Alanya antikacılar, Alanya antika alanlar, Alanya antika eşya alanlar, Alanya antika eşyalar, Alanya eski alım satım, Alanya antika koleksiyoncuları, Alanya antika eşya alıcıları, Alanya antika şirketleri, Alanya antika firması, Alanya antika şirketi, Alanya antika firmaları, Alanya antika eşya şirketleri, Alanya antika eşya firması, Alanya antika eşya şirketi, Alanya antika eşya firmaları, Alanya müzayede şirketi, Alanya eski alanlar, Alanya eski eşya alanlar, Alanya antika alan yerler, Alanya antika eşya alan yerler, Alanya eski alan yerler, Alanya eski eşya alan yerler, Alanya antika pazarı, Alanya antika alım satım, Alanya antika alıcıları, Alanya antika satıcıları, Alanya antika eşya satıcıları, Alanya eski eşya alıcıları, Alanya eski eşya satıcıları, Alanya antika fiyatları, Alanya antika eşya fiyatları, Alanya eski fiyatları, Alanya eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antalya Alanya Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Alanya antika eşya alanlar ve Alanya antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Alanya antika eşya şirketimiz, Alanya antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Alanya Antika Alanlar

Alanya antika alanlar ve Alanya antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Alanya antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Alanya antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Alanya Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Alanya antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Alanya

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Alanya antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Alanya antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Alanya Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Alanya antika eşya alanlar ve Alanya antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Alanya antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Alanya antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Alanya Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Alanya antika eşya alanların tercih ettiği, Alanya bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Alanya antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Alanya antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Alanya antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Alanya Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Alanya eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Alanya eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Alanya eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Alanya eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Alanya eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Alanya Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Alanya bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Alanya antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Alanya bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Alanya antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Alanya antikacılar, Alanya antika eşyalar, Alanya eski eşyalar, Alanya antika şirketleri, Alanya antika firması, Alanya müzayede şirketi,Alanya el yazması alanlar, Alanya Kuran’ı kerim alanlar, Alanya hat yazı alanlar, Alanya obje alanlar, Alanya gümüş alanlar, Alanya turalı gümüş alanlar, Alanya karaf alanlar, vazo alanlar, Alanya jardinyer alanlar, Alanya resim alanlar, Alanya modern resim alanlar, Alanya aplik alanlar, Alanya bahü alanlar, Alanya bavul alanlar, Alanya çanak alanlar, Alanya çömlek alanlar, Alanya bakır alanlar, baston alanlar, Alanya biskiü alanlar, Alanya billur alanlar, Alanya cam alanlar, Alanya kristal alanlar, Alanya bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Alanya bandırma halısı alanlar, Alanya ceviz yemek odası alanlar, Alanya ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Alanya ceviz sandalye alanlar, Alanya cümbüş alanlar, Alanya constantin oble alanlar, Alanya cam obje alanlar, Alanya beykoz alanlar.

Alanya bohem alanlar, Alanya çeşmi bülbül alanlar, Alanya çeşme taşı alanlar, Alanya çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Alanya arnevu alanlar, art deko alanlar, Alanya deko alanlar, Alanya ayna alanlar, Alanya asma avize alanlar, Alanya aznavur gümüş alanlar, Alanya aznavur alanlar, Alanya bafon alanlar, Alanya ayvazozki alanlar, Alanya dolap alanlar, Alanya divit alanlar, Alanya biblo alanlar, Alanya dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Alanya daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Alanya dekopaj işi alanlar, Alanya dual alanlar, Alanya dual pikap alanlar.

Alanya dümen alanlar, Alanya gemici dümeni alanlar, Alanya gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Alanya derbent halı alanlar, Alanya eviye alanlar, Alanya ev halısı alanlar, Alanya elbiselik alanlar, Alanya elbise alanlar, Alanya paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Alanya el işi alanlar, Alanya el işi halı alanlar, Alanya el işi alanlar, Alanya el işi kilim alanlar, Alanya çan alanlar, Alanya kilise çanı alanlar, Alanya gemici çanı alanlar, Alanya çarık alanlar, Alanya Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Alanya ferforje alanlar, Alanya fistan alanlar, Alanya Osmanlı fistan alanlar, Alanya portmanto alanlar, Alanya eski saat alanlar, Alanya frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Alanya bronz heykel alanlar, Alanya bronz sütün alanlar, Alanya bronz avize alanlar, Alanya bronz vazo alanlar, Alanya bronz kutu alanlar, Alanya bronz el işi alanlar.

Alanya halı alanlar, Alanya lamba alanlar, resim alanlar, Alanya parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Alanya insan biblosu alanlar, Alanya oryantel biblo alanlar, Alanya kuş biblosu alanlar, Alanya havlu alanlar, Alanya mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Alanya turkısh antika alanlar, Alanya Osmanlı eşyalar alanlar, Alanya eski gelinlik alanlar, Alanya İstanbul resimleri alanlar, Alanya altın varak sehpa alanlar, Alanya altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Alanya afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Alanya bronz fener alanlar, Alanya bünyen alanlar, Alanya develi halı alanlar, Alanya dürbün alanlar, Alanya teleskop alanlar, Alanya sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Alanya çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Alanya flama alanlar, Alanya alem alanlar, Alanya arabesk alanlar.

