Beypazarı antikacılar, Beypazarı antika alanlar, Beypazarı antika eşya alanlar, Beypazarı antika eşyalar, Beypazarı eski alım satım, Beypazarı antika koleksiyoncuları, Beypazarı antika eşya alıcıları, Beypazarı antika şirketleri, Beypazarı antika firması, Beypazarı antika şirketi, Beypazarı antika firmaları, Beypazarı antika eşya şirketleri, Beypazarı antika eşya firması, Beypazarı antika eşya şirketi, Beypazarı antika eşya firmaları, Beypazarı müzayede şirketi, Beypazarı eski alanlar, Beypazarı eski eşya alanlar, Beypazarı antika alan yerler, Beypazarı antika eşya alan yerler, Beypazarı eski alan yerler, Beypazarı eski eşya alan yerler, Beypazarı antika pazarı, Beypazarı antika alım satım, Beypazarı antika alıcıları, Beypazarı antika satıcıları, Beypazarı antika eşya satıcıları, Beypazarı eski eşya alıcıları, Beypazarı eski eşya satıcıları, Beypazarı antika fiyatları, Beypazarı antika eşya fiyatları, Beypazarı eski fiyatları, Beypazarı eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ankara Beypazarı Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Beypazarı antika eşya alanlar ve Beypazarı antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Beypazarı antika eşya şirketimiz, Beypazarı antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Beypazarı Antika Alanlar

Beypazarı antika alanlar ve Beypazarı antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Beypazarı antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Beypazarı antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Beypazarı Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Beypazarı antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Beypazarı

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Beypazarı antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Beypazarı antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Beypazarı Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Beypazarı antika eşya alanlar ve Beypazarı antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Beypazarı antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Beypazarı antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Beypazarı Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Beypazarı antika eşya alanların tercih ettiği, Beypazarı bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Beypazarı antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Beypazarı antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Beypazarı antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Beypazarı Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Beypazarı eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Beypazarı eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Beypazarı eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Beypazarı eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Beypazarı eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Beypazarı Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Beypazarı bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Beypazarı antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Beypazarı bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Beypazarı antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Beypazarı antikacılar, Beypazarı antika eşyalar, Beypazarı eski eşyalar, Beypazarı antika şirketleri, Beypazarı antika firması, Beypazarı müzayede şirketi,Beypazarı el yazması alanlar, Beypazarı Kuran’ı kerim alanlar, Beypazarı hat yazı alanlar, Beypazarı obje alanlar, Beypazarı gümüş alanlar, Beypazarı turalı gümüş alanlar, Beypazarı karaf alanlar, vazo alanlar, Beypazarı jardinyer alanlar, Beypazarı resim alanlar, Beypazarı modern resim alanlar, Beypazarı aplik alanlar, Beypazarı bahü alanlar, Beypazarı bavul alanlar, Beypazarı çanak alanlar, Beypazarı çömlek alanlar, Beypazarı bakır alanlar, baston alanlar, Beypazarı biskiü alanlar, Beypazarı billur alanlar, Beypazarı cam alanlar, Beypazarı kristal alanlar, Beypazarı bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Beypazarı bandırma halısı alanlar, Beypazarı ceviz yemek odası alanlar, Beypazarı ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Beypazarı ceviz sandalye alanlar, Beypazarı cümbüş alanlar, Beypazarı constantin oble alanlar, Beypazarı cam obje alanlar, Beypazarı beykoz alanlar.

Beypazarı bohem alanlar, Beypazarı çeşmi bülbül alanlar, Beypazarı çeşme taşı alanlar, Beypazarı çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Beypazarı arnevu alanlar, art deko alanlar, Beypazarı deko alanlar, Beypazarı ayna alanlar, Beypazarı asma avize alanlar, Beypazarı aznavur gümüş alanlar, Beypazarı aznavur alanlar, Beypazarı bafon alanlar, Beypazarı ayvazozki alanlar, Beypazarı dolap alanlar, Beypazarı divit alanlar, Beypazarı biblo alanlar, Beypazarı dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Beypazarı daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Beypazarı dekopaj işi alanlar, Beypazarı dual alanlar, Beypazarı dual pikap alanlar.

