Konyaaltı antikacılar, Konyaaltı antika alanlar, Konyaaltı antika eşya alanlar, Konyaaltı antika eşyalar, Konyaaltı eski alım satım, Konyaaltı antika koleksiyoncuları, Konyaaltı antika eşya alıcıları, Konyaaltı antika şirketleri, Konyaaltı antika firması, Konyaaltı antika şirketi, Konyaaltı antika firmaları, Konyaaltı antika eşya şirketleri, Konyaaltı antika eşya firması, Konyaaltı antika eşya şirketi, Konyaaltı antika eşya firmaları, Konyaaltı müzayede şirketi, Konyaaltı eski alanlar, Konyaaltı eski eşya alanlar, Konyaaltı antika alan yerler, Konyaaltı antika eşya alan yerler, Konyaaltı eski alan yerler, Konyaaltı eski eşya alan yerler, Konyaaltı antika pazarı, Konyaaltı antika alım satım, Konyaaltı antika alıcıları, Konyaaltı antika satıcıları, Konyaaltı antika eşya satıcıları, Konyaaltı eski eşya alıcıları, Konyaaltı eski eşya satıcıları, Konyaaltı antika fiyatları, Konyaaltı antika eşya fiyatları, Konyaaltı eski fiyatları, Konyaaltı eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antalya Konyaaltı Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Konyaaltı antika eşya alanlar ve Konyaaltı antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Konyaaltı antika eşya şirketimiz, Konyaaltı antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Konyaaltı Antika Alanlar

Konyaaltı antika alanlar ve Konyaaltı antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Konyaaltı antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Konyaaltı antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Konyaaltı Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Konyaaltı antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Konyaaltı

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Konyaaltı antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Konyaaltı antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Konyaaltı Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Konyaaltı antika eşya alanlar ve Konyaaltı antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Konyaaltı antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Konyaaltı antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Konyaaltı Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Konyaaltı antika eşya alanların tercih ettiği, Konyaaltı bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Konyaaltı antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Konyaaltı antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Konyaaltı antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Konyaaltı Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Konyaaltı eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Konyaaltı eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Konyaaltı eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Konyaaltı eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Konyaaltı eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Konyaaltı Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Konyaaltı bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Konyaaltı antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Konyaaltı bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Konyaaltı antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Konyaaltı antikacılar, Konyaaltı antika eşyalar, Konyaaltı eski eşyalar, Konyaaltı antika şirketleri, Konyaaltı antika firması, Konyaaltı müzayede şirketi,Konyaaltı el yazması alanlar, Konyaaltı Kuran’ı kerim alanlar, Konyaaltı hat yazı alanlar, Konyaaltı obje alanlar, Konyaaltı gümüş alanlar, Konyaaltı turalı gümüş alanlar, Konyaaltı karaf alanlar, vazo alanlar, Konyaaltı jardinyer alanlar, Konyaaltı resim alanlar, Konyaaltı modern resim alanlar, Konyaaltı aplik alanlar, Konyaaltı bahü alanlar, Konyaaltı bavul alanlar, Konyaaltı çanak alanlar, Konyaaltı çömlek alanlar, Konyaaltı bakır alanlar, baston alanlar, Konyaaltı biskiü alanlar, Konyaaltı billur alanlar, Konyaaltı cam alanlar, Konyaaltı kristal alanlar, Konyaaltı bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Konyaaltı bandırma halısı alanlar, Konyaaltı ceviz yemek odası alanlar, Konyaaltı ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Konyaaltı ceviz sandalye alanlar, Konyaaltı cümbüş alanlar, Konyaaltı constantin oble alanlar, Konyaaltı cam obje alanlar, Konyaaltı beykoz alanlar.

Konyaaltı bohem alanlar, Konyaaltı çeşmi bülbül alanlar, Konyaaltı çeşme taşı alanlar, Konyaaltı çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Konyaaltı arnevu alanlar, art deko alanlar, Konyaaltı deko alanlar, Konyaaltı ayna alanlar, Konyaaltı asma avize alanlar, Konyaaltı aznavur gümüş alanlar, Konyaaltı aznavur alanlar, Konyaaltı bafon alanlar, Konyaaltı ayvazozki alanlar, Konyaaltı dolap alanlar, Konyaaltı divit alanlar, Konyaaltı biblo alanlar, Konyaaltı dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Konyaaltı daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Konyaaltı dekopaj işi alanlar, Konyaaltı dual alanlar, Konyaaltı dual pikap alanlar.

