Yenimahalle antikacılar, Yenimahalle antika alanlar, Yenimahalle antika eşya alanlar, Yenimahalle antika eşyalar, Yenimahalle eski alım satım, Yenimahalle antika koleksiyoncuları, Yenimahalle antika eşya alıcıları, Yenimahalle antika şirketleri, Yenimahalle antika firması, Yenimahalle antika şirketi, Yenimahalle antika firmaları, Yenimahalle antika eşya şirketleri, Yenimahalle antika eşya firması, Yenimahalle antika eşya şirketi, Yenimahalle antika eşya firmaları, Yenimahalle müzayede şirketi, Yenimahalle eski alanlar, Yenimahalle eski eşya alanlar, Yenimahalle antika alan yerler, Yenimahalle antika eşya alan yerler, Yenimahalle eski alan yerler, Yenimahalle eski eşya alan yerler, Yenimahalle antika pazarı, Yenimahalle antika alım satım, Yenimahalle antika alıcıları, Yenimahalle antika satıcıları, Yenimahalle antika eşya satıcıları, Yenimahalle eski eşya alıcıları, Yenimahalle eski eşya satıcıları, Yenimahalle antika fiyatları, Yenimahalle antika eşya fiyatları, Yenimahalle eski fiyatları, Yenimahalle eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ankara Yenimahalle Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Yenimahalle antika eşya alanlar ve Yenimahalle antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Yenimahalle antika eşya şirketimiz, Yenimahalle antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Yenimahalle Antika Alanlar

Yenimahalle antika alanlar ve Yenimahalle antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Yenimahalle antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Yenimahalle antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Yenimahalle Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Yenimahalle antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Yenimahalle

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Yenimahalle antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Yenimahalle antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Yenimahalle Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Yenimahalle antika eşya alanlar ve Yenimahalle antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Yenimahalle antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Yenimahalle antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Yenimahalle Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Yenimahalle antika eşya alanların tercih ettiği, Yenimahalle bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Yenimahalle antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Yenimahalle antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Yenimahalle antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Yenimahalle Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Yenimahalle eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Yenimahalle eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Yenimahalle eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Yenimahalle eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Yenimahalle eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Yenimahalle Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Yenimahalle bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Yenimahalle antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Yenimahalle bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Yenimahalle antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Yenimahalle antikacılar, Yenimahalle antika eşyalar, Yenimahalle eski eşyalar, Yenimahalle antika şirketleri, Yenimahalle antika firması, Yenimahalle müzayede şirketi,Yenimahalle el yazması alanlar, Yenimahalle Kuran’ı kerim alanlar, Yenimahalle hat yazı alanlar, Yenimahalle obje alanlar, Yenimahalle gümüş alanlar, Yenimahalle turalı gümüş alanlar, Yenimahalle karaf alanlar, vazo alanlar, Yenimahalle jardinyer alanlar, Yenimahalle resim alanlar, Yenimahalle modern resim alanlar, Yenimahalle aplik alanlar, Yenimahalle bahü alanlar, Yenimahalle bavul alanlar, Yenimahalle çanak alanlar, Yenimahalle çömlek alanlar, Yenimahalle bakır alanlar, baston alanlar, Yenimahalle biskiü alanlar, Yenimahalle billur alanlar, Yenimahalle cam alanlar, Yenimahalle kristal alanlar, Yenimahalle bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Yenimahalle bandırma halısı alanlar, Yenimahalle ceviz yemek odası alanlar, Yenimahalle ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Yenimahalle ceviz sandalye alanlar, Yenimahalle cümbüş alanlar, Yenimahalle constantin oble alanlar, Yenimahalle cam obje alanlar, Yenimahalle beykoz alanlar.

Yenimahalle bohem alanlar, Yenimahalle çeşmi bülbül alanlar, Yenimahalle çeşme taşı alanlar, Yenimahalle çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Yenimahalle arnevu alanlar, art deko alanlar, Yenimahalle deko alanlar, Yenimahalle ayna alanlar, Yenimahalle asma avize alanlar, Yenimahalle aznavur gümüş alanlar, Yenimahalle aznavur alanlar, Yenimahalle bafon alanlar, Yenimahalle ayvazozki alanlar, Yenimahalle dolap alanlar, Yenimahalle divit alanlar, Yenimahalle biblo alanlar, Yenimahalle dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Yenimahalle daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Yenimahalle dekopaj işi alanlar, Yenimahalle dual alanlar, Yenimahalle dual pikap alanlar.

