Akseki antikacılar, Akseki antika alanlar, Akseki antika eşya alanlar, Akseki antika eşyalar, Akseki eski alım satım, Akseki antika koleksiyoncuları, Akseki antika eşya alıcıları, Akseki antika şirketleri, Akseki antika firması, Akseki antika şirketi, Akseki antika firmaları, Akseki antika eşya şirketleri, Akseki antika eşya firması, Akseki antika eşya şirketi, Akseki antika eşya firmaları, Akseki müzayede şirketi, Akseki eski alanlar, Akseki eski eşya alanlar, Akseki antika alan yerler, Akseki antika eşya alan yerler, Akseki eski alan yerler, Akseki eski eşya alan yerler, Akseki antika pazarı, Akseki antika alım satım, Akseki antika alıcıları, Akseki antika satıcıları, Akseki antika eşya satıcıları, Akseki eski eşya alıcıları, Akseki eski eşya satıcıları, Akseki antika fiyatları, Akseki antika eşya fiyatları, Akseki eski fiyatları, Akseki eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antalya Akseki Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Akseki antika eşya alanlar ve Akseki antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Akseki antika eşya şirketimiz, Akseki antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Akseki Antika Alanlar

Akseki antika alanlar ve Akseki antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Akseki antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Akseki antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Akseki Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Akseki antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Akseki

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Akseki antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Akseki antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Akseki Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Akseki antika eşya alanlar ve Akseki antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Akseki antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Akseki antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Akseki Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Akseki antika eşya alanların tercih ettiği, Akseki bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Akseki antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Akseki antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Akseki antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Akseki Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Akseki eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Akseki eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Akseki eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Akseki eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Akseki eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Akseki Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Akseki bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Akseki antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Akseki bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Akseki antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Akseki antikacılar, Akseki antika eşyalar, Akseki eski eşyalar, Akseki antika şirketleri, Akseki antika firması, Akseki müzayede şirketi,Akseki el yazması alanlar, Akseki Kuran’ı kerim alanlar, Akseki hat yazı alanlar, Akseki obje alanlar, Akseki gümüş alanlar, Akseki turalı gümüş alanlar, Akseki karaf alanlar, vazo alanlar, Akseki jardinyer alanlar, Akseki resim alanlar, Akseki modern resim alanlar, Akseki aplik alanlar, Akseki bahü alanlar, Akseki bavul alanlar, Akseki çanak alanlar, Akseki çömlek alanlar, Akseki bakır alanlar, baston alanlar, Akseki biskiü alanlar, Akseki billur alanlar, Akseki cam alanlar, Akseki kristal alanlar, Akseki bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Akseki bandırma halısı alanlar, Akseki ceviz yemek odası alanlar, Akseki ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Akseki ceviz sandalye alanlar, Akseki cümbüş alanlar, Akseki constantin oble alanlar, Akseki cam obje alanlar, Akseki beykoz alanlar.

Akseki bohem alanlar, Akseki çeşmi bülbül alanlar, Akseki çeşme taşı alanlar, Akseki çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Akseki arnevu alanlar, art deko alanlar, Akseki deko alanlar, Akseki ayna alanlar, Akseki asma avize alanlar, Akseki aznavur gümüş alanlar, Akseki aznavur alanlar, Akseki bafon alanlar, Akseki ayvazozki alanlar, Akseki dolap alanlar, Akseki divit alanlar, Akseki biblo alanlar, Akseki dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Akseki daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Akseki dekopaj işi alanlar, Akseki dual alanlar, Akseki dual pikap alanlar.

Akseki dümen alanlar, Akseki gemici dümeni alanlar, Akseki gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Akseki derbent halı alanlar, Akseki eviye alanlar, Akseki ev halısı alanlar, Akseki elbiselik alanlar, Akseki elbise alanlar, Akseki paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Akseki el işi alanlar, Akseki el işi halı alanlar, Akseki el işi alanlar, Akseki el işi kilim alanlar, Akseki çan alanlar, Akseki kilise çanı alanlar, Akseki gemici çanı alanlar, Akseki çarık alanlar, Akseki Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Akseki ferforje alanlar, Akseki fistan alanlar, Akseki Osmanlı fistan alanlar, Akseki portmanto alanlar, Akseki eski saat alanlar, Akseki frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Akseki bronz heykel alanlar, Akseki bronz sütün alanlar, Akseki bronz avize alanlar, Akseki bronz vazo alanlar, Akseki bronz kutu alanlar, Akseki bronz el işi alanlar.

Akseki halı alanlar, Akseki lamba alanlar, resim alanlar, Akseki parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Akseki insan biblosu alanlar, Akseki oryantel biblo alanlar, Akseki kuş biblosu alanlar, Akseki havlu alanlar, Akseki mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Akseki turkısh antika alanlar, Akseki Osmanlı eşyalar alanlar, Akseki eski gelinlik alanlar, Akseki İstanbul resimleri alanlar, Akseki altın varak sehpa alanlar, Akseki altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Akseki afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Akseki bronz fener alanlar, Akseki bünyen alanlar, Akseki develi halı alanlar, Akseki dürbün alanlar, Akseki teleskop alanlar, Akseki sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Akseki çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Akseki flama alanlar, Akseki alem alanlar, Akseki arabesk alanlar.

