Sincan antikacılar, Sincan antika alanlar, Sincan antika eşya alanlar, Sincan antika eşyalar, Sincan eski alım satım, Sincan antika koleksiyoncuları, Sincan antika eşya alıcıları, Sincan antika şirketleri, Sincan antika firması, Sincan antika şirketi, Sincan antika firmaları, Sincan antika eşya şirketleri, Sincan antika eşya firması, Sincan antika eşya şirketi, Sincan antika eşya firmaları, Sincan müzayede şirketi, Sincan eski alanlar, Sincan eski eşya alanlar, Sincan antika alan yerler, Sincan antika eşya alan yerler, Sincan eski alan yerler, Sincan eski eşya alan yerler, Sincan antika pazarı, Sincan antika alım satım, Sincan antika alıcıları, Sincan antika satıcıları, Sincan antika eşya satıcıları, Sincan eski eşya alıcıları, Sincan eski eşya satıcıları, Sincan antika fiyatları, Sincan antika eşya fiyatları, Sincan eski fiyatları, Sincan eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ankara Sincan Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Sincan antika eşya alanlar ve Sincan antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Sincan antika eşya şirketimiz, Sincan antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Sincan Antika Alanlar

Sincan antika alanlar ve Sincan antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Sincan antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Sincan antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Sincan Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Sincan antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Sincan

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Sincan antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Sincan antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Sincan Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Sincan antika eşya alanlar ve Sincan antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Sincan antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Sincan antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Sincan Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Sincan antika eşya alanların tercih ettiği, Sincan bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Sincan antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Sincan antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Sincan antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Sincan Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Sincan eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Sincan eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Sincan eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Sincan eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Sincan eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Sincan Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Sincan bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Sincan antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Sincan bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Sincan antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Sincan antikacılar, Sincan antika eşyalar, Sincan eski eşyalar, Sincan antika şirketleri, Sincan antika firması, Sincan müzayede şirketi,Sincan el yazması alanlar, Sincan Kuran’ı kerim alanlar, Sincan hat yazı alanlar, Sincan obje alanlar, Sincan gümüş alanlar, Sincan turalı gümüş alanlar, Sincan karaf alanlar, vazo alanlar, Sincan jardinyer alanlar, Sincan resim alanlar, Sincan modern resim alanlar, Sincan aplik alanlar, Sincan bahü alanlar, Sincan bavul alanlar, Sincan çanak alanlar, Sincan çömlek alanlar, Sincan bakır alanlar, baston alanlar, Sincan biskiü alanlar, Sincan billur alanlar, Sincan cam alanlar, Sincan kristal alanlar, Sincan bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Sincan bandırma halısı alanlar, Sincan ceviz yemek odası alanlar, Sincan ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Sincan ceviz sandalye alanlar, Sincan cümbüş alanlar, Sincan constantin oble alanlar, Sincan cam obje alanlar, Sincan beykoz alanlar.

Sincan bohem alanlar, Sincan çeşmi bülbül alanlar, Sincan çeşme taşı alanlar, Sincan çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Sincan arnevu alanlar, art deko alanlar, Sincan deko alanlar, Sincan ayna alanlar, Sincan asma avize alanlar, Sincan aznavur gümüş alanlar, Sincan aznavur alanlar, Sincan bafon alanlar, Sincan ayvazozki alanlar, Sincan dolap alanlar, Sincan divit alanlar, Sincan biblo alanlar, Sincan dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Sincan daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Sincan dekopaj işi alanlar, Sincan dual alanlar, Sincan dual pikap alanlar.

Sincan dümen alanlar, Sincan gemici dümeni alanlar, Sincan gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Sincan derbent halı alanlar, Sincan eviye alanlar, Sincan ev halısı alanlar, Sincan elbiselik alanlar, Sincan elbise alanlar, Sincan paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Sincan el işi alanlar, Sincan el işi halı alanlar, Sincan el işi alanlar, Sincan el işi kilim alanlar, Sincan çan alanlar, Sincan kilise çanı alanlar, Sincan gemici çanı alanlar, Sincan çarık alanlar, Sincan Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Sincan ferforje alanlar, Sincan fistan alanlar, Sincan Osmanlı fistan alanlar, Sincan portmanto alanlar, Sincan eski saat alanlar, Sincan frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Sincan bronz heykel alanlar, Sincan bronz sütün alanlar, Sincan bronz avize alanlar, Sincan bronz vazo alanlar, Sincan bronz kutu alanlar, Sincan bronz el işi alanlar.

Sincan halı alanlar, Sincan lamba alanlar, resim alanlar, Sincan parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Sincan insan biblosu alanlar, Sincan oryantel biblo alanlar, Sincan kuş biblosu alanlar, Sincan havlu alanlar, Sincan mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Sincan turkısh antika alanlar, Sincan Osmanlı eşyalar alanlar, Sincan İstanbul resimleri alanlar, Sincan altın varak sehpa alanlar, Sincan altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Sincan afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Sincan bronz fener alanlar, Sincan bünyen alanlar, Sincan develi halı alanlar, Sincan dürbün alanlar, Sincan teleskop alanlar, Sincan sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Sincan çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Sincan flama alanlar, Sincan alem alanlar, Sincan arabesk alanlar.

fincan alanlar, Sincan eski fincan alanlar, Sincan cam altı alanlar, Sincan şamdan alanlar, Sincan oryantel heykel alanlar, Sincan gümüşlük alanlar, Sincan hat yazı alanlar, Sincan teship alanlar, hokka alanlar, Sincan tophane alanlar, Sincan goblen alanlar, Sincan çin eski eşyalar alanlar, Sincan Çanakkale alanlar, Sincan Çanakkale vazo alanlar, Sincan fil dişi heykel alanlar, Sincan fil dişi baston alanlar, Sincan fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Sincan fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Sincan duvar saati alanlar, Sincan bez alanlar, buda heykel alanlar, Sincan hamedan halı alanlar, Sincan kılıç alanlar, Sincan antika kılıç alanlar.