Yenimahalle dümen alanlar, Yenimahalle gemici dümeni alanlar, Yenimahalle gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Yenimahalle derbent halı alanlar, Yenimahalle eviye alanlar, Yenimahalle ev halısı alanlar, Yenimahalle elbiselik alanlar, Yenimahalle elbise alanlar, Yenimahalle paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Yenimahalle el işi alanlar, Yenimahalle el işi halı alanlar, Yenimahalle el işi alanlar, Yenimahalle el işi kilim alanlar, Yenimahalle çan alanlar, Yenimahalle kilise çanı alanlar, Yenimahalle gemici çanı alanlar, Yenimahalle çarık alanlar, Yenimahalle Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Yenimahalle ferforje alanlar, Yenimahalle fistan alanlar, Yenimahalle Osmanlı fistan alanlar, Yenimahalle portmanto alanlar, Yenimahalle eski saat alanlar, Yenimahalle frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Yenimahalle bronz heykel alanlar, Yenimahalle bronz sütün alanlar, Yenimahalle bronz avize alanlar, Yenimahalle bronz vazo alanlar, Yenimahalle bronz kutu alanlar, Yenimahalle bronz el işi alanlar.

Yenimahalle halı alanlar, Yenimahalle lamba alanlar, resim alanlar, Yenimahalle parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Yenimahalle insan biblosu alanlar, Yenimahalle oryantel biblo alanlar, Yenimahalle kuş biblosu alanlar, Yenimahalle havlu alanlar, Yenimahalle mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Yenimahalle turkısh antika alanlar, Yenimahalle Osmanlı eşyalar alanlar, Yenimahalle İstanbul resimleri alanlar, Yenimahalle altın varak sehpa alanlar, Yenimahalle altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Yenimahalle afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Yenimahalle bronz fener alanlar, Yenimahalle bünyen alanlar, Yenimahalle develi halı alanlar, Yenimahalle dürbün alanlar, Yenimahalle teleskop alanlar, Yenimahalle sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Yenimahalle çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Yenimahalle flama alanlar, Yenimahalle alem alanlar, Yenimahalle arabesk alanlar.

fincan alanlar, Yenimahalle eski fincan alanlar, Yenimahalle cam altı alanlar, Yenimahalle şamdan alanlar, Yenimahalle oryantel heykel alanlar, Yenimahalle gümüşlük alanlar, Yenimahalle hat yazı alanlar, Yenimahalle teship alanlar, hokka alanlar, Yenimahalle tophane alanlar, Yenimahalle goblen alanlar, Yenimahalle çin eski eşyalar alanlar, Yenimahalle Çanakkale alanlar, Yenimahalle Çanakkale vazo alanlar, Yenimahalle fil dişi heykel alanlar, Yenimahalle fil dişi baston alanlar, Yenimahalle fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Yenimahalle fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Yenimahalle duvar saati alanlar, Yenimahalle bez alanlar, buda heykel alanlar, Yenimahalle hamedan halı alanlar, Yenimahalle kılıç alanlar, Yenimahalle antika kılıç alanlar.

Yenimahalle antika araba alanlar, Yenimahalle antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Yenimahalle antika eşyalar alanlar, Yenimahalle kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Yenimahalle antika foto alanlar, Yenimahalle kehribar alanlar, Yenimahalle kehribar tesbih alanlar, Yenimahalle Kütahya alanlar, kınık alanlar, Yenimahalle seramik eşya alanlar, Yenimahalle kilit alanlar, Yenimahalle anahtar alanlar, Yenimahalle antika anahtar alanlar, Yenimahalle antika kilit alanlar, Yenimahalle josefin alanlar, kaşpo alanlar, Yenimahalle antika silah alanlar, Yenimahalle antika rahle alanlar, rahle alanlar, Yenimahalle lambader alanlar, Yenimahalle minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Yenimahalle komidin alanlar, Yenimahalle kara kalem resim alanlar, Yenimahalle blue black alanlar, Yenimahalle mask alanlar, eski mask alanlar, Yenimahalle aşurelik alanlar.

Yenimahalle saleplik alanlar, bozalık alanlar, Yenimahalle antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Yenimahalle gramofon alanlar, Yenimahalle mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Yenimahalle güdüm alanlar, Yenimahalle tekke işi alanlar, Yenimahalle İznik alanlar, Yenimahalle pusula alanlar, Yenimahalle gemi pusulası alanlar, Yenimahalle periyor saat alanlar, Yenimahalle mangal alanlar, Yenimahalle eski mangal alanlar, Yenimahalle Şam işi alanlar, Yenimahalle Süleymaniye işi alanlar, Yenimahalle takunya alanlar, Yenimahalle gümüş takunya alanlar, Yenimahalle Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Yenimahalle seccade alanlar, Yenimahalle eski seccade alanlar, Yenimahalle Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Yenimahalle tablo alanlar.

