Nallıhan antikacılar, Nallıhan antika alanlar, Nallıhan antika eşya alanlar, Nallıhan antika eşyalar, Nallıhan eski alım satım, Nallıhan antika koleksiyoncuları, Nallıhan antika eşya alıcıları, Nallıhan antika şirketleri, Nallıhan antika firması, Nallıhan antika şirketi, Nallıhan antika firmaları, Nallıhan antika eşya şirketleri, Nallıhan antika eşya firması, Nallıhan antika eşya şirketi, Nallıhan antika eşya firmaları, Nallıhan müzayede şirketi, Nallıhan eski alanlar, Nallıhan eski eşya alanlar, Nallıhan antika alan yerler, Nallıhan antika eşya alan yerler, Nallıhan eski alan yerler, Nallıhan eski eşya alan yerler, Nallıhan antika pazarı, Nallıhan antika alım satım, Nallıhan antika alıcıları, Nallıhan antika satıcıları, Nallıhan antika eşya satıcıları, Nallıhan eski eşya alıcıları, Nallıhan eski eşya satıcıları, Nallıhan antika fiyatları, Nallıhan antika eşya fiyatları, Nallıhan eski fiyatları, Nallıhan eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ankara Nallıhan Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Nallıhan antika eşya alanlar ve Nallıhan antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Nallıhan antika eşya şirketimiz, Nallıhan antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Nallıhan Antika Alanlar

Nallıhan antika alanlar ve Nallıhan antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Nallıhan antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Nallıhan antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Nallıhan Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Nallıhan antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Nallıhan

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Nallıhan antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Nallıhan antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Nallıhan Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Nallıhan antika eşya alanlar ve Nallıhan antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Nallıhan antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Nallıhan antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Nallıhan Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Nallıhan antika eşya alanların tercih ettiği, Nallıhan bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Nallıhan antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Nallıhan antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Nallıhan antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Nallıhan Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Nallıhan eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Nallıhan eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Nallıhan eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Nallıhan eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Nallıhan eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Nallıhan Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Nallıhan bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Nallıhan antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Nallıhan bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Nallıhan antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Nallıhan antikacılar, Nallıhan antika eşyalar, Nallıhan eski eşyalar, Nallıhan antika şirketleri, Nallıhan antika firması, Nallıhan müzayede şirketi,Nallıhan el yazması alanlar, Nallıhan Kuran’ı kerim alanlar, Nallıhan hat yazı alanlar, Nallıhan obje alanlar, Nallıhan gümüş alanlar, Nallıhan turalı gümüş alanlar, Nallıhan karaf alanlar, vazo alanlar, Nallıhan jardinyer alanlar, Nallıhan resim alanlar, Nallıhan modern resim alanlar, Nallıhan aplik alanlar, Nallıhan bahü alanlar, Nallıhan bavul alanlar, Nallıhan çanak alanlar, Nallıhan çömlek alanlar, Nallıhan bakır alanlar, baston alanlar, Nallıhan biskiü alanlar, Nallıhan billur alanlar, Nallıhan cam alanlar, Nallıhan kristal alanlar, Nallıhan bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Nallıhan bandırma halısı alanlar, Nallıhan ceviz yemek odası alanlar, Nallıhan ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Nallıhan ceviz sandalye alanlar, Nallıhan cümbüş alanlar, Nallıhan constantin oble alanlar, Nallıhan cam obje alanlar, Nallıhan beykoz alanlar.

Nallıhan bohem alanlar, Nallıhan çeşmi bülbül alanlar, Nallıhan çeşme taşı alanlar, Nallıhan çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Nallıhan arnevu alanlar, art deko alanlar, Nallıhan deko alanlar, Nallıhan ayna alanlar, Nallıhan asma avize alanlar, Nallıhan aznavur gümüş alanlar, Nallıhan aznavur alanlar, Nallıhan bafon alanlar, Nallıhan ayvazozki alanlar, Nallıhan dolap alanlar, Nallıhan divit alanlar, Nallıhan biblo alanlar, Nallıhan dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Nallıhan daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Nallıhan dekopaj işi alanlar, Nallıhan dual alanlar, Nallıhan dual pikap alanlar.

