Keçiören antikacılar, Keçiören antika alanlar, Keçiören antika eşya alanlar, Keçiören antika eşyalar, Keçiören eski alım satım, Keçiören antika koleksiyoncuları, Keçiören antika eşya alıcıları, Keçiören antika şirketleri, Keçiören antika firması, Keçiören antika şirketi, Keçiören antika firmaları, Keçiören antika eşya şirketleri, Keçiören antika eşya firması, Keçiören antika eşya şirketi, Keçiören antika eşya firmaları, Keçiören müzayede şirketi, Keçiören eski alanlar, Keçiören eski eşya alanlar, Keçiören antika alan yerler, Keçiören antika eşya alan yerler, Keçiören eski alan yerler, Keçiören eski eşya alan yerler, Keçiören antika pazarı, Keçiören antika alım satım, Keçiören antika alıcıları, Keçiören antika satıcıları, Keçiören antika eşya satıcıları, Keçiören eski eşya alıcıları, Keçiören eski eşya satıcıları, Keçiören antika fiyatları, Keçiören antika eşya fiyatları, Keçiören eski fiyatları, Keçiören eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ankara Keçiören Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Keçiören antika eşya alanlar ve Keçiören antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Keçiören antika eşya şirketimiz, Keçiören antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Keçiören Antika Alanlar

Keçiören antika alanlar ve Keçiören antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Keçiören antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Keçiören antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Keçiören Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Keçiören antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Keçiören

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Keçiören antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Keçiören antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Keçiören Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Keçiören antika eşya alanlar ve Keçiören antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Keçiören antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Keçiören antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Keçiören Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Keçiören antika eşya alanların tercih ettiği, Keçiören bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Keçiören antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Keçiören antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Keçiören antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Keçiören Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Keçiören eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Keçiören eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Keçiören eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Keçiören eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Keçiören eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Keçiören Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Keçiören bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Keçiören antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Keçiören bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Keçiören antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Keçiören antikacılar, Keçiören antika eşyalar, Keçiören eski eşyalar, Keçiören antika şirketleri, Keçiören antika firması, Keçiören müzayede şirketi,Keçiören el yazması alanlar, Keçiören Kuran’ı kerim alanlar, Keçiören hat yazı alanlar, Keçiören obje alanlar, Keçiören gümüş alanlar, Keçiören turalı gümüş alanlar, Keçiören karaf alanlar, vazo alanlar, Keçiören jardinyer alanlar, Keçiören resim alanlar, Keçiören modern resim alanlar, Keçiören aplik alanlar, Keçiören bahü alanlar, Keçiören bavul alanlar, Keçiören çanak alanlar, Keçiören çömlek alanlar, Keçiören bakır alanlar, baston alanlar, Keçiören biskiü alanlar, Keçiören billur alanlar, Keçiören cam alanlar, Keçiören kristal alanlar, Keçiören bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Keçiören bandırma halısı alanlar, Keçiören ceviz yemek odası alanlar, Keçiören ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Keçiören ceviz sandalye alanlar, Keçiören cümbüş alanlar, Keçiören constantin oble alanlar, Keçiören cam obje alanlar, Keçiören beykoz alanlar.

Keçiören bohem alanlar, Keçiören çeşmi bülbül alanlar, Keçiören çeşme taşı alanlar, Keçiören çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Keçiören arnevu alanlar, art deko alanlar, Keçiören deko alanlar, Keçiören ayna alanlar, Keçiören asma avize alanlar, Keçiören aznavur gümüş alanlar, Keçiören aznavur alanlar, Keçiören bafon alanlar, Keçiören ayvazozki alanlar, Keçiören dolap alanlar, Keçiören divit alanlar, Keçiören biblo alanlar, Keçiören dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Keçiören daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Keçiören dekopaj işi alanlar, Keçiören dual alanlar, Keçiören dual pikap alanlar.

