Gölbaşı antikacılar, Gölbaşı antika alanlar, Gölbaşı antika eşya alanlar, Gölbaşı antika eşyalar, Gölbaşı eski alım satım, Gölbaşı antika koleksiyoncuları, Gölbaşı antika eşya alıcıları, Gölbaşı antika şirketleri, Gölbaşı antika firması, Gölbaşı antika şirketi, Gölbaşı antika firmaları, Gölbaşı antika eşya şirketleri, Gölbaşı antika eşya firması, Gölbaşı antika eşya şirketi, Gölbaşı antika eşya firmaları, Gölbaşı müzayede şirketi, Gölbaşı eski alanlar, Gölbaşı eski eşya alanlar, Gölbaşı antika alan yerler, Gölbaşı antika eşya alan yerler, Gölbaşı eski alan yerler, Gölbaşı eski eşya alan yerler, Gölbaşı antika pazarı, Gölbaşı antika alım satım, Gölbaşı antika alıcıları, Gölbaşı antika satıcıları, Gölbaşı antika eşya satıcıları, Gölbaşı eski eşya alıcıları, Gölbaşı eski eşya satıcıları, Gölbaşı antika fiyatları, Gölbaşı antika eşya fiyatları, Gölbaşı eski fiyatları, Gölbaşı eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ankara Gölbaşı Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Gölbaşı antika eşya alanlar ve Gölbaşı antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Gölbaşı antika eşya şirketimiz, Gölbaşı antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Gölbaşı Antika Alanlar

Gölbaşı antika alanlar ve Gölbaşı antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Gölbaşı antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Gölbaşı antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Gölbaşı Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Gölbaşı antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Gölbaşı

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Gölbaşı antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Gölbaşı antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Gölbaşı Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Gölbaşı antika eşya alanlar ve Gölbaşı antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Gölbaşı antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Gölbaşı antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Gölbaşı Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Gölbaşı antika eşya alanların tercih ettiği, Gölbaşı bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Gölbaşı antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Gölbaşı antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Gölbaşı antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Gölbaşı Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Gölbaşı eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Gölbaşı eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Gölbaşı eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Gölbaşı eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Gölbaşı eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Gölbaşı Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Gölbaşı bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Gölbaşı antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Gölbaşı bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Gölbaşı antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Gölbaşı antikacılar, Gölbaşı antika eşyalar, Gölbaşı eski eşyalar, Gölbaşı antika şirketleri, Gölbaşı antika firması, Gölbaşı müzayede şirketi,Gölbaşı el yazması alanlar, Gölbaşı Kuran’ı kerim alanlar, Gölbaşı hat yazı alanlar, Gölbaşı obje alanlar, Gölbaşı gümüş alanlar, Gölbaşı turalı gümüş alanlar, Gölbaşı karaf alanlar, vazo alanlar, Gölbaşı jardinyer alanlar, Gölbaşı resim alanlar, Gölbaşı modern resim alanlar, Gölbaşı aplik alanlar, Gölbaşı bahü alanlar, Gölbaşı bavul alanlar, Gölbaşı çanak alanlar, Gölbaşı çömlek alanlar, Gölbaşı bakır alanlar, baston alanlar, Gölbaşı biskiü alanlar, Gölbaşı billur alanlar, Gölbaşı cam alanlar, Gölbaşı kristal alanlar, Gölbaşı bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Gölbaşı bandırma halısı alanlar, Gölbaşı ceviz yemek odası alanlar, Gölbaşı ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Gölbaşı ceviz sandalye alanlar, Gölbaşı cümbüş alanlar, Gölbaşı constantin oble alanlar, Gölbaşı cam obje alanlar, Gölbaşı beykoz alanlar.

Gölbaşı bohem alanlar, Gölbaşı çeşmi bülbül alanlar, Gölbaşı çeşme taşı alanlar, Gölbaşı çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Gölbaşı arnevu alanlar, art deko alanlar, Gölbaşı deko alanlar, Gölbaşı ayna alanlar, Gölbaşı asma avize alanlar, Gölbaşı aznavur gümüş alanlar, Gölbaşı aznavur alanlar, Gölbaşı bafon alanlar, Gölbaşı ayvazozki alanlar, Gölbaşı dolap alanlar, Gölbaşı divit alanlar, Gölbaşı biblo alanlar, Gölbaşı dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Gölbaşı daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Gölbaşı dekopaj işi alanlar, Gölbaşı dual alanlar, Gölbaşı dual pikap alanlar.

