Gazipaşa antikacılar, Gazipaşa antika alanlar, Gazipaşa antika eşya alanlar, Gazipaşa antika eşyalar, Gazipaşa eski alım satım, Gazipaşa antika koleksiyoncuları, Gazipaşa antika eşya alıcıları, Gazipaşa antika şirketleri, Gazipaşa antika firması, Gazipaşa antika şirketi, Gazipaşa antika firmaları, Gazipaşa antika eşya şirketleri, Gazipaşa antika eşya firması, Gazipaşa antika eşya şirketi, Gazipaşa antika eşya firmaları, Gazipaşa müzayede şirketi, Gazipaşa eski alanlar, Gazipaşa eski eşya alanlar, Gazipaşa antika alan yerler, Gazipaşa antika eşya alan yerler, Gazipaşa eski alan yerler, Gazipaşa eski eşya alan yerler, Gazipaşa antika pazarı, Gazipaşa antika alım satım, Gazipaşa antika alıcıları, Gazipaşa antika satıcıları, Gazipaşa antika eşya satıcıları, Gazipaşa eski eşya alıcıları, Gazipaşa eski eşya satıcıları, Gazipaşa antika fiyatları, Gazipaşa antika eşya fiyatları, Gazipaşa eski fiyatları, Gazipaşa eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antalya Gazipaşa Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Gazipaşa antika eşya alanlar ve Gazipaşa antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Gazipaşa antika eşya şirketimiz, Gazipaşa antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Gazipaşa Antika Alanlar

Gazipaşa antika alanlar ve Gazipaşa antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Gazipaşa antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Gazipaşa antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Gazipaşa Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Gazipaşa antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Gazipaşa

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Gazipaşa antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Gazipaşa antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Gazipaşa Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Gazipaşa antika eşya alanlar ve Gazipaşa antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Gazipaşa antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Gazipaşa antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Gazipaşa Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Gazipaşa antika eşya alanların tercih ettiği, Gazipaşa bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Gazipaşa antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Gazipaşa antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Gazipaşa antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Gazipaşa Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Gazipaşa eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Gazipaşa eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Gazipaşa eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Gazipaşa eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Gazipaşa eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Gazipaşa Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Gazipaşa bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Gazipaşa antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Gazipaşa bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Gazipaşa antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Gazipaşa antikacılar, Gazipaşa antika eşyalar, Gazipaşa eski eşyalar, Gazipaşa antika şirketleri, Gazipaşa antika firması, Gazipaşa müzayede şirketi,Gazipaşa el yazması alanlar, Gazipaşa Kuran’ı kerim alanlar, Gazipaşa hat yazı alanlar, Gazipaşa obje alanlar, Gazipaşa gümüş alanlar, Gazipaşa turalı gümüş alanlar, Gazipaşa karaf alanlar, vazo alanlar, Gazipaşa jardinyer alanlar, Gazipaşa resim alanlar, Gazipaşa modern resim alanlar, Gazipaşa aplik alanlar, Gazipaşa bahü alanlar, Gazipaşa bavul alanlar, Gazipaşa çanak alanlar, Gazipaşa çömlek alanlar, Gazipaşa bakır alanlar, baston alanlar, Gazipaşa biskiü alanlar, Gazipaşa billur alanlar, Gazipaşa cam alanlar, Gazipaşa kristal alanlar, Gazipaşa bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Gazipaşa bandırma halısı alanlar, Gazipaşa ceviz yemek odası alanlar, Gazipaşa ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Gazipaşa ceviz sandalye alanlar, Gazipaşa cümbüş alanlar, Gazipaşa constantin oble alanlar, Gazipaşa cam obje alanlar, Gazipaşa beykoz alanlar.

Gazipaşa bohem alanlar, Gazipaşa çeşmi bülbül alanlar, Gazipaşa çeşme taşı alanlar, Gazipaşa çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Gazipaşa arnevu alanlar, art deko alanlar, Gazipaşa deko alanlar, Gazipaşa ayna alanlar, Gazipaşa asma avize alanlar, Gazipaşa aznavur gümüş alanlar, Gazipaşa aznavur alanlar, Gazipaşa bafon alanlar, Gazipaşa ayvazozki alanlar, Gazipaşa dolap alanlar, Gazipaşa divit alanlar, Gazipaşa biblo alanlar, Gazipaşa dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Gazipaşa daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Gazipaşa dekopaj işi alanlar, Gazipaşa dual alanlar, Gazipaşa dual pikap alanlar.

