Çankaya antikacılar, Çankaya antika alanlar, Çankaya antika eşya alanlar, Çankaya antika eşyalar, Çankaya eski alım satım, Çankaya antika koleksiyoncuları, Çankaya antika eşya alıcıları, Çankaya antika şirketleri, Çankaya antika firması, Çankaya antika şirketi, Çankaya antika firmaları, Çankaya antika eşya şirketleri, Çankaya antika eşya firması, Çankaya antika eşya şirketi, Çankaya antika eşya firmaları, Çankaya müzayede şirketi, Çankaya eski alanlar, Çankaya eski eşya alanlar, Çankaya antika alan yerler, Çankaya antika eşya alan yerler, Çankaya eski alan yerler, Çankaya eski eşya alan yerler, Çankaya antika pazarı, Çankaya antika alım satım, Çankaya antika alıcıları, Çankaya antika satıcıları, Çankaya antika eşya satıcıları, Çankaya eski eşya alıcıları, Çankaya eski eşya satıcıları, Çankaya antika fiyatları, Çankaya antika eşya fiyatları, Çankaya eski fiyatları, Çankaya eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ankara Çankaya Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Çankaya antika eşya alanlar ve Çankaya antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Çankaya antika eşya şirketimiz, Çankaya antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Çankaya Antika Alanlar

Çankaya antika alanlar ve Çankaya antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Çankaya antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Çankaya antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Çankaya Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Çankaya antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Çankaya

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Çankaya antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Çankaya antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Çankaya Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Çankaya antika eşya alanlar ve Çankaya antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Çankaya antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Çankaya antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Çankaya Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Çankaya antika eşya alanların tercih ettiği, Çankaya bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Çankaya antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Çankaya antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Çankaya antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Çankaya Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Çankaya eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Çankaya eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Çankaya eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Çankaya eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Çankaya eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Çankaya Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Çankaya bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Çankaya antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Çankaya bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Çankaya antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Çankaya antikacılar, Çankaya antika eşyalar, Çankaya eski eşyalar, Çankaya antika şirketleri, Çankaya antika firması, Çankaya müzayede şirketi,Çankaya el yazması alanlar, Çankaya Kuran’ı kerim alanlar, Çankaya hat yazı alanlar, Çankaya obje alanlar, Çankaya gümüş alanlar, Çankaya turalı gümüş alanlar, Çankaya karaf alanlar, vazo alanlar, Çankaya jardinyer alanlar, Çankaya resim alanlar, Çankaya modern resim alanlar, Çankaya aplik alanlar, Çankaya bahü alanlar, Çankaya bavul alanlar, Çankaya çanak alanlar, Çankaya çömlek alanlar, Çankaya bakır alanlar, baston alanlar, Çankaya biskiü alanlar, Çankaya billur alanlar, Çankaya cam alanlar, Çankaya kristal alanlar, Çankaya bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Çankaya bandırma halısı alanlar, Çankaya ceviz yemek odası alanlar, Çankaya ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Çankaya ceviz sandalye alanlar, Çankaya cümbüş alanlar, Çankaya constantin oble alanlar, Çankaya cam obje alanlar, Çankaya beykoz alanlar.

Çankaya bohem alanlar, Çankaya çeşmi bülbül alanlar, Çankaya çeşme taşı alanlar, Çankaya çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Çankaya arnevu alanlar, art deko alanlar, Çankaya deko alanlar, Çankaya ayna alanlar, Çankaya asma avize alanlar, Çankaya aznavur gümüş alanlar, Çankaya aznavur alanlar, Çankaya bafon alanlar, Çankaya ayvazozki alanlar, Çankaya dolap alanlar, Çankaya divit alanlar, Çankaya biblo alanlar, Çankaya dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Çankaya daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Çankaya dekopaj işi alanlar, Çankaya dual alanlar, Çankaya dual pikap alanlar.