Akseki pul alanlar, Akseki Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Akseki eski fincan alanlar, Akseki cam altı alanlar, Akseki şamdan alanlar, Akseki oryantel heykel alanlar, Akseki gümüşlük alanlar, Akseki hat yazı alanlar, Akseki teship alanlar, hokka alanlar, Akseki tophane alanlar, Akseki goblen alanlar, Akseki çin eski eşyalar alanlar, Akseki Çanakkale alanlar, Akseki Çanakkale vazo alanlar, Akseki fil dişi heykel alanlar, Akseki fil dişi baston alanlar, Akseki fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Akseki fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Akseki duvar saati alanlar, Akseki bez alanlar, buda heykel alanlar, Akseki hamedan halı alanlar, Akseki kılıç alanlar, Akseki antika kılıç alanlar.

Akseki antika araba alanlar, Akseki antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Akseki antika eşyalar alanlar, Akseki kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Akseki antika foto alanlar, Akseki kehribar alanlar, Akseki kehribar tesbih alanlar, Akseki Kütahya alanlar, kınık alanlar, Akseki seramik eşya alanlar, Akseki kilit alanlar, Akseki anahtar alanlar, Akseki antika anahtar alanlar, Akseki antika kilit alanlar, Akseki josefin alanlar, kaşpo alanlar, Akseki antika silah alanlar, Akseki antika rahle alanlar, rahle alanlar, Akseki lambader alanlar, Akseki minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Akseki komidin alanlar, Akseki kara kalem resim alanlar, Akseki blue black alanlar, Akseki mask alanlar, eski mask alanlar, Akseki aşurelik alanlar.

Akseki saleplik alanlar, bozalık alanlar, Akseki antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Akseki gramofon alanlar, Akseki mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Akseki güdüm alanlar, Akseki tekke işi alanlar, Akseki İznik alanlar, Akseki pusula alanlar, Akseki gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Akseki periyor saat alanlar, Akseki mangal alanlar, Akseki eski mangal alanlar, Akseki Şam işi alanlar, Akseki Süleymaniye işi alanlar, Akseki takunya alanlar, Akseki gümüş takunya alanlar, Akseki Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Akseki seccade alanlar, Akseki eski seccade alanlar, Akseki Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Akseki tablo alanlar.

Akseki antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Akseki abajur alanlar, Akseki sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Akseki antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Akseki madalya alanlar, Akseki eşya alanlar, Akseki ferman alanlar, Akseki berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Akseki jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Akseki bahça alanlar, Akseki Osmanlı bohça alanlar, Akseki bindallı alanlar, kaftan alanlar, Akseki ampir alanlar, Akseki chrıstofle alanlar, Akseki ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Akseki şamdan alanlar, Akseki çanta alanlar, Akseki van işi savat alanlar, Akseki tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Akseki Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Akseki hokka alanlar, Akseki fransız mine alanlar, Akseki teşhir vitrini alanlar, Akseki buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Akseki keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Akseki kandil alanlar, Akseki ebru alanlar, Akseki mustafa düzgünman alanlar, Akseki zigon alanlar, Akseki zemzemlik alanlar, Akseki mücevher kutusu alanlar, Akseki dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Akseki sürahi alanlar, Akseki Osmanlı sürahi alanlar, Akseki antik mercan alanlar, Akseki makta alanlar, teslim taşı alanlar, Akseki antik sedef alanlar, Akseki minyatür alanlar, Akseki kabe örtüsü alanlar, Akseki gülebdan alanlar, Akseki mineli dürbün alanlar, Akseki sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Akseki şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Akseki lali gue alanlar, Akseki gece sürahisi alanlar, Akseki meissen alanlar, Akseki satsuma alanlar, Akseki hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Akseki macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Akseki constantine alanlar, Akseki anonim alanlar, Akseki leyla gamsız alanlar, Akseki ibrahim safi alanlar, Akseki bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Akseki herend alanlar, Akseki nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Akseki osmanlıca alanlar, Akseki kitap alanlar, Akseki kalle alanlar, ali kartal alanlar, Akseki haydar besim aydar alanlar, Akseki orhan peker alanlar, Akseki sıtkı olçar alanlar, Akseki Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Akseki edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Akseki rus gümüşü alanlar, Akseki minyatür alanlar, Akseki viyana heykel alanlar, Akseki oryantal heykel alanlar, Akseki f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Akseki merasim kılıcı alanlar.

Akseki ahşap hilye alanlar, Akseki hereke halı alanlar, kuka alanlar, Akseki tesbih alanlar, Akseki seyahat saati alanlar, Akseki gravür alanlar, Akseki degü alanlar, radio antika alanlar, Akseki opalin alanlar, Akseki radyo alanlar, Akseki kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Akseki laledan alanlar, Akseki karaf alanlar, Akseki çerezlik alanlar, Akseki sahleplik alanlar, Akseki tutya alanlar, Akseki likör takımı alanlar, Akseki mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Akseki zarf alanlar, Akseki nargile alanlar, Akseki gülabdan alanlar, Akseki ferman alanlar, Akseki berat alanlar.

Akseki hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Akseki şifa tası alanlar, Akseki hokka takımı alanlar, Akseki mangal alanlar, Akseki barutluk alanlar, Akseki tombak alanlar, Akseki saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Akseki ağızlık alanlar, kemer alanlar, Akseki hançer alanlar, Akseki kılıç alanlar, Akseki mühürler alanlar, Akseki mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Akseki Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Akseki seccade alanlar, Akseki sırmalı örtüler alanlar, Akseki antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.