Konyaaltı dümen alanlar, Konyaaltı gemici dümeni alanlar, Konyaaltı gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Konyaaltı derbent halı alanlar, Konyaaltı eviye alanlar, Konyaaltı ev halısı alanlar, Konyaaltı elbiselik alanlar, Konyaaltı elbise alanlar, Konyaaltı paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Konyaaltı el işi alanlar, Konyaaltı el işi halı alanlar, Konyaaltı el işi alanlar, Konyaaltı el işi kilim alanlar, Konyaaltı çan alanlar, Konyaaltı kilise çanı alanlar, Konyaaltı gemici çanı alanlar, Konyaaltı çarık alanlar, Konyaaltı Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Konyaaltı ferforje alanlar, Konyaaltı fistan alanlar, Konyaaltı Osmanlı fistan alanlar, Konyaaltı portmanto alanlar, Konyaaltı eski saat alanlar, Konyaaltı frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Konyaaltı bronz heykel alanlar, Konyaaltı bronz sütün alanlar, Konyaaltı bronz avize alanlar, Konyaaltı bronz vazo alanlar, Konyaaltı bronz kutu alanlar, Konyaaltı bronz el işi alanlar.

Konyaaltı halı alanlar, Konyaaltı lamba alanlar, resim alanlar, Konyaaltı parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Konyaaltı insan biblosu alanlar, Konyaaltı oryantel biblo alanlar, Konyaaltı kuş biblosu alanlar, Konyaaltı havlu alanlar, Konyaaltı mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Konyaaltı turkısh antika alanlar, Konyaaltı Osmanlı eşyalar alanlar, Konyaaltı eski gelinlik alanlar, Konyaaltı İstanbul resimleri alanlar, Konyaaltı altın varak sehpa alanlar, Konyaaltı altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Konyaaltı afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Konyaaltı bronz fener alanlar, Konyaaltı bünyen alanlar, Konyaaltı develi halı alanlar, Konyaaltı dürbün alanlar, Konyaaltı teleskop alanlar, Konyaaltı sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Konyaaltı çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Konyaaltı flama alanlar, Konyaaltı alem alanlar, Konyaaltı arabesk alanlar.

Konyaaltı pul alanlar, Konyaaltı Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Konyaaltı eski fincan alanlar, Konyaaltı cam altı alanlar, Konyaaltı şamdan alanlar, Konyaaltı oryantel heykel alanlar, Konyaaltı gümüşlük alanlar, Konyaaltı hat yazı alanlar, Konyaaltı teship alanlar, hokka alanlar, Konyaaltı tophane alanlar, Konyaaltı goblen alanlar, Konyaaltı çin eski eşyalar alanlar, Konyaaltı Çanakkale alanlar, Konyaaltı Çanakkale vazo alanlar, Konyaaltı fil dişi heykel alanlar, Konyaaltı fil dişi baston alanlar, Konyaaltı fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Konyaaltı fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Konyaaltı duvar saati alanlar, Konyaaltı bez alanlar, buda heykel alanlar, Konyaaltı hamedan halı alanlar, Konyaaltı kılıç alanlar, Konyaaltı antika kılıç alanlar.

Konyaaltı antika araba alanlar, Konyaaltı antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Konyaaltı antika eşyalar alanlar, Konyaaltı kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Konyaaltı antika foto alanlar, Konyaaltı kehribar alanlar, Konyaaltı kehribar tesbih alanlar, Konyaaltı Kütahya alanlar, kınık alanlar, Konyaaltı seramik eşya alanlar, Konyaaltı kilit alanlar, Konyaaltı anahtar alanlar, Konyaaltı antika anahtar alanlar, Konyaaltı antika kilit alanlar, Konyaaltı josefin alanlar, kaşpo alanlar, Konyaaltı antika silah alanlar, Konyaaltı antika rahle alanlar, rahle alanlar, Konyaaltı lambader alanlar, Konyaaltı minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Konyaaltı komidin alanlar, Konyaaltı kara kalem resim alanlar, Konyaaltı blue black alanlar, Konyaaltı mask alanlar, eski mask alanlar, Konyaaltı aşurelik alanlar.

Konyaaltı saleplik alanlar, bozalık alanlar, Konyaaltı antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Konyaaltı gramofon alanlar, Konyaaltı mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Konyaaltı güdüm alanlar, Konyaaltı tekke işi alanlar, Konyaaltı İznik alanlar, Konyaaltı pusula alanlar, Konyaaltı gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Konyaaltı periyor saat alanlar, Konyaaltı mangal alanlar, Konyaaltı eski mangal alanlar, Konyaaltı Şam işi alanlar, Konyaaltı Süleymaniye işi alanlar, Konyaaltı takunya alanlar, Konyaaltı gümüş takunya alanlar, Konyaaltı Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Konyaaltı seccade alanlar, Konyaaltı eski seccade alanlar, Konyaaltı Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Konyaaltı tablo alanlar.

