Elmalı antikacılar, Elmalı antika alanlar, Elmalı antika eşya alanlar, Elmalı antika eşyalar, Elmalı eski alım satım, Elmalı antika koleksiyoncuları, Elmalı antika eşya alıcıları, Elmalı antika şirketleri, Elmalı antika firması, Elmalı antika şirketi, Elmalı antika firmaları, Elmalı antika eşya şirketleri, Elmalı antika eşya firması, Elmalı antika eşya şirketi, Elmalı antika eşya firmaları, Elmalı müzayede şirketi, Elmalı eski alanlar, Elmalı eski eşya alanlar, Elmalı antika alan yerler, Elmalı antika eşya alan yerler, Elmalı eski alan yerler, Elmalı eski eşya alan yerler, Elmalı antika pazarı, Elmalı antika alım satım, Elmalı antika alıcıları, Elmalı antika satıcıları, Elmalı antika eşya satıcıları, Elmalı eski eşya alıcıları, Elmalı eski eşya satıcıları, Elmalı antika fiyatları, Elmalı antika eşya fiyatları, Elmalı eski fiyatları, Elmalı eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antalya Elmalı Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Elmalı antika eşya alanlar ve Elmalı antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Elmalı antika eşya şirketimiz, Elmalı antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Elmalı Antika Alanlar

Elmalı antika alanlar ve Elmalı antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Elmalı antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Elmalı antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Elmalı Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Elmalı antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Elmalı

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Elmalı antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Elmalı antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Elmalı Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Elmalı antika eşya alanlar ve Elmalı antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Elmalı antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Elmalı antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Elmalı Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Elmalı antika eşya alanların tercih ettiği, Elmalı bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Elmalı antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Elmalı antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Elmalı antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Elmalı Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Elmalı eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Elmalı eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Elmalı eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Elmalı eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Elmalı eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Elmalı Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Elmalı bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Elmalı antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Elmalı bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Elmalı antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Elmalı antikacılar, Elmalı antika eşyalar, Elmalı eski eşyalar, Elmalı antika şirketleri, Elmalı antika firması, Elmalı müzayede şirketi,Elmalı el yazması alanlar, Elmalı Kuran’ı kerim alanlar, Elmalı hat yazı alanlar, Elmalı obje alanlar, Elmalı gümüş alanlar, Elmalı turalı gümüş alanlar, Elmalı karaf alanlar, vazo alanlar, Elmalı jardinyer alanlar, Elmalı resim alanlar, Elmalı modern resim alanlar, Elmalı aplik alanlar, Elmalı bahü alanlar, Elmalı bavul alanlar, Elmalı çanak alanlar, Elmalı çömlek alanlar, Elmalı bakır alanlar, baston alanlar, Elmalı biskiü alanlar, Elmalı billur alanlar, Elmalı cam alanlar, Elmalı kristal alanlar, Elmalı bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Elmalı bandırma halısı alanlar, Elmalı ceviz yemek odası alanlar, Elmalı ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Elmalı ceviz sandalye alanlar, Elmalı cümbüş alanlar, Elmalı constantin oble alanlar, Elmalı cam obje alanlar, Elmalı beykoz alanlar.

Elmalı bohem alanlar, Elmalı çeşmi bülbül alanlar, Elmalı çeşme taşı alanlar, Elmalı çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Elmalı arnevu alanlar, art deko alanlar, Elmalı deko alanlar, Elmalı ayna alanlar, Elmalı asma avize alanlar, Elmalı aznavur gümüş alanlar, Elmalı aznavur alanlar, Elmalı bafon alanlar, Elmalı ayvazozki alanlar, Elmalı dolap alanlar, Elmalı divit alanlar, Elmalı biblo alanlar, Elmalı dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Elmalı daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Elmalı dekopaj işi alanlar, Elmalı dual alanlar, Elmalı dual pikap alanlar.

