Etimesgut antikacılar, Etimesgut antika alanlar, Etimesgut antika eşya alanlar, Etimesgut antika eşyalar, Etimesgut eski alım satım, Etimesgut antika koleksiyoncuları, Etimesgut antika eşya alıcıları, Etimesgut antika şirketleri, Etimesgut antika firması, Etimesgut antika şirketi, Etimesgut antika firmaları, Etimesgut antika eşya şirketleri, Etimesgut antika eşya firması, Etimesgut antika eşya şirketi, Etimesgut antika eşya firmaları, Etimesgut müzayede şirketi, Etimesgut eski alanlar, Etimesgut eski eşya alanlar, Etimesgut antika alan yerler, Etimesgut antika eşya alan yerler, Etimesgut eski alan yerler, Etimesgut eski eşya alan yerler, Etimesgut antika pazarı, Etimesgut antika alım satım, Etimesgut antika alıcıları, Etimesgut antika satıcıları, Etimesgut antika eşya satıcıları, Etimesgut eski eşya alıcıları, Etimesgut eski eşya satıcıları, Etimesgut antika fiyatları, Etimesgut antika eşya fiyatları, Etimesgut eski fiyatları, Etimesgut eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ankara Etimesgut Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Etimesgut antika eşya alanlar ve Etimesgut antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Etimesgut antika eşya şirketimiz, Etimesgut antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Etimesgut Antika Alanlar

Etimesgut antika alanlar ve Etimesgut antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Etimesgut antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Etimesgut antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Etimesgut Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Etimesgut antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Etimesgut

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Etimesgut antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Etimesgut antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Etimesgut Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Etimesgut antika eşya alanlar ve Etimesgut antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Etimesgut antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Etimesgut antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Etimesgut Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Etimesgut antika eşya alanların tercih ettiği, Etimesgut bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Etimesgut antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Etimesgut antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Etimesgut antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Etimesgut Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Etimesgut eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Etimesgut eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Etimesgut eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Etimesgut eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Etimesgut eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Etimesgut Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Etimesgut bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Etimesgut antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Etimesgut bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Etimesgut antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Etimesgut antikacılar, Etimesgut antika eşyalar, Etimesgut eski eşyalar, Etimesgut antika şirketleri, Etimesgut antika firması, Etimesgut müzayede şirketi,Etimesgut el yazması alanlar, Etimesgut Kuran’ı kerim alanlar, Etimesgut hat yazı alanlar, Etimesgut obje alanlar, Etimesgut gümüş alanlar, Etimesgut turalı gümüş alanlar, Etimesgut karaf alanlar, vazo alanlar, Etimesgut jardinyer alanlar, Etimesgut resim alanlar, Etimesgut modern resim alanlar, Etimesgut aplik alanlar, Etimesgut bahü alanlar, Etimesgut bavul alanlar, Etimesgut çanak alanlar, Etimesgut çömlek alanlar, Etimesgut bakır alanlar, baston alanlar, Etimesgut biskiü alanlar, Etimesgut billur alanlar, Etimesgut cam alanlar, Etimesgut kristal alanlar, Etimesgut bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Etimesgut bandırma halısı alanlar, Etimesgut ceviz yemek odası alanlar, Etimesgut ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Etimesgut ceviz sandalye alanlar, Etimesgut cümbüş alanlar, Etimesgut constantin oble alanlar, Etimesgut cam obje alanlar, Etimesgut beykoz alanlar.

Etimesgut bohem alanlar, Etimesgut çeşmi bülbül alanlar, Etimesgut çeşme taşı alanlar, Etimesgut çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Etimesgut arnevu alanlar, art deko alanlar, Etimesgut deko alanlar, Etimesgut ayna alanlar, Etimesgut asma avize alanlar, Etimesgut aznavur gümüş alanlar, Etimesgut aznavur alanlar, Etimesgut bafon alanlar, Etimesgut ayvazozki alanlar, Etimesgut dolap alanlar, Etimesgut divit alanlar, Etimesgut biblo alanlar, Etimesgut dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Etimesgut daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Etimesgut dekopaj işi alanlar, Etimesgut dual alanlar, Etimesgut dual pikap alanlar.

