, Korkuteli antika alanlar, Korkuteli antika eşya alanlar, Korkuteli antika eşyalar, Korkuteli eski alım satım, Korkuteli antika koleksiyoncuları, Korkuteli antika eşya alıcıları, Korkuteli antika şirketleri, Korkuteli antika firması, Korkuteli antika şirketi, Korkuteli antika firmaları, Korkuteli antika eşya şirketleri, Korkuteli antika eşya firması, Korkuteli antika eşya şirketi, Korkuteli antika eşya firmaları, Korkuteli müzayede şirketi, Korkuteli eski alanlar, Korkuteli eski eşya alanlar, Korkuteli antika alan yerler, Korkuteli antika eşya alan yerler, Korkuteli eski alan yerler, Korkuteli eski eşya alan yerler, Korkuteli antika pazarı, Korkuteli antika alım satım, Korkuteli antika alıcıları, Korkuteli antika satıcıları, Korkuteli antika eşya satıcıları, Korkuteli eski eşya alıcıları, Korkuteli eski eşya satıcıları, Korkuteli antika fiyatları, Korkuteli antika eşya fiyatları, Korkuteli eski fiyatları, Korkuteli eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antalya Korkuteli Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Korkuteli antika eşya alanlar ve Korkuteli antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Korkuteli antika eşya şirketimiz, Korkuteli antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Korkuteli Antika Alanlar

Korkuteli antika alanlar ve Korkuteli antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Korkuteli antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Korkuteli antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Korkuteli Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Korkuteli antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Korkuteli

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Korkuteli antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Korkuteli antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Korkuteli Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Korkuteli antika eşya alanlar ve Korkuteli antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Korkuteli antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Korkuteli antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Korkuteli Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Korkuteli antika eşya alanların tercih ettiği, Korkuteli bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Korkuteli antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Korkuteli antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Korkuteli antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Korkuteli Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Korkuteli eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Korkuteli eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Korkuteli eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Korkuteli eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Korkuteli eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Korkuteli Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Korkuteli bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Korkuteli antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Korkuteli bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Korkuteli antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Korkuteli antikacılar, Korkuteli antika eşyalar, Korkuteli eski eşyalar, Korkuteli antika şirketleri, Korkuteli antika firması, Korkuteli müzayede şirketi,Korkuteli el yazması alanlar, Korkuteli Kuran’ı kerim alanlar, Korkuteli hat yazı alanlar, Korkuteli obje alanlar, Korkuteli gümüş alanlar, Korkuteli turalı gümüş alanlar, Korkuteli karaf alanlar, vazo alanlar, Korkuteli jardinyer alanlar, Korkuteli resim alanlar, Korkuteli modern resim alanlar, Korkuteli aplik alanlar, Korkuteli bahü alanlar, Korkuteli bavul alanlar, Korkuteli çanak alanlar, Korkuteli çömlek alanlar, Korkuteli bakır alanlar, baston alanlar, Korkuteli biskiü alanlar, Korkuteli billur alanlar, Korkuteli cam alanlar, Korkuteli kristal alanlar, Korkuteli bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Korkuteli bandırma halısı alanlar, Korkuteli ceviz yemek odası alanlar, Korkuteli ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Korkuteli ceviz sandalye alanlar, Korkuteli cümbüş alanlar, Korkuteli constantin oble alanlar, Korkuteli cam obje alanlar, Korkuteli beykoz alanlar.

Korkuteli bohem alanlar, Korkuteli çeşmi bülbül alanlar, Korkuteli çeşme taşı alanlar, Korkuteli çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Korkuteli arnevu alanlar, art deko alanlar, Korkuteli deko alanlar, Korkuteli ayna alanlar, Korkuteli asma avize alanlar, Korkuteli aznavur gümüş alanlar, Korkuteli aznavur alanlar, Korkuteli bafon alanlar, Korkuteli ayvazozki alanlar, Korkuteli dolap alanlar, Korkuteli divit alanlar, Korkuteli biblo alanlar, Korkuteli dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Korkuteli daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Korkuteli dekopaj işi alanlar, Korkuteli dual alanlar, Korkuteli dual pikap alanlar.

