Kaş antikacılar, Kaş antika alanlar, Kaş antika eşya alanlar, Kaş antika eşyalar, Kaş eski alım satım, Kaş antika koleksiyoncuları, Kaş antika eşya alıcıları, Kaş antika şirketleri, Kaş antika firması, Kaş antika şirketi, Kaş antika firmaları, Kaş antika eşya şirketleri, Kaş antika eşya firması, Kaş antika eşya şirketi, Kaş antika eşya firmaları, Kaş müzayede şirketi, Kaş eski alanlar, Kaş eski eşya alanlar, Kaş antika alan yerler, Kaş antika eşya alan yerler, Kaş eski alan yerler, Kaş eski eşya alan yerler, Kaş antika pazarı, Kaş antika alım satım, Kaş antika alıcıları, Kaş antika satıcıları, Kaş antika eşya satıcıları, Kaş eski eşya alıcıları, Kaş eski eşya satıcıları, Kaş antika fiyatları, Kaş antika eşya fiyatları, Kaş eski fiyatları, Kaş eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antalya Kaş Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Kaş antika eşya alanlar ve Kaş antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Kaş antika eşya şirketimiz, Kaş antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Kaş Antika Alanlar

Kaş antika alanlar ve Kaş antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Kaş antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Kaş antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Kaş Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Kaş antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Kaş

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Kaş antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Kaş antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Kaş Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Kaş antika eşya alanlar ve Kaş antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Kaş antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Kaş antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Kaş Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Kaş antika eşya alanların tercih ettiği, Kaş bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Kaş antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Kaş antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Kaş antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Kaş Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Kaş eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Kaş eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Kaş eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Kaş eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Kaş eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Kaş Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Kaş bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Kaş antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Kaş bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Kaş antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Kaş antikacılar, Kaş antika eşyalar, Kaş eski eşyalar, Kaş antika şirketleri, Kaş antika firması, Kaş müzayede şirketi,Kaş el yazması alanlar, Kaş Kuran’ı kerim alanlar, Kaş hat yazı alanlar, Kaş obje alanlar, Kaş gümüş alanlar, Kaş turalı gümüş alanlar, Kaş karaf alanlar, vazo alanlar, Kaş jardinyer alanlar, Kaş resim alanlar, Kaş modern resim alanlar, Kaş aplik alanlar, Kaş bahü alanlar, Kaş bavul alanlar, Kaş çanak alanlar, Kaş çömlek alanlar, Kaş bakır alanlar, baston alanlar, Kaş biskiü alanlar, Kaş billur alanlar, Kaş cam alanlar, Kaş kristal alanlar, Kaş bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Kaş bandırma halısı alanlar, Kaş ceviz yemek odası alanlar, Kaş ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Kaş ceviz sandalye alanlar, Kaş cümbüş alanlar, Kaş constantin oble alanlar, Kaş cam obje alanlar, Kaş beykoz alanlar.

Kaş bohem alanlar, Kaş çeşmi bülbül alanlar, Kaş çeşme taşı alanlar, Kaş çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Kaş arnevu alanlar, art deko alanlar, Kaş deko alanlar, Kaş ayna alanlar, Kaş asma avize alanlar, Kaş aznavur gümüş alanlar, Kaş aznavur alanlar, Kaş bafon alanlar, Kaş ayvazozki alanlar, Kaş dolap alanlar, Kaş divit alanlar, Kaş biblo alanlar, Kaş dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Kaş daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Kaş dekopaj işi alanlar, Kaş dual alanlar, Kaş dual pikap alanlar.

Kaş dümen alanlar, Kaş gemici dümeni alanlar, Kaş gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Kaş derbent halı alanlar, Kaş eviye alanlar, Kaş ev halısı alanlar, Kaş elbiselik alanlar, Kaş elbise alanlar, Kaş paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Kaş el işi alanlar, Kaş el işi halı alanlar, Kaş el işi alanlar, Kaş el işi kilim alanlar, Kaş çan alanlar, Kaş kilise çanı alanlar, Kaş gemici çanı alanlar, Kaş çarık alanlar, Kaş Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Kaş ferforje alanlar, Kaş fistan alanlar, Kaş Osmanlı fistan alanlar, Kaş portmanto alanlar, Kaş eski saat alanlar, Kaş frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Kaş bronz heykel alanlar, Kaş bronz sütün alanlar, Kaş bronz avize alanlar, Kaş bronz vazo alanlar, Kaş bronz kutu alanlar, Kaş bronz el işi alanlar.

Kaş halı alanlar, Kaş lamba alanlar, resim alanlar, Kaş parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Kaş insan biblosu alanlar, Kaş oryantel biblo alanlar, Kaş kuş biblosu alanlar, Kaş havlu alanlar, Kaş mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Kaş turkısh antika alanlar, Kaş Osmanlı eşyalar alanlar, Kaş eski gelinlik alanlar, Kaş İstanbul resimleri alanlar, Kaş altın varak sehpa alanlar, Kaş altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Kaş afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Kaş bronz fener alanlar, Kaş bünyen alanlar, Kaş develi halı alanlar, Kaş dürbün alanlar, Kaş teleskop alanlar, Kaş sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Kaş çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Kaş flama alanlar, Kaş alem alanlar, Kaş arabesk alanlar.