Etimesgut dümen alanlar, Etimesgut gemici dümeni alanlar, Etimesgut gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Etimesgut derbent halı alanlar, Etimesgut eviye alanlar, Etimesgut ev halısı alanlar, Etimesgut elbiselik alanlar, Etimesgut elbise alanlar, Etimesgut paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Etimesgut el işi alanlar, Etimesgut el işi halı alanlar, Etimesgut el işi alanlar, Etimesgut el işi kilim alanlar, Etimesgut çan alanlar, Etimesgut kilise çanı alanlar, Etimesgut gemici çanı alanlar, Etimesgut çarık alanlar, Etimesgut Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Etimesgut ferforje alanlar, Etimesgut fistan alanlar, Etimesgut Osmanlı fistan alanlar, Etimesgut portmanto alanlar, Etimesgut eski saat alanlar, Etimesgut frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Etimesgut bronz heykel alanlar, Etimesgut bronz sütün alanlar, Etimesgut bronz avize alanlar, Etimesgut bronz vazo alanlar, Etimesgut bronz kutu alanlar, Etimesgut bronz el işi alanlar.

Etimesgut halı alanlar, Etimesgut lamba alanlar, resim alanlar, Etimesgut parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Etimesgut insan biblosu alanlar, Etimesgut oryantel biblo alanlar, Etimesgut kuş biblosu alanlar, Etimesgut havlu alanlar, Etimesgut mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Etimesgut turkısh antika alanlar, Etimesgut Osmanlı eşyalar alanlar, Etimesgut İstanbul resimleri alanlar, Etimesgut altın varak sehpa alanlar, Etimesgut altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Etimesgut afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Etimesgut bronz fener alanlar, Etimesgut bünyen alanlar, Etimesgut develi halı alanlar, Etimesgut dürbün alanlar, Etimesgut teleskop alanlar, Etimesgut sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Etimesgut çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Etimesgut flama alanlar, Etimesgut alem alanlar, Etimesgut arabesk alanlar.

fincan alanlar, Etimesgut eski fincan alanlar, Etimesgut cam altı alanlar, Etimesgut şamdan alanlar, Etimesgut oryantel heykel alanlar, Etimesgut gümüşlük alanlar, Etimesgut hat yazı alanlar, Etimesgut teship alanlar, hokka alanlar, Etimesgut tophane alanlar, Etimesgut goblen alanlar, Etimesgut çin eski eşyalar alanlar, Etimesgut Çanakkale alanlar, Etimesgut Çanakkale vazo alanlar, Etimesgut fil dişi heykel alanlar, Etimesgut fil dişi baston alanlar, Etimesgut fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Etimesgut fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Etimesgut duvar saati alanlar, Etimesgut bez alanlar, buda heykel alanlar, Etimesgut hamedan halı alanlar, Etimesgut kılıç alanlar, Etimesgut antika kılıç alanlar.

Etimesgut antika araba alanlar, Etimesgut antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Etimesgut antika eşyalar alanlar, Etimesgut kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Etimesgut antika foto alanlar, Etimesgut kehribar alanlar, Etimesgut kehribar tesbih alanlar, Etimesgut Kütahya alanlar, kınık alanlar, Etimesgut seramik eşya alanlar, Etimesgut kilit alanlar, Etimesgut anahtar alanlar, Etimesgut antika anahtar alanlar, Etimesgut antika kilit alanlar, Etimesgut josefin alanlar, kaşpo alanlar, Etimesgut antika silah alanlar, Etimesgut antika rahle alanlar, rahle alanlar, Etimesgut lambader alanlar, Etimesgut minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Etimesgut komidin alanlar, Etimesgut kara kalem resim alanlar, Etimesgut blue black alanlar, Etimesgut mask alanlar, eski mask alanlar, Etimesgut aşurelik alanlar.

Etimesgut saleplik alanlar, bozalık alanlar, Etimesgut antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Etimesgut gramofon alanlar, Etimesgut mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Etimesgut güdüm alanlar, Etimesgut tekke işi alanlar, Etimesgut İznik alanlar, Etimesgut pusula alanlar, Etimesgut gemi pusulası alanlar, Etimesgut periyor saat alanlar, Etimesgut mangal alanlar, Etimesgut eski mangal alanlar, Etimesgut Şam işi alanlar, Etimesgut Süleymaniye işi alanlar, Etimesgut takunya alanlar, Etimesgut gümüş takunya alanlar, Etimesgut Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Etimesgut seccade alanlar, Etimesgut eski seccade alanlar, Etimesgut Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Etimesgut tablo alanlar.