Korkuteli dümen alanlar, Korkuteli gemici dümeni alanlar, Korkuteli gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Korkuteli derbent halı alanlar, Korkuteli eviye alanlar, Korkuteli ev halısı alanlar, Korkuteli elbiselik alanlar, Korkuteli elbise alanlar, Korkuteli paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Korkuteli el işi alanlar, Korkuteli el işi halı alanlar, Korkuteli el işi alanlar, Korkuteli el işi kilim alanlar, Korkuteli çan alanlar, Korkuteli kilise çanı alanlar, Korkuteli gemici çanı alanlar, Korkuteli çarık alanlar, Korkuteli Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Korkuteli ferforje alanlar, Korkuteli fistan alanlar, Korkuteli Osmanlı fistan alanlar, Korkuteli portmanto alanlar, Korkuteli eski saat alanlar, Korkuteli frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Korkuteli bronz heykel alanlar, Korkuteli bronz sütün alanlar, Korkuteli bronz avize alanlar, Korkuteli bronz vazo alanlar, Korkuteli bronz kutu alanlar, Korkuteli bronz el işi alanlar.

Korkuteli halı alanlar, Korkuteli lamba alanlar, resim alanlar, Korkuteli parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Korkuteli insan biblosu alanlar, Korkuteli oryantel biblo alanlar, Korkuteli kuş biblosu alanlar, Korkuteli havlu alanlar, Korkuteli mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Korkuteli turkısh antika alanlar, Korkuteli Osmanlı eşyalar alanlar, Korkuteli eski gelinlik alanlar, Korkuteli İstanbul resimleri alanlar, Korkuteli altın varak sehpa alanlar, Korkuteli altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Korkuteli afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Korkuteli bronz fener alanlar, Korkuteli bünyen alanlar, Korkuteli develi halı alanlar, Korkuteli dürbün alanlar, Korkuteli teleskop alanlar, Korkuteli sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Korkuteli çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Korkuteli flama alanlar, Korkuteli alem alanlar, Korkuteli arabesk alanlar.

Korkuteli pul alanlar, Korkuteli Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Korkuteli eski fincan alanlar, Korkuteli cam altı alanlar, Korkuteli şamdan alanlar, Korkuteli oryantel heykel alanlar, Korkuteli gümüşlük alanlar, Korkuteli hat yazı alanlar, Korkuteli teship alanlar, hokka alanlar, Korkuteli tophane alanlar, Korkuteli goblen alanlar, Korkuteli çin eski eşyalar alanlar, Korkuteli Çanakkale alanlar, Korkuteli Çanakkale vazo alanlar, Korkuteli fil dişi heykel alanlar, Korkuteli fil dişi baston alanlar, Korkuteli fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Korkuteli fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Korkuteli duvar saati alanlar, Korkuteli bez alanlar, buda heykel alanlar, Korkuteli hamedan halı alanlar, Korkuteli kılıç alanlar, Korkuteli antika kılıç alanlar.

Korkuteli antika araba alanlar, Korkuteli antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Korkuteli antika eşyalar alanlar, Korkuteli kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Korkuteli antika foto alanlar, Korkuteli kehribar alanlar, Korkuteli kehribar tesbih alanlar, Korkuteli Kütahya alanlar, kınık alanlar, Korkuteli seramik eşya alanlar, Korkuteli kilit alanlar, Korkuteli anahtar alanlar, Korkuteli antika anahtar alanlar, Korkuteli antika kilit alanlar, Korkuteli josefin alanlar, kaşpo alanlar, Korkuteli antika silah alanlar, Korkuteli antika rahle alanlar, rahle alanlar, Korkuteli lambader alanlar, Korkuteli minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Korkuteli komidin alanlar, Korkuteli kara kalem resim alanlar, Korkuteli blue black alanlar, Korkuteli mask alanlar, eski mask alanlar, Korkuteli aşurelik alanlar.

Korkuteli saleplik alanlar, bozalık alanlar, Korkuteli antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Korkuteli gramofon alanlar, Korkuteli mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Korkuteli güdüm alanlar, Korkuteli tekke işi alanlar, Korkuteli İznik alanlar, Korkuteli pusula alanlar, Korkuteli gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Korkuteli periyor saat alanlar, Korkuteli mangal alanlar, Korkuteli eski mangal alanlar, Korkuteli Şam işi alanlar, Korkuteli Süleymaniye işi alanlar, Korkuteli takunya alanlar, Korkuteli gümüş takunya alanlar, Korkuteli Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Korkuteli seccade alanlar, Korkuteli eski seccade alanlar, Korkuteli Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Korkuteli tablo alanlar.