Elmalı dümen alanlar, Elmalı gemici dümeni alanlar, Elmalı gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Elmalı derbent halı alanlar, Elmalı eviye alanlar, Elmalı ev halısı alanlar, Elmalı elbiselik alanlar, Elmalı elbise alanlar, Elmalı paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Elmalı el işi alanlar, Elmalı el işi halı alanlar, Elmalı el işi alanlar, Elmalı el işi kilim alanlar, Elmalı çan alanlar, Elmalı kilise çanı alanlar, Elmalı gemici çanı alanlar, Elmalı çarık alanlar, Elmalı Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Elmalı ferforje alanlar, Elmalı fistan alanlar, Elmalı Osmanlı fistan alanlar, Elmalı portmanto alanlar, Elmalı eski saat alanlar, Elmalı frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Elmalı bronz heykel alanlar, Elmalı bronz sütün alanlar, Elmalı bronz avize alanlar, Elmalı bronz vazo alanlar, Elmalı bronz kutu alanlar, Elmalı bronz el işi alanlar.

Elmalı halı alanlar, Elmalı lamba alanlar, resim alanlar, Elmalı parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Elmalı insan biblosu alanlar, Elmalı oryantel biblo alanlar, Elmalı kuş biblosu alanlar, Elmalı havlu alanlar, Elmalı mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Elmalı turkısh antika alanlar, Elmalı Osmanlı eşyalar alanlar, Elmalı eski gelinlik alanlar, Elmalı İstanbul resimleri alanlar, Elmalı altın varak sehpa alanlar, Elmalı altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Elmalı afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Elmalı bronz fener alanlar, Elmalı bünyen alanlar, Elmalı develi halı alanlar, Elmalı dürbün alanlar, Elmalı teleskop alanlar, Elmalı sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Elmalı çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Elmalı flama alanlar, Elmalı alem alanlar, Elmalı arabesk alanlar.

Elmalı pul alanlar, Elmalı Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Elmalı eski fincan alanlar, Elmalı cam altı alanlar, Elmalı şamdan alanlar, Elmalı oryantel heykel alanlar, Elmalı gümüşlük alanlar, Elmalı hat yazı alanlar, Elmalı teship alanlar, hokka alanlar, Elmalı tophane alanlar, Elmalı goblen alanlar, Elmalı çin eski eşyalar alanlar, Elmalı Çanakkale alanlar, Elmalı Çanakkale vazo alanlar, Elmalı fil dişi heykel alanlar, Elmalı fil dişi baston alanlar, Elmalı fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Elmalı fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Elmalı duvar saati alanlar, Elmalı bez alanlar, buda heykel alanlar, Elmalı hamedan halı alanlar, Elmalı kılıç alanlar, Elmalı antika kılıç alanlar.

Elmalı antika araba alanlar, Elmalı antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Elmalı antika eşyalar alanlar, Elmalı kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Elmalı antika foto alanlar, Elmalı kehribar alanlar, Elmalı kehribar tesbih alanlar, Elmalı Kütahya alanlar, kınık alanlar, Elmalı seramik eşya alanlar, Elmalı kilit alanlar, Elmalı anahtar alanlar, Elmalı antika anahtar alanlar, Elmalı antika kilit alanlar, Elmalı josefin alanlar, kaşpo alanlar, Elmalı antika silah alanlar, Elmalı antika rahle alanlar, rahle alanlar, Elmalı lambader alanlar, Elmalı minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Elmalı komidin alanlar, Elmalı kara kalem resim alanlar, Elmalı blue black alanlar, Elmalı mask alanlar, eski mask alanlar, Elmalı aşurelik alanlar.

Elmalı saleplik alanlar, bozalık alanlar, Elmalı antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Elmalı gramofon alanlar, Elmalı mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Elmalı güdüm alanlar, Elmalı tekke işi alanlar, Elmalı İznik alanlar, Elmalı pusula alanlar, Elmalı gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Elmalı periyor saat alanlar, Elmalı mangal alanlar, Elmalı eski mangal alanlar, Elmalı Şam işi alanlar, Elmalı Süleymaniye işi alanlar, Elmalı takunya alanlar, Elmalı gümüş takunya alanlar, Elmalı Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Elmalı seccade alanlar, Elmalı eski seccade alanlar, Elmalı Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Elmalı tablo alanlar.

