Haymana antikacılar, Haymana antika alanlar, Haymana antika eşya alanlar, Haymana antika eşyalar, Haymana eski alım satım, Haymana antika koleksiyoncuları, Haymana antika eşya alıcıları, Haymana antika şirketleri, Haymana antika firması, Haymana antika şirketi, Haymana antika firmaları, Haymana antika eşya şirketleri, Haymana antika eşya firması, Haymana antika eşya şirketi, Haymana antika eşya firmaları, Haymana müzayede şirketi, Haymana eski alanlar, Haymana eski eşya alanlar, Haymana antika alan yerler, Haymana antika eşya alan yerler, Haymana eski alan yerler, Haymana eski eşya alan yerler, Haymana antika pazarı, Haymana antika alım satım, Haymana antika alıcıları, Haymana antika satıcıları, Haymana antika eşya satıcıları, Haymana eski eşya alıcıları, Haymana eski eşya satıcıları, Haymana antika fiyatları, Haymana antika eşya fiyatları, Haymana eski fiyatları, Haymana eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ankara Haymana Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Haymana antika eşya alanlar ve Haymana antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Haymana antika eşya şirketimiz, Haymana antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Haymana Antika Alanlar

Haymana antika alanlar ve Haymana antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Haymana antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Haymana antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Haymana Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Haymana antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Haymana

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Haymana antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Haymana antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Haymana Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Haymana antika eşya alanlar ve Haymana antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Haymana antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Haymana antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Haymana Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Haymana antika eşya alanların tercih ettiği, Haymana bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Haymana antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Haymana antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Haymana antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Haymana Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Haymana eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Haymana eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Haymana eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Haymana eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Haymana eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Haymana Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Haymana bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Haymana antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Haymana bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Haymana antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Haymana antikacılar, Haymana antika eşyalar, Haymana eski eşyalar, Haymana antika şirketleri, Haymana antika firması, Haymana müzayede şirketi,Haymana el yazması alanlar, Haymana Kuran’ı kerim alanlar, Haymana hat yazı alanlar, Haymana obje alanlar, Haymana gümüş alanlar, Haymana turalı gümüş alanlar, Haymana karaf alanlar, vazo alanlar, Haymana jardinyer alanlar, Haymana resim alanlar, Haymana modern resim alanlar, Haymana aplik alanlar, Haymana bahü alanlar, Haymana bavul alanlar, Haymana çanak alanlar, Haymana çömlek alanlar, Haymana bakır alanlar, baston alanlar, Haymana biskiü alanlar, Haymana billur alanlar, Haymana cam alanlar, Haymana kristal alanlar, Haymana bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Haymana bandırma halısı alanlar, Haymana ceviz yemek odası alanlar, Haymana ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Haymana ceviz sandalye alanlar, Haymana cümbüş alanlar, Haymana constantin oble alanlar, Haymana cam obje alanlar, Haymana beykoz alanlar.

Haymana bohem alanlar, Haymana çeşmi bülbül alanlar, Haymana çeşme taşı alanlar, Haymana çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Haymana arnevu alanlar, art deko alanlar, Haymana deko alanlar, Haymana ayna alanlar, Haymana asma avize alanlar, Haymana aznavur gümüş alanlar, Haymana aznavur alanlar, Haymana bafon alanlar, Haymana ayvazozki alanlar, Haymana dolap alanlar, Haymana divit alanlar, Haymana biblo alanlar, Haymana dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Haymana daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Haymana dekopaj işi alanlar, Haymana dual alanlar, Haymana dual pikap alanlar.

Haymana dümen alanlar, Haymana gemici dümeni alanlar, Haymana gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Haymana derbent halı alanlar, Haymana eviye alanlar, Haymana ev halısı alanlar, Haymana elbiselik alanlar, Haymana elbise alanlar, Haymana paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Haymana el işi alanlar, Haymana el işi halı alanlar, Haymana el işi alanlar, Haymana el işi kilim alanlar, Haymana çan alanlar, Haymana kilise çanı alanlar, Haymana gemici çanı alanlar, Haymana çarık alanlar, Haymana Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Haymana ferforje alanlar, Haymana fistan alanlar, Haymana Osmanlı fistan alanlar, Haymana portmanto alanlar, Haymana eski saat alanlar, Haymana frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Haymana bronz heykel alanlar, Haymana bronz sütün alanlar, Haymana bronz avize alanlar, Haymana bronz vazo alanlar, Haymana bronz kutu alanlar, Haymana bronz el işi alanlar.

Haymana halı alanlar, Haymana lamba alanlar, resim alanlar, Haymana parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Haymana insan biblosu alanlar, Haymana oryantel biblo alanlar, Haymana kuş biblosu alanlar, Haymana havlu alanlar, Haymana mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Haymana turkısh antika alanlar, Haymana Osmanlı eşyalar alanlar, Haymana İstanbul resimleri alanlar, Haymana altın varak sehpa alanlar, Haymana altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Haymana afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Haymana bronz fener alanlar, Haymana bünyen alanlar, Haymana develi halı alanlar, Haymana dürbün alanlar, Haymana teleskop alanlar, Haymana sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Haymana çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Haymana flama alanlar, Haymana alem alanlar, Haymana arabesk alanlar.

fincan alanlar, Haymana eski fincan alanlar, Haymana cam altı alanlar, Haymana şamdan alanlar, Haymana oryantel heykel alanlar, Haymana gümüşlük alanlar, Haymana hat yazı alanlar, Haymana teship alanlar, hokka alanlar, Haymana tophane alanlar, Haymana goblen alanlar, Haymana çin eski eşyalar alanlar, Haymana Çanakkale alanlar, Haymana Çanakkale vazo alanlar, Haymana fil dişi heykel alanlar, Haymana fil dişi baston alanlar, Haymana fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Haymana fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Haymana duvar saati alanlar, Haymana bez alanlar, buda heykel alanlar, Haymana hamedan halı alanlar, Haymana kılıç alanlar, Haymana antika kılıç alanlar.