Gazipaşa dümen alanlar, Gazipaşa gemici dümeni alanlar, Gazipaşa gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Gazipaşa derbent halı alanlar, Gazipaşa eviye alanlar, Gazipaşa ev halısı alanlar, Gazipaşa elbiselik alanlar, Gazipaşa elbise alanlar, Gazipaşa paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Gazipaşa el işi alanlar, Gazipaşa el işi halı alanlar, Gazipaşa el işi alanlar, Gazipaşa el işi kilim alanlar, Gazipaşa çan alanlar, Gazipaşa kilise çanı alanlar, Gazipaşa gemici çanı alanlar, Gazipaşa çarık alanlar, Gazipaşa Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Gazipaşa ferforje alanlar, Gazipaşa fistan alanlar, Gazipaşa Osmanlı fistan alanlar, Gazipaşa portmanto alanlar, Gazipaşa eski saat alanlar, Gazipaşa frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Gazipaşa bronz heykel alanlar, Gazipaşa bronz sütün alanlar, Gazipaşa bronz avize alanlar, Gazipaşa bronz vazo alanlar, Gazipaşa bronz kutu alanlar, Gazipaşa bronz el işi alanlar.

Gazipaşa halı alanlar, Gazipaşa lamba alanlar, resim alanlar, Gazipaşa parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Gazipaşa insan biblosu alanlar, Gazipaşa oryantel biblo alanlar, Gazipaşa kuş biblosu alanlar, Gazipaşa havlu alanlar, Gazipaşa mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Gazipaşa turkısh antika alanlar, Gazipaşa Osmanlı eşyalar alanlar, Gazipaşa eski gelinlik alanlar, Gazipaşa İstanbul resimleri alanlar, Gazipaşa altın varak sehpa alanlar, Gazipaşa altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Gazipaşa afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Gazipaşa bronz fener alanlar, Gazipaşa bünyen alanlar, Gazipaşa develi halı alanlar, Gazipaşa dürbün alanlar, Gazipaşa teleskop alanlar, Gazipaşa sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Gazipaşa çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Gazipaşa flama alanlar, Gazipaşa alem alanlar, Gazipaşa arabesk alanlar.

Gazipaşa pul alanlar, Gazipaşa Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Gazipaşa eski fincan alanlar, Gazipaşa cam altı alanlar, Gazipaşa şamdan alanlar, Gazipaşa oryantel heykel alanlar, Gazipaşa gümüşlük alanlar, Gazipaşa hat yazı alanlar, Gazipaşa teship alanlar, hokka alanlar, Gazipaşa tophane alanlar, Gazipaşa goblen alanlar, Gazipaşa çin eski eşyalar alanlar, Gazipaşa Çanakkale alanlar, Gazipaşa Çanakkale vazo alanlar, Gazipaşa fil dişi heykel alanlar, Gazipaşa fil dişi baston alanlar, Gazipaşa fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Gazipaşa fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Gazipaşa duvar saati alanlar, Gazipaşa bez alanlar, buda heykel alanlar, Gazipaşa hamedan halı alanlar, Gazipaşa kılıç alanlar, Gazipaşa antika kılıç alanlar.

Gazipaşa antika araba alanlar, Gazipaşa antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Gazipaşa antika eşyalar alanlar, Gazipaşa kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Gazipaşa antika foto alanlar, Gazipaşa kehribar alanlar, Gazipaşa kehribar tesbih alanlar, Gazipaşa Kütahya alanlar, kınık alanlar, Gazipaşa seramik eşya alanlar, Gazipaşa kilit alanlar, Gazipaşa anahtar alanlar, Gazipaşa antika anahtar alanlar, Gazipaşa antika kilit alanlar, Gazipaşa josefin alanlar, kaşpo alanlar, Gazipaşa antika silah alanlar, Gazipaşa antika rahle alanlar, rahle alanlar, Gazipaşa lambader alanlar, Gazipaşa minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Gazipaşa komidin alanlar, Gazipaşa kara kalem resim alanlar, Gazipaşa blue black alanlar, Gazipaşa mask alanlar, eski mask alanlar, Gazipaşa aşurelik alanlar.

Gazipaşa saleplik alanlar, bozalık alanlar, Gazipaşa antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Gazipaşa gramofon alanlar, Gazipaşa mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Gazipaşa güdüm alanlar, Gazipaşa tekke işi alanlar, Gazipaşa İznik alanlar, Gazipaşa pusula alanlar, Gazipaşa gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Gazipaşa periyor saat alanlar, Gazipaşa mangal alanlar, Gazipaşa eski mangal alanlar, Gazipaşa Şam işi alanlar, Gazipaşa Süleymaniye işi alanlar, Gazipaşa takunya alanlar, Gazipaşa gümüş takunya alanlar, Gazipaşa Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Gazipaşa seccade alanlar, Gazipaşa eski seccade alanlar, Gazipaşa Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Gazipaşa tablo alanlar.

