İbradı antikacılar, İbradı antika alanlar, İbradı antika eşya alanlar, İbradı antika eşyalar, İbradı eski alım satım, İbradı antika koleksiyoncuları, İbradı antika eşya alıcıları, İbradı antika şirketleri, İbradı antika firması, İbradı antika şirketi, İbradı antika firmaları, İbradı antika eşya şirketleri, İbradı antika eşya firması, İbradı antika eşya şirketi, İbradı antika eşya firmaları, İbradı müzayede şirketi, İbradı eski alanlar, İbradı eski eşya alanlar, İbradı antika alan yerler, İbradı antika eşya alan yerler, İbradı eski alan yerler, İbradı eski eşya alan yerler, İbradı antika pazarı, İbradı antika alım satım, İbradı antika alıcıları, İbradı antika satıcıları, İbradı antika eşya satıcıları, İbradı eski eşya alıcıları, İbradı eski eşya satıcıları, İbradı antika fiyatları, İbradı antika eşya fiyatları, İbradı eski fiyatları, İbradı eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antalya İbradı Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, İbradı antika eşya alanlar ve İbradı antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, İbradı antika eşya şirketimiz, İbradı antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

İbradı Antika Alanlar

İbradı antika alanlar ve İbradı antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. İbradı antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası İbradı antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

İbradı Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için İbradı antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar İbradı

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız İbradı antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile İbradı antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

İbradı Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, İbradı antika eşya alanlar ve İbradı antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler İbradı antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler İbradı antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

İbradı Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, İbradı antika eşya alanların tercih ettiği, İbradı bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. İbradı antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. İbradı antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda İbradı antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

İbradı Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA İbradı eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık İbradı eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok İbradı eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin İbradı eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de İbradı eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

İbradı Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine İbradı bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve İbradı antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

İbradı bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, İbradı antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: İbradı antikacılar, İbradı antika eşyalar, İbradı eski eşyalar, İbradı antika şirketleri, İbradı antika firması, İbradı müzayede şirketi,İbradı el yazması alanlar, İbradı Kuran’ı kerim alanlar, İbradı hat yazı alanlar, İbradı obje alanlar, İbradı gümüş alanlar, İbradı turalı gümüş alanlar, İbradı karaf alanlar, vazo alanlar, İbradı jardinyer alanlar, İbradı resim alanlar, İbradı modern resim alanlar, İbradı aplik alanlar, İbradı bahü alanlar, İbradı bavul alanlar, İbradı çanak alanlar, İbradı çömlek alanlar, İbradı bakır alanlar, baston alanlar, İbradı biskiü alanlar, İbradı billur alanlar, İbradı cam alanlar, İbradı kristal alanlar, İbradı bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, İbradı bandırma halısı alanlar, İbradı ceviz yemek odası alanlar, İbradı ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, İbradı ceviz sandalye alanlar, İbradı cümbüş alanlar, İbradı constantin oble alanlar, İbradı cam obje alanlar, İbradı beykoz alanlar.

İbradı bohem alanlar, İbradı çeşmi bülbül alanlar, İbradı çeşme taşı alanlar, İbradı çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, İbradı arnevu alanlar, art deko alanlar, İbradı deko alanlar, İbradı ayna alanlar, İbradı asma avize alanlar, İbradı aznavur gümüş alanlar, İbradı aznavur alanlar, İbradı bafon alanlar, İbradı ayvazozki alanlar, İbradı dolap alanlar, İbradı divit alanlar, İbradı biblo alanlar, İbradı dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, İbradı daldırma alanlar, dekopaj alanlar, İbradı dekopaj işi alanlar, İbradı dual alanlar, İbradı dual pikap alanlar.

İbradı dümen alanlar, İbradı gemici dümeni alanlar, İbradı gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, İbradı derbent halı alanlar, İbradı eviye alanlar, İbradı ev halısı alanlar, İbradı elbiselik alanlar, İbradı elbise alanlar, İbradı paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, İbradı el işi alanlar, İbradı el işi halı alanlar, İbradı el işi alanlar, İbradı el işi kilim alanlar, İbradı çan alanlar, İbradı kilise çanı alanlar, İbradı gemici çanı alanlar, İbradı çarık alanlar, İbradı Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, İbradı ferforje alanlar, İbradı fistan alanlar, İbradı Osmanlı fistan alanlar, İbradı portmanto alanlar, İbradı eski saat alanlar, İbradı frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, İbradı bronz heykel alanlar, İbradı bronz sütün alanlar, İbradı bronz avize alanlar, İbradı bronz vazo alanlar, İbradı bronz kutu alanlar, İbradı bronz el işi alanlar.

İbradı halı alanlar, İbradı lamba alanlar, resim alanlar, İbradı parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, İbradı insan biblosu alanlar, İbradı oryantel biblo alanlar, İbradı kuş biblosu alanlar, İbradı havlu alanlar, İbradı mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, İbradı turkısh antika alanlar, İbradı Osmanlı eşyalar alanlar, İbradı eski gelinlik alanlar, İbradı İstanbul resimleri alanlar, İbradı altın varak sehpa alanlar, İbradı altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, İbradı afkaniye halı alanlar, fener alanlar, İbradı bronz fener alanlar, İbradı bünyen alanlar, İbradı develi halı alanlar, İbradı dürbün alanlar, İbradı teleskop alanlar, İbradı sünnet şapkası Osmanlı alanlar, İbradı çatma alanlar, eski bayrak alanlar, İbradı flama alanlar, İbradı alem alanlar, İbradı arabesk alanlar.

