Kalecik antikacılar, Kalecik antika alanlar, Kalecik antika eşya alanlar, Kalecik antika eşyalar, Kalecik eski alım satım, Kalecik antika koleksiyoncuları, Kalecik antika eşya alıcıları, Kalecik antika şirketleri, Kalecik antika firması, Kalecik antika şirketi, Kalecik antika firmaları, Kalecik antika eşya şirketleri, Kalecik antika eşya firması, Kalecik antika eşya şirketi, Kalecik antika eşya firmaları, Kalecik müzayede şirketi, Kalecik eski alanlar, Kalecik eski eşya alanlar, Kalecik antika alan yerler, Kalecik antika eşya alan yerler, Kalecik eski alan yerler, Kalecik eski eşya alan yerler, Kalecik antika pazarı, Kalecik antika alım satım, Kalecik antika alıcıları, Kalecik antika satıcıları, Kalecik antika eşya satıcıları, Kalecik eski eşya alıcıları, Kalecik eski eşya satıcıları, Kalecik antika fiyatları, Kalecik antika eşya fiyatları, Kalecik eski fiyatları, Kalecik eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ankara Kalecik Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Kalecik antika eşya alanlar ve Kalecik antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Kalecik antika eşya şirketimiz, Kalecik antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Kalecik Antika Alanlar

Kalecik antika alanlar ve Kalecik antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Kalecik antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Kalecik antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Kalecik Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Kalecik antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Kalecik

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Kalecik antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Kalecik antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Kalecik Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Kalecik antika eşya alanlar ve Kalecik antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Kalecik antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Kalecik antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Kalecik Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Kalecik antika eşya alanların tercih ettiği, Kalecik bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Kalecik antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Kalecik antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Kalecik antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Kalecik Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Kalecik eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Kalecik eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Kalecik eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Kalecik eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Kalecik eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Kalecik Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Kalecik bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Kalecik antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Kalecik bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Kalecik antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Kalecik antikacılar, Kalecik antika eşyalar, Kalecik eski eşyalar, Kalecik antika şirketleri, Kalecik antika firması, Kalecik müzayede şirketi,Kalecik el yazması alanlar, Kalecik Kuran’ı kerim alanlar, Kalecik hat yazı alanlar, Kalecik obje alanlar, Kalecik gümüş alanlar, Kalecik turalı gümüş alanlar, Kalecik karaf alanlar, vazo alanlar, Kalecik jardinyer alanlar, Kalecik resim alanlar, Kalecik modern resim alanlar, Kalecik aplik alanlar, Kalecik bahü alanlar, Kalecik bavul alanlar, Kalecik çanak alanlar, Kalecik çömlek alanlar, Kalecik bakır alanlar, baston alanlar, Kalecik biskiü alanlar, Kalecik billur alanlar, Kalecik cam alanlar, Kalecik kristal alanlar, Kalecik bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Kalecik bandırma halısı alanlar, Kalecik ceviz yemek odası alanlar, Kalecik ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Kalecik ceviz sandalye alanlar, Kalecik cümbüş alanlar, Kalecik constantin oble alanlar, Kalecik cam obje alanlar, Kalecik beykoz alanlar.

Kalecik bohem alanlar, Kalecik çeşmi bülbül alanlar, Kalecik çeşme taşı alanlar, Kalecik çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Kalecik arnevu alanlar, art deko alanlar, Kalecik deko alanlar, Kalecik ayna alanlar, Kalecik asma avize alanlar, Kalecik aznavur gümüş alanlar, Kalecik aznavur alanlar, Kalecik bafon alanlar, Kalecik ayvazozki alanlar, Kalecik dolap alanlar, Kalecik divit alanlar, Kalecik biblo alanlar, Kalecik dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Kalecik daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Kalecik dekopaj işi alanlar, Kalecik dual alanlar, Kalecik dual pikap alanlar.

