Elmadağ antikacılar, Elmadağ antika alanlar, Elmadağ antika eşya alanlar, Elmadağ antika eşyalar, Elmadağ eski alım satım, Elmadağ antika koleksiyoncuları, Elmadağ antika eşya alıcıları, Elmadağ antika şirketleri, Elmadağ antika firması, Elmadağ antika şirketi, Elmadağ antika firmaları, Elmadağ antika eşya şirketleri, Elmadağ antika eşya firması, Elmadağ antika eşya şirketi, Elmadağ antika eşya firmaları, Elmadağ müzayede şirketi, Elmadağ eski alanlar, Elmadağ eski eşya alanlar, Elmadağ antika alan yerler, Elmadağ antika eşya alan yerler, Elmadağ eski alan yerler, Elmadağ eski eşya alan yerler, Elmadağ antika pazarı, Elmadağ antika alım satım, Elmadağ antika alıcıları, Elmadağ antika satıcıları, Elmadağ antika eşya satıcıları, Elmadağ eski eşya alıcıları, Elmadağ eski eşya satıcıları, Elmadağ antika fiyatları, Elmadağ antika eşya fiyatları, Elmadağ eski fiyatları, Elmadağ eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ankara Elmadağ Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Elmadağ antika eşya alanlar ve Elmadağ antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Elmadağ antika eşya şirketimiz, Elmadağ antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Elmadağ Antika Alanlar

Elmadağ antika alanlar ve Elmadağ antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Elmadağ antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Elmadağ antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Elmadağ Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Elmadağ antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Elmadağ

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Elmadağ antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Elmadağ antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Elmadağ Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Elmadağ antika eşya alanlar ve Elmadağ antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Elmadağ antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Elmadağ antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Elmadağ Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Elmadağ antika eşya alanların tercih ettiği, Elmadağ bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Elmadağ antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Elmadağ antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Elmadağ antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Elmadağ Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Elmadağ eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Elmadağ eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Elmadağ eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Elmadağ eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Elmadağ eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Elmadağ Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Elmadağ bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Elmadağ antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Elmadağ bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Elmadağ antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Elmadağ antikacılar, Elmadağ antika eşyalar, Elmadağ eski eşyalar, Elmadağ antika şirketleri, Elmadağ antika firması, Elmadağ müzayede şirketi,Elmadağ el yazması alanlar, Elmadağ Kuran’ı kerim alanlar, Elmadağ hat yazı alanlar, Elmadağ obje alanlar, Elmadağ gümüş alanlar, Elmadağ turalı gümüş alanlar, Elmadağ karaf alanlar, vazo alanlar, Elmadağ jardinyer alanlar, Elmadağ resim alanlar, Elmadağ modern resim alanlar, Elmadağ aplik alanlar, Elmadağ bahü alanlar, Elmadağ bavul alanlar, Elmadağ çanak alanlar, Elmadağ çömlek alanlar, Elmadağ bakır alanlar, baston alanlar, Elmadağ biskiü alanlar, Elmadağ billur alanlar, Elmadağ cam alanlar, Elmadağ kristal alanlar, Elmadağ bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Elmadağ bandırma halısı alanlar, Elmadağ ceviz yemek odası alanlar, Elmadağ ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Elmadağ ceviz sandalye alanlar, Elmadağ cümbüş alanlar, Elmadağ constantin oble alanlar, Elmadağ cam obje alanlar, Elmadağ beykoz alanlar.

Elmadağ bohem alanlar, Elmadağ çeşmi bülbül alanlar, Elmadağ çeşme taşı alanlar, Elmadağ çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Elmadağ arnevu alanlar, art deko alanlar, Elmadağ deko alanlar, Elmadağ ayna alanlar, Elmadağ asma avize alanlar, Elmadağ aznavur gümüş alanlar, Elmadağ aznavur alanlar, Elmadağ bafon alanlar, Elmadağ ayvazozki alanlar, Elmadağ dolap alanlar, Elmadağ divit alanlar, Elmadağ biblo alanlar, Elmadağ dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Elmadağ daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Elmadağ dekopaj işi alanlar, Elmadağ dual alanlar, Elmadağ dual pikap alanlar.