Kaş pul alanlar, Kaş Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Kaş eski fincan alanlar, Kaş cam altı alanlar, Kaş şamdan alanlar, Kaş oryantel heykel alanlar, Kaş gümüşlük alanlar, Kaş hat yazı alanlar, Kaş teship alanlar, hokka alanlar, Kaş tophane alanlar, Kaş goblen alanlar, Kaş çin eski eşyalar alanlar, Kaş Çanakkale alanlar, Kaş Çanakkale vazo alanlar, Kaş fil dişi heykel alanlar, Kaş fil dişi baston alanlar, Kaş fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Kaş fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Kaş duvar saati alanlar, Kaş bez alanlar, buda heykel alanlar, Kaş hamedan halı alanlar, Kaş kılıç alanlar, Kaş antika kılıç alanlar.

Kaş antika araba alanlar, Kaş antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Kaş antika eşyalar alanlar, Kaş kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Kaş antika foto alanlar, Kaş kehribar alanlar, Kaş kehribar tesbih alanlar, Kaş Kütahya alanlar, kınık alanlar, Kaş seramik eşya alanlar, Kaş kilit alanlar, Kaş anahtar alanlar, Kaş antika anahtar alanlar, Kaş antika kilit alanlar, Kaş josefin alanlar, kaşpo alanlar, Kaş antika silah alanlar, Kaş antika rahle alanlar, rahle alanlar, Kaş lambader alanlar, Kaş minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Kaş komidin alanlar, Kaş kara kalem resim alanlar, Kaş blue black alanlar, Kaş mask alanlar, eski mask alanlar, Kaş aşurelik alanlar.

Kaş saleplik alanlar, bozalık alanlar, Kaş antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Kaş gramofon alanlar, Kaş mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Kaş güdüm alanlar, Kaş tekke işi alanlar, Kaş İznik alanlar, Kaş pusula alanlar, Kaş gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Kaş periyor saat alanlar, Kaş mangal alanlar, Kaş eski mangal alanlar, Kaş Şam işi alanlar, Kaş Süleymaniye işi alanlar, Kaş takunya alanlar, Kaş gümüş takunya alanlar, Kaş Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Kaş seccade alanlar, Kaş eski seccade alanlar, Kaş Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Kaş tablo alanlar.

Kaş antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Kaş abajur alanlar, Kaş sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Kaş antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Kaş madalya alanlar, Kaş eşya alanlar, Kaş ferman alanlar, Kaş berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Kaş jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Kaş bahça alanlar, Kaş Osmanlı bohça alanlar, Kaş bindallı alanlar, kaftan alanlar, Kaş ampir alanlar, Kaş chrıstofle alanlar, Kaş ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Kaş şamdan alanlar, Kaş çanta alanlar, Kaş van işi savat alanlar, Kaş tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Kaş Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Kaş hokka alanlar, Kaş fransız mine alanlar, Kaş teşhir vitrini alanlar, Kaş buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Kaş keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Kaş kandil alanlar, Kaş ebru alanlar, Kaş mustafa düzgünman alanlar, Kaş zigon alanlar, Kaş zemzemlik alanlar, Kaş mücevher kutusu alanlar, Kaş dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Kaş sürahi alanlar, Kaş Osmanlı sürahi alanlar, Kaş antik mercan alanlar, Kaş makta alanlar, teslim taşı alanlar, Kaş antik sedef alanlar, Kaş minyatür alanlar, Kaş kabe örtüsü alanlar, Kaş gülebdan alanlar, Kaş mineli dürbün alanlar, Kaş sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Kaş şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Kaş lali gue alanlar, Kaş gece sürahisi alanlar, Kaş meissen alanlar, Kaş satsuma alanlar, Kaş hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Kaş macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Kaş constantine alanlar, Kaş anonim alanlar, Kaş leyla gamsız alanlar, Kaş ibrahim safi alanlar, Kaş bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Kaş herend alanlar, Kaş nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Kaş osmanlıca alanlar, Kaş kitap alanlar, Kaş kalle alanlar, ali kartal alanlar, Kaş haydar besim aydar alanlar, Kaş orhan peker alanlar, Kaş sıtkı olçar alanlar, Kaş Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Kaş edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Kaş rus gümüşü alanlar, Kaş minyatür alanlar, Kaş viyana heykel alanlar, Kaş oryantal heykel alanlar, Kaş f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Kaş merasim kılıcı alanlar.

Kaş ahşap hilye alanlar, Kaş hereke halı alanlar, kuka alanlar, Kaş tesbih alanlar, Kaş seyahat saati alanlar, Kaş gravür alanlar, Kaş degü alanlar, radio antika alanlar, Kaş opalin alanlar, Kaş radyo alanlar, Kaş kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Kaş laledan alanlar, Kaş karaf alanlar, Kaş çerezlik alanlar, Kaş sahleplik alanlar, Kaş tutya alanlar, Kaş likör takımı alanlar, Kaş mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Kaş zarf alanlar, Kaş nargile alanlar, Kaş gülabdan alanlar, Kaş ferman alanlar, Kaş berat alanlar.

Kaş hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Kaş şifa tası alanlar, Kaş hokka takımı alanlar, Kaş mangal alanlar, Kaş barutluk alanlar, Kaş tombak alanlar, Kaş saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Kaş ağızlık alanlar, kemer alanlar, Kaş hançer alanlar, Kaş kılıç alanlar, Kaş mühürler alanlar, Kaş mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Kaş Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Kaş seccade alanlar, Kaş sırmalı örtüler alanlar, Kaş antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.