Keçiören dümen alanlar, Keçiören gemici dümeni alanlar, Keçiören gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Keçiören derbent halı alanlar, Keçiören eviye alanlar, Keçiören ev halısı alanlar, Keçiören elbiselik alanlar, Keçiören elbise alanlar, Keçiören paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Keçiören el işi alanlar, Keçiören el işi halı alanlar, Keçiören el işi alanlar, Keçiören el işi kilim alanlar, Keçiören çan alanlar, Keçiören kilise çanı alanlar, Keçiören gemici çanı alanlar, Keçiören çarık alanlar, Keçiören Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Keçiören ferforje alanlar, Keçiören fistan alanlar, Keçiören Osmanlı fistan alanlar, Keçiören portmanto alanlar, Keçiören eski saat alanlar, Keçiören frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Keçiören bronz heykel alanlar, Keçiören bronz sütün alanlar, Keçiören bronz avize alanlar, Keçiören bronz vazo alanlar, Keçiören bronz kutu alanlar, Keçiören bronz el işi alanlar.

Keçiören halı alanlar, Keçiören lamba alanlar, resim alanlar, Keçiören parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Keçiören insan biblosu alanlar, Keçiören oryantel biblo alanlar, Keçiören kuş biblosu alanlar, Keçiören havlu alanlar, Keçiören mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Keçiören turkısh antika alanlar, Keçiören Osmanlı eşyalar alanlar, Keçiören İstanbul resimleri alanlar, Keçiören altın varak sehpa alanlar, Keçiören altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Keçiören afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Keçiören bronz fener alanlar, Keçiören bünyen alanlar, Keçiören develi halı alanlar, Keçiören dürbün alanlar, Keçiören teleskop alanlar, Keçiören sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Keçiören çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Keçiören flama alanlar, Keçiören alem alanlar, Keçiören arabesk alanlar.

fincan alanlar, Keçiören eski fincan alanlar, Keçiören cam altı alanlar, Keçiören şamdan alanlar, Keçiören oryantel heykel alanlar, Keçiören gümüşlük alanlar, Keçiören hat yazı alanlar, Keçiören teship alanlar, hokka alanlar, Keçiören tophane alanlar, Keçiören goblen alanlar, Keçiören çin eski eşyalar alanlar, Keçiören Çanakkale alanlar, Keçiören Çanakkale vazo alanlar, Keçiören fil dişi heykel alanlar, Keçiören fil dişi baston alanlar, Keçiören fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Keçiören fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Keçiören duvar saati alanlar, Keçiören bez alanlar, buda heykel alanlar, Keçiören hamedan halı alanlar, Keçiören kılıç alanlar, Keçiören antika kılıç alanlar.

Keçiören antika araba alanlar, Keçiören antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Keçiören antika eşyalar alanlar, Keçiören kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Keçiören antika foto alanlar, Keçiören kehribar alanlar, Keçiören kehribar tesbih alanlar, Keçiören Kütahya alanlar, kınık alanlar, Keçiören seramik eşya alanlar, Keçiören kilit alanlar, Keçiören anahtar alanlar, Keçiören antika anahtar alanlar, Keçiören antika kilit alanlar, Keçiören josefin alanlar, kaşpo alanlar, Keçiören antika silah alanlar, Keçiören antika rahle alanlar, rahle alanlar, Keçiören lambader alanlar, Keçiören minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Keçiören komidin alanlar, Keçiören kara kalem resim alanlar, Keçiören blue black alanlar, Keçiören mask alanlar, eski mask alanlar, Keçiören aşurelik alanlar.

Keçiören saleplik alanlar, bozalık alanlar, Keçiören antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Keçiören gramofon alanlar, Keçiören mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Keçiören güdüm alanlar, Keçiören tekke işi alanlar, Keçiören İznik alanlar, Keçiören pusula alanlar, Keçiören gemi pusulası alanlar, Keçiören periyor saat alanlar, Keçiören mangal alanlar, Keçiören eski mangal alanlar, Keçiören Şam işi alanlar, Keçiören Süleymaniye işi alanlar, Keçiören takunya alanlar, Keçiören gümüş takunya alanlar, Keçiören Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Keçiören seccade alanlar, Keçiören eski seccade alanlar, Keçiören Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Keçiören tablo alanlar.

