Mamak antikacılar, Mamak antika alanlar, Mamak antika eşya alanlar, Mamak antika eşyalar, Mamak eski alım satım, Mamak antika koleksiyoncuları, Mamak antika eşya alıcıları, Mamak antika şirketleri, Mamak antika firması, Mamak antika şirketi, Mamak antika firmaları, Mamak antika eşya şirketleri, Mamak antika eşya firması, Mamak antika eşya şirketi, Mamak antika eşya firmaları, Mamak müzayede şirketi, Mamak eski alanlar, Mamak eski eşya alanlar, Mamak antika alan yerler, Mamak antika eşya alan yerler, Mamak eski alan yerler, Mamak eski eşya alan yerler, Mamak antika pazarı, Mamak antika alım satım, Mamak antika alıcıları, Mamak antika satıcıları, Mamak antika eşya satıcıları, Mamak eski eşya alıcıları, Mamak eski eşya satıcıları, Mamak antika fiyatları, Mamak antika eşya fiyatları, Mamak eski fiyatları, Mamak eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ankara Mamak Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Mamak antika eşya alanlar ve Mamak antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Mamak antika eşya şirketimiz, Mamak antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Mamak Antika Alanlar

Mamak antika alanlar ve Mamak antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Mamak antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Mamak antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Mamak Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Mamak antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Mamak

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Mamak antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Mamak antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Mamak Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Mamak antika eşya alanlar ve Mamak antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Mamak antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Mamak antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Mamak Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Mamak antika eşya alanların tercih ettiği, Mamak bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Mamak antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Mamak antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Mamak antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Mamak Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Mamak eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Mamak eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Mamak eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Mamak eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Mamak eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Mamak Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Mamak bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Mamak antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Mamak bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Mamak antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Mamak antikacılar, Mamak antika eşyalar, Mamak eski eşyalar, Mamak antika şirketleri, Mamak antika firması, Mamak müzayede şirketi,Mamak el yazması alanlar, Mamak Kuran’ı kerim alanlar, Mamak hat yazı alanlar, Mamak obje alanlar, Mamak gümüş alanlar, Mamak turalı gümüş alanlar, Mamak karaf alanlar, vazo alanlar, Mamak jardinyer alanlar, Mamak resim alanlar, Mamak modern resim alanlar, Mamak aplik alanlar, Mamak bahü alanlar, Mamak bavul alanlar, Mamak çanak alanlar, Mamak çömlek alanlar, Mamak bakır alanlar, baston alanlar, Mamak biskiü alanlar, Mamak billur alanlar, Mamak cam alanlar, Mamak kristal alanlar, Mamak bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Mamak bandırma halısı alanlar, Mamak ceviz yemek odası alanlar, Mamak ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Mamak ceviz sandalye alanlar, Mamak cümbüş alanlar, Mamak constantin oble alanlar, Mamak cam obje alanlar, Mamak beykoz alanlar.

Mamak bohem alanlar, Mamak çeşmi bülbül alanlar, Mamak çeşme taşı alanlar, Mamak çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Mamak arnevu alanlar, art deko alanlar, Mamak deko alanlar, Mamak ayna alanlar, Mamak asma avize alanlar, Mamak aznavur gümüş alanlar, Mamak aznavur alanlar, Mamak bafon alanlar, Mamak ayvazozki alanlar, Mamak dolap alanlar, Mamak divit alanlar, Mamak biblo alanlar, Mamak dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Mamak daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Mamak dekopaj işi alanlar, Mamak dual alanlar, Mamak dual pikap alanlar.

Mamak dümen alanlar, Mamak gemici dümeni alanlar, Mamak gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Mamak derbent halı alanlar, Mamak eviye alanlar, Mamak ev halısı alanlar, Mamak elbiselik alanlar, Mamak elbise alanlar, Mamak paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Mamak el işi alanlar, Mamak el işi halı alanlar, Mamak el işi alanlar, Mamak el işi kilim alanlar, Mamak çan alanlar, Mamak kilise çanı alanlar, Mamak gemici çanı alanlar, Mamak çarık alanlar, Mamak Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Mamak ferforje alanlar, Mamak fistan alanlar, Mamak Osmanlı fistan alanlar, Mamak portmanto alanlar, Mamak eski saat alanlar, Mamak frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Mamak bronz heykel alanlar, Mamak bronz sütün alanlar, Mamak bronz avize alanlar, Mamak bronz vazo alanlar, Mamak bronz kutu alanlar, Mamak bronz el işi alanlar.

Mamak halı alanlar, Mamak lamba alanlar, resim alanlar, Mamak parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Mamak insan biblosu alanlar, Mamak oryantel biblo alanlar, Mamak kuş biblosu alanlar, Mamak havlu alanlar, Mamak mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Mamak turkısh antika alanlar, Mamak Osmanlı eşyalar alanlar, Mamak İstanbul resimleri alanlar, Mamak altın varak sehpa alanlar, Mamak altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Mamak afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Mamak bronz fener alanlar, Mamak bünyen alanlar, Mamak develi halı alanlar, Mamak dürbün alanlar, Mamak teleskop alanlar, Mamak sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Mamak çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Mamak flama alanlar, Mamak alem alanlar, Mamak arabesk alanlar.

fincan alanlar, Mamak eski fincan alanlar, Mamak cam altı alanlar, Mamak şamdan alanlar, Mamak oryantel heykel alanlar, Mamak gümüşlük alanlar, Mamak hat yazı alanlar, Mamak teship alanlar, hokka alanlar, Mamak tophane alanlar, Mamak goblen alanlar, Mamak çin eski eşyalar alanlar, Mamak Çanakkale alanlar, Mamak Çanakkale vazo alanlar, Mamak fil dişi heykel alanlar, Mamak fil dişi baston alanlar, Mamak fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Mamak fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Mamak duvar saati alanlar, Mamak bez alanlar, buda heykel alanlar, Mamak hamedan halı alanlar, Mamak kılıç alanlar, Mamak antika kılıç alanlar.

