Çubuk antikacılar, Çubuk antika alanlar, Çubuk antika eşya alanlar, Çubuk antika eşyalar, Çubuk eski alım satım, Çubuk antika koleksiyoncuları, Çubuk antika eşya alıcıları, Çubuk antika şirketleri, Çubuk antika firması, Çubuk antika şirketi, Çubuk antika firmaları, Çubuk antika eşya şirketleri, Çubuk antika eşya firması, Çubuk antika eşya şirketi, Çubuk antika eşya firmaları, Çubuk müzayede şirketi, Çubuk eski alanlar, Çubuk eski eşya alanlar, Çubuk antika alan yerler, Çubuk antika eşya alan yerler, Çubuk eski alan yerler, Çubuk eski eşya alan yerler, Çubuk antika pazarı, Çubuk antika alım satım, Çubuk antika alıcıları, Çubuk antika satıcıları, Çubuk antika eşya satıcıları, Çubuk eski eşya alıcıları, Çubuk eski eşya satıcıları, Çubuk antika fiyatları, Çubuk antika eşya fiyatları, Çubuk eski fiyatları, Çubuk eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ankara Çubuk Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Çubuk antika eşya alanlar ve Çubuk antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Çubuk antika eşya şirketimiz, Çubuk antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Çubuk Antika Alanlar

Çubuk antika alanlar ve Çubuk antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Çubuk antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Çubuk antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Çubuk Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Çubuk antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Çubuk

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Çubuk antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Çubuk antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Çubuk Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Çubuk antika eşya alanlar ve Çubuk antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Çubuk antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Çubuk antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Çubuk Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Çubuk antika eşya alanların tercih ettiği, Çubuk bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Çubuk antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Çubuk antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Çubuk antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Çubuk Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Çubuk eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Çubuk eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Çubuk eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Çubuk eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Çubuk eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Çubuk Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Çubuk bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Çubuk antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Çubuk bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Çubuk antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Çubuk antikacılar, Çubuk antika eşyalar, Çubuk eski eşyalar, Çubuk antika şirketleri, Çubuk antika firması, Çubuk müzayede şirketi,Çubuk el yazması alanlar, Çubuk Kuran’ı kerim alanlar, Çubuk hat yazı alanlar, Çubuk obje alanlar, Çubuk gümüş alanlar, Çubuk turalı gümüş alanlar, Çubuk karaf alanlar, vazo alanlar, Çubuk jardinyer alanlar, Çubuk resim alanlar, Çubuk modern resim alanlar, Çubuk aplik alanlar, Çubuk bahü alanlar, Çubuk bavul alanlar, Çubuk çanak alanlar, Çubuk çömlek alanlar, Çubuk bakır alanlar, baston alanlar, Çubuk biskiü alanlar, Çubuk billur alanlar, Çubuk cam alanlar, Çubuk kristal alanlar, Çubuk bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Çubuk bandırma halısı alanlar, Çubuk ceviz yemek odası alanlar, Çubuk ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Çubuk ceviz sandalye alanlar, Çubuk cümbüş alanlar, Çubuk constantin oble alanlar, Çubuk cam obje alanlar, Çubuk beykoz alanlar.

Çubuk bohem alanlar, Çubuk çeşmi bülbül alanlar, Çubuk çeşme taşı alanlar, Çubuk çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Çubuk arnevu alanlar, art deko alanlar, Çubuk deko alanlar, Çubuk ayna alanlar, Çubuk asma avize alanlar, Çubuk aznavur gümüş alanlar, Çubuk aznavur alanlar, Çubuk bafon alanlar, Çubuk ayvazozki alanlar, Çubuk dolap alanlar, Çubuk divit alanlar, Çubuk biblo alanlar, Çubuk dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Çubuk daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Çubuk dekopaj işi alanlar, Çubuk dual alanlar, Çubuk dual pikap alanlar.