Konyaaltı antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Konyaaltı abajur alanlar, Konyaaltı sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Konyaaltı antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Konyaaltı madalya alanlar, Konyaaltı eşya alanlar, Konyaaltı ferman alanlar, Konyaaltı berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Konyaaltı jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Konyaaltı bahça alanlar, Konyaaltı Osmanlı bohça alanlar, Konyaaltı bindallı alanlar, kaftan alanlar, Konyaaltı ampir alanlar, Konyaaltı chrıstofle alanlar, Konyaaltı ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Konyaaltı şamdan alanlar, Konyaaltı çanta alanlar, Konyaaltı van işi savat alanlar, Konyaaltı tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Konyaaltı Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Konyaaltı hokka alanlar, Konyaaltı fransız mine alanlar, Konyaaltı teşhir vitrini alanlar, Konyaaltı buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Konyaaltı keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Konyaaltı kandil alanlar, Konyaaltı ebru alanlar, Konyaaltı mustafa düzgünman alanlar, Konyaaltı zigon alanlar, Konyaaltı zemzemlik alanlar, Konyaaltı mücevher kutusu alanlar, Konyaaltı dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Konyaaltı sürahi alanlar, Konyaaltı Osmanlı sürahi alanlar, Konyaaltı antik mercan alanlar, Konyaaltı makta alanlar, teslim taşı alanlar, Konyaaltı antik sedef alanlar, Konyaaltı minyatür alanlar, Konyaaltı kabe örtüsü alanlar, Konyaaltı gülebdan alanlar, Konyaaltı mineli dürbün alanlar, Konyaaltı sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Konyaaltı şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Konyaaltı lali gue alanlar, Konyaaltı gece sürahisi alanlar, Konyaaltı meissen alanlar, Konyaaltı satsuma alanlar, Konyaaltı hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Konyaaltı macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Konyaaltı constantine alanlar, Konyaaltı anonim alanlar, Konyaaltı leyla gamsız alanlar, Konyaaltı ibrahim safi alanlar, Konyaaltı bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Konyaaltı herend alanlar, Konyaaltı nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Konyaaltı osmanlıca alanlar, Konyaaltı kitap alanlar, Konyaaltı kalle alanlar, ali kartal alanlar, Konyaaltı haydar besim aydar alanlar, Konyaaltı orhan peker alanlar, Konyaaltı sıtkı olçar alanlar, Konyaaltı Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Konyaaltı edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Konyaaltı rus gümüşü alanlar, Konyaaltı minyatür alanlar, Konyaaltı viyana heykel alanlar, Konyaaltı oryantal heykel alanlar, Konyaaltı f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Konyaaltı merasim kılıcı alanlar.

Konyaaltı ahşap hilye alanlar, Konyaaltı hereke halı alanlar, kuka alanlar, Konyaaltı tesbih alanlar, Konyaaltı seyahat saati alanlar, Konyaaltı gravür alanlar, Konyaaltı degü alanlar, radio antika alanlar, Konyaaltı opalin alanlar, Konyaaltı radyo alanlar, Konyaaltı kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Konyaaltı laledan alanlar, Konyaaltı karaf alanlar, Konyaaltı çerezlik alanlar, Konyaaltı sahleplik alanlar, Konyaaltı tutya alanlar, Konyaaltı likör takımı alanlar, Konyaaltı mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Konyaaltı zarf alanlar, Konyaaltı nargile alanlar, Konyaaltı gülabdan alanlar, Konyaaltı ferman alanlar, Konyaaltı berat alanlar.

Konyaaltı hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Konyaaltı şifa tası alanlar, Konyaaltı hokka takımı alanlar, Konyaaltı mangal alanlar, Konyaaltı barutluk alanlar, Konyaaltı tombak alanlar, Konyaaltı saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Konyaaltı ağızlık alanlar, kemer alanlar, Konyaaltı hançer alanlar, Konyaaltı kılıç alanlar, Konyaaltı mühürler alanlar, Konyaaltı mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Konyaaltı Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Konyaaltı seccade alanlar, Konyaaltı sırmalı örtüler alanlar, Konyaaltı antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.