Kazan antikacılar, Kazan antika alanlar, Kazan antika eşya alanlar, Kazan antika eşyalar, Kazan eski alım satım, Kazan antika koleksiyoncuları, Kazan antika eşya alıcıları, Kazan antika şirketleri, Kazan antika firması, Kazan antika şirketi, Kazan antika firmaları, Kazan antika eşya şirketleri, Kazan antika eşya firması, Kazan antika eşya şirketi, Kazan antika eşya firmaları, Kazan müzayede şirketi, Kazan eski alanlar, Kazan eski eşya alanlar, Kazan antika alan yerler, Kazan antika eşya alan yerler, Kazan eski alan yerler, Kazan eski eşya alan yerler, Kazan antika pazarı, Kazan antika alım satım, Kazan antika alıcıları, Kazan antika satıcıları, Kazan antika eşya satıcıları, Kazan eski eşya alıcıları, Kazan eski eşya satıcıları, Kazan antika fiyatları, Kazan antika eşya fiyatları, Kazan eski fiyatları, Kazan eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ankara Kazan Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Kazan antika eşya alanlar ve Kazan antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Kazan antika eşya şirketimiz, Kazan antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Kazan Antika Alanlar

Kazan antika alanlar ve Kazan antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Kazan antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Kazan antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Kazan Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Kazan antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Kazan

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Kazan antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Kazan antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Kazan Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Kazan antika eşya alanlar ve Kazan antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Kazan antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Kazan antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Kazan Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Kazan antika eşya alanların tercih ettiği, Kazan bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Kazan antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Kazan antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Kazan antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Kazan Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Kazan eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Kazan eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Kazan eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Kazan eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Kazan eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Kazan Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Kazan bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Kazan antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Kazan bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Kazan antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Kazan antikacılar, Kazan antika eşyalar, Kazan eski eşyalar, Kazan antika şirketleri, Kazan antika firması, Kazan müzayede şirketi,Kazan el yazması alanlar, Kazan Kuran’ı kerim alanlar, Kazan hat yazı alanlar, Kazan obje alanlar, Kazan gümüş alanlar, Kazan turalı gümüş alanlar, Kazan karaf alanlar, vazo alanlar, Kazan jardinyer alanlar, Kazan resim alanlar, Kazan modern resim alanlar, Kazan aplik alanlar, Kazan bahü alanlar, Kazan bavul alanlar, Kazan çanak alanlar, Kazan çömlek alanlar, Kazan bakır alanlar, baston alanlar, Kazan biskiü alanlar, Kazan billur alanlar, Kazan cam alanlar, Kazan kristal alanlar, Kazan bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Kazan bandırma halısı alanlar, Kazan ceviz yemek odası alanlar, Kazan ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Kazan ceviz sandalye alanlar, Kazan cümbüş alanlar, Kazan constantin oble alanlar, Kazan cam obje alanlar, Kazan beykoz alanlar.

Kazan bohem alanlar, Kazan çeşmi bülbül alanlar, Kazan çeşme taşı alanlar, Kazan çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Kazan arnevu alanlar, art deko alanlar, Kazan deko alanlar, Kazan ayna alanlar, Kazan asma avize alanlar, Kazan aznavur gümüş alanlar, Kazan aznavur alanlar, Kazan bafon alanlar, Kazan ayvazozki alanlar, Kazan dolap alanlar, Kazan divit alanlar, Kazan biblo alanlar, Kazan dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Kazan daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Kazan dekopaj işi alanlar, Kazan dual alanlar, Kazan dual pikap alanlar.

Kazan dümen alanlar, Kazan gemici dümeni alanlar, Kazan gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Kazan derbent halı alanlar, Kazan eviye alanlar, Kazan ev halısı alanlar, Kazan elbiselik alanlar, Kazan elbise alanlar, Kazan paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Kazan el işi alanlar, Kazan el işi halı alanlar, Kazan el işi alanlar, Kazan el işi kilim alanlar, Kazan çan alanlar, Kazan kilise çanı alanlar, Kazan gemici çanı alanlar, Kazan çarık alanlar, Kazan Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Kazan ferforje alanlar, Kazan fistan alanlar, Kazan Osmanlı fistan alanlar, Kazan portmanto alanlar, Kazan eski saat alanlar, Kazan frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Kazan bronz heykel alanlar, Kazan bronz sütün alanlar, Kazan bronz avize alanlar, Kazan bronz vazo alanlar, Kazan bronz kutu alanlar, Kazan bronz el işi alanlar.

Kazan halı alanlar, Kazan lamba alanlar, resim alanlar, Kazan parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Kazan insan biblosu alanlar, Kazan oryantel biblo alanlar, Kazan kuş biblosu alanlar, Kazan havlu alanlar, Kazan mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Kazan turkısh antika alanlar, Kazan Osmanlı eşyalar alanlar, Kazan İstanbul resimleri alanlar, Kazan altın varak sehpa alanlar, Kazan altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Kazan afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Kazan bronz fener alanlar, Kazan bünyen alanlar, Kazan develi halı alanlar, Kazan dürbün alanlar, Kazan teleskop alanlar, Kazan sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Kazan çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Kazan flama alanlar, Kazan alem alanlar, Kazan arabesk alanlar.

fincan alanlar, Kazan eski fincan alanlar, Kazan cam altı alanlar, Kazan şamdan alanlar, Kazan oryantel heykel alanlar, Kazan gümüşlük alanlar, Kazan hat yazı alanlar, Kazan teship alanlar, hokka alanlar, Kazan tophane alanlar, Kazan goblen alanlar, Kazan çin eski eşyalar alanlar, Kazan Çanakkale alanlar, Kazan Çanakkale vazo alanlar, Kazan fil dişi heykel alanlar, Kazan fil dişi baston alanlar, Kazan fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Kazan fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Kazan duvar saati alanlar, Kazan bez alanlar, buda heykel alanlar, Kazan hamedan halı alanlar, Kazan kılıç alanlar, Kazan antika kılıç alanlar.