Çubuk dümen alanlar, Çubuk gemici dümeni alanlar, Çubuk gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Çubuk derbent halı alanlar, Çubuk eviye alanlar, Çubuk ev halısı alanlar, Çubuk elbiselik alanlar, Çubuk elbise alanlar, Çubuk paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Çubuk el işi alanlar, Çubuk el işi halı alanlar, Çubuk el işi alanlar, Çubuk el işi kilim alanlar, Çubuk çan alanlar, Çubuk kilise çanı alanlar, Çubuk gemici çanı alanlar, Çubuk çarık alanlar, Çubuk Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Çubuk ferforje alanlar, Çubuk fistan alanlar, Çubuk Osmanlı fistan alanlar, Çubuk portmanto alanlar, Çubuk eski saat alanlar, Çubuk frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Çubuk bronz heykel alanlar, Çubuk bronz sütün alanlar, Çubuk bronz avize alanlar, Çubuk bronz vazo alanlar, Çubuk bronz kutu alanlar, Çubuk bronz el işi alanlar.

Çubuk halı alanlar, Çubuk lamba alanlar, resim alanlar, Çubuk parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Çubuk insan biblosu alanlar, Çubuk oryantel biblo alanlar, Çubuk kuş biblosu alanlar, Çubuk havlu alanlar, Çubuk mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Çubuk turkısh antika alanlar, Çubuk Osmanlı eşyalar alanlar, Çubuk İstanbul resimleri alanlar, Çubuk altın varak sehpa alanlar, Çubuk altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Çubuk afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Çubuk bronz fener alanlar, Çubuk bünyen alanlar, Çubuk develi halı alanlar, Çubuk dürbün alanlar, Çubuk teleskop alanlar, Çubuk sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Çubuk çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Çubuk flama alanlar, Çubuk alem alanlar, Çubuk arabesk alanlar.

fincan alanlar, Çubuk eski fincan alanlar, Çubuk cam altı alanlar, Çubuk şamdan alanlar, Çubuk oryantel heykel alanlar, Çubuk gümüşlük alanlar, Çubuk hat yazı alanlar, Çubuk teship alanlar, hokka alanlar, Çubuk tophane alanlar, Çubuk goblen alanlar, Çubuk çin eski eşyalar alanlar, Çubuk Çanakkale alanlar, Çubuk Çanakkale vazo alanlar, Çubuk fil dişi heykel alanlar, Çubuk fil dişi baston alanlar, Çubuk fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Çubuk fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Çubuk duvar saati alanlar, Çubuk bez alanlar, buda heykel alanlar, Çubuk hamedan halı alanlar, Çubuk kılıç alanlar, Çubuk antika kılıç alanlar.

Çubuk antika araba alanlar, Çubuk antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Çubuk antika eşyalar alanlar, Çubuk kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Çubuk antika foto alanlar, Çubuk kehribar alanlar, Çubuk kehribar tesbih alanlar, Çubuk Kütahya alanlar, kınık alanlar, Çubuk seramik eşya alanlar, Çubuk kilit alanlar, Çubuk anahtar alanlar, Çubuk antika anahtar alanlar, Çubuk antika kilit alanlar, Çubuk josefin alanlar, kaşpo alanlar, Çubuk antika silah alanlar, Çubuk antika rahle alanlar, rahle alanlar, Çubuk lambader alanlar, Çubuk minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Çubuk komidin alanlar, Çubuk kara kalem resim alanlar, Çubuk blue black alanlar, Çubuk mask alanlar, eski mask alanlar, Çubuk aşurelik alanlar.

Çubuk saleplik alanlar, bozalık alanlar, Çubuk antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Çubuk gramofon alanlar, Çubuk mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Çubuk güdüm alanlar, Çubuk tekke işi alanlar, Çubuk İznik alanlar, Çubuk pusula alanlar, Çubuk gemi pusulası alanlar, Çubuk periyor saat alanlar, Çubuk mangal alanlar, Çubuk eski mangal alanlar, Çubuk Şam işi alanlar, Çubuk Süleymaniye işi alanlar, Çubuk takunya alanlar, Çubuk gümüş takunya alanlar, Çubuk Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Çubuk seccade alanlar, Çubuk eski seccade alanlar, Çubuk Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Çubuk tablo alanlar.