Etimesgut antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Etimesgut abajur alanlar, Etimesgut sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Etimesgut antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Etimesgut madalya alanlar, Etimesgut eşya alanlar, Etimesgut ferman alanlar, Etimesgut berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Etimesgut jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Etimesgut bahça alanlar, Etimesgut Osmanlı bohça alanlar, Etimesgut bindallı alanlar, kaftan alanlar, Etimesgut ampir alanlar, Etimesgut chrıstofle alanlar, Etimesgut ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Etimesgut şamdan alanlar, Etimesgut çanta alanlar, Etimesgut van işi savat alanlar, Etimesgut tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Etimesgut Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Etimesgut hokka alanlar, Etimesgut fransız mine alanlar, Etimesgut teşhir vitrini alanlar, Etimesgut buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Etimesgut keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Etimesgut kandil alanlar, Etimesgut ebru alanlar, Etimesgut mustafa düzgünman alanlar, Etimesgut zigon alanlar, Etimesgut zemzemlik alanlar, Etimesgut mücevher kutusu alanlar, Etimesgut dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Etimesgut sürahi alanlar, Etimesgut Osmanlı sürahi alanlar, Etimesgut antik mercan alanlar, Etimesgut makta alanlar, teslim taşı alanlar, Etimesgut antik sedef alanlar, Etimesgut minyatür alanlar, Etimesgut kabe örtüsü alanlar, Etimesgut gülebdan alanlar, Etimesgut mineli dürbün alanlar, Etimesgut sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Etimesgut şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Etimesgut lali gue alanlar, Etimesgut gece sürahisi alanlar, Etimesgut meissen alanlar, Etimesgut satsuma alanlar, Etimesgut hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Etimesgut macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Etimesgut constantine alanlar, Etimesgut anonim alanlar, Etimesgut leyla gamsız alanlar, Etimesgut ibrahim safi alanlar, Etimesgut bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Etimesgut herend alanlar, Etimesgut nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Etimesgut osmanlıca alanlar, Etimesgut kitap alanlar, Etimesgut kalle alanlar, ali kartal alanlar, Etimesgut haydar besim aydar alanlar, Etimesgut orhan peker alanlar, Etimesgut sıtkı olçar alanlar, Etimesgut Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Etimesgut edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Etimesgut rus gümüşü alanlar, Etimesgut minyatür alanlar, Etimesgut viyana heykel alanlar, Etimesgut oryantal heykel alanlar, Etimesgut f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Etimesgut merasim kılıcı alanlar.

Etimesgut ahşap hilye alanlar, Etimesgut hereke halı alanlar, kuka alanlar, Etimesgut tesbih alanlar, Etimesgut seyahat saati alanlar, Etimesgut gravür alanlar, Etimesgut degü alanlar, radio antika alanlar, Etimesgut opalin alanlar, Etimesgut radyo alanlar, Etimesgut kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Etimesgut laledan alanlar, Etimesgut karaf alanlar, Etimesgut çerezlik alanlar, Etimesgut sahleplik alanlar, Etimesgut tutya alanlar, Etimesgut likör takımı alanlar, Etimesgut mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Etimesgut zarf alanlar, Etimesgut nargile alanlar, Etimesgut gülabdan alanlar, Etimesgut ferman alanlar, Etimesgut berat alanlar.

Etimesgut hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Etimesgut şifa tası alanlar, Etimesgut hokka takımı alanlar, Etimesgut mangal alanlar, Etimesgut barutluk alanlar, Etimesgut tombak alanlar, Etimesgut saray işi alanlar, Etimesgut ağızlık alanlar, kemer alanlar, Etimesgut hançer alanlar, Etimesgut kılıç alanlar, Etimesgut mühürler alanlar, Etimesgut mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Etimesgut Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Etimesgut seccade alanlar, Etimesgut sırmalı örtüler alanlar, Etimesgut antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.