Gündoğmuş antikacılar, Gündoğmuş antika alanlar, Gündoğmuş antika eşya alanlar, Gündoğmuş antika eşyalar, Gündoğmuş eski alım satım, Gündoğmuş antika koleksiyoncuları, Gündoğmuş antika eşya alıcıları, Gündoğmuş antika şirketleri, Gündoğmuş antika firması, Gündoğmuş antika şirketi, Gündoğmuş antika firmaları, Gündoğmuş antika eşya şirketleri, Gündoğmuş antika eşya firması, Gündoğmuş antika eşya şirketi, Gündoğmuş antika eşya firmaları, Gündoğmuş müzayede şirketi, Gündoğmuş eski alanlar, Gündoğmuş eski eşya alanlar, Gündoğmuş antika alan yerler, Gündoğmuş antika eşya alan yerler, Gündoğmuş eski alan yerler, Gündoğmuş eski eşya alan yerler, Gündoğmuş antika pazarı, Gündoğmuş antika alım satım, Gündoğmuş antika alıcıları, Gündoğmuş antika satıcıları, Gündoğmuş antika eşya satıcıları, Gündoğmuş eski eşya alıcıları, Gündoğmuş eski eşya satıcıları, Gündoğmuş antika fiyatları, Gündoğmuş antika eşya fiyatları, Gündoğmuş eski fiyatları, Gündoğmuş eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antalya Gündoğmuş Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Gündoğmuş antika eşya alanlar ve Gündoğmuş antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Gündoğmuş antika eşya şirketimiz, Gündoğmuş antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Gündoğmuş Antika Alanlar

Gündoğmuş antika alanlar ve Gündoğmuş antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Gündoğmuş antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Gündoğmuş antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Gündoğmuş Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Gündoğmuş antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Gündoğmuş

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Gündoğmuş antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Gündoğmuş antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Gündoğmuş Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Gündoğmuş antika eşya alanlar ve Gündoğmuş antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Gündoğmuş antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Gündoğmuş antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Gündoğmuş Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Gündoğmuş antika eşya alanların tercih ettiği, Gündoğmuş bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Gündoğmuş antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Gündoğmuş antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Gündoğmuş antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Gündoğmuş Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Gündoğmuş eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Gündoğmuş eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Gündoğmuş eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Gündoğmuş eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Gündoğmuş eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Gündoğmuş Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Gündoğmuş bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Gündoğmuş antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Gündoğmuş bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Gündoğmuş antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Gündoğmuş antikacılar, Gündoğmuş antika eşyalar, Gündoğmuş eski eşyalar, Gündoğmuş antika şirketleri, Gündoğmuş antika firması, Gündoğmuş müzayede şirketi,Gündoğmuş el yazması alanlar, Gündoğmuş Kuran’ı kerim alanlar, Gündoğmuş hat yazı alanlar, Gündoğmuş obje alanlar, Gündoğmuş gümüş alanlar, Gündoğmuş turalı gümüş alanlar, Gündoğmuş karaf alanlar, vazo alanlar, Gündoğmuş jardinyer alanlar, Gündoğmuş resim alanlar, Gündoğmuş modern resim alanlar, Gündoğmuş aplik alanlar, Gündoğmuş bahü alanlar, Gündoğmuş bavul alanlar, Gündoğmuş çanak alanlar, Gündoğmuş çömlek alanlar, Gündoğmuş bakır alanlar, baston alanlar, Gündoğmuş biskiü alanlar, Gündoğmuş billur alanlar, Gündoğmuş cam alanlar, Gündoğmuş kristal alanlar, Gündoğmuş bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Gündoğmuş bandırma halısı alanlar, Gündoğmuş ceviz yemek odası alanlar, Gündoğmuş ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Gündoğmuş ceviz sandalye alanlar, Gündoğmuş cümbüş alanlar, Gündoğmuş constantin oble alanlar, Gündoğmuş cam obje alanlar, Gündoğmuş beykoz alanlar.

Gündoğmuş bohem alanlar, Gündoğmuş çeşmi bülbül alanlar, Gündoğmuş çeşme taşı alanlar, Gündoğmuş çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Gündoğmuş arnevu alanlar, art deko alanlar, Gündoğmuş deko alanlar, Gündoğmuş ayna alanlar, Gündoğmuş asma avize alanlar, Gündoğmuş aznavur gümüş alanlar, Gündoğmuş aznavur alanlar, Gündoğmuş bafon alanlar, Gündoğmuş ayvazozki alanlar, Gündoğmuş dolap alanlar, Gündoğmuş divit alanlar, Gündoğmuş biblo alanlar, Gündoğmuş dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Gündoğmuş daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Gündoğmuş dekopaj işi alanlar, Gündoğmuş dual alanlar, Gündoğmuş dual pikap alanlar.

