Güdül antikacılar, Güdül antika alanlar, Güdül antika eşya alanlar, Güdül antika eşyalar, Güdül eski alım satım, Güdül antika koleksiyoncuları, Güdül antika eşya alıcıları, Güdül antika şirketleri, Güdül antika firması, Güdül antika şirketi, Güdül antika firmaları, Güdül antika eşya şirketleri, Güdül antika eşya firması, Güdül antika eşya şirketi, Güdül antika eşya firmaları, Güdül müzayede şirketi, Güdül eski alanlar, Güdül eski eşya alanlar, Güdül antika alan yerler, Güdül antika eşya alan yerler, Güdül eski alan yerler, Güdül eski eşya alan yerler, Güdül antika pazarı, Güdül antika alım satım, Güdül antika alıcıları, Güdül antika satıcıları, Güdül antika eşya satıcıları, Güdül eski eşya alıcıları, Güdül eski eşya satıcıları, Güdül antika fiyatları, Güdül antika eşya fiyatları, Güdül eski fiyatları, Güdül eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ankara Güdül Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Güdül antika eşya alanlar ve Güdül antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Güdül antika eşya şirketimiz, Güdül antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Güdül Antika Alanlar

Güdül antika alanlar ve Güdül antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Güdül antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Güdül antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Güdül Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Güdül antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Güdül

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Güdül antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Güdül antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Güdül Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Güdül antika eşya alanlar ve Güdül antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Güdül antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Güdül antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Güdül Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Güdül antika eşya alanların tercih ettiği, Güdül bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Güdül antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Güdül antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Güdül antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Güdül Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Güdül eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Güdül eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Güdül eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Güdül eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Güdül eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Güdül Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Güdül bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Güdül antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Güdül bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Güdül antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Güdül antikacılar, Güdül antika eşyalar, Güdül eski eşyalar, Güdül antika şirketleri, Güdül antika firması, Güdül müzayede şirketi,Güdül el yazması alanlar, Güdül Kuran’ı kerim alanlar, Güdül hat yazı alanlar, Güdül obje alanlar, Güdül gümüş alanlar, Güdül turalı gümüş alanlar, Güdül karaf alanlar, vazo alanlar, Güdül jardinyer alanlar, Güdül resim alanlar, Güdül modern resim alanlar, Güdül aplik alanlar, Güdül bahü alanlar, Güdül bavul alanlar, Güdül çanak alanlar, Güdül çömlek alanlar, Güdül bakır alanlar, baston alanlar, Güdül biskiü alanlar, Güdül billur alanlar, Güdül cam alanlar, Güdül kristal alanlar, Güdül bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Güdül bandırma halısı alanlar, Güdül ceviz yemek odası alanlar, Güdül ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Güdül ceviz sandalye alanlar, Güdül cümbüş alanlar, Güdül constantin oble alanlar, Güdül cam obje alanlar, Güdül beykoz alanlar.

Güdül bohem alanlar, Güdül çeşmi bülbül alanlar, Güdül çeşme taşı alanlar, Güdül çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Güdül arnevu alanlar, art deko alanlar, Güdül deko alanlar, Güdül ayna alanlar, Güdül asma avize alanlar, Güdül aznavur gümüş alanlar, Güdül aznavur alanlar, Güdül bafon alanlar, Güdül ayvazozki alanlar, Güdül dolap alanlar, Güdül divit alanlar, Güdül biblo alanlar, Güdül dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Güdül daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Güdül dekopaj işi alanlar, Güdül dual alanlar, Güdül dual pikap alanlar.

Güdül dümen alanlar, Güdül gemici dümeni alanlar, Güdül gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Güdül derbent halı alanlar, Güdül eviye alanlar, Güdül ev halısı alanlar, Güdül elbiselik alanlar, Güdül elbise alanlar, Güdül paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Güdül el işi alanlar, Güdül el işi halı alanlar, Güdül el işi alanlar, Güdül el işi kilim alanlar, Güdül çan alanlar, Güdül kilise çanı alanlar, Güdül gemici çanı alanlar, Güdül çarık alanlar, Güdül Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Güdül ferforje alanlar, Güdül fistan alanlar, Güdül Osmanlı fistan alanlar, Güdül portmanto alanlar, Güdül eski saat alanlar, Güdül frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Güdül bronz heykel alanlar, Güdül bronz sütün alanlar, Güdül bronz avize alanlar, Güdül bronz vazo alanlar, Güdül bronz kutu alanlar, Güdül bronz el işi alanlar.

Güdül halı alanlar, Güdül lamba alanlar, resim alanlar, Güdül parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Güdül insan biblosu alanlar, Güdül oryantel biblo alanlar, Güdül kuş biblosu alanlar, Güdül havlu alanlar, Güdül mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Güdül turkısh antika alanlar, Güdül Osmanlı eşyalar alanlar, Güdül İstanbul resimleri alanlar, Güdül altın varak sehpa alanlar, Güdül altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Güdül afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Güdül bronz fener alanlar, Güdül bünyen alanlar, Güdül develi halı alanlar, Güdül dürbün alanlar, Güdül teleskop alanlar, Güdül sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Güdül çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Güdül flama alanlar, Güdül alem alanlar, Güdül arabesk alanlar.

fincan alanlar, Güdül eski fincan alanlar, Güdül cam altı alanlar, Güdül şamdan alanlar, Güdül oryantel heykel alanlar, Güdül gümüşlük alanlar, Güdül hat yazı alanlar, Güdül teship alanlar, hokka alanlar, Güdül tophane alanlar, Güdül goblen alanlar, Güdül çin eski eşyalar alanlar, Güdül Çanakkale alanlar, Güdül Çanakkale vazo alanlar, Güdül fil dişi heykel alanlar, Güdül fil dişi baston alanlar, Güdül fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Güdül fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Güdül duvar saati alanlar, Güdül bez alanlar, buda heykel alanlar, Güdül hamedan halı alanlar, Güdül kılıç alanlar, Güdül antika kılıç alanlar.