Çubuk antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Çubuk abajur alanlar, Çubuk sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Çubuk antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Çubuk madalya alanlar, Çubuk eşya alanlar, Çubuk ferman alanlar, Çubuk berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Çubuk jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Çubuk bahça alanlar, Çubuk Osmanlı bohça alanlar, Çubuk bindallı alanlar, kaftan alanlar, Çubuk ampir alanlar, Çubuk chrıstofle alanlar, Çubuk ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Çubuk şamdan alanlar, Çubuk çanta alanlar, Çubuk van işi savat alanlar, Çubuk tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Çubuk Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Çubuk hokka alanlar, Çubuk fransız mine alanlar, Çubuk teşhir vitrini alanlar, Çubuk buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Çubuk keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Çubuk kandil alanlar, Çubuk ebru alanlar, Çubuk mustafa düzgünman alanlar, Çubuk zigon alanlar, Çubuk zemzemlik alanlar, Çubuk mücevher kutusu alanlar, Çubuk dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Çubuk sürahi alanlar, Çubuk Osmanlı sürahi alanlar, Çubuk antik mercan alanlar, Çubuk makta alanlar, teslim taşı alanlar, Çubuk antik sedef alanlar, Çubuk minyatür alanlar, Çubuk kabe örtüsü alanlar, Çubuk gülebdan alanlar, Çubuk mineli dürbün alanlar, Çubuk sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Çubuk şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Çubuk lali gue alanlar, Çubuk gece sürahisi alanlar, Çubuk meissen alanlar, Çubuk satsuma alanlar, Çubuk hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Çubuk macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Çubuk constantine alanlar, Çubuk anonim alanlar, Çubuk leyla gamsız alanlar, Çubuk ibrahim safi alanlar, Çubuk bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Çubuk herend alanlar, Çubuk nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Çubuk osmanlıca alanlar, Çubuk kitap alanlar, Çubuk kalle alanlar, ali kartal alanlar, Çubuk haydar besim aydar alanlar, Çubuk orhan peker alanlar, Çubuk sıtkı olçar alanlar, Çubuk Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Çubuk edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Çubuk rus gümüşü alanlar, Çubuk minyatür alanlar, Çubuk viyana heykel alanlar, Çubuk oryantal heykel alanlar, Çubuk f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Çubuk merasim kılıcı alanlar.

Çubuk ahşap hilye alanlar, Çubuk hereke halı alanlar, kuka alanlar, Çubuk tesbih alanlar, Çubuk seyahat saati alanlar, Çubuk gravür alanlar, Çubuk degü alanlar, radio antika alanlar, Çubuk opalin alanlar, Çubuk radyo alanlar, Çubuk kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Çubuk laledan alanlar, Çubuk karaf alanlar, Çubuk çerezlik alanlar, Çubuk sahleplik alanlar, Çubuk tutya alanlar, Çubuk likör takımı alanlar, Çubuk mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Çubuk zarf alanlar, Çubuk nargile alanlar, Çubuk gülabdan alanlar, Çubuk ferman alanlar, Çubuk berat alanlar.

Çubuk hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Çubuk şifa tası alanlar, Çubuk hokka takımı alanlar, Çubuk mangal alanlar, Çubuk barutluk alanlar, Çubuk tombak alanlar, Çubuk saray işi alanlar, Çubuk ağızlık alanlar, kemer alanlar, Çubuk hançer alanlar, Çubuk kılıç alanlar, Çubuk mühürler alanlar, Çubuk mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Çubuk Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Çubuk seccade alanlar, Çubuk sırmalı örtüler alanlar, Çubuk antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.