Gündoğmuş dümen alanlar, Gündoğmuş gemici dümeni alanlar, Gündoğmuş gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Gündoğmuş derbent halı alanlar, Gündoğmuş eviye alanlar, Gündoğmuş ev halısı alanlar, Gündoğmuş elbiselik alanlar, Gündoğmuş elbise alanlar, Gündoğmuş paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Gündoğmuş el işi alanlar, Gündoğmuş el işi halı alanlar, Gündoğmuş el işi alanlar, Gündoğmuş el işi kilim alanlar, Gündoğmuş çan alanlar, Gündoğmuş kilise çanı alanlar, Gündoğmuş gemici çanı alanlar, Gündoğmuş çarık alanlar, Gündoğmuş Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Gündoğmuş ferforje alanlar, Gündoğmuş fistan alanlar, Gündoğmuş Osmanlı fistan alanlar, Gündoğmuş portmanto alanlar, Gündoğmuş eski saat alanlar, Gündoğmuş frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Gündoğmuş bronz heykel alanlar, Gündoğmuş bronz sütün alanlar, Gündoğmuş bronz avize alanlar, Gündoğmuş bronz vazo alanlar, Gündoğmuş bronz kutu alanlar, Gündoğmuş bronz el işi alanlar.

Gündoğmuş halı alanlar, Gündoğmuş lamba alanlar, resim alanlar, Gündoğmuş parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Gündoğmuş insan biblosu alanlar, Gündoğmuş oryantel biblo alanlar, Gündoğmuş kuş biblosu alanlar, Gündoğmuş havlu alanlar, Gündoğmuş mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Gündoğmuş turkısh antika alanlar, Gündoğmuş Osmanlı eşyalar alanlar, Gündoğmuş eski gelinlik alanlar, Gündoğmuş İstanbul resimleri alanlar, Gündoğmuş altın varak sehpa alanlar, Gündoğmuş altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Gündoğmuş afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Gündoğmuş bronz fener alanlar, Gündoğmuş bünyen alanlar, Gündoğmuş develi halı alanlar, Gündoğmuş dürbün alanlar, Gündoğmuş teleskop alanlar, Gündoğmuş sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Gündoğmuş çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Gündoğmuş flama alanlar, Gündoğmuş alem alanlar, Gündoğmuş arabesk alanlar.

Gündoğmuş pul alanlar, Gündoğmuş Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Gündoğmuş eski fincan alanlar, Gündoğmuş cam altı alanlar, Gündoğmuş şamdan alanlar, Gündoğmuş oryantel heykel alanlar, Gündoğmuş gümüşlük alanlar, Gündoğmuş hat yazı alanlar, Gündoğmuş teship alanlar, hokka alanlar, Gündoğmuş tophane alanlar, Gündoğmuş goblen alanlar, Gündoğmuş çin eski eşyalar alanlar, Gündoğmuş Çanakkale alanlar, Gündoğmuş Çanakkale vazo alanlar, Gündoğmuş fil dişi heykel alanlar, Gündoğmuş fil dişi baston alanlar, Gündoğmuş fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Gündoğmuş fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Gündoğmuş duvar saati alanlar, Gündoğmuş bez alanlar, buda heykel alanlar, Gündoğmuş hamedan halı alanlar, Gündoğmuş kılıç alanlar, Gündoğmuş antika kılıç alanlar.

Gündoğmuş antika araba alanlar, Gündoğmuş antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Gündoğmuş antika eşyalar alanlar, Gündoğmuş kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Gündoğmuş antika foto alanlar, Gündoğmuş kehribar alanlar, Gündoğmuş kehribar tesbih alanlar, Gündoğmuş Kütahya alanlar, kınık alanlar, Gündoğmuş seramik eşya alanlar, Gündoğmuş kilit alanlar, Gündoğmuş anahtar alanlar, Gündoğmuş antika anahtar alanlar, Gündoğmuş antika kilit alanlar, Gündoğmuş josefin alanlar, kaşpo alanlar, Gündoğmuş antika silah alanlar, Gündoğmuş antika rahle alanlar, rahle alanlar, Gündoğmuş lambader alanlar, Gündoğmuş minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Gündoğmuş komidin alanlar, Gündoğmuş kara kalem resim alanlar, Gündoğmuş blue black alanlar, Gündoğmuş mask alanlar, eski mask alanlar, Gündoğmuş aşurelik alanlar.

Gündoğmuş saleplik alanlar, bozalık alanlar, Gündoğmuş antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Gündoğmuş gramofon alanlar, Gündoğmuş mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Gündoğmuş güdüm alanlar, Gündoğmuş tekke işi alanlar, Gündoğmuş İznik alanlar, Gündoğmuş pusula alanlar, Gündoğmuş gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Gündoğmuş periyor saat alanlar, Gündoğmuş mangal alanlar, Gündoğmuş eski mangal alanlar, Gündoğmuş Şam işi alanlar, Gündoğmuş Süleymaniye işi alanlar, Gündoğmuş takunya alanlar, Gündoğmuş gümüş takunya alanlar, Gündoğmuş Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Gündoğmuş seccade alanlar, Gündoğmuş eski seccade alanlar, Gündoğmuş Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Gündoğmuş tablo alanlar.