Kalecik dümen alanlar, Kalecik gemici dümeni alanlar, Kalecik gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Kalecik derbent halı alanlar, Kalecik eviye alanlar, Kalecik ev halısı alanlar, Kalecik elbiselik alanlar, Kalecik elbise alanlar, Kalecik paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Kalecik el işi alanlar, Kalecik el işi halı alanlar, Kalecik el işi alanlar, Kalecik el işi kilim alanlar, Kalecik çan alanlar, Kalecik kilise çanı alanlar, Kalecik gemici çanı alanlar, Kalecik çarık alanlar, Kalecik Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Kalecik ferforje alanlar, Kalecik fistan alanlar, Kalecik Osmanlı fistan alanlar, Kalecik portmanto alanlar, Kalecik eski saat alanlar, Kalecik frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Kalecik bronz heykel alanlar, Kalecik bronz sütün alanlar, Kalecik bronz avize alanlar, Kalecik bronz vazo alanlar, Kalecik bronz kutu alanlar, Kalecik bronz el işi alanlar.

Kalecik halı alanlar, Kalecik lamba alanlar, resim alanlar, Kalecik parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Kalecik insan biblosu alanlar, Kalecik oryantel biblo alanlar, Kalecik kuş biblosu alanlar, Kalecik havlu alanlar, Kalecik mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Kalecik turkısh antika alanlar, Kalecik Osmanlı eşyalar alanlar, Kalecik İstanbul resimleri alanlar, Kalecik altın varak sehpa alanlar, Kalecik altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Kalecik afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Kalecik bronz fener alanlar, Kalecik bünyen alanlar, Kalecik develi halı alanlar, Kalecik dürbün alanlar, Kalecik teleskop alanlar, Kalecik sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Kalecik çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Kalecik flama alanlar, Kalecik alem alanlar, Kalecik arabesk alanlar.

fincan alanlar, Kalecik eski fincan alanlar, Kalecik cam altı alanlar, Kalecik şamdan alanlar, Kalecik oryantel heykel alanlar, Kalecik gümüşlük alanlar, Kalecik hat yazı alanlar, Kalecik teship alanlar, hokka alanlar, Kalecik tophane alanlar, Kalecik goblen alanlar, Kalecik çin eski eşyalar alanlar, Kalecik Çanakkale alanlar, Kalecik Çanakkale vazo alanlar, Kalecik fil dişi heykel alanlar, Kalecik fil dişi baston alanlar, Kalecik fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Kalecik fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Kalecik duvar saati alanlar, Kalecik bez alanlar, buda heykel alanlar, Kalecik hamedan halı alanlar, Kalecik kılıç alanlar, Kalecik antika kılıç alanlar.

Kalecik antika araba alanlar, Kalecik antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Kalecik antika eşyalar alanlar, Kalecik kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Kalecik antika foto alanlar, Kalecik kehribar alanlar, Kalecik kehribar tesbih alanlar, Kalecik Kütahya alanlar, kınık alanlar, Kalecik seramik eşya alanlar, Kalecik kilit alanlar, Kalecik anahtar alanlar, Kalecik antika anahtar alanlar, Kalecik antika kilit alanlar, Kalecik josefin alanlar, kaşpo alanlar, Kalecik antika silah alanlar, Kalecik antika rahle alanlar, rahle alanlar, Kalecik lambader alanlar, Kalecik minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Kalecik komidin alanlar, Kalecik kara kalem resim alanlar, Kalecik blue black alanlar, Kalecik mask alanlar, eski mask alanlar, Kalecik aşurelik alanlar.

Kalecik saleplik alanlar, bozalık alanlar, Kalecik antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Kalecik gramofon alanlar, Kalecik mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Kalecik güdüm alanlar, Kalecik tekke işi alanlar, Kalecik İznik alanlar, Kalecik pusula alanlar, Kalecik gemi pusulası alanlar, Kalecik periyor saat alanlar, Kalecik mangal alanlar, Kalecik eski mangal alanlar, Kalecik Şam işi alanlar, Kalecik Süleymaniye işi alanlar, Kalecik takunya alanlar, Kalecik gümüş takunya alanlar, Kalecik Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Kalecik seccade alanlar, Kalecik eski seccade alanlar, Kalecik Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Kalecik tablo alanlar.