Elmadağ dümen alanlar, Elmadağ gemici dümeni alanlar, Elmadağ gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Elmadağ derbent halı alanlar, Elmadağ eviye alanlar, Elmadağ ev halısı alanlar, Elmadağ elbiselik alanlar, Elmadağ elbise alanlar, Elmadağ paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Elmadağ el işi alanlar, Elmadağ el işi halı alanlar, Elmadağ el işi alanlar, Elmadağ el işi kilim alanlar, Elmadağ çan alanlar, Elmadağ kilise çanı alanlar, Elmadağ gemici çanı alanlar, Elmadağ çarık alanlar, Elmadağ Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Elmadağ ferforje alanlar, Elmadağ fistan alanlar, Elmadağ Osmanlı fistan alanlar, Elmadağ portmanto alanlar, Elmadağ eski saat alanlar, Elmadağ frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Elmadağ bronz heykel alanlar, Elmadağ bronz sütün alanlar, Elmadağ bronz avize alanlar, Elmadağ bronz vazo alanlar, Elmadağ bronz kutu alanlar, Elmadağ bronz el işi alanlar.

Elmadağ halı alanlar, Elmadağ lamba alanlar, resim alanlar, Elmadağ parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Elmadağ insan biblosu alanlar, Elmadağ oryantel biblo alanlar, Elmadağ kuş biblosu alanlar, Elmadağ havlu alanlar, Elmadağ mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Elmadağ turkısh antika alanlar, Elmadağ Osmanlı eşyalar alanlar, Elmadağ İstanbul resimleri alanlar, Elmadağ altın varak sehpa alanlar, Elmadağ altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Elmadağ afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Elmadağ bronz fener alanlar, Elmadağ bünyen alanlar, Elmadağ develi halı alanlar, Elmadağ dürbün alanlar, Elmadağ teleskop alanlar, Elmadağ sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Elmadağ çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Elmadağ flama alanlar, Elmadağ alem alanlar, Elmadağ arabesk alanlar.

fincan alanlar, Elmadağ eski fincan alanlar, Elmadağ cam altı alanlar, Elmadağ şamdan alanlar, Elmadağ oryantel heykel alanlar, Elmadağ gümüşlük alanlar, Elmadağ hat yazı alanlar, Elmadağ teship alanlar, hokka alanlar, Elmadağ tophane alanlar, Elmadağ goblen alanlar, Elmadağ çin eski eşyalar alanlar, Elmadağ Çanakkale alanlar, Elmadağ Çanakkale vazo alanlar, Elmadağ fil dişi heykel alanlar, Elmadağ fil dişi baston alanlar, Elmadağ fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Elmadağ fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Elmadağ duvar saati alanlar, Elmadağ bez alanlar, buda heykel alanlar, Elmadağ hamedan halı alanlar, Elmadağ kılıç alanlar, Elmadağ antika kılıç alanlar.

Elmadağ antika araba alanlar, Elmadağ antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Elmadağ antika eşyalar alanlar, Elmadağ kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Elmadağ antika foto alanlar, Elmadağ kehribar alanlar, Elmadağ kehribar tesbih alanlar, Elmadağ Kütahya alanlar, kınık alanlar, Elmadağ seramik eşya alanlar, Elmadağ kilit alanlar, Elmadağ anahtar alanlar, Elmadağ antika anahtar alanlar, Elmadağ antika kilit alanlar, Elmadağ josefin alanlar, kaşpo alanlar, Elmadağ antika silah alanlar, Elmadağ antika rahle alanlar, rahle alanlar, Elmadağ lambader alanlar, Elmadağ minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Elmadağ komidin alanlar, Elmadağ kara kalem resim alanlar, Elmadağ blue black alanlar, Elmadağ mask alanlar, eski mask alanlar, Elmadağ aşurelik alanlar.

Elmadağ saleplik alanlar, bozalık alanlar, Elmadağ antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Elmadağ gramofon alanlar, Elmadağ mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Elmadağ güdüm alanlar, Elmadağ tekke işi alanlar, Elmadağ İznik alanlar, Elmadağ pusula alanlar, Elmadağ gemi pusulası alanlar, Elmadağ periyor saat alanlar, Elmadağ mangal alanlar, Elmadağ eski mangal alanlar, Elmadağ Şam işi alanlar, Elmadağ Süleymaniye işi alanlar, Elmadağ takunya alanlar, Elmadağ gümüş takunya alanlar, Elmadağ Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Elmadağ seccade alanlar, Elmadağ eski seccade alanlar, Elmadağ Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Elmadağ tablo alanlar.

