Kepez antikacılar, Kepez antika alanlar, Kepez antika eşya alanlar, Kepez antika eşyalar, Kepez eski alım satım, Kepez antika koleksiyoncuları, Kepez antika eşya alıcıları, Kepez antika şirketleri, Kepez antika firması, Kepez antika şirketi, Kepez antika firmaları, Kepez antika eşya şirketleri, Kepez antika eşya firması, Kepez antika eşya şirketi, Kepez antika eşya firmaları, Kepez müzayede şirketi, Kepez eski alanlar, Kepez eski eşya alanlar, Kepez antika alan yerler, Kepez antika eşya alan yerler, Kepez eski alan yerler, Kepez eski eşya alan yerler, Kepez antika pazarı, Kepez antika alım satım, Kepez antika alıcıları, Kepez antika satıcıları, Kepez antika eşya satıcıları, Kepez eski eşya alıcıları, Kepez eski eşya satıcıları, Kepez antika fiyatları, Kepez antika eşya fiyatları, Kepez eski fiyatları, Kepez eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antalya Kepez Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Kepez antika eşya alanlar ve Kepez antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Kepez antika eşya şirketimiz, Kepez antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Kepez Antika Alanlar

Kepez antika alanlar ve Kepez antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Kepez antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Kepez antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Kepez Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Kepez antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Kepez

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Kepez antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Kepez antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Kepez Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Kepez antika eşya alanlar ve Kepez antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Kepez antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Kepez antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Kepez Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Kepez antika eşya alanların tercih ettiği, Kepez bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Kepez antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Kepez antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Kepez antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Kepez Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Kepez eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Kepez eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Kepez eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Kepez eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Kepez eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Kepez Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Kepez bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Kepez antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Kepez bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Kepez antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Kepez antikacılar, Kepez antika eşyalar, Kepez eski eşyalar, Kepez antika şirketleri, Kepez antika firması, Kepez müzayede şirketi,Kepez el yazması alanlar, Kepez Kuran’ı kerim alanlar, Kepez hat yazı alanlar, Kepez obje alanlar, Kepez gümüş alanlar, Kepez turalı gümüş alanlar, Kepez karaf alanlar, vazo alanlar, Kepez jardinyer alanlar, Kepez resim alanlar, Kepez modern resim alanlar, Kepez aplik alanlar, Kepez bahü alanlar, Kepez bavul alanlar, Kepez çanak alanlar, Kepez çömlek alanlar, Kepez bakır alanlar, baston alanlar, Kepez biskiü alanlar, Kepez billur alanlar, Kepez cam alanlar, Kepez kristal alanlar, Kepez bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Kepez bandırma halısı alanlar, Kepez ceviz yemek odası alanlar, Kepez ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Kepez ceviz sandalye alanlar, Kepez cümbüş alanlar, Kepez constantin oble alanlar, Kepez cam obje alanlar, Kepez beykoz alanlar.

Kepez bohem alanlar, Kepez çeşmi bülbül alanlar, Kepez çeşme taşı alanlar, Kepez çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Kepez arnevu alanlar, art deko alanlar, Kepez deko alanlar, Kepez ayna alanlar, Kepez asma avize alanlar, Kepez aznavur gümüş alanlar, Kepez aznavur alanlar, Kepez bafon alanlar, Kepez ayvazozki alanlar, Kepez dolap alanlar, Kepez divit alanlar, Kepez biblo alanlar, Kepez dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Kepez daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Kepez dekopaj işi alanlar, Kepez dual alanlar, Kepez dual pikap alanlar.

Kepez dümen alanlar, Kepez gemici dümeni alanlar, Kepez gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Kepez derbent halı alanlar, Kepez eviye alanlar, Kepez ev halısı alanlar, Kepez elbiselik alanlar, Kepez elbise alanlar, Kepez paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Kepez el işi alanlar, Kepez el işi halı alanlar, Kepez el işi alanlar, Kepez el işi kilim alanlar, Kepez çan alanlar, Kepez kilise çanı alanlar, Kepez gemici çanı alanlar, Kepez çarık alanlar, Kepez Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Kepez ferforje alanlar, Kepez fistan alanlar, Kepez Osmanlı fistan alanlar, Kepez portmanto alanlar, Kepez eski saat alanlar, Kepez frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Kepez bronz heykel alanlar, Kepez bronz sütün alanlar, Kepez bronz avize alanlar, Kepez bronz vazo alanlar, Kepez bronz kutu alanlar, Kepez bronz el işi alanlar.

Kepez halı alanlar, Kepez lamba alanlar, resim alanlar, Kepez parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Kepez insan biblosu alanlar, Kepez oryantel biblo alanlar, Kepez kuş biblosu alanlar, Kepez havlu alanlar, Kepez mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Kepez turkısh antika alanlar, Kepez Osmanlı eşyalar alanlar, Kepez eski gelinlik alanlar, Kepez İstanbul resimleri alanlar, Kepez altın varak sehpa alanlar, Kepez altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Kepez afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Kepez bronz fener alanlar, Kepez bünyen alanlar, Kepez develi halı alanlar, Kepez dürbün alanlar, Kepez teleskop alanlar, Kepez sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Kepez çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Kepez flama alanlar, Kepez alem alanlar, Kepez arabesk alanlar.