Beypazarı dümen alanlar, Beypazarı gemici dümeni alanlar, Beypazarı gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Beypazarı derbent halı alanlar, Beypazarı eviye alanlar, Beypazarı ev halısı alanlar, Beypazarı elbiselik alanlar, Beypazarı elbise alanlar, Beypazarı paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Beypazarı el işi alanlar, Beypazarı el işi halı alanlar, Beypazarı el işi alanlar, Beypazarı el işi kilim alanlar, Beypazarı çan alanlar, Beypazarı kilise çanı alanlar, Beypazarı gemici çanı alanlar, Beypazarı çarık alanlar, Beypazarı Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Beypazarı ferforje alanlar, Beypazarı fistan alanlar, Beypazarı Osmanlı fistan alanlar, Beypazarı portmanto alanlar, Beypazarı eski saat alanlar, Beypazarı frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Beypazarı bronz heykel alanlar, Beypazarı bronz sütün alanlar, Beypazarı bronz avize alanlar, Beypazarı bronz vazo alanlar, Beypazarı bronz kutu alanlar, Beypazarı bronz el işi alanlar.

Beypazarı halı alanlar, Beypazarı lamba alanlar, resim alanlar, Beypazarı parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Beypazarı insan biblosu alanlar, Beypazarı oryantel biblo alanlar, Beypazarı kuş biblosu alanlar, Beypazarı havlu alanlar, Beypazarı mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Beypazarı turkısh antika alanlar, Beypazarı Osmanlı eşyalar alanlar, Beypazarı İstanbul resimleri alanlar, Beypazarı altın varak sehpa alanlar, Beypazarı altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Beypazarı afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Beypazarı bronz fener alanlar, Beypazarı bünyen alanlar, Beypazarı develi halı alanlar, Beypazarı dürbün alanlar, Beypazarı teleskop alanlar, Beypazarı sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Beypazarı çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Beypazarı flama alanlar, Beypazarı alem alanlar, Beypazarı arabesk alanlar.

fincan alanlar, Beypazarı eski fincan alanlar, Beypazarı cam altı alanlar, Beypazarı şamdan alanlar, Beypazarı oryantel heykel alanlar, Beypazarı gümüşlük alanlar, Beypazarı hat yazı alanlar, Beypazarı teship alanlar, hokka alanlar, Beypazarı tophane alanlar, Beypazarı goblen alanlar, Beypazarı çin eski eşyalar alanlar, Beypazarı Çanakkale alanlar, Beypazarı Çanakkale vazo alanlar, Beypazarı fil dişi heykel alanlar, Beypazarı fil dişi baston alanlar, Beypazarı fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Beypazarı fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Beypazarı duvar saati alanlar, Beypazarı bez alanlar, buda heykel alanlar, Beypazarı hamedan halı alanlar, Beypazarı kılıç alanlar, Beypazarı antika kılıç alanlar.

Beypazarı antika araba alanlar, Beypazarı antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Beypazarı antika eşyalar alanlar, Beypazarı kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Beypazarı antika foto alanlar, Beypazarı kehribar alanlar, Beypazarı kehribar tesbih alanlar, Beypazarı Kütahya alanlar, kınık alanlar, Beypazarı seramik eşya alanlar, Beypazarı kilit alanlar, Beypazarı anahtar alanlar, Beypazarı antika anahtar alanlar, Beypazarı antika kilit alanlar, Beypazarı josefin alanlar, kaşpo alanlar, Beypazarı antika silah alanlar, Beypazarı antika rahle alanlar, rahle alanlar, Beypazarı lambader alanlar, Beypazarı minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Beypazarı komidin alanlar, Beypazarı kara kalem resim alanlar, Beypazarı blue black alanlar, Beypazarı mask alanlar, eski mask alanlar, Beypazarı aşurelik alanlar.

Beypazarı saleplik alanlar, bozalık alanlar, Beypazarı antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Beypazarı gramofon alanlar, Beypazarı mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Beypazarı güdüm alanlar, Beypazarı tekke işi alanlar, Beypazarı İznik alanlar, Beypazarı pusula alanlar, Beypazarı gemi pusulası alanlar, Beypazarı periyor saat alanlar, Beypazarı mangal alanlar, Beypazarı eski mangal alanlar, Beypazarı Şam işi alanlar, Beypazarı Süleymaniye işi alanlar, Beypazarı takunya alanlar, Beypazarı gümüş takunya alanlar, Beypazarı Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Beypazarı seccade alanlar, Beypazarı eski seccade alanlar, Beypazarı Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Beypazarı tablo alanlar.