Kazan antika araba alanlar, Kazan antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Kazan antika eşyalar alanlar, Kazan kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Kazan antika foto alanlar, Kazan kehribar alanlar, Kazan kehribar tesbih alanlar, Kazan Kütahya alanlar, kınık alanlar, Kazan seramik eşya alanlar, Kazan kilit alanlar, Kazan anahtar alanlar, Kazan antika anahtar alanlar, Kazan antika kilit alanlar, Kazan josefin alanlar, kaşpo alanlar, Kazan antika silah alanlar, Kazan antika rahle alanlar, rahle alanlar, Kazan lambader alanlar, Kazan minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Kazan komidin alanlar, Kazan kara kalem resim alanlar, Kazan blue black alanlar, Kazan mask alanlar, eski mask alanlar, Kazan aşurelik alanlar.

Kazan saleplik alanlar, bozalık alanlar, Kazan antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Kazan gramofon alanlar, Kazan mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Kazan güdüm alanlar, Kazan tekke işi alanlar, Kazan İznik alanlar, Kazan pusula alanlar, Kazan gemi pusulası alanlar, Kazan periyor saat alanlar, Kazan mangal alanlar, Kazan eski mangal alanlar, Kazan Şam işi alanlar, Kazan Süleymaniye işi alanlar, Kazan takunya alanlar, Kazan gümüş takunya alanlar, Kazan Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Kazan seccade alanlar, Kazan eski seccade alanlar, Kazan Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Kazan tablo alanlar.

Kazan antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Kazan abajur alanlar, Kazan sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Kazan antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Kazan madalya alanlar, Kazan eşya alanlar, Kazan ferman alanlar, Kazan berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Kazan jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Kazan bahça alanlar, Kazan Osmanlı bohça alanlar, Kazan bindallı alanlar, kaftan alanlar, Kazan ampir alanlar, Kazan chrıstofle alanlar, Kazan ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Kazan şamdan alanlar, Kazan çanta alanlar, Kazan van işi savat alanlar, Kazan tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Kazan Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Kazan hokka alanlar, Kazan fransız mine alanlar, Kazan teşhir vitrini alanlar, Kazan buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Kazan keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Kazan kandil alanlar, Kazan ebru alanlar, Kazan mustafa düzgünman alanlar, Kazan zigon alanlar, Kazan zemzemlik alanlar, Kazan mücevher kutusu alanlar, Kazan dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Kazan sürahi alanlar, Kazan Osmanlı sürahi alanlar, Kazan antik mercan alanlar, Kazan makta alanlar, teslim taşı alanlar, Kazan antik sedef alanlar, Kazan minyatür alanlar, Kazan kabe örtüsü alanlar, Kazan gülebdan alanlar, Kazan mineli dürbün alanlar, Kazan sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Kazan şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Kazan lali gue alanlar, Kazan gece sürahisi alanlar, Kazan meissen alanlar, Kazan satsuma alanlar, Kazan hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Kazan macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Kazan constantine alanlar, Kazan anonim alanlar, Kazan leyla gamsız alanlar, Kazan ibrahim safi alanlar, Kazan bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Kazan herend alanlar, Kazan nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Kazan osmanlıca alanlar, Kazan kitap alanlar, Kazan kalle alanlar, ali kartal alanlar, Kazan haydar besim aydar alanlar, Kazan orhan peker alanlar, Kazan sıtkı olçar alanlar, Kazan Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Kazan edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Kazan rus gümüşü alanlar, Kazan minyatür alanlar, Kazan viyana heykel alanlar, Kazan oryantal heykel alanlar, Kazan f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Kazan merasim kılıcı alanlar.

Kazan ahşap hilye alanlar, Kazan hereke halı alanlar, kuka alanlar, Kazan tesbih alanlar, Kazan seyahat saati alanlar, Kazan gravür alanlar, Kazan degü alanlar, radio antika alanlar, Kazan opalin alanlar, Kazan radyo alanlar, Kazan kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Kazan laledan alanlar, Kazan karaf alanlar, Kazan çerezlik alanlar, Kazan sahleplik alanlar, Kazan tutya alanlar, Kazan likör takımı alanlar, Kazan mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Kazan zarf alanlar, Kazan nargile alanlar, Kazan gülabdan alanlar, Kazan ferman alanlar, Kazan berat alanlar.

Kazan hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Kazan şifa tası alanlar, Kazan hokka takımı alanlar, Kazan mangal alanlar, Kazan barutluk alanlar, Kazan tombak alanlar, Kazan saray işi alanlar, Kazan ağızlık alanlar, kemer alanlar, Kazan hançer alanlar, Kazan kılıç alanlar, Kazan mühürler alanlar, Kazan mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Kazan Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Kazan seccade alanlar, Kazan sırmalı örtüler alanlar, Kazan antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.