Kepez pul alanlar, Kepez Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Kepez eski fincan alanlar, Kepez cam altı alanlar, Kepez şamdan alanlar, Kepez oryantel heykel alanlar, Kepez gümüşlük alanlar, Kepez hat yazı alanlar, Kepez teship alanlar, hokka alanlar, Kepez tophane alanlar, Kepez goblen alanlar, Kepez çin eski eşyalar alanlar, Kepez Çanakkale alanlar, Kepez Çanakkale vazo alanlar, Kepez fil dişi heykel alanlar, Kepez fil dişi baston alanlar, Kepez fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Kepez fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Kepez duvar saati alanlar, Kepez bez alanlar, buda heykel alanlar, Kepez hamedan halı alanlar, Kepez kılıç alanlar, Kepez antika kılıç alanlar.

Kepez antika araba alanlar, Kepez antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Kepez antika eşyalar alanlar, Kepez kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Kepez antika foto alanlar, Kepez kehribar alanlar, Kepez kehribar tesbih alanlar, Kepez Kütahya alanlar, kınık alanlar, Kepez seramik eşya alanlar, Kepez kilit alanlar, Kepez anahtar alanlar, Kepez antika anahtar alanlar, Kepez antika kilit alanlar, Kepez josefin alanlar, kaşpo alanlar, Kepez antika silah alanlar, Kepez antika rahle alanlar, rahle alanlar, Kepez lambader alanlar, Kepez minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Kepez komidin alanlar, Kepez kara kalem resim alanlar, Kepez blue black alanlar, Kepez mask alanlar, eski mask alanlar, Kepez aşurelik alanlar.

Kepez saleplik alanlar, bozalık alanlar, Kepez antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Kepez gramofon alanlar, Kepez mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Kepez güdüm alanlar, Kepez tekke işi alanlar, Kepez İznik alanlar, Kepez pusula alanlar, Kepez gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Kepez periyor saat alanlar, Kepez mangal alanlar, Kepez eski mangal alanlar, Kepez Şam işi alanlar, Kepez Süleymaniye işi alanlar, Kepez takunya alanlar, Kepez gümüş takunya alanlar, Kepez Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Kepez seccade alanlar, Kepez eski seccade alanlar, Kepez Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Kepez tablo alanlar.

Kepez antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Kepez abajur alanlar, Kepez sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Kepez antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Kepez madalya alanlar, Kepez eşya alanlar, Kepez ferman alanlar, Kepez berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Kepez jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Kepez bahça alanlar, Kepez Osmanlı bohça alanlar, Kepez bindallı alanlar, kaftan alanlar, Kepez ampir alanlar, Kepez chrıstofle alanlar, Kepez ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Kepez şamdan alanlar, Kepez çanta alanlar, Kepez van işi savat alanlar, Kepez tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Kepez Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Kepez hokka alanlar, Kepez fransız mine alanlar, Kepez teşhir vitrini alanlar, Kepez buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Kepez keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Kepez kandil alanlar, Kepez ebru alanlar, Kepez mustafa düzgünman alanlar, Kepez zigon alanlar, Kepez zemzemlik alanlar, Kepez mücevher kutusu alanlar, Kepez dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Kepez sürahi alanlar, Kepez Osmanlı sürahi alanlar, Kepez antik mercan alanlar, Kepez makta alanlar, teslim taşı alanlar, Kepez antik sedef alanlar, Kepez minyatür alanlar, Kepez kabe örtüsü alanlar, Kepez gülebdan alanlar, Kepez mineli dürbün alanlar, Kepez sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Kepez şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Kepez lali gue alanlar, Kepez gece sürahisi alanlar, Kepez meissen alanlar, Kepez satsuma alanlar, Kepez hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Kepez macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Kepez constantine alanlar, Kepez anonim alanlar, Kepez leyla gamsız alanlar, Kepez ibrahim safi alanlar, Kepez bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Kepez herend alanlar, Kepez nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Kepez osmanlıca alanlar, Kepez kitap alanlar, Kepez kalle alanlar, ali kartal alanlar, Kepez haydar besim aydar alanlar, Kepez orhan peker alanlar, Kepez sıtkı olçar alanlar, Kepez Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Kepez edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Kepez rus gümüşü alanlar, Kepez minyatür alanlar, Kepez viyana heykel alanlar, Kepez oryantal heykel alanlar, Kepez f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Kepez merasim kılıcı alanlar.

Kepez ahşap hilye alanlar, Kepez hereke halı alanlar, kuka alanlar, Kepez tesbih alanlar, Kepez seyahat saati alanlar, Kepez gravür alanlar, Kepez degü alanlar, radio antika alanlar, Kepez opalin alanlar, Kepez radyo alanlar, Kepez kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Kepez laledan alanlar, Kepez karaf alanlar, Kepez çerezlik alanlar, Kepez sahleplik alanlar, Kepez tutya alanlar, Kepez likör takımı alanlar, Kepez mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Kepez zarf alanlar, Kepez nargile alanlar, Kepez gülabdan alanlar, Kepez ferman alanlar, Kepez berat alanlar.

Kepez hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Kepez şifa tası alanlar, Kepez hokka takımı alanlar, Kepez mangal alanlar, Kepez barutluk alanlar, Kepez tombak alanlar, Kepez saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Kepez ağızlık alanlar, kemer alanlar, Kepez hançer alanlar, Kepez kılıç alanlar, Kepez mühürler alanlar, Kepez mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Kepez Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Kepez seccade alanlar, Kepez sırmalı örtüler alanlar, Kepez antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.