Gazipaşa antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Gazipaşa abajur alanlar, Gazipaşa sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Gazipaşa antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Gazipaşa madalya alanlar, Gazipaşa eşya alanlar, Gazipaşa ferman alanlar, Gazipaşa berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Gazipaşa jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Gazipaşa bahça alanlar, Gazipaşa Osmanlı bohça alanlar, Gazipaşa bindallı alanlar, kaftan alanlar, Gazipaşa ampir alanlar, Gazipaşa chrıstofle alanlar, Gazipaşa ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Gazipaşa şamdan alanlar, Gazipaşa çanta alanlar, Gazipaşa van işi savat alanlar, Gazipaşa tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Gazipaşa Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Gazipaşa hokka alanlar, Gazipaşa fransız mine alanlar, Gazipaşa teşhir vitrini alanlar, Gazipaşa buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Gazipaşa keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Gazipaşa kandil alanlar, Gazipaşa ebru alanlar, Gazipaşa mustafa düzgünman alanlar, Gazipaşa zigon alanlar, Gazipaşa zemzemlik alanlar, Gazipaşa mücevher kutusu alanlar, Gazipaşa dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Gazipaşa sürahi alanlar, Gazipaşa Osmanlı sürahi alanlar, Gazipaşa antik mercan alanlar, Gazipaşa makta alanlar, teslim taşı alanlar, Gazipaşa antik sedef alanlar, Gazipaşa minyatür alanlar, Gazipaşa kabe örtüsü alanlar, Gazipaşa gülebdan alanlar, Gazipaşa mineli dürbün alanlar, Gazipaşa sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Gazipaşa şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Gazipaşa lali gue alanlar, Gazipaşa gece sürahisi alanlar, Gazipaşa meissen alanlar, Gazipaşa satsuma alanlar, Gazipaşa hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Gazipaşa macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Gazipaşa constantine alanlar, Gazipaşa anonim alanlar, Gazipaşa leyla gamsız alanlar, Gazipaşa ibrahim safi alanlar, Gazipaşa bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Gazipaşa herend alanlar, Gazipaşa nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Gazipaşa osmanlıca alanlar, Gazipaşa kitap alanlar, Gazipaşa kalle alanlar, ali kartal alanlar, Gazipaşa haydar besim aydar alanlar, Gazipaşa orhan peker alanlar, Gazipaşa sıtkı olçar alanlar, Gazipaşa Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Gazipaşa edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Gazipaşa rus gümüşü alanlar, Gazipaşa minyatür alanlar, Gazipaşa viyana heykel alanlar, Gazipaşa oryantal heykel alanlar, Gazipaşa f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Gazipaşa merasim kılıcı alanlar.

Gazipaşa ahşap hilye alanlar, Gazipaşa hereke halı alanlar, kuka alanlar, Gazipaşa tesbih alanlar, Gazipaşa seyahat saati alanlar, Gazipaşa gravür alanlar, Gazipaşa degü alanlar, radio antika alanlar, Gazipaşa opalin alanlar, Gazipaşa radyo alanlar, Gazipaşa kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Gazipaşa laledan alanlar, Gazipaşa karaf alanlar, Gazipaşa çerezlik alanlar, Gazipaşa sahleplik alanlar, Gazipaşa tutya alanlar, Gazipaşa likör takımı alanlar, Gazipaşa mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Gazipaşa zarf alanlar, Gazipaşa nargile alanlar, Gazipaşa gülabdan alanlar, Gazipaşa ferman alanlar, Gazipaşa berat alanlar.

Gazipaşa hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Gazipaşa şifa tası alanlar, Gazipaşa hokka takımı alanlar, Gazipaşa mangal alanlar, Gazipaşa barutluk alanlar, Gazipaşa tombak alanlar, Gazipaşa saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Gazipaşa ağızlık alanlar, kemer alanlar, Gazipaşa hançer alanlar, Gazipaşa kılıç alanlar, Gazipaşa mühürler alanlar, Gazipaşa mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Gazipaşa Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Gazipaşa seccade alanlar, Gazipaşa sırmalı örtüler alanlar, Gazipaşa antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.