Ayaş antikacılar, Ayaş antika alanlar, Ayaş antika eşya alanlar, Ayaş antika eşyalar, Ayaş eski alım satım, Ayaş antika koleksiyoncuları, Ayaş antika eşya alıcıları, Ayaş antika şirketleri, Ayaş antika firması, Ayaş antika şirketi, Ayaş antika firmaları, Ayaş antika eşya şirketleri, Ayaş antika eşya firması, Ayaş antika eşya şirketi, Ayaş antika eşya firmaları, Ayaş müzayede şirketi, Ayaş eski alanlar, Ayaş eski eşya alanlar, Ayaş antika alan yerler, Ayaş antika eşya alan yerler, Ayaş eski alan yerler, Ayaş eski eşya alan yerler, Ayaş antika pazarı, Ayaş antika alım satım, Ayaş antika alıcıları, Ayaş antika satıcıları, Ayaş antika eşya satıcıları, Ayaş eski eşya alıcıları, Ayaş eski eşya satıcıları, Ayaş antika fiyatları, Ayaş antika eşya fiyatları, Ayaş eski fiyatları, Ayaş eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ankara Ayaş Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Ayaş antika eşya alanlar ve Ayaş antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Ayaş antika eşya şirketimiz, Ayaş antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Ayaş Antika Alanlar

Ayaş antika alanlar ve Ayaş antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Ayaş antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Ayaş antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Ayaş Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Ayaş antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Ayaş

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Ayaş antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Ayaş antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Ayaş Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Ayaş antika eşya alanlar ve Ayaş antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Ayaş antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Ayaş antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Ayaş Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Ayaş antika eşya alanların tercih ettiği, Ayaş bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Ayaş antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Ayaş antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Ayaş antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Ayaş Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Ayaş eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Ayaş eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Ayaş eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Ayaş eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Ayaş eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Ayaş Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Ayaş bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Ayaş antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Ayaş bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Ayaş antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Ayaş antikacılar, Ayaş antika eşyalar, Ayaş eski eşyalar, Ayaş antika şirketleri, Ayaş antika firması, Ayaş müzayede şirketi,Ayaş el yazması alanlar, Ayaş Kuran’ı kerim alanlar, Ayaş hat yazı alanlar, Ayaş obje alanlar, Ayaş gümüş alanlar, Ayaş turalı gümüş alanlar, Ayaş karaf alanlar, vazo alanlar, Ayaş jardinyer alanlar, Ayaş resim alanlar, Ayaş modern resim alanlar, Ayaş aplik alanlar, Ayaş bahü alanlar, Ayaş bavul alanlar, Ayaş çanak alanlar, Ayaş çömlek alanlar, Ayaş bakır alanlar, baston alanlar, Ayaş biskiü alanlar, Ayaş billur alanlar, Ayaş cam alanlar, Ayaş kristal alanlar, Ayaş bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Ayaş bandırma halısı alanlar, Ayaş ceviz yemek odası alanlar, Ayaş ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Ayaş ceviz sandalye alanlar, Ayaş cümbüş alanlar, Ayaş constantin oble alanlar, Ayaş cam obje alanlar, Ayaş beykoz alanlar.

Ayaş bohem alanlar, Ayaş çeşmi bülbül alanlar, Ayaş çeşme taşı alanlar, Ayaş çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Ayaş arnevu alanlar, art deko alanlar, Ayaş deko alanlar, Ayaş ayna alanlar, Ayaş asma avize alanlar, Ayaş aznavur gümüş alanlar, Ayaş aznavur alanlar, Ayaş bafon alanlar, Ayaş ayvazozki alanlar, Ayaş dolap alanlar, Ayaş divit alanlar, Ayaş biblo alanlar, Ayaş dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Ayaş daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Ayaş dekopaj işi alanlar, Ayaş dual alanlar, Ayaş dual pikap alanlar.