Kalecik antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Kalecik abajur alanlar, Kalecik sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Kalecik antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Kalecik madalya alanlar, Kalecik eşya alanlar, Kalecik ferman alanlar, Kalecik berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Kalecik jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Kalecik bahça alanlar, Kalecik Osmanlı bohça alanlar, Kalecik bindallı alanlar, kaftan alanlar, Kalecik ampir alanlar, Kalecik chrıstofle alanlar, Kalecik ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Kalecik şamdan alanlar, Kalecik çanta alanlar, Kalecik van işi savat alanlar, Kalecik tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Kalecik Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Kalecik hokka alanlar, Kalecik fransız mine alanlar, Kalecik teşhir vitrini alanlar, Kalecik buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Kalecik keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Kalecik kandil alanlar, Kalecik ebru alanlar, Kalecik mustafa düzgünman alanlar, Kalecik zigon alanlar, Kalecik zemzemlik alanlar, Kalecik mücevher kutusu alanlar, Kalecik dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Kalecik sürahi alanlar, Kalecik Osmanlı sürahi alanlar, Kalecik antik mercan alanlar, Kalecik makta alanlar, teslim taşı alanlar, Kalecik antik sedef alanlar, Kalecik minyatür alanlar, Kalecik kabe örtüsü alanlar, Kalecik gülebdan alanlar, Kalecik mineli dürbün alanlar, Kalecik sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Kalecik şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Kalecik lali gue alanlar, Kalecik gece sürahisi alanlar, Kalecik meissen alanlar, Kalecik satsuma alanlar, Kalecik hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Kalecik macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Kalecik constantine alanlar, Kalecik anonim alanlar, Kalecik leyla gamsız alanlar, Kalecik ibrahim safi alanlar, Kalecik bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Kalecik herend alanlar, Kalecik nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Kalecik osmanlıca alanlar, Kalecik kitap alanlar, Kalecik kalle alanlar, ali kartal alanlar, Kalecik haydar besim aydar alanlar, Kalecik orhan peker alanlar, Kalecik sıtkı olçar alanlar, Kalecik Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Kalecik edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Kalecik rus gümüşü alanlar, Kalecik minyatür alanlar, Kalecik viyana heykel alanlar, Kalecik oryantal heykel alanlar, Kalecik f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Kalecik merasim kılıcı alanlar.

Kalecik ahşap hilye alanlar, Kalecik hereke halı alanlar, kuka alanlar, Kalecik tesbih alanlar, Kalecik seyahat saati alanlar, Kalecik gravür alanlar, Kalecik degü alanlar, radio antika alanlar, Kalecik opalin alanlar, Kalecik radyo alanlar, Kalecik kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Kalecik laledan alanlar, Kalecik karaf alanlar, Kalecik çerezlik alanlar, Kalecik sahleplik alanlar, Kalecik tutya alanlar, Kalecik likör takımı alanlar, Kalecik mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Kalecik zarf alanlar, Kalecik nargile alanlar, Kalecik gülabdan alanlar, Kalecik ferman alanlar, Kalecik berat alanlar.

Kalecik hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Kalecik şifa tası alanlar, Kalecik hokka takımı alanlar, Kalecik mangal alanlar, Kalecik barutluk alanlar, Kalecik tombak alanlar, Kalecik saray işi alanlar, Kalecik ağızlık alanlar, kemer alanlar, Kalecik hançer alanlar, Kalecik kılıç alanlar, Kalecik mühürler alanlar, Kalecik mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Kalecik Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Kalecik seccade alanlar, Kalecik sırmalı örtüler alanlar, Kalecik antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.