Yenimahalle antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Yenimahalle abajur alanlar, Yenimahalle sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Yenimahalle antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Yenimahalle madalya alanlar, Yenimahalle eşya alanlar, Yenimahalle ferman alanlar, Yenimahalle berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Yenimahalle jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Yenimahalle bahça alanlar, Yenimahalle Osmanlı bohça alanlar, Yenimahalle bindallı alanlar, kaftan alanlar, Yenimahalle ampir alanlar, Yenimahalle chrıstofle alanlar, Yenimahalle ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Yenimahalle şamdan alanlar, Yenimahalle çanta alanlar, Yenimahalle van işi savat alanlar, Yenimahalle tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Yenimahalle Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Yenimahalle hokka alanlar, Yenimahalle fransız mine alanlar, Yenimahalle teşhir vitrini alanlar, Yenimahalle buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Yenimahalle keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Yenimahalle kandil alanlar, Yenimahalle ebru alanlar, Yenimahalle mustafa düzgünman alanlar, Yenimahalle zigon alanlar, Yenimahalle zemzemlik alanlar, Yenimahalle mücevher kutusu alanlar, Yenimahalle dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Yenimahalle sürahi alanlar, Yenimahalle Osmanlı sürahi alanlar, Yenimahalle antik mercan alanlar, Yenimahalle makta alanlar, teslim taşı alanlar, Yenimahalle antik sedef alanlar, Yenimahalle minyatür alanlar, Yenimahalle kabe örtüsü alanlar, Yenimahalle gülebdan alanlar, Yenimahalle mineli dürbün alanlar, Yenimahalle sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Yenimahalle şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Yenimahalle lali gue alanlar, Yenimahalle gece sürahisi alanlar, Yenimahalle meissen alanlar, Yenimahalle satsuma alanlar, Yenimahalle hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Yenimahalle macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Yenimahalle constantine alanlar, Yenimahalle anonim alanlar, Yenimahalle leyla gamsız alanlar, Yenimahalle ibrahim safi alanlar, Yenimahalle bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Yenimahalle herend alanlar, Yenimahalle nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Yenimahalle osmanlıca alanlar, Yenimahalle kitap alanlar, Yenimahalle kalle alanlar, ali kartal alanlar, Yenimahalle haydar besim aydar alanlar, Yenimahalle orhan peker alanlar, Yenimahalle sıtkı olçar alanlar, Yenimahalle Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Yenimahalle edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Yenimahalle rus gümüşü alanlar, Yenimahalle minyatür alanlar, Yenimahalle viyana heykel alanlar, Yenimahalle oryantal heykel alanlar, Yenimahalle f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Yenimahalle merasim kılıcı alanlar.

Yenimahalle ahşap hilye alanlar, Yenimahalle hereke halı alanlar, kuka alanlar, Yenimahalle tesbih alanlar, Yenimahalle seyahat saati alanlar, Yenimahalle gravür alanlar, Yenimahalle degü alanlar, radio antika alanlar, Yenimahalle opalin alanlar, Yenimahalle radyo alanlar, Yenimahalle kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Yenimahalle laledan alanlar, Yenimahalle karaf alanlar, Yenimahalle çerezlik alanlar, Yenimahalle sahleplik alanlar, Yenimahalle tutya alanlar, Yenimahalle likör takımı alanlar, Yenimahalle mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Yenimahalle zarf alanlar, Yenimahalle nargile alanlar, Yenimahalle gülabdan alanlar, Yenimahalle ferman alanlar, Yenimahalle berat alanlar.

Yenimahalle hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Yenimahalle şifa tası alanlar, Yenimahalle hokka takımı alanlar, Yenimahalle mangal alanlar, Yenimahalle barutluk alanlar, Yenimahalle tombak alanlar, Yenimahalle saray işi alanlar, Yenimahalle ağızlık alanlar, kemer alanlar, Yenimahalle hançer alanlar, Yenimahalle kılıç alanlar, Yenimahalle mühürler alanlar, Yenimahalle mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Yenimahalle Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Yenimahalle seccade alanlar, Yenimahalle sırmalı örtüler alanlar, Yenimahalle antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.