Ayaş dümen alanlar, Ayaş gemici dümeni alanlar, Ayaş gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Ayaş derbent halı alanlar, Ayaş eviye alanlar, Ayaş ev halısı alanlar, Ayaş elbiselik alanlar, Ayaş elbise alanlar, Ayaş paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Ayaş el işi alanlar, Ayaş el işi halı alanlar, Ayaş el işi alanlar, Ayaş el işi kilim alanlar, Ayaş çan alanlar, Ayaş kilise çanı alanlar, Ayaş gemici çanı alanlar, Ayaş çarık alanlar, Ayaş Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Ayaş ferforje alanlar, Ayaş fistan alanlar, Ayaş Osmanlı fistan alanlar, Ayaş portmanto alanlar, Ayaş eski saat alanlar, Ayaş frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Ayaş bronz heykel alanlar, Ayaş bronz sütün alanlar, Ayaş bronz avize alanlar, Ayaş bronz vazo alanlar, Ayaş bronz kutu alanlar, Ayaş bronz el işi alanlar.

Ayaş halı alanlar, Ayaş lamba alanlar, resim alanlar, Ayaş parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Ayaş insan biblosu alanlar, Ayaş oryantel biblo alanlar, Ayaş kuş biblosu alanlar, Ayaş havlu alanlar, Ayaş mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Ayaş turkısh antika alanlar, Ayaş Osmanlı eşyalar alanlar, Ayaş eski gelinlik alanlar, Ayaş İstanbul resimleri alanlar, Ayaş altın varak sehpa alanlar, Ayaş altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Ayaş afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Ayaş bronz fener alanlar, Ayaş bünyen alanlar, Ayaş develi halı alanlar, Ayaş dürbün alanlar, Ayaş teleskop alanlar, Ayaş sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Ayaş çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Ayaş flama alanlar, Ayaş alem alanlar, Ayaş arabesk alanlar.

Ayaş pul alanlar, Ayaş Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Ayaş eski fincan alanlar, Ayaş cam altı alanlar, Ayaş şamdan alanlar, Ayaş oryantel heykel alanlar, Ayaş gümüşlük alanlar, Ayaş hat yazı alanlar, Ayaş teship alanlar, hokka alanlar, Ayaş tophane alanlar, Ayaş goblen alanlar, Ayaş çin eski eşyalar alanlar, Ayaş Çanakkale alanlar, Ayaş Çanakkale vazo alanlar, Ayaş fil dişi heykel alanlar, Ayaş fil dişi baston alanlar, Ayaş fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Ayaş fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Ayaş duvar saati alanlar, Ayaş bez alanlar, buda heykel alanlar, Ayaş hamedan halı alanlar, Ayaş kılıç alanlar, Ayaş antika kılıç alanlar.

Ayaş antika araba alanlar, Ayaş antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Ayaş antika eşyalar alanlar, Ayaş kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Ayaş antika foto alanlar, Ayaş kehribar alanlar, Ayaş kehribar tesbih alanlar, Ayaş Kütahya alanlar, kınık alanlar, Ayaş seramik eşya alanlar, Ayaş kilit alanlar, Ayaş anahtar alanlar, Ayaş antika anahtar alanlar, Ayaş antika kilit alanlar, Ayaş josefin alanlar, kaşpo alanlar, Ayaş antika silah alanlar, Ayaş antika rahle alanlar, rahle alanlar, Ayaş lambader alanlar, Ayaş minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Ayaş komidin alanlar, Ayaş kara kalem resim alanlar, Ayaş blue black alanlar, Ayaş mask alanlar, eski mask alanlar, Ayaş aşurelik alanlar.

Ayaş saleplik alanlar, bozalık alanlar, Ayaş antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Ayaş gramofon alanlar, Ayaş mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Ayaş güdüm alanlar, Ayaş tekke işi alanlar, Ayaş İznik alanlar, Ayaş pusula alanlar, Ayaş gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Ayaş periyor saat alanlar, Ayaş mangal alanlar, Ayaş eski mangal alanlar, Ayaş Şam işi alanlar, Ayaş Süleymaniye işi