Korkuteli antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Korkuteli abajur alanlar, Korkuteli sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Korkuteli antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Korkuteli madalya alanlar, Korkuteli eşya alanlar, Korkuteli ferman alanlar, Korkuteli berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Korkuteli jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Korkuteli bahça alanlar, Korkuteli Osmanlı bohça alanlar, Korkuteli bindallı alanlar, kaftan alanlar, Korkuteli ampir alanlar, Korkuteli chrıstofle alanlar, Korkuteli ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Korkuteli şamdan alanlar, Korkuteli çanta alanlar, Korkuteli van işi savat alanlar, Korkuteli tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Korkuteli Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Korkuteli hokka alanlar, Korkuteli fransız mine alanlar, Korkuteli teşhir vitrini alanlar, Korkuteli buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Korkuteli keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Korkuteli kandil alanlar, Korkuteli ebru alanlar, Korkuteli mustafa düzgünman alanlar, Korkuteli zigon alanlar, Korkuteli zemzemlik alanlar, Korkuteli mücevher kutusu alanlar, Korkuteli dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Korkuteli sürahi alanlar, Korkuteli Osmanlı sürahi alanlar, Korkuteli antik mercan alanlar, Korkuteli makta alanlar, teslim taşı alanlar, Korkuteli antik sedef alanlar, Korkuteli minyatür alanlar, Korkuteli kabe örtüsü alanlar, Korkuteli gülebdan alanlar, Korkuteli mineli dürbün alanlar, Korkuteli sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Korkuteli şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Korkuteli lali gue alanlar, Korkuteli gece sürahisi alanlar, Korkuteli meissen alanlar, Korkuteli satsuma alanlar, Korkuteli hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Korkuteli macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Korkuteli constantine alanlar, Korkuteli anonim alanlar, Korkuteli leyla gamsız alanlar, Korkuteli ibrahim safi alanlar, Korkuteli bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Korkuteli herend alanlar, Korkuteli nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Korkuteli osmanlıca alanlar, Korkuteli kitap alanlar, Korkuteli kalle alanlar, ali kartal alanlar, Korkuteli haydar besim aydar alanlar, Korkuteli orhan peker alanlar, Korkuteli sıtkı olçar alanlar, Korkuteli Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Korkuteli edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Korkuteli rus gümüşü alanlar, Korkuteli minyatür alanlar, Korkuteli viyana heykel alanlar, Korkuteli oryantal heykel alanlar, Korkuteli f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Korkuteli merasim kılıcı alanlar.

Korkuteli ahşap hilye alanlar, Korkuteli hereke halı alanlar, kuka alanlar, Korkuteli tesbih alanlar, Korkuteli seyahat saati alanlar, Korkuteli gravür alanlar, Korkuteli degü alanlar, radio antika alanlar, Korkuteli opalin alanlar, Korkuteli radyo alanlar, Korkuteli kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Korkuteli laledan alanlar, Korkuteli karaf alanlar, Korkuteli çerezlik alanlar, Korkuteli sahleplik alanlar, Korkuteli tutya alanlar, Korkuteli likör takımı alanlar, Korkuteli mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Korkuteli zarf alanlar, Korkuteli nargile alanlar, Korkuteli gülabdan alanlar, Korkuteli ferman alanlar, Korkuteli berat alanlar.

Korkuteli hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Korkuteli şifa tası alanlar, Korkuteli hokka takımı alanlar, Korkuteli mangal alanlar, Korkuteli barutluk alanlar, Korkuteli tombak alanlar, Korkuteli saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Korkuteli ağızlık alanlar, kemer alanlar, Korkuteli hançer alanlar, Korkuteli kılıç alanlar, Korkuteli mühürler alanlar, Korkuteli mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Korkuteli Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Korkuteli seccade alanlar, Korkuteli sırmalı örtüler alanlar, Korkuteli antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.