Polatlı antikacılar, Polatlı antika alanlar, Polatlı antika eşya alanlar, Polatlı antika eşyalar, Polatlı eski alım satım, Polatlı antika koleksiyoncuları, Polatlı antika eşya alıcıları, Polatlı antika şirketleri, Polatlı antika firması, Polatlı antika şirketi, Polatlı antika firmaları, Polatlı antika eşya şirketleri, Polatlı antika eşya firması, Polatlı antika eşya şirketi, Polatlı antika eşya firmaları, Polatlı müzayede şirketi, Polatlı eski alanlar, Polatlı eski eşya alanlar, Polatlı antika alan yerler, Polatlı antika eşya alan yerler, Polatlı eski alan yerler, Polatlı eski eşya alan yerler, Polatlı antika pazarı, Polatlı antika alım satım, Polatlı antika alıcıları, Polatlı antika satıcıları, Polatlı antika eşya satıcıları, Polatlı eski eşya alıcıları, Polatlı eski eşya satıcıları, Polatlı antika fiyatları, Polatlı antika eşya fiyatları, Polatlı eski fiyatları, Polatlı eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ankara Polatlı Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Polatlı antika eşya alanlar ve Polatlı antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Polatlı antika eşya şirketimiz, Polatlı antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Polatlı Antika Alanlar

Polatlı antika alanlar ve Polatlı antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Polatlı antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Polatlı antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Polatlı Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Polatlı antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Polatlı

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Polatlı antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Polatlı antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Polatlı Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Polatlı antika eşya alanlar ve Polatlı antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Polatlı antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Polatlı antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Polatlı Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Polatlı antika eşya alanların tercih ettiği, Polatlı bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Polatlı antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Polatlı antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Polatlı antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Polatlı Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Polatlı eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Polatlı eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Polatlı eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Polatlı eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Polatlı eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Polatlı Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Polatlı bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Polatlı antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Polatlı bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Polatlı antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Polatlı antikacılar, Polatlı antika eşyalar, Polatlı eski eşyalar, Polatlı antika şirketleri, Polatlı antika firması, Polatlı müzayede şirketi,Polatlı el yazması alanlar, Polatlı Kuran’ı kerim alanlar, Polatlı hat yazı alanlar, Polatlı obje alanlar, Polatlı gümüş alanlar, Polatlı turalı gümüş alanlar, Polatlı karaf alanlar, vazo alanlar, Polatlı jardinyer alanlar, Polatlı resim alanlar, Polatlı modern resim alanlar, Polatlı aplik alanlar, Polatlı bahü alanlar, Polatlı bavul alanlar, Polatlı çanak alanlar, Polatlı çömlek alanlar, Polatlı bakır alanlar, baston alanlar, Polatlı biskiü alanlar, Polatlı billur alanlar, Polatlı cam alanlar, Polatlı kristal alanlar, Polatlı bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Polatlı bandırma halısı alanlar, Polatlı ceviz yemek odası alanlar, Polatlı ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Polatlı ceviz sandalye alanlar, Polatlı cümbüş alanlar, Polatlı constantin oble alanlar, Polatlı cam obje alanlar, Polatlı beykoz alanlar.

Polatlı bohem alanlar, Polatlı çeşmi bülbül alanlar, Polatlı çeşme taşı alanlar, Polatlı çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Polatlı arnevu alanlar, art deko alanlar, Polatlı deko alanlar, Polatlı ayna alanlar, Polatlı asma avize alanlar, Polatlı aznavur gümüş alanlar, Polatlı aznavur alanlar, Polatlı bafon alanlar, Polatlı ayvazozki alanlar, Polatlı dolap alanlar, Polatlı divit alanlar, Polatlı biblo alanlar, Polatlı dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Polatlı daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Polatlı dekopaj işi alanlar, Polatlı dual alanlar, Polatlı dual pikap alanlar.