Elmalı antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Elmalı abajur alanlar, Elmalı sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Elmalı antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Elmalı madalya alanlar, Elmalı eşya alanlar, Elmalı ferman alanlar, Elmalı berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Elmalı jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Elmalı bahça alanlar, Elmalı Osmanlı bohça alanlar, Elmalı bindallı alanlar, kaftan alanlar, Elmalı ampir alanlar, Elmalı chrıstofle alanlar, Elmalı ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Elmalı şamdan alanlar, Elmalı çanta alanlar, Elmalı van işi savat alanlar, Elmalı tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Elmalı Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Elmalı hokka alanlar, Elmalı fransız mine alanlar, Elmalı teşhir vitrini alanlar, Elmalı buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Elmalı keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Elmalı kandil alanlar, Elmalı ebru alanlar, Elmalı mustafa düzgünman alanlar, Elmalı zigon alanlar, Elmalı zemzemlik alanlar, Elmalı mücevher kutusu alanlar, Elmalı dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Elmalı sürahi alanlar, Elmalı Osmanlı sürahi alanlar, Elmalı antik mercan alanlar, Elmalı makta alanlar, teslim taşı alanlar, Elmalı antik sedef alanlar, Elmalı minyatür alanlar, Elmalı kabe örtüsü alanlar, Elmalı gülebdan alanlar, Elmalı mineli dürbün alanlar, Elmalı sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Elmalı şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Elmalı lali gue alanlar, Elmalı gece sürahisi alanlar, Elmalı meissen alanlar, Elmalı satsuma alanlar, Elmalı hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Elmalı macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Elmalı constantine alanlar, Elmalı anonim alanlar, Elmalı leyla gamsız alanlar, Elmalı ibrahim safi alanlar, Elmalı bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Elmalı herend alanlar, Elmalı nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Elmalı osmanlıca alanlar, Elmalı kitap alanlar, Elmalı kalle alanlar, ali kartal alanlar, Elmalı haydar besim aydar alanlar, Elmalı orhan peker alanlar, Elmalı sıtkı olçar alanlar, Elmalı Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Elmalı edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Elmalı rus gümüşü alanlar, Elmalı minyatür alanlar, Elmalı viyana heykel alanlar, Elmalı oryantal heykel alanlar, Elmalı f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Elmalı merasim kılıcı alanlar.

Elmalı ahşap hilye alanlar, Elmalı hereke halı alanlar, kuka alanlar, Elmalı tesbih alanlar, Elmalı seyahat saati alanlar, Elmalı gravür alanlar, Elmalı degü alanlar, radio antika alanlar, Elmalı opalin alanlar, Elmalı radyo alanlar, Elmalı kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Elmalı laledan alanlar, Elmalı karaf alanlar, Elmalı çerezlik alanlar, Elmalı sahleplik alanlar, Elmalı tutya alanlar, Elmalı likör takımı alanlar, Elmalı mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Elmalı zarf alanlar, Elmalı nargile alanlar, Elmalı gülabdan alanlar, Elmalı ferman alanlar, Elmalı berat alanlar.

Elmalı hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Elmalı şifa tası alanlar, Elmalı hokka takımı alanlar, Elmalı mangal alanlar, Elmalı barutluk alanlar, Elmalı tombak alanlar, Elmalı saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Elmalı ağızlık alanlar, kemer alanlar, Elmalı hançer alanlar, Elmalı kılıç alanlar, Elmalı mühürler alanlar, Elmalı mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Elmalı Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Elmalı seccade alanlar, Elmalı sırmalı örtüler alanlar, Elmalı antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.