Güdül antika araba alanlar, Güdül antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Güdül antika eşyalar alanlar, Güdül kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Güdül antika foto alanlar, Güdül kehribar alanlar, Güdül kehribar tesbih alanlar, Güdül Kütahya alanlar, kınık alanlar, Güdül seramik eşya alanlar, Güdül kilit alanlar, Güdül anahtar alanlar, Güdül antika anahtar alanlar, Güdül antika kilit alanlar, Güdül josefin alanlar, kaşpo alanlar, Güdül antika silah alanlar, Güdül antika rahle alanlar, rahle alanlar, Güdül lambader alanlar, Güdül minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Güdül komidin alanlar, Güdül kara kalem resim alanlar, Güdül blue black alanlar, Güdül mask alanlar, eski mask alanlar, Güdül aşurelik alanlar.

Güdül saleplik alanlar, bozalık alanlar, Güdül antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Güdül gramofon alanlar, Güdül mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Güdül güdüm alanlar, Güdül tekke işi alanlar, Güdül İznik alanlar, Güdül pusula alanlar, Güdül gemi pusulası alanlar, Güdül periyor saat alanlar, Güdül mangal alanlar, Güdül eski mangal alanlar, Güdül Şam işi alanlar, Güdül Süleymaniye işi alanlar, Güdül takunya alanlar, Güdül gümüş takunya alanlar, Güdül Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Güdül seccade alanlar, Güdül eski seccade alanlar, Güdül Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Güdül tablo alanlar.

Güdül antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Güdül abajur alanlar, Güdül sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Güdül antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Güdül madalya alanlar, Güdül eşya alanlar, Güdül ferman alanlar, Güdül berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Güdül jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Güdül bahça alanlar, Güdül Osmanlı bohça alanlar, Güdül bindallı alanlar, kaftan alanlar, Güdül ampir alanlar, Güdül chrıstofle alanlar, Güdül ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Güdül şamdan alanlar, Güdül çanta alanlar, Güdül van işi savat alanlar, Güdül tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Güdül Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Güdül hokka alanlar, Güdül fransız mine alanlar, Güdül teşhir vitrini alanlar, Güdül buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Güdül keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Güdül kandil alanlar, Güdül ebru alanlar, Güdül mustafa düzgünman alanlar, Güdül zigon alanlar, Güdül zemzemlik alanlar, Güdül mücevher kutusu alanlar, Güdül dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Güdül sürahi alanlar, Güdül Osmanlı sürahi alanlar, Güdül antik mercan alanlar, Güdül makta alanlar, teslim taşı alanlar, Güdül antik sedef alanlar, Güdül minyatür alanlar, Güdül kabe örtüsü alanlar, Güdül gülebdan alanlar, Güdül mineli dürbün alanlar, Güdül sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Güdül şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Güdül lali gue alanlar, Güdül gece sürahisi alanlar, Güdül meissen alanlar, Güdül satsuma alanlar, Güdül hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Güdül macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Güdül constantine alanlar, Güdül anonim alanlar, Güdül leyla gamsız alanlar, Güdül ibrahim safi alanlar, Güdül bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Güdül herend alanlar, Güdül nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Güdül osmanlıca alanlar, Güdül kitap alanlar, Güdül kalle alanlar, ali kartal alanlar, Güdül haydar besim aydar alanlar, Güdül orhan peker alanlar, Güdül sıtkı olçar alanlar, Güdül Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Güdül edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Güdül rus gümüşü alanlar, Güdül minyatür alanlar, Güdül viyana heykel alanlar, Güdül oryantal heykel alanlar, Güdül f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Güdül merasim kılıcı alanlar.

Güdül ahşap hilye alanlar, Güdül hereke halı alanlar, kuka alanlar, Güdül tesbih alanlar, Güdül seyahat saati alanlar, Güdül gravür alanlar, Güdül degü alanlar, radio antika alanlar, Güdül opalin alanlar, Güdül radyo alanlar, Güdül kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Güdül laledan alanlar, Güdül karaf alanlar, Güdül çerezlik alanlar, Güdül sahleplik alanlar, Güdül tutya alanlar, Güdül likör takımı alanlar, Güdül mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Güdül zarf alanlar, Güdül nargile alanlar, Güdül gülabdan alanlar, Güdül ferman alanlar, Güdül berat alanlar.

Güdül hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Güdül şifa tası alanlar, Güdül hokka takımı alanlar, Güdül mangal alanlar, Güdül barutluk alanlar, Güdül tombak alanlar, Güdül saray işi alanlar, Güdül ağızlık alanlar, kemer alanlar, Güdül hançer alanlar, Güdül kılıç alanlar, Güdül mühürler alanlar, Güdül mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Güdül Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Güdül seccade alanlar, Güdül sırmalı örtüler alanlar, Güdül antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.