Gündoğmuş antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Gündoğmuş abajur alanlar, Gündoğmuş sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Gündoğmuş antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Gündoğmuş madalya alanlar, Gündoğmuş eşya alanlar, Gündoğmuş ferman alanlar, Gündoğmuş berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Gündoğmuş jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Gündoğmuş bahça alanlar, Gündoğmuş Osmanlı bohça alanlar, Gündoğmuş bindallı alanlar, kaftan alanlar, Gündoğmuş ampir alanlar, Gündoğmuş chrıstofle alanlar, Gündoğmuş ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Gündoğmuş şamdan alanlar, Gündoğmuş çanta alanlar, Gündoğmuş van işi savat alanlar, Gündoğmuş tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Gündoğmuş Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Gündoğmuş hokka alanlar, Gündoğmuş fransız mine alanlar, Gündoğmuş teşhir vitrini alanlar, Gündoğmuş buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Gündoğmuş keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Gündoğmuş kandil alanlar, Gündoğmuş ebru alanlar, Gündoğmuş mustafa düzgünman alanlar, Gündoğmuş zigon alanlar, Gündoğmuş zemzemlik alanlar, Gündoğmuş mücevher kutusu alanlar, Gündoğmuş dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Gündoğmuş sürahi alanlar, Gündoğmuş Osmanlı sürahi alanlar, Gündoğmuş antik mercan alanlar, Gündoğmuş makta alanlar, teslim taşı alanlar, Gündoğmuş antik sedef alanlar, Gündoğmuş minyatür alanlar, Gündoğmuş kabe örtüsü alanlar, Gündoğmuş gülebdan alanlar, Gündoğmuş mineli dürbün alanlar, Gündoğmuş sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Gündoğmuş şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Gündoğmuş lali gue alanlar, Gündoğmuş gece sürahisi alanlar, Gündoğmuş meissen alanlar, Gündoğmuş satsuma alanlar, Gündoğmuş hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Gündoğmuş macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Gündoğmuş constantine alanlar, Gündoğmuş anonim alanlar, Gündoğmuş leyla gamsız alanlar, Gündoğmuş ibrahim safi alanlar, Gündoğmuş bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Gündoğmuş herend alanlar, Gündoğmuş nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Gündoğmuş osmanlıca alanlar, Gündoğmuş kitap alanlar, Gündoğmuş kalle alanlar, ali kartal alanlar, Gündoğmuş haydar besim aydar alanlar, Gündoğmuş orhan peker alanlar, Gündoğmuş sıtkı olçar alanlar, Gündoğmuş Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Gündoğmuş edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Gündoğmuş rus gümüşü alanlar, Gündoğmuş minyatür alanlar, Gündoğmuş viyana heykel alanlar, Gündoğmuş oryantal heykel alanlar, Gündoğmuş f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Gündoğmuş merasim kılıcı alanlar.

Gündoğmuş ahşap hilye alanlar, Gündoğmuş hereke halı alanlar, kuka alanlar, Gündoğmuş tesbih alanlar, Gündoğmuş seyahat saati alanlar, Gündoğmuş gravür alanlar, Gündoğmuş degü alanlar, radio antika alanlar, Gündoğmuş opalin alanlar, Gündoğmuş radyo alanlar, Gündoğmuş kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Gündoğmuş laledan alanlar, Gündoğmuş karaf alanlar, Gündoğmuş çerezlik alanlar, Gündoğmuş sahleplik alanlar, Gündoğmuş tutya alanlar, Gündoğmuş likör takımı alanlar, Gündoğmuş mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Gündoğmuş zarf alanlar, Gündoğmuş nargile alanlar, Gündoğmuş gülabdan alanlar, Gündoğmuş ferman alanlar, Gündoğmuş berat alanlar.

Gündoğmuş hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Gündoğmuş şifa tası alanlar, Gündoğmuş hokka takımı alanlar, Gündoğmuş mangal alanlar, Gündoğmuş barutluk alanlar, Gündoğmuş tombak alanlar, Gündoğmuş saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Gündoğmuş ağızlık alanlar, kemer alanlar, Gündoğmuş hançer alanlar, Gündoğmuş kılıç alanlar, Gündoğmuş mühürler alanlar, Gündoğmuş mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Gündoğmuş Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Gündoğmuş seccade alanlar, Gündoğmuş sırmalı örtüler alanlar, Gündoğmuş antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.