Gölbaşı dümen alanlar, Gölbaşı gemici dümeni alanlar, Gölbaşı gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Gölbaşı derbent halı alanlar, Gölbaşı eviye alanlar, Gölbaşı ev halısı alanlar, Gölbaşı elbiselik alanlar, Gölbaşı elbise alanlar, Gölbaşı paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Gölbaşı el işi alanlar, Gölbaşı el işi halı alanlar, Gölbaşı el işi alanlar, Gölbaşı el işi kilim alanlar, Gölbaşı çan alanlar, Gölbaşı kilise çanı alanlar, Gölbaşı gemici çanı alanlar, Gölbaşı çarık alanlar, Gölbaşı Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Gölbaşı ferforje alanlar, Gölbaşı fistan alanlar, Gölbaşı Osmanlı fistan alanlar, Gölbaşı portmanto alanlar, Gölbaşı eski saat alanlar, Gölbaşı frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Gölbaşı bronz heykel alanlar, Gölbaşı bronz sütün alanlar, Gölbaşı bronz avize alanlar, Gölbaşı bronz vazo alanlar, Gölbaşı bronz kutu alanlar, Gölbaşı bronz el işi alanlar.

Gölbaşı halı alanlar, Gölbaşı lamba alanlar, resim alanlar, Gölbaşı parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Gölbaşı insan biblosu alanlar, Gölbaşı oryantel biblo alanlar, Gölbaşı kuş biblosu alanlar, Gölbaşı havlu alanlar, Gölbaşı mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Gölbaşı turkısh antika alanlar, Gölbaşı Osmanlı eşyalar alanlar, Gölbaşı İstanbul resimleri alanlar, Gölbaşı altın varak sehpa alanlar, Gölbaşı altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Gölbaşı afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Gölbaşı bronz fener alanlar, Gölbaşı bünyen alanlar, Gölbaşı develi halı alanlar, Gölbaşı dürbün alanlar, Gölbaşı teleskop alanlar, Gölbaşı sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Gölbaşı çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Gölbaşı flama alanlar, Gölbaşı alem alanlar, Gölbaşı arabesk alanlar.

fincan alanlar, Gölbaşı eski fincan alanlar, Gölbaşı cam altı alanlar, Gölbaşı şamdan alanlar, Gölbaşı oryantel heykel alanlar, Gölbaşı gümüşlük alanlar, Gölbaşı hat yazı alanlar, Gölbaşı teship alanlar, hokka alanlar, Gölbaşı tophane alanlar, Gölbaşı goblen alanlar, Gölbaşı çin eski eşyalar alanlar, Gölbaşı Çanakkale alanlar, Gölbaşı Çanakkale vazo alanlar, Gölbaşı fil dişi heykel alanlar, Gölbaşı fil dişi baston alanlar, Gölbaşı fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Gölbaşı fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Gölbaşı duvar saati alanlar, Gölbaşı bez alanlar, buda heykel alanlar, Gölbaşı hamedan halı alanlar, Gölbaşı kılıç alanlar, Gölbaşı antika kılıç alanlar.

Gölbaşı antika araba alanlar, Gölbaşı antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Gölbaşı antika eşyalar alanlar, Gölbaşı kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Gölbaşı antika foto alanlar, Gölbaşı kehribar alanlar, Gölbaşı kehribar tesbih alanlar, Gölbaşı Kütahya alanlar, kınık alanlar, Gölbaşı seramik eşya alanlar, Gölbaşı kilit alanlar, Gölbaşı anahtar alanlar, Gölbaşı antika anahtar alanlar, Gölbaşı antika kilit alanlar, Gölbaşı josefin alanlar, kaşpo alanlar, Gölbaşı antika silah alanlar, Gölbaşı antika rahle alanlar, rahle alanlar, Gölbaşı lambader alanlar, Gölbaşı minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Gölbaşı komidin alanlar, Gölbaşı kara kalem resim alanlar, Gölbaşı blue black alanlar, Gölbaşı mask alanlar, eski mask alanlar, Gölbaşı aşurelik alanlar.

Gölbaşı saleplik alanlar, bozalık alanlar, Gölbaşı antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Gölbaşı gramofon alanlar, Gölbaşı mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Gölbaşı güdüm alanlar, Gölbaşı tekke işi alanlar, Gölbaşı İznik alanlar, Gölbaşı pusula alanlar, Gölbaşı gemi pusulası alanlar, Gölbaşı periyor saat alanlar, Gölbaşı mangal alanlar, Gölbaşı eski mangal alanlar, Gölbaşı Şam işi alanlar, Gölbaşı Süleymaniye işi alanlar, Gölbaşı takunya alanlar, Gölbaşı gümüş takunya alanlar, Gölbaşı Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Gölbaşı seccade alanlar, Gölbaşı eski seccade alanlar, Gölbaşı Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Gölbaşı tablo alanlar.

