Aksu antikacılar, Aksu antika alanlar, Aksu antika eşya alanlar, Aksu antika eşyalar, Aksu eski alım satım, Aksu antika koleksiyoncuları, Aksu antika eşya alıcıları, Aksu antika şirketleri, Aksu antika firması, Aksu antika şirketi, Aksu antika firmaları, Aksu antika eşya şirketleri, Aksu antika eşya firması, Aksu antika eşya şirketi, Aksu antika eşya firmaları, Aksu müzayede şirketi, Aksu eski alanlar, Aksu eski eşya alanlar, Aksu antika alan yerler, Aksu antika eşya alan yerler, Aksu eski alan yerler, Aksu eski eşya alan yerler, Aksu antika pazarı, Aksu antika alım satım, Aksu antika alıcıları, Aksu antika satıcıları, Aksu antika eşya satıcıları, Aksu eski eşya alıcıları, Aksu eski eşya satıcıları, Aksu antika fiyatları, Aksu antika eşya fiyatları, Aksu eski fiyatları, Aksu eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antalya Aksu Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Aksu antika eşya alanlar ve Aksu antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Aksu antika eşya şirketimiz, Aksu antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Aksu Antika Alanlar

Aksu antika alanlar ve Aksu antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Aksu antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Aksu antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Aksu Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Aksu antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Aksu

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Aksu antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Aksu antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Aksu Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Aksu antika eşya alanlar ve Aksu antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Aksu antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Aksu antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Aksu Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Aksu antika eşya alanların tercih ettiği, Aksu bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Aksu antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Aksu antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Aksu antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Aksu Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Aksu eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Aksu eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Aksu eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Aksu eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Aksu eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Aksu Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Aksu bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Aksu antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Aksu bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Aksu antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Aksu antikacılar, Aksu antika eşyalar, Aksu eski eşyalar, Aksu antika şirketleri, Aksu antika firması, Aksu müzayede şirketi,Aksu el yazması alanlar, Aksu Kuran’ı kerim alanlar, Aksu hat yazı alanlar, Aksu obje alanlar, Aksu gümüş alanlar, Aksu turalı gümüş alanlar, Aksu karaf alanlar, vazo alanlar, Aksu jardinyer alanlar, Aksu resim alanlar, Aksu modern resim alanlar, Aksu aplik alanlar, Aksu bahü alanlar, Aksu bavul alanlar, Aksu çanak alanlar, Aksu çömlek alanlar, Aksu bakır alanlar, baston alanlar, Aksu biskiü alanlar, Aksu billur alanlar, Aksu cam alanlar, Aksu kristal alanlar, Aksu bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Aksu bandırma halısı alanlar, Aksu ceviz yemek odası alanlar, Aksu ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Aksu ceviz sandalye alanlar, Aksu cümbüş alanlar, Aksu constantin oble alanlar, Aksu cam obje alanlar, Aksu beykoz alanlar.

Aksu bohem alanlar, Aksu çeşmi bülbül alanlar, Aksu çeşme taşı alanlar, Aksu çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Aksu arnevu alanlar, art deko alanlar, Aksu deko alanlar, Aksu ayna alanlar, Aksu asma avize alanlar, Aksu aznavur gümüş alanlar, Aksu aznavur alanlar, Aksu bafon alanlar, Aksu ayvazozki alanlar, Aksu dolap alanlar, Aksu divit alanlar, Aksu biblo alanlar, Aksu dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Aksu daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Aksu dekopaj işi alanlar, Aksu dual alanlar, Aksu dual pikap alanlar.

Aksu dümen alanlar, Aksu gemici dümeni alanlar, Aksu gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Aksu derbent halı alanlar, Aksu eviye alanlar, Aksu ev halısı alanlar, Aksu elbiselik alanlar, Aksu elbise alanlar, Aksu paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Aksu el işi alanlar, Aksu el işi halı alanlar, Aksu el işi alanlar, Aksu el işi kilim alanlar, Aksu çan alanlar, Aksu kilise çanı alanlar, Aksu gemici çanı alanlar, Aksu çarık alanlar, Aksu Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Aksu ferforje alanlar, Aksu fistan alanlar, Aksu Osmanlı fistan alanlar, Aksu portmanto alanlar, Aksu eski saat alanlar, Aksu frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Aksu bronz heykel alanlar, Aksu bronz sütün alanlar, Aksu bronz avize alanlar, Aksu bronz vazo alanlar, Aksu bronz kutu alanlar, Aksu bronz el işi alanlar.

Aksu halı alanlar, Aksu lamba alanlar, resim alanlar, Aksu parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Aksu insan biblosu alanlar, Aksu oryantel biblo alanlar, Aksu kuş biblosu alanlar, Aksu havlu alanlar, Aksu mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Aksu turkısh antika alanlar, Aksu Osmanlı eşyalar alanlar, Aksu eski gelinlik alanlar, Aksu İstanbul resimleri alanlar, Aksu altın varak sehpa alanlar, Aksu altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Aksu afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Aksu bronz fener alanlar, Aksu bünyen alanlar, Aksu develi halı alanlar, Aksu dürbün alanlar, Aksu teleskop alanlar, Aksu sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Aksu çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Aksu flama alanlar, Aksu alem alanlar, Aksu arabesk alanlar.