Nallıhan dümen alanlar, Nallıhan gemici dümeni alanlar, Nallıhan gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Nallıhan derbent halı alanlar, Nallıhan eviye alanlar, Nallıhan ev halısı alanlar, Nallıhan elbiselik alanlar, Nallıhan elbise alanlar, Nallıhan paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Nallıhan el işi alanlar, Nallıhan el işi halı alanlar, Nallıhan el işi alanlar, Nallıhan el işi kilim alanlar, Nallıhan çan alanlar, Nallıhan kilise çanı alanlar, Nallıhan gemici çanı alanlar, Nallıhan çarık alanlar, Nallıhan Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Nallıhan ferforje alanlar, Nallıhan fistan alanlar, Nallıhan Osmanlı fistan alanlar, Nallıhan portmanto alanlar, Nallıhan eski saat alanlar, Nallıhan frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Nallıhan bronz heykel alanlar, Nallıhan bronz sütün alanlar, Nallıhan bronz avize alanlar, Nallıhan bronz vazo alanlar, Nallıhan bronz kutu alanlar, Nallıhan bronz el işi alanlar.

Nallıhan halı alanlar, Nallıhan lamba alanlar, resim alanlar, Nallıhan parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Nallıhan insan biblosu alanlar, Nallıhan oryantel biblo alanlar, Nallıhan kuş biblosu alanlar, Nallıhan havlu alanlar, Nallıhan mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Nallıhan turkısh antika alanlar, Nallıhan Osmanlı eşyalar alanlar, Nallıhan İstanbul resimleri alanlar, Nallıhan altın varak sehpa alanlar, Nallıhan altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Nallıhan afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Nallıhan bronz fener alanlar, Nallıhan bünyen alanlar, Nallıhan develi halı alanlar, Nallıhan dürbün alanlar, Nallıhan teleskop alanlar, Nallıhan sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Nallıhan çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Nallıhan flama alanlar, Nallıhan alem alanlar, Nallıhan arabesk alanlar.

fincan alanlar, Nallıhan eski fincan alanlar, Nallıhan cam altı alanlar, Nallıhan şamdan alanlar, Nallıhan oryantel heykel alanlar, Nallıhan gümüşlük alanlar, Nallıhan hat yazı alanlar, Nallıhan teship alanlar, hokka alanlar, Nallıhan tophane alanlar, Nallıhan goblen alanlar, Nallıhan çin eski eşyalar alanlar, Nallıhan Çanakkale alanlar, Nallıhan Çanakkale vazo alanlar, Nallıhan fil dişi heykel alanlar, Nallıhan fil dişi baston alanlar, Nallıhan fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Nallıhan fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Nallıhan duvar saati alanlar, Nallıhan bez alanlar, buda heykel alanlar, Nallıhan hamedan halı alanlar, Nallıhan kılıç alanlar, Nallıhan antika kılıç alanlar.

Nallıhan antika araba alanlar, Nallıhan antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Nallıhan antika eşyalar alanlar, Nallıhan kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Nallıhan antika foto alanlar, Nallıhan kehribar alanlar, Nallıhan kehribar tesbih alanlar, Nallıhan Kütahya alanlar, kınık alanlar, Nallıhan seramik eşya alanlar, Nallıhan kilit alanlar, Nallıhan anahtar alanlar, Nallıhan antika anahtar alanlar, Nallıhan antika kilit alanlar, Nallıhan josefin alanlar, kaşpo alanlar, Nallıhan antika silah alanlar, Nallıhan antika rahle alanlar, rahle alanlar, Nallıhan lambader alanlar, Nallıhan minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Nallıhan komidin alanlar, Nallıhan kara kalem resim alanlar, Nallıhan blue black alanlar, Nallıhan mask alanlar, eski mask alanlar, Nallıhan aşurelik alanlar.

Nallıhan saleplik alanlar, bozalık alanlar, Nallıhan antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Nallıhan gramofon alanlar, Nallıhan mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Nallıhan güdüm alanlar, Nallıhan tekke işi alanlar, Nallıhan İznik alanlar, Nallıhan pusula alanlar, Nallıhan gemi pusulası alanlar, Nallıhan periyor saat alanlar, Nallıhan mangal alanlar, Nallıhan eski mangal alanlar, Nallıhan Şam işi alanlar, Nallıhan Süleymaniye işi alanlar, Nallıhan takunya alanlar, Nallıhan gümüş takunya alanlar, Nallıhan Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Nallıhan seccade alanlar, Nallıhan eski seccade alanlar, Nallıhan Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Nallıhan tablo alanlar.