Sincan antika araba alanlar, Sincan antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Sincan antika eşyalar alanlar, Sincan kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Sincan antika foto alanlar, Sincan kehribar alanlar, Sincan kehribar tesbih alanlar, Sincan Kütahya alanlar, kınık alanlar, Sincan seramik eşya alanlar, Sincan kilit alanlar, Sincan anahtar alanlar, Sincan antika anahtar alanlar, Sincan antika kilit alanlar, Sincan josefin alanlar, kaşpo alanlar, Sincan antika silah alanlar, Sincan antika rahle alanlar, rahle alanlar, Sincan lambader alanlar, Sincan minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Sincan komidin alanlar, Sincan kara kalem resim alanlar, Sincan blue black alanlar, Sincan mask alanlar, eski mask alanlar, Sincan aşurelik alanlar.

Sincan saleplik alanlar, bozalık alanlar, Sincan antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Sincan gramofon alanlar, Sincan mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Sincan güdüm alanlar, Sincan tekke işi alanlar, Sincan İznik alanlar, Sincan pusula alanlar, Sincan gemi pusulası alanlar, Sincan periyor saat alanlar, Sincan mangal alanlar, Sincan eski mangal alanlar, Sincan Şam işi alanlar, Sincan Süleymaniye işi alanlar, Sincan takunya alanlar, Sincan gümüş takunya alanlar, Sincan Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Sincan seccade alanlar, Sincan eski seccade alanlar, Sincan Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Sincan tablo alanlar.

Sincan antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Sincan abajur alanlar, Sincan sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Sincan antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Sincan madalya alanlar, Sincan eşya alanlar, Sincan ferman alanlar, Sincan berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Sincan jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Sincan bahça alanlar, Sincan Osmanlı bohça alanlar, Sincan bindallı alanlar, kaftan alanlar, Sincan ampir alanlar, Sincan chrıstofle alanlar, Sincan ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Sincan şamdan alanlar, Sincan çanta alanlar, Sincan van işi savat alanlar, Sincan tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Sincan Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Sincan hokka alanlar, Sincan fransız mine alanlar, Sincan teşhir vitrini alanlar, Sincan buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Sincan keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Sincan kandil alanlar, Sincan ebru alanlar, Sincan mustafa düzgünman alanlar, Sincan zigon alanlar, Sincan zemzemlik alanlar, Sincan mücevher kutusu alanlar, Sincan dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Sincan sürahi alanlar, Sincan Osmanlı sürahi alanlar, Sincan antik mercan alanlar, Sincan makta alanlar, teslim taşı alanlar, Sincan antik sedef alanlar, Sincan minyatür alanlar, Sincan kabe örtüsü alanlar, Sincan gülebdan alanlar, Sincan mineli dürbün alanlar, Sincan sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Sincan şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Sincan lali gue alanlar, Sincan gece sürahisi alanlar, Sincan meissen alanlar, Sincan satsuma alanlar, Sincan hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Sincan macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Sincan constantine alanlar, Sincan anonim alanlar, Sincan leyla gamsız alanlar, Sincan ibrahim safi alanlar, Sincan bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Sincan herend alanlar, Sincan nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Sincan osmanlıca alanlar, Sincan kitap alanlar, Sincan kalle alanlar, ali kartal alanlar, Sincan haydar besim aydar alanlar, Sincan orhan peker alanlar, Sincan sıtkı olçar alanlar, Sincan Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Sincan edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Sincan rus gümüşü alanlar, Sincan minyatür alanlar, Sincan viyana heykel alanlar, Sincan oryantal heykel alanlar, Sincan f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Sincan merasim kılıcı alanlar.

Sincan ahşap hilye alanlar, Sincan hereke halı alanlar, kuka alanlar, Sincan tesbih alanlar, Sincan seyahat saati alanlar, Sincan gravür alanlar, Sincan degü alanlar, radio antika alanlar, Sincan opalin alanlar, Sincan radyo alanlar, Sincan kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Sincan laledan alanlar, Sincan karaf alanlar, Sincan çerezlik alanlar, Sincan sahleplik alanlar, Sincan tutya alanlar, Sincan likör takımı alanlar, Sincan mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Sincan zarf alanlar, Sincan nargile alanlar, Sincan gülabdan alanlar, Sincan ferman alanlar, Sincan berat alanlar.

Sincan hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Sincan şifa tası alanlar, Sincan hokka takımı alanlar, Sincan mangal alanlar, Sincan barutluk alanlar, Sincan tombak alanlar, Sincan saray işi alanlar, Sincan ağızlık alanlar, kemer alanlar, Sincan hançer alanlar, Sincan kılıç alanlar, Sincan mühürler alanlar, Sincan mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Sincan Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Sincan seccade alanlar, Sincan sırmalı örtüler alanlar, Sincan antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.