Alanya pul alanlar, Alanya Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Alanya eski fincan alanlar, Alanya cam altı alanlar, Alanya şamdan alanlar, Alanya oryantel heykel alanlar, Alanya gümüşlük alanlar, Alanya hat yazı alanlar, Alanya teship alanlar, hokka alanlar, Alanya tophane alanlar, Alanya goblen alanlar, Alanya çin eski eşyalar alanlar, Alanya Çanakkale alanlar, Alanya Çanakkale vazo alanlar, Alanya fil dişi heykel alanlar, Alanya fil dişi baston alanlar, Alanya fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Alanya fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Alanya duvar saati alanlar, Alanya bez alanlar, buda heykel alanlar, Alanya hamedan halı alanlar, Alanya kılıç alanlar, Alanya antika kılıç alanlar.

Alanya antika araba alanlar, Alanya antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Alanya antika eşyalar alanlar, Alanya kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Alanya antika foto alanlar, Alanya kehribar alanlar, Alanya kehribar tesbih alanlar, Alanya Kütahya alanlar, kınık alanlar, Alanya seramik eşya alanlar, Alanya kilit alanlar, Alanya anahtar alanlar, Alanya antika anahtar alanlar, Alanya antika kilit alanlar, Alanya josefin alanlar, kaşpo alanlar, Alanya antika silah alanlar, Alanya antika rahle alanlar, rahle alanlar, Alanya lambader alanlar, Alanya minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Alanya komidin alanlar, Alanya kara kalem resim alanlar, Alanya blue black alanlar, Alanya mask alanlar, eski mask alanlar, Alanya aşurelik alanlar.

Alanya saleplik alanlar, bozalık alanlar, Alanya antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Alanya gramofon alanlar, Alanya mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Alanya güdüm alanlar, Alanya tekke işi alanlar, Alanya İznik alanlar, Alanya pusula alanlar, Alanya gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Alanya periyor saat alanlar, Alanya mangal alanlar, Alanya eski mangal alanlar, Alanya Şam işi alanlar, Alanya Süleymaniye işi alanlar, Alanya takunya alanlar, Alanya gümüş takunya alanlar, Alanya Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Alanya seccade alanlar, Alanya eski seccade alanlar, Alanya Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Alanya tablo alanlar.

Alanya antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Alanya abajur alanlar, Alanya sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Alanya antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Alanya madalya alanlar, Alanya eşya alanlar, Alanya ferman alanlar, Alanya berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Alanya jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Alanya bahça alanlar, Alanya Osmanlı bohça alanlar, Alanya bindallı alanlar, kaftan alanlar, Alanya ampir alanlar, Alanya chrıstofle alanlar, Alanya ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Alanya şamdan alanlar, Alanya çanta alanlar, Alanya van işi savat alanlar, Alanya tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Alanya Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Alanya hokka alanlar, Alanya fransız mine alanlar, Alanya teşhir vitrini alanlar, Alanya buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Alanya keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Alanya kandil alanlar, Alanya ebru alanlar, Alanya mustafa düzgünman alanlar, Alanya zigon alanlar, Alanya zemzemlik alanlar, Alanya mücevher kutusu alanlar, Alanya dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Alanya sürahi alanlar, Alanya Osmanlı sürahi alanlar, Alanya antik mercan alanlar, Alanya makta alanlar, teslim taşı alanlar, Alanya antik sedef alanlar, Alanya minyatür alanlar, Alanya kabe örtüsü alanlar, Alanya gülebdan alanlar, Alanya mineli dürbün alanlar, Alanya sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Alanya şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Alanya lali gue alanlar, Alanya gece sürahisi alanlar, Alanya meissen alanlar, Alanya satsuma alanlar, Alanya hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Alanya macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Alanya constantine alanlar, Alanya anonim alanlar, Alanya leyla gamsız alanlar, Alanya ibrahim safi alanlar, Alanya bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Alanya herend alanlar, Alanya nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Alanya osmanlıca alanlar, Alanya kitap alanlar, Alanya kalle alanlar, ali kartal alanlar, Alanya haydar besim aydar alanlar, Alanya orhan peker alanlar, Alanya sıtkı olçar alanlar, Alanya Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Alanya edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Alanya rus gümüşü alanlar, Alanya minyatür alanlar, Alanya viyana heykel alanlar, Alanya oryantal heykel alanlar, Alanya f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Alanya merasim kılıcı alanlar.

Alanya ahşap hilye alanlar, Alanya hereke halı alanlar, kuka alanlar, Alanya tesbih alanlar, Alanya seyahat saati alanlar, Alanya gravür alanlar, Alanya degü alanlar, radio antika alanlar, Alanya opalin alanlar, Alanya radyo alanlar, Alanya kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Alanya laledan alanlar, Alanya karaf alanlar, Alanya çerezlik alanlar, Alanya sahleplik alanlar, Alanya tutya alanlar, Alanya likör takımı alanlar, Alanya mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Alanya zarf alanlar, Alanya nargile alanlar, Alanya gülabdan alanlar, Alanya ferman alanlar, Alanya berat alanlar.

Alanya hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Alanya şifa tası alanlar, Alanya hokka takımı alanlar, Alanya mangal alanlar, Alanya barutluk alanlar, Alanya tombak alanlar, Alanya saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Alanya ağızlık alanlar, kemer alanlar, Alanya hançer alanlar, Alanya kılıç alanlar, Alanya mühürler alanlar, Alanya mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Alanya Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Alanya seccade alanlar, Alanya sırmalı örtüler alanlar, Alanya antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.