Nallıhan antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Nallıhan abajur alanlar, Nallıhan sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Nallıhan antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Nallıhan madalya alanlar, Nallıhan eşya alanlar, Nallıhan ferman alanlar, Nallıhan berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Nallıhan jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Nallıhan bahça alanlar, Nallıhan Osmanlı bohça alanlar, Nallıhan bindallı alanlar, kaftan alanlar, Nallıhan ampir alanlar, Nallıhan chrıstofle alanlar, Nallıhan ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Nallıhan şamdan alanlar, Nallıhan çanta alanlar, Nallıhan van işi savat alanlar, Nallıhan tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Nallıhan Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Nallıhan hokka alanlar, Nallıhan fransız mine alanlar, Nallıhan teşhir vitrini alanlar, Nallıhan buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Nallıhan keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Nallıhan kandil alanlar, Nallıhan ebru alanlar, Nallıhan mustafa düzgünman alanlar, Nallıhan zigon alanlar, Nallıhan zemzemlik alanlar, Nallıhan mücevher kutusu alanlar, Nallıhan dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Nallıhan sürahi alanlar, Nallıhan Osmanlı sürahi alanlar, Nallıhan antik mercan alanlar, Nallıhan makta alanlar, teslim taşı alanlar, Nallıhan antik sedef alanlar, Nallıhan minyatür alanlar, Nallıhan kabe örtüsü alanlar, Nallıhan gülebdan alanlar, Nallıhan mineli dürbün alanlar, Nallıhan sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Nallıhan şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Nallıhan lali gue alanlar, Nallıhan gece sürahisi alanlar, Nallıhan meissen alanlar, Nallıhan satsuma alanlar, Nallıhan hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Nallıhan macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Nallıhan constantine alanlar, Nallıhan anonim alanlar, Nallıhan leyla gamsız alanlar, Nallıhan ibrahim safi alanlar, Nallıhan bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Nallıhan herend alanlar, Nallıhan nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Nallıhan osmanlıca alanlar, Nallıhan kitap alanlar, Nallıhan kalle alanlar, ali kartal alanlar, Nallıhan haydar besim aydar alanlar, Nallıhan orhan peker alanlar, Nallıhan sıtkı olçar alanlar, Nallıhan Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Nallıhan edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Nallıhan rus gümüşü alanlar, Nallıhan minyatür alanlar, Nallıhan viyana heykel alanlar, Nallıhan oryantal heykel alanlar, Nallıhan f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Nallıhan merasim kılıcı alanlar.

Nallıhan ahşap hilye alanlar, Nallıhan hereke halı alanlar, kuka alanlar, Nallıhan tesbih alanlar, Nallıhan seyahat saati alanlar, Nallıhan gravür alanlar, Nallıhan degü alanlar, radio antika alanlar, Nallıhan opalin alanlar, Nallıhan radyo alanlar, Nallıhan kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Nallıhan laledan alanlar, Nallıhan karaf alanlar, Nallıhan çerezlik alanlar, Nallıhan sahleplik alanlar, Nallıhan tutya alanlar, Nallıhan likör takımı alanlar, Nallıhan mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Nallıhan zarf alanlar, Nallıhan nargile alanlar, Nallıhan gülabdan alanlar, Nallıhan ferman alanlar, Nallıhan berat alanlar.

Nallıhan hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Nallıhan şifa tası alanlar, Nallıhan hokka takımı alanlar, Nallıhan mangal alanlar, Nallıhan barutluk alanlar, Nallıhan tombak alanlar, Nallıhan saray işi alanlar, Nallıhan ağızlık alanlar, kemer alanlar, Nallıhan hançer alanlar, Nallıhan kılıç alanlar, Nallıhan mühürler alanlar, Nallıhan mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Nallıhan Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Nallıhan seccade alanlar, Nallıhan sırmalı örtüler alanlar, Nallıhan antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.