İbradı pul alanlar, İbradı Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, İbradı eski fincan alanlar, İbradı cam altı alanlar, İbradı şamdan alanlar, İbradı oryantel heykel alanlar, İbradı gümüşlük alanlar, İbradı hat yazı alanlar, İbradı teship alanlar, hokka alanlar, İbradı tophane alanlar, İbradı goblen alanlar, İbradı çin eski eşyalar alanlar, İbradı Çanakkale alanlar, İbradı Çanakkale vazo alanlar, İbradı fil dişi heykel alanlar, İbradı fil dişi baston alanlar, İbradı fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, İbradı fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, İbradı duvar saati alanlar, İbradı bez alanlar, buda heykel alanlar, İbradı hamedan halı alanlar, İbradı kılıç alanlar, İbradı antika kılıç alanlar.

İbradı antika araba alanlar, İbradı antika biblo alanlar, antika resim alanlar, İbradı antika eşyalar alanlar, İbradı kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, İbradı antika foto alanlar, İbradı kehribar alanlar, İbradı kehribar tesbih alanlar, İbradı Kütahya alanlar, kınık alanlar, İbradı seramik eşya alanlar, İbradı kilit alanlar, İbradı anahtar alanlar, İbradı antika anahtar alanlar, İbradı antika kilit alanlar, İbradı josefin alanlar, kaşpo alanlar, İbradı antika silah alanlar, İbradı antika rahle alanlar, rahle alanlar, İbradı lambader alanlar, İbradı minyatür alanlar, antika küllük alanlar, İbradı komidin alanlar, İbradı kara kalem resim alanlar, İbradı blue black alanlar, İbradı mask alanlar, eski mask alanlar, İbradı aşurelik alanlar.

İbradı saleplik alanlar, bozalık alanlar, İbradı antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, İbradı gramofon alanlar, İbradı mermer alanlar, mermer işleri alanlar, İbradı güdüm alanlar, İbradı tekke işi alanlar, İbradı İznik alanlar, İbradı pusula alanlar, İbradı gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, İbradı periyor saat alanlar, İbradı mangal alanlar, İbradı eski mangal alanlar, İbradı Şam işi alanlar, İbradı Süleymaniye işi alanlar, İbradı takunya alanlar, İbradı gümüş takunya alanlar, İbradı Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, İbradı seccade alanlar, İbradı eski seccade alanlar, İbradı Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, İbradı tablo alanlar.

İbradı antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, İbradı abajur alanlar, İbradı sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, İbradı antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, İbradı madalya alanlar, İbradı eşya alanlar, İbradı ferman alanlar, İbradı berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, İbradı jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, İbradı bahça alanlar, İbradı Osmanlı bohça alanlar, İbradı bindallı alanlar, kaftan alanlar, İbradı ampir alanlar, İbradı chrıstofle alanlar, İbradı ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, İbradı şamdan alanlar, İbradı çanta alanlar, İbradı van işi savat alanlar, İbradı tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, İbradı Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

İbradı hokka alanlar, İbradı fransız mine alanlar, İbradı teşhir vitrini alanlar, İbradı buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, İbradı keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, İbradı kandil alanlar, İbradı ebru alanlar, İbradı mustafa düzgünman alanlar, İbradı zigon alanlar, İbradı zemzemlik alanlar, İbradı mücevher kutusu alanlar, İbradı dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, İbradı sürahi alanlar, İbradı Osmanlı sürahi alanlar, İbradı antik mercan alanlar, İbradı makta alanlar, teslim taşı alanlar, İbradı antik sedef alanlar, İbradı minyatür alanlar, İbradı kabe örtüsü alanlar, İbradı gülebdan alanlar, İbradı mineli dürbün alanlar, İbradı sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, İbradı şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, İbradı lali gue alanlar, İbradı gece sürahisi alanlar, İbradı meissen alanlar, İbradı satsuma alanlar, İbradı hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

İbradı macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, İbradı constantine alanlar, İbradı anonim alanlar, İbradı leyla gamsız alanlar, İbradı ibrahim safi alanlar, İbradı bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, İbradı herend alanlar, İbradı nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, İbradı osmanlıca alanlar, İbradı kitap alanlar, İbradı kalle alanlar, ali kartal alanlar, İbradı haydar besim aydar alanlar, İbradı orhan peker alanlar, İbradı sıtkı olçar alanlar, İbradı Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, İbradı edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, İbradı rus gümüşü alanlar, İbradı minyatür alanlar, İbradı viyana heykel alanlar, İbradı oryantal heykel alanlar, İbradı f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, İbradı merasim kılıcı alanlar.

İbradı ahşap hilye alanlar, İbradı hereke halı alanlar, kuka alanlar, İbradı tesbih alanlar, İbradı seyahat saati alanlar, İbradı gravür alanlar, İbradı degü alanlar, radio antika alanlar, İbradı opalin alanlar, İbradı radyo alanlar, İbradı kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, İbradı laledan alanlar, İbradı karaf alanlar, İbradı çerezlik alanlar, İbradı sahleplik alanlar, İbradı tutya alanlar, İbradı likör takımı alanlar, İbradı mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, İbradı zarf alanlar, İbradı nargile alanlar, İbradı gülabdan alanlar, İbradı ferman alanlar, İbradı berat alanlar.

İbradı hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, İbradı şifa tası alanlar, İbradı hokka takımı alanlar, İbradı mangal alanlar, İbradı barutluk alanlar, İbradı tombak alanlar, İbradı saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, İbradı ağızlık alanlar, kemer alanlar, İbradı hançer alanlar, İbradı kılıç alanlar, İbradı mühürler alanlar, İbradı mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, İbradı Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, İbradı seccade alanlar, İbradı sırmalı örtüler alanlar, İbradı antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.