Mamak antika araba alanlar, Mamak antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Mamak antika eşyalar alanlar, Mamak kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Mamak antika foto alanlar, Mamak kehribar alanlar, Mamak kehribar tesbih alanlar, Mamak Kütahya alanlar, kınık alanlar, Mamak seramik eşya alanlar, Mamak kilit alanlar, Mamak anahtar alanlar, Mamak antika anahtar alanlar, Mamak antika kilit alanlar, Mamak josefin alanlar, kaşpo alanlar, Mamak antika silah alanlar, Mamak antika rahle alanlar, rahle alanlar, Mamak lambader alanlar, Mamak minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Mamak komidin alanlar, Mamak kara kalem resim alanlar, Mamak blue black alanlar, Mamak mask alanlar, eski mask alanlar, Mamak aşurelik alanlar.

Mamak saleplik alanlar, bozalık alanlar, Mamak antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Mamak gramofon alanlar, Mamak mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Mamak güdüm alanlar, Mamak tekke işi alanlar, Mamak İznik alanlar, Mamak pusula alanlar, Mamak gemi pusulası alanlar, Mamak periyor saat alanlar, Mamak mangal alanlar, Mamak eski mangal alanlar, Mamak Şam işi alanlar, Mamak Süleymaniye işi alanlar, Mamak takunya alanlar, Mamak gümüş takunya alanlar, Mamak Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Mamak seccade alanlar, Mamak eski seccade alanlar, Mamak Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Mamak tablo alanlar.

Mamak antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Mamak abajur alanlar, Mamak sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Mamak antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Mamak madalya alanlar, Mamak eşya alanlar, Mamak ferman alanlar, Mamak berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Mamak jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Mamak bahça alanlar, Mamak Osmanlı bohça alanlar, Mamak bindallı alanlar, kaftan alanlar, Mamak ampir alanlar, Mamak chrıstofle alanlar, Mamak ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Mamak şamdan alanlar, Mamak çanta alanlar, Mamak van işi savat alanlar, Mamak tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Mamak Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Mamak hokka alanlar, Mamak fransız mine alanlar, Mamak teşhir vitrini alanlar, Mamak buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Mamak keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Mamak kandil alanlar, Mamak ebru alanlar, Mamak mustafa düzgünman alanlar, Mamak zigon alanlar, Mamak zemzemlik alanlar, Mamak mücevher kutusu alanlar, Mamak dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Mamak sürahi alanlar, Mamak Osmanlı sürahi alanlar, Mamak antik mercan alanlar, Mamak makta alanlar, teslim taşı alanlar, Mamak antik sedef alanlar, Mamak minyatür alanlar, Mamak kabe örtüsü alanlar, Mamak gülebdan alanlar, Mamak mineli dürbün alanlar, Mamak sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Mamak şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Mamak lali gue alanlar, Mamak gece sürahisi alanlar, Mamak meissen alanlar, Mamak satsuma alanlar, Mamak hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Mamak macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Mamak constantine alanlar, Mamak anonim alanlar, Mamak leyla gamsız alanlar, Mamak ibrahim safi alanlar, Mamak bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Mamak herend alanlar, Mamak nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Mamak osmanlıca alanlar, Mamak kitap alanlar, Mamak kalle alanlar, ali kartal alanlar, Mamak haydar besim aydar alanlar, Mamak orhan peker alanlar, Mamak sıtkı olçar alanlar, Mamak Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Mamak edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Mamak rus gümüşü alanlar, Mamak minyatür alanlar, Mamak viyana heykel alanlar, Mamak oryantal heykel alanlar, Mamak f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Mamak merasim kılıcı alanlar.

Mamak ahşap hilye alanlar, Mamak hereke halı alanlar, kuka alanlar, Mamak tesbih alanlar, Mamak seyahat saati alanlar, Mamak gravür alanlar, Mamak degü alanlar, radio antika alanlar, Mamak opalin alanlar, Mamak radyo alanlar, Mamak kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Mamak laledan alanlar, Mamak karaf alanlar, Mamak çerezlik alanlar, Mamak sahleplik alanlar, Mamak tutya alanlar, Mamak likör takımı alanlar, Mamak mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Mamak zarf alanlar, Mamak nargile alanlar, Mamak gülabdan alanlar, Mamak ferman alanlar, Mamak berat alanlar.

Mamak hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Mamak şifa tası alanlar, Mamak hokka takımı alanlar, Mamak mangal alanlar, Mamak barutluk alanlar, Mamak tombak alanlar, Mamak saray işi alanlar, Mamak ağızlık alanlar, kemer alanlar, Mamak hançer alanlar, Mamak kılıç alanlar, Mamak mühürler alanlar, Mamak mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Mamak Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Mamak seccade alanlar, Mamak sırmalı örtüler alanlar, Mamak antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.