Gölbaşı antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Gölbaşı abajur alanlar, Gölbaşı sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Gölbaşı antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Gölbaşı madalya alanlar, Gölbaşı eşya alanlar, Gölbaşı ferman alanlar, Gölbaşı berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Gölbaşı jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Gölbaşı bahça alanlar, Gölbaşı Osmanlı bohça alanlar, Gölbaşı bindallı alanlar, kaftan alanlar, Gölbaşı ampir alanlar, Gölbaşı chrıstofle alanlar, Gölbaşı ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Gölbaşı şamdan alanlar, Gölbaşı çanta alanlar, Gölbaşı van işi savat alanlar, Gölbaşı tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Gölbaşı Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Gölbaşı hokka alanlar, Gölbaşı fransız mine alanlar, Gölbaşı teşhir vitrini alanlar, Gölbaşı buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Gölbaşı keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Gölbaşı kandil alanlar, Gölbaşı ebru alanlar, Gölbaşı mustafa düzgünman alanlar, Gölbaşı zigon alanlar, Gölbaşı zemzemlik alanlar, Gölbaşı mücevher kutusu alanlar, Gölbaşı dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Gölbaşı sürahi alanlar, Gölbaşı Osmanlı sürahi alanlar, Gölbaşı antik mercan alanlar, Gölbaşı makta alanlar, teslim taşı alanlar, Gölbaşı antik sedef alanlar, Gölbaşı minyatür alanlar, Gölbaşı kabe örtüsü alanlar, Gölbaşı gülebdan alanlar, Gölbaşı mineli dürbün alanlar, Gölbaşı sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Gölbaşı şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Gölbaşı lali gue alanlar, Gölbaşı gece sürahisi alanlar, Gölbaşı meissen alanlar, Gölbaşı satsuma alanlar, Gölbaşı hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Gölbaşı macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Gölbaşı constantine alanlar, Gölbaşı anonim alanlar, Gölbaşı leyla gamsız alanlar, Gölbaşı ibrahim safi alanlar, Gölbaşı bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Gölbaşı herend alanlar, Gölbaşı nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Gölbaşı osmanlıca alanlar, Gölbaşı kitap alanlar, Gölbaşı kalle alanlar, ali kartal alanlar, Gölbaşı haydar besim aydar alanlar, Gölbaşı orhan peker alanlar, Gölbaşı sıtkı olçar alanlar, Gölbaşı Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Gölbaşı edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Gölbaşı rus gümüşü alanlar, Gölbaşı minyatür alanlar, Gölbaşı viyana heykel alanlar, Gölbaşı oryantal heykel alanlar, Gölbaşı f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Gölbaşı merasim kılıcı alanlar.

Gölbaşı ahşap hilye alanlar, Gölbaşı hereke halı alanlar, kuka alanlar, Gölbaşı tesbih alanlar, Gölbaşı seyahat saati alanlar, Gölbaşı gravür alanlar, Gölbaşı degü alanlar, radio antika alanlar, Gölbaşı opalin alanlar, Gölbaşı radyo alanlar, Gölbaşı kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Gölbaşı laledan alanlar, Gölbaşı karaf alanlar, Gölbaşı çerezlik alanlar, Gölbaşı sahleplik alanlar, Gölbaşı tutya alanlar, Gölbaşı likör takımı alanlar, Gölbaşı mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Gölbaşı zarf alanlar, Gölbaşı nargile alanlar, Gölbaşı gülabdan alanlar, Gölbaşı ferman alanlar, Gölbaşı berat alanlar.

Gölbaşı hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Gölbaşı şifa tası alanlar, Gölbaşı hokka takımı alanlar, Gölbaşı mangal alanlar, Gölbaşı barutluk alanlar, Gölbaşı tombak alanlar, Gölbaşı saray işi alanlar, Gölbaşı ağızlık alanlar, kemer alanlar, Gölbaşı hançer alanlar, Gölbaşı kılıç alanlar, Gölbaşı mühürler alanlar, Gölbaşı mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Gölbaşı Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Gölbaşı seccade alanlar, Gölbaşı sırmalı örtüler alanlar, Gölbaşı antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.