Haymana antika araba alanlar, Haymana antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Haymana antika eşyalar alanlar, Haymana kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Haymana antika foto alanlar, Haymana kehribar alanlar, Haymana kehribar tesbih alanlar, Haymana Kütahya alanlar, kınık alanlar, Haymana seramik eşya alanlar, Haymana kilit alanlar, Haymana anahtar alanlar, Haymana antika anahtar alanlar, Haymana antika kilit alanlar, Haymana josefin alanlar, kaşpo alanlar, Haymana antika silah alanlar, Haymana antika rahle alanlar, rahle alanlar, Haymana lambader alanlar, Haymana minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Haymana komidin alanlar, Haymana kara kalem resim alanlar, Haymana blue black alanlar, Haymana mask alanlar, eski mask alanlar, Haymana aşurelik alanlar.

Haymana saleplik alanlar, bozalık alanlar, Haymana antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Haymana gramofon alanlar, Haymana mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Haymana güdüm alanlar, Haymana tekke işi alanlar, Haymana İznik alanlar, Haymana pusula alanlar, Haymana gemi pusulası alanlar, Haymana periyor saat alanlar, Haymana mangal alanlar, Haymana eski mangal alanlar, Haymana Şam işi alanlar, Haymana Süleymaniye işi alanlar, Haymana takunya alanlar, Haymana gümüş takunya alanlar, Haymana Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Haymana seccade alanlar, Haymana eski seccade alanlar, Haymana Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Haymana tablo alanlar.

Haymana antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Haymana abajur alanlar, Haymana sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Haymana antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Haymana madalya alanlar, Haymana eşya alanlar, Haymana ferman alanlar, Haymana berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Haymana jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Haymana bahça alanlar, Haymana Osmanlı bohça alanlar, Haymana bindallı alanlar, kaftan alanlar, Haymana ampir alanlar, Haymana chrıstofle alanlar, Haymana ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Haymana şamdan alanlar, Haymana çanta alanlar, Haymana van işi savat alanlar, Haymana tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Haymana Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Haymana hokka alanlar, Haymana fransız mine alanlar, Haymana teşhir vitrini alanlar, Haymana buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Haymana keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Haymana kandil alanlar, Haymana ebru alanlar, Haymana mustafa düzgünman alanlar, Haymana zigon alanlar, Haymana zemzemlik alanlar, Haymana mücevher kutusu alanlar, Haymana dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Haymana sürahi alanlar, Haymana Osmanlı sürahi alanlar, Haymana antik mercan alanlar, Haymana makta alanlar, teslim taşı alanlar, Haymana antik sedef alanlar, Haymana minyatür alanlar, Haymana kabe örtüsü alanlar, Haymana gülebdan alanlar, Haymana mineli dürbün alanlar, Haymana sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Haymana şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Haymana lali gue alanlar, Haymana gece sürahisi alanlar, Haymana meissen alanlar, Haymana satsuma alanlar, Haymana hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Haymana macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Haymana constantine alanlar, Haymana anonim alanlar, Haymana leyla gamsız alanlar, Haymana ibrahim safi alanlar, Haymana bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Haymana herend alanlar, Haymana nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Haymana osmanlıca alanlar, Haymana kitap alanlar, Haymana kalle alanlar, ali kartal alanlar, Haymana haydar besim aydar alanlar, Haymana orhan peker alanlar, Haymana sıtkı olçar alanlar, Haymana Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Haymana edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Haymana rus gümüşü alanlar, Haymana minyatür alanlar, Haymana viyana heykel alanlar, Haymana oryantal heykel alanlar, Haymana f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Haymana merasim kılıcı alanlar.

Haymana ahşap hilye alanlar, Haymana hereke halı alanlar, kuka alanlar, Haymana tesbih alanlar, Haymana seyahat saati alanlar, Haymana gravür alanlar, Haymana degü alanlar, radio antika alanlar, Haymana opalin alanlar, Haymana radyo alanlar, Haymana kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Haymana laledan alanlar, Haymana karaf alanlar, Haymana çerezlik alanlar, Haymana sahleplik alanlar, Haymana tutya alanlar, Haymana likör takımı alanlar, Haymana mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Haymana zarf alanlar, Haymana nargile alanlar, Haymana gülabdan alanlar, Haymana ferman alanlar, Haymana berat alanlar.

Haymana hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Haymana şifa tası alanlar, Haymana hokka takımı alanlar, Haymana mangal alanlar, Haymana barutluk alanlar, Haymana tombak alanlar, Haymana saray işi alanlar, Haymana ağızlık alanlar, kemer alanlar, Haymana hançer alanlar, Haymana kılıç alanlar, Haymana mühürler alanlar, Haymana mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Haymana Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Haymana seccade alanlar, Haymana sırmalı örtüler alanlar, Haymana antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.