Çankaya dümen alanlar, Çankaya gemici dümeni alanlar, Çankaya gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Çankaya derbent halı alanlar, Çankaya eviye alanlar, Çankaya ev halısı alanlar, Çankaya elbiselik alanlar, Çankaya elbise alanlar, Çankaya paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Çankaya el işi alanlar, Çankaya el işi halı alanlar, Çankaya el işi alanlar, Çankaya el işi kilim alanlar, Çankaya çan alanlar, Çankaya kilise çanı alanlar, Çankaya gemici çanı alanlar, Çankaya çarık alanlar, Çankaya Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Çankaya ferforje alanlar, Çankaya fistan alanlar, Çankaya Osmanlı fistan alanlar, Çankaya portmanto alanlar, Çankaya eski saat alanlar, Çankaya frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Çankaya bronz heykel alanlar, Çankaya bronz sütün alanlar, Çankaya bronz avize alanlar, Çankaya bronz vazo alanlar, Çankaya bronz kutu alanlar, Çankaya bronz el işi alanlar.

Çankaya halı alanlar, Çankaya lamba alanlar, resim alanlar, Çankaya parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Çankaya insan biblosu alanlar, Çankaya oryantel biblo alanlar, Çankaya kuş biblosu alanlar, Çankaya havlu alanlar, Çankaya mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Çankaya turkısh antika alanlar, Çankaya Osmanlı eşyalar alanlar, Çankaya İstanbul resimleri alanlar, Çankaya altın varak sehpa alanlar, Çankaya altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Çankaya afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Çankaya bronz fener alanlar, Çankaya bünyen alanlar, Çankaya develi halı alanlar, Çankaya dürbün alanlar, Çankaya teleskop alanlar, Çankaya sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Çankaya çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Çankaya flama alanlar, Çankaya alem alanlar, Çankaya arabesk alanlar.

fincan alanlar, Çankaya eski fincan alanlar, Çankaya cam altı alanlar, Çankaya şamdan alanlar, Çankaya oryantel heykel alanlar, Çankaya gümüşlük alanlar, Çankaya hat yazı alanlar, Çankaya teship alanlar, hokka alanlar, Çankaya tophane alanlar, Çankaya goblen alanlar, Çankaya çin eski eşyalar alanlar, Çankaya Çanakkale alanlar, Çankaya Çanakkale vazo alanlar, Çankaya fil dişi heykel alanlar, Çankaya fil dişi baston alanlar, Çankaya fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Çankaya fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Çankaya duvar saati alanlar, Çankaya bez alanlar, buda heykel alanlar, Çankaya hamedan halı alanlar, Çankaya kılıç alanlar, Çankaya antika kılıç alanlar.

Çankaya antika araba alanlar, Çankaya antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Çankaya antika eşyalar alanlar, Çankaya kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Çankaya antika foto alanlar, Çankaya kehribar alanlar, Çankaya kehribar tesbih alanlar, Çankaya Kütahya alanlar, kınık alanlar, Çankaya seramik eşya alanlar, Çankaya kilit alanlar, Çankaya anahtar alanlar, Çankaya antika anahtar alanlar, Çankaya antika kilit alanlar, Çankaya josefin alanlar, kaşpo alanlar, Çankaya antika silah alanlar, Çankaya antika rahle alanlar, rahle alanlar, Çankaya lambader alanlar, Çankaya minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Çankaya komidin alanlar, Çankaya kara kalem resim alanlar, Çankaya blue black alanlar, Çankaya mask alanlar, eski mask alanlar, Çankaya aşurelik alanlar.

Çankaya saleplik alanlar, bozalık alanlar, Çankaya antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Çankaya gramofon alanlar, Çankaya mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Çankaya güdüm alanlar, Çankaya tekke işi alanlar, Çankaya İznik alanlar, Çankaya pusula alanlar, Çankaya gemi pusulası alanlar, Çankaya periyor saat alanlar, Çankaya mangal alanlar, Çankaya eski mangal alanlar, Çankaya Şam işi alanlar, Çankaya Süleymaniye işi alanlar, Çankaya takunya alanlar, Çankaya gümüş takunya alanlar, Çankaya Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Çankaya seccade alanlar, Çankaya eski seccade alanlar, Çankaya Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Çankaya tablo alanlar.

Çankaya antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Çankaya abajur alanlar, Çankaya sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Çankaya antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Çankaya madalya alanlar, Çankaya eşya alanlar, Çankaya ferman alanlar, Çankaya berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Çankaya jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Çankaya bahça alanlar, Çankaya Osmanlı bohça alanlar, Çankaya bindallı alanlar, kaftan alanlar, Çankaya ampir alanlar, Çankaya chrıstofle alanlar, Çankaya ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Çankaya şamdan alanlar, Çankaya çanta alanlar, Çankaya van işi savat alanlar, Çankaya tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Çankaya Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Çankaya hokka alanlar, Çankaya fransız mine alanlar, Çankaya teşhir vitrini alanlar, Çankaya buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Çankaya keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Çankaya kandil alanlar, Çankaya ebru alanlar, Çankaya mustafa düzgünman alanlar, Çankaya zigon alanlar, Çankaya zemzemlik alanlar, Çankaya mücevher kutusu alanlar, Çankaya dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Çankaya sürahi alanlar, Çankaya Osmanlı sürahi alanlar, Çankaya antik mercan alanlar, Çankaya makta alanlar, teslim taşı alanlar, Çankaya antik sedef alanlar, Çankaya minyatür alanlar, Çankaya kabe örtüsü alanlar, Çankaya gülebdan alanlar, Çankaya mineli dürbün alanlar, Çankaya sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Çankaya şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Çankaya lali gue alanlar, Çankaya gece sürahisi alanlar, Çankaya meissen alanlar, Çankaya satsuma alanlar, Çankaya hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Çankaya macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Çankaya constantine alanlar, Çankaya anonim alanlar, Çankaya leyla gamsız alanlar, Çankaya ibrahim safi alanlar, Çankaya bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Çankaya herend alanlar, Çankaya nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Çankaya osmanlıca alanlar, Çankaya kitap alanlar, Çankaya kalle alanlar, ali kartal alanlar, Çankaya haydar besim aydar alanlar, Çankaya orhan peker alanlar, Çankaya sıtkı olçar alanlar, Çankaya Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Çankaya edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Çankaya rus gümüşü alanlar, Çankaya minyatür alanlar, Çankaya viyana heykel alanlar, Çankaya oryantal heykel alanlar, Çankaya f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Çankaya merasim kılıcı alanlar.

Çankaya ahşap hilye alanlar, Çankaya hereke halı alanlar, kuka alanlar, Çankaya tesbih alanlar, Çankaya seyahat saati alanlar, Çankaya gravür alanlar, Çankaya degü alanlar, radio antika alanlar, Çankaya opalin alanlar, Çankaya radyo alanlar, Çankaya kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Çankaya laledan alanlar, Çankaya karaf alanlar, Çankaya çerezlik alanlar, Çankaya sahleplik alanlar, Çankaya tutya alanlar, Çankaya likör takımı alanlar, Çankaya mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Çankaya zarf alanlar, Çankaya nargile alanlar, Çankaya gülabdan alanlar, Çankaya ferman alanlar, Çankaya berat alanlar.

Çankaya hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Çankaya şifa tası alanlar, Çankaya hokka takımı alanlar, Çankaya mangal alanlar, Çankaya barutluk alanlar, Çankaya tombak alanlar, Çankaya saray işi alanlar, Çankaya ağızlık alanlar, kemer alanlar, Çankaya hançer alanlar, Çankaya kılıç alanlar, Çankaya mühürler alanlar, Çankaya mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Çankaya Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Çankaya seccade alanlar, Çankaya sırmalı örtüler alanlar, Çankaya antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.