Polatlı dümen alanlar, Polatlı gemici dümeni alanlar, Polatlı gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Polatlı derbent halı alanlar, Polatlı eviye alanlar, Polatlı ev halısı alanlar, Polatlı elbiselik alanlar, Polatlı elbise alanlar, Polatlı paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Polatlı el işi alanlar, Polatlı el işi halı alanlar, Polatlı el işi alanlar, Polatlı el işi kilim alanlar, Polatlı çan alanlar, Polatlı kilise çanı alanlar, Polatlı gemici çanı alanlar, Polatlı çarık alanlar, Polatlı Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Polatlı ferforje alanlar, Polatlı fistan alanlar, Polatlı Osmanlı fistan alanlar, Polatlı portmanto alanlar, Polatlı eski saat alanlar, Polatlı frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Polatlı bronz heykel alanlar, Polatlı bronz sütün alanlar, Polatlı bronz avize alanlar, Polatlı bronz vazo alanlar, Polatlı bronz kutu alanlar, Polatlı bronz el işi alanlar.

Polatlı halı alanlar, Polatlı lamba alanlar, resim alanlar, Polatlı parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Polatlı insan biblosu alanlar, Polatlı oryantel biblo alanlar, Polatlı kuş biblosu alanlar, Polatlı havlu alanlar, Polatlı mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Polatlı turkısh antika alanlar, Polatlı Osmanlı eşyalar alanlar, Polatlı İstanbul resimleri alanlar, Polatlı altın varak sehpa alanlar, Polatlı altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Polatlı afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Polatlı bronz fener alanlar, Polatlı bünyen alanlar, Polatlı develi halı alanlar, Polatlı dürbün alanlar, Polatlı teleskop alanlar, Polatlı sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Polatlı çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Polatlı flama alanlar, Polatlı alem alanlar, Polatlı arabesk alanlar.

fincan alanlar, Polatlı eski fincan alanlar, Polatlı cam altı alanlar, Polatlı şamdan alanlar, Polatlı oryantel heykel alanlar, Polatlı gümüşlük alanlar, Polatlı hat yazı alanlar, Polatlı teship alanlar, hokka alanlar, Polatlı tophane alanlar, Polatlı goblen alanlar, Polatlı çin eski eşyalar alanlar, Polatlı Çanakkale alanlar, Polatlı Çanakkale vazo alanlar, Polatlı fil dişi heykel alanlar, Polatlı fil dişi baston alanlar, Polatlı fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Polatlı fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Polatlı duvar saati alanlar, Polatlı bez alanlar, buda heykel alanlar, Polatlı hamedan halı alanlar, Polatlı kılıç alanlar, Polatlı antika kılıç alanlar.

Polatlı antika araba alanlar, Polatlı antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Polatlı antika eşyalar alanlar, Polatlı kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Polatlı antika foto alanlar, Polatlı kehribar alanlar, Polatlı kehribar tesbih alanlar, Polatlı Kütahya alanlar, kınık alanlar, Polatlı seramik eşya alanlar, Polatlı kilit alanlar, Polatlı anahtar alanlar, Polatlı antika anahtar alanlar, Polatlı antika kilit alanlar, Polatlı josefin alanlar, kaşpo alanlar, Polatlı antika silah alanlar, Polatlı antika rahle alanlar, rahle alanlar, Polatlı lambader alanlar, Polatlı minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Polatlı komidin alanlar, Polatlı kara kalem resim alanlar, Polatlı blue black alanlar, Polatlı mask alanlar, eski mask alanlar, Polatlı aşurelik alanlar.

Polatlı saleplik alanlar, bozalık alanlar, Polatlı antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Polatlı gramofon alanlar, Polatlı mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Polatlı güdüm alanlar, Polatlı tekke işi alanlar, Polatlı İznik alanlar, Polatlı pusula alanlar, Polatlı gemi pusulası alanlar, Polatlı periyor saat alanlar, Polatlı mangal alanlar, Polatlı eski mangal alanlar, Polatlı Şam işi alanlar, Polatlı Süleymaniye işi alanlar, Polatlı takunya alanlar, Polatlı gümüş takunya alanlar, Polatlı Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Polatlı seccade alanlar, Polatlı eski seccade alanlar, Polatlı Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Polatlı tablo alanlar.