Aksu pul alanlar, Aksu Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Aksu eski fincan alanlar, Aksu cam altı alanlar, Aksu şamdan alanlar, Aksu oryantel heykel alanlar, Aksu gümüşlük alanlar, Aksu hat yazı alanlar, Aksu teship alanlar, hokka alanlar, Aksu tophane alanlar, Aksu goblen alanlar, Aksu çin eski eşyalar alanlar, Aksu Çanakkale alanlar, Aksu Çanakkale vazo alanlar, Aksu fil dişi heykel alanlar, Aksu fil dişi baston alanlar, Aksu fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Aksu fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Aksu duvar saati alanlar, Aksu bez alanlar, buda heykel alanlar, Aksu hamedan halı alanlar, Aksu kılıç alanlar, Aksu antika kılıç alanlar.

Aksu antika araba alanlar, Aksu antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Aksu antika eşyalar alanlar, Aksu kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Aksu antika foto alanlar, Aksu kehribar alanlar, Aksu kehribar tesbih alanlar, Aksu Kütahya alanlar, kınık alanlar, Aksu seramik eşya alanlar, Aksu kilit alanlar, Aksu anahtar alanlar, Aksu antika anahtar alanlar, Aksu antika kilit alanlar, Aksu josefin alanlar, kaşpo alanlar, Aksu antika silah alanlar, Aksu antika rahle alanlar, rahle alanlar, Aksu lambader alanlar, Aksu minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Aksu komidin alanlar, Aksu kara kalem resim alanlar, Aksu blue black alanlar, Aksu mask alanlar, eski mask alanlar, Aksu aşurelik alanlar.

Aksu saleplik alanlar, bozalık alanlar, Aksu antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Aksu gramofon alanlar, Aksu mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Aksu güdüm alanlar, Aksu tekke işi alanlar, Aksu İznik alanlar, Aksu pusula alanlar, Aksu gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Aksu periyor saat alanlar, Aksu mangal alanlar, Aksu eski mangal alanlar, Aksu Şam işi alanlar, Aksu Süleymaniye işi alanlar, Aksu takunya alanlar, Aksu gümüş takunya alanlar, Aksu Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Aksu seccade alanlar, Aksu eski seccade alanlar, Aksu Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Aksu tablo alanlar.

Aksu antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Aksu abajur alanlar, Aksu sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Aksu antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Aksu madalya alanlar, Aksu eşya alanlar, Aksu ferman alanlar, Aksu berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Aksu jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Aksu bahça alanlar, Aksu Osmanlı bohça alanlar, Aksu bindallı alanlar, kaftan alanlar, Aksu ampir alanlar, Aksu chrıstofle alanlar, Aksu ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Aksu şamdan alanlar, Aksu çanta alanlar, Aksu van işi savat alanlar, Aksu tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Aksu Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Aksu hokka alanlar, Aksu fransız mine alanlar, Aksu teşhir vitrini alanlar, Aksu buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Aksu keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Aksu kandil alanlar, Aksu ebru alanlar, Aksu mustafa düzgünman alanlar, Aksu zigon alanlar, Aksu zemzemlik alanlar, Aksu mücevher kutusu alanlar, Aksu dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Aksu sürahi alanlar, Aksu Osmanlı sürahi alanlar, Aksu antik mercan alanlar, Aksu makta alanlar, teslim taşı alanlar, Aksu antik sedef alanlar, Aksu minyatür alanlar, Aksu kabe örtüsü alanlar, Aksu gülebdan alanlar, Aksu mineli dürbün alanlar, Aksu sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Aksu şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Aksu lali gue alanlar, Aksu gece sürahisi alanlar, Aksu meissen alanlar, Aksu satsuma alanlar, Aksu hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Aksu macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Aksu constantine alanlar, Aksu anonim alanlar, Aksu leyla gamsız alanlar, Aksu ibrahim safi alanlar, Aksu bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Aksu herend alanlar, Aksu nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Aksu osmanlıca alanlar, Aksu kitap alanlar, Aksu kalle alanlar, ali kartal alanlar, Aksu haydar besim aydar alanlar, Aksu orhan peker alanlar, Aksu sıtkı olçar alanlar, Aksu Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Aksu edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Aksu rus gümüşü alanlar, Aksu minyatür alanlar, Aksu viyana heykel alanlar, Aksu oryantal heykel alanlar, Aksu f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Aksu merasim kılıcı alanlar.

Aksu ahşap hilye alanlar, Aksu hereke halı alanlar, kuka alanlar, Aksu tesbih alanlar, Aksu seyahat saati alanlar, Aksu gravür alanlar, Aksu degü alanlar, radio antika alanlar, Aksu opalin alanlar, Aksu radyo alanlar, Aksu kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Aksu laledan alanlar, Aksu karaf alanlar, Aksu çerezlik alanlar, Aksu sahleplik alanlar, Aksu tutya alanlar, Aksu likör takımı alanlar, Aksu mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Aksu zarf alanlar, Aksu nargile alanlar, Aksu gülabdan alanlar, Aksu ferman alanlar, Aksu berat alanlar.

Aksu hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Aksu şifa tası alanlar, Aksu hokka takımı alanlar, Aksu mangal alanlar, Aksu barutluk alanlar, Aksu tombak alanlar, Aksu saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Aksu ağızlık alanlar, kemer alanlar, Aksu hançer alanlar, Aksu kılıç alanlar, Aksu mühürler alanlar, Aksu mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Aksu Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Aksu seccade alanlar, Aksu sırmalı örtüler alanlar, Aksu antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.