Keçiören antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Keçiören abajur alanlar, Keçiören sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Keçiören antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Keçiören madalya alanlar, Keçiören eşya alanlar, Keçiören ferman alanlar, Keçiören berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Keçiören jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Keçiören bahça alanlar, Keçiören Osmanlı bohça alanlar, Keçiören bindallı alanlar, kaftan alanlar, Keçiören ampir alanlar, Keçiören chrıstofle alanlar, Keçiören ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Keçiören şamdan alanlar, Keçiören çanta alanlar, Keçiören van işi savat alanlar, Keçiören tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Keçiören Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Keçiören hokka alanlar, Keçiören fransız mine alanlar, Keçiören teşhir vitrini alanlar, Keçiören buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Keçiören keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Keçiören kandil alanlar, Keçiören ebru alanlar, Keçiören mustafa düzgünman alanlar, Keçiören zigon alanlar, Keçiören zemzemlik alanlar, Keçiören mücevher kutusu alanlar, Keçiören dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Keçiören sürahi alanlar, Keçiören Osmanlı sürahi alanlar, Keçiören antik mercan alanlar, Keçiören makta alanlar, teslim taşı alanlar, Keçiören antik sedef alanlar, Keçiören minyatür alanlar, Keçiören kabe örtüsü alanlar, Keçiören gülebdan alanlar, Keçiören mineli dürbün alanlar, Keçiören sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Keçiören şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Keçiören lali gue alanlar, Keçiören gece sürahisi alanlar, Keçiören meissen alanlar, Keçiören satsuma alanlar, Keçiören hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Keçiören macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Keçiören constantine alanlar, Keçiören anonim alanlar, Keçiören leyla gamsız alanlar, Keçiören ibrahim safi alanlar, Keçiören bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Keçiören herend alanlar, Keçiören nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Keçiören osmanlıca alanlar, Keçiören kitap alanlar, Keçiören kalle alanlar, ali kartal alanlar, Keçiören haydar besim aydar alanlar, Keçiören orhan peker alanlar, Keçiören sıtkı olçar alanlar, Keçiören Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Keçiören edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Keçiören rus gümüşü alanlar, Keçiören minyatür alanlar, Keçiören viyana heykel alanlar, Keçiören oryantal heykel alanlar, Keçiören f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Keçiören merasim kılıcı alanlar.

Keçiören ahşap hilye alanlar, Keçiören hereke halı alanlar, kuka alanlar, Keçiören tesbih alanlar, Keçiören seyahat saati alanlar, Keçiören gravür alanlar, Keçiören degü alanlar, radio antika alanlar, Keçiören opalin alanlar, Keçiören radyo alanlar, Keçiören kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Keçiören laledan alanlar, Keçiören karaf alanlar, Keçiören çerezlik alanlar, Keçiören sahleplik alanlar, Keçiören tutya alanlar, Keçiören likör takımı alanlar, Keçiören mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Keçiören zarf alanlar, Keçiören nargile alanlar, Keçiören gülabdan alanlar, Keçiören ferman alanlar, Keçiören berat alanlar.

Keçiören hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Keçiören şifa tası alanlar, Keçiören hokka takımı alanlar, Keçiören mangal alanlar, Keçiören barutluk alanlar, Keçiören tombak alanlar, Keçiören saray işi alanlar, Keçiören ağızlık alanlar, kemer alanlar, Keçiören hançer alanlar, Keçiören kılıç alanlar, Keçiören mühürler alanlar, Keçiören mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Keçiören Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Keçiören seccade alanlar, Keçiören sırmalı örtüler alanlar, Keçiören antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.