Polatlı antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Polatlı abajur alanlar, Polatlı sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Polatlı antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Polatlı madalya alanlar, Polatlı eşya alanlar, Polatlı ferman alanlar, Polatlı berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Polatlı jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Polatlı bahça alanlar, Polatlı Osmanlı bohça alanlar, Polatlı bindallı alanlar, kaftan alanlar, Polatlı ampir alanlar, Polatlı chrıstofle alanlar, Polatlı ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Polatlı şamdan alanlar, Polatlı çanta alanlar, Polatlı van işi savat alanlar, Polatlı tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Polatlı Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Polatlı hokka alanlar, Polatlı fransız mine alanlar, Polatlı teşhir vitrini alanlar, Polatlı buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Polatlı keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Polatlı kandil alanlar, Polatlı ebru alanlar, Polatlı mustafa düzgünman alanlar, Polatlı zigon alanlar, Polatlı zemzemlik alanlar, Polatlı mücevher kutusu alanlar, Polatlı dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Polatlı sürahi alanlar, Polatlı Osmanlı sürahi alanlar, Polatlı antik mercan alanlar, Polatlı makta alanlar, teslim taşı alanlar, Polatlı antik sedef alanlar, Polatlı minyatür alanlar, Polatlı kabe örtüsü alanlar, Polatlı gülebdan alanlar, Polatlı mineli dürbün alanlar, Polatlı sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Polatlı şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Polatlı lali gue alanlar, Polatlı gece sürahisi alanlar, Polatlı meissen alanlar, Polatlı satsuma alanlar, Polatlı hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Polatlı macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Polatlı constantine alanlar, Polatlı anonim alanlar, Polatlı leyla gamsız alanlar, Polatlı ibrahim safi alanlar, Polatlı bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Polatlı herend alanlar, Polatlı nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Polatlı osmanlıca alanlar, Polatlı kitap alanlar, Polatlı kalle alanlar, ali kartal alanlar, Polatlı haydar besim aydar alanlar, Polatlı orhan peker alanlar, Polatlı sıtkı olçar alanlar, Polatlı Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Polatlı edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Polatlı rus gümüşü alanlar, Polatlı minyatür alanlar, Polatlı viyana heykel alanlar, Polatlı oryantal heykel alanlar, Polatlı f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Polatlı merasim kılıcı alanlar.

Polatlı ahşap hilye alanlar, Polatlı hereke halı alanlar, kuka alanlar, Polatlı tesbih alanlar, Polatlı seyahat saati alanlar, Polatlı gravür alanlar, Polatlı degü alanlar, radio antika alanlar, Polatlı opalin alanlar, Polatlı radyo alanlar, Polatlı kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Polatlı laledan alanlar, Polatlı karaf alanlar, Polatlı çerezlik alanlar, Polatlı sahleplik alanlar, Polatlı tutya alanlar, Polatlı likör takımı alanlar, Polatlı mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Polatlı zarf alanlar, Polatlı nargile alanlar, Polatlı gülabdan alanlar, Polatlı ferman alanlar, Polatlı berat alanlar.

Polatlı hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Polatlı şifa tası alanlar, Polatlı hokka takımı alanlar, Polatlı mangal alanlar, Polatlı barutluk alanlar, Polatlı tombak alanlar, Polatlı saray işi alanlar, Polatlı ağızlık alanlar, kemer alanlar, Polatlı hançer alanlar, Polatlı kılıç alanlar, Polatlı mühürler alanlar, Polatlı mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Polatlı Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Polatlı seccade alanlar, Polatlı sırmalı örtüler alanlar, Polatlı antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.