Elmadağ antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Elmadağ abajur alanlar, Elmadağ sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Elmadağ antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Elmadağ madalya alanlar, Elmadağ eşya alanlar, Elmadağ ferman alanlar, Elmadağ berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Elmadağ jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Elmadağ bahça alanlar, Elmadağ Osmanlı bohça alanlar, Elmadağ bindallı alanlar, kaftan alanlar, Elmadağ ampir alanlar, Elmadağ chrıstofle alanlar, Elmadağ ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Elmadağ şamdan alanlar, Elmadağ çanta alanlar, Elmadağ van işi savat alanlar, Elmadağ tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Elmadağ Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Elmadağ hokka alanlar, Elmadağ fransız mine alanlar, Elmadağ teşhir vitrini alanlar, Elmadağ buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Elmadağ keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Elmadağ kandil alanlar, Elmadağ ebru alanlar, Elmadağ mustafa düzgünman alanlar, Elmadağ zigon alanlar, Elmadağ zemzemlik alanlar, Elmadağ mücevher kutusu alanlar, Elmadağ dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Elmadağ sürahi alanlar, Elmadağ Osmanlı sürahi alanlar, Elmadağ antik mercan alanlar, Elmadağ makta alanlar, teslim taşı alanlar, Elmadağ antik sedef alanlar, Elmadağ minyatür alanlar, Elmadağ kabe örtüsü alanlar, Elmadağ gülebdan alanlar, Elmadağ mineli dürbün alanlar, Elmadağ sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Elmadağ şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Elmadağ lali gue alanlar, Elmadağ gece sürahisi alanlar, Elmadağ meissen alanlar, Elmadağ satsuma alanlar, Elmadağ hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Elmadağ macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Elmadağ constantine alanlar, Elmadağ anonim alanlar, Elmadağ leyla gamsız alanlar, Elmadağ ibrahim safi alanlar, Elmadağ bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Elmadağ herend alanlar, Elmadağ nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Elmadağ osmanlıca alanlar, Elmadağ kitap alanlar, Elmadağ kalle alanlar, ali kartal alanlar, Elmadağ haydar besim aydar alanlar, Elmadağ orhan peker alanlar, Elmadağ sıtkı olçar alanlar, Elmadağ Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Elmadağ edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Elmadağ rus gümüşü alanlar, Elmadağ minyatür alanlar, Elmadağ viyana heykel alanlar, Elmadağ oryantal heykel alanlar, Elmadağ f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Elmadağ merasim kılıcı alanlar.

Elmadağ ahşap hilye alanlar, Elmadağ hereke halı alanlar, kuka alanlar, Elmadağ tesbih alanlar, Elmadağ seyahat saati alanlar, Elmadağ gravür alanlar, Elmadağ degü alanlar, radio antika alanlar, Elmadağ opalin alanlar, Elmadağ radyo alanlar, Elmadağ kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Elmadağ laledan alanlar, Elmadağ karaf alanlar, Elmadağ çerezlik alanlar, Elmadağ sahleplik alanlar, Elmadağ tutya alanlar, Elmadağ likör takımı alanlar, Elmadağ mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Elmadağ zarf alanlar, Elmadağ nargile alanlar, Elmadağ gülabdan alanlar, Elmadağ ferman alanlar, Elmadağ berat alanlar.

Elmadağ hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Elmadağ şifa tası alanlar, Elmadağ hokka takımı alanlar, Elmadağ mangal alanlar, Elmadağ barutluk alanlar, Elmadağ tombak alanlar, Elmadağ saray işi alanlar, Elmadağ ağızlık alanlar, kemer alanlar, Elmadağ hançer alanlar, Elmadağ kılıç alanlar, Elmadağ mühürler alanlar, Elmadağ mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Elmadağ Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Elmadağ seccade alanlar, Elmadağ sırmalı örtüler alanlar, Elmadağ antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.