Beypazarı antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Beypazarı abajur alanlar, Beypazarı sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Beypazarı antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Beypazarı madalya alanlar, Beypazarı eşya alanlar, Beypazarı ferman alanlar, Beypazarı berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Beypazarı jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Beypazarı bahça alanlar, Beypazarı Osmanlı bohça alanlar, Beypazarı bindallı alanlar, kaftan alanlar, Beypazarı ampir alanlar, Beypazarı chrıstofle alanlar, Beypazarı ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Beypazarı şamdan alanlar, Beypazarı çanta alanlar, Beypazarı van işi savat alanlar, Beypazarı tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Beypazarı Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Beypazarı hokka alanlar, Beypazarı fransız mine alanlar, Beypazarı teşhir vitrini alanlar, Beypazarı buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Beypazarı keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Beypazarı kandil alanlar, Beypazarı ebru alanlar, Beypazarı mustafa düzgünman alanlar, Beypazarı zigon alanlar, Beypazarı zemzemlik alanlar, Beypazarı mücevher kutusu alanlar, Beypazarı dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Beypazarı sürahi alanlar, Beypazarı Osmanlı sürahi alanlar, Beypazarı antik mercan alanlar, Beypazarı makta alanlar, teslim taşı alanlar, Beypazarı antik sedef alanlar, Beypazarı minyatür alanlar, Beypazarı kabe örtüsü alanlar, Beypazarı gülebdan alanlar, Beypazarı mineli dürbün alanlar, Beypazarı sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Beypazarı şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Beypazarı lali gue alanlar, Beypazarı gece sürahisi alanlar, Beypazarı meissen alanlar, Beypazarı satsuma alanlar, Beypazarı hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Beypazarı macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Beypazarı constantine alanlar, Beypazarı anonim alanlar, Beypazarı leyla gamsız alanlar, Beypazarı ibrahim safi alanlar, Beypazarı bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Beypazarı herend alanlar, Beypazarı nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Beypazarı osmanlıca alanlar, Beypazarı kitap alanlar, Beypazarı kalle alanlar, ali kartal alanlar, Beypazarı haydar besim aydar alanlar, Beypazarı orhan peker alanlar, Beypazarı sıtkı olçar alanlar, Beypazarı Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Beypazarı edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Beypazarı rus gümüşü alanlar, Beypazarı minyatür alanlar, Beypazarı viyana heykel alanlar, Beypazarı oryantal heykel alanlar, Beypazarı f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Beypazarı merasim kılıcı alanlar.

Beypazarı ahşap hilye alanlar, Beypazarı hereke halı alanlar, kuka alanlar, Beypazarı tesbih alanlar, Beypazarı seyahat saati alanlar, Beypazarı gravür alanlar, Beypazarı degü alanlar, radio antika alanlar, Beypazarı opalin alanlar, Beypazarı radyo alanlar, Beypazarı kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Beypazarı laledan alanlar, Beypazarı karaf alanlar, Beypazarı çerezlik alanlar, Beypazarı sahleplik alanlar, Beypazarı tutya alanlar, Beypazarı likör takımı alanlar, Beypazarı mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Beypazarı zarf alanlar, Beypazarı nargile alanlar, Beypazarı gülabdan alanlar, Beypazarı ferman alanlar, Beypazarı berat alanlar.

Beypazarı hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Beypazarı şifa tası alanlar, Beypazarı hokka takımı alanlar, Beypazarı mangal alanlar, Beypazarı barutluk alanlar, Beypazarı tombak alanlar, Beypazarı saray işi alanlar, Beypazarı ağızlık alanlar, kemer alanlar, Beypazarı hançer alanlar, Beypazarı kılıç alanlar, Beypazarı mühürler alanlar, Beypazarı mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Beypazarı Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Beypazarı seccade alanlar, Beypazarı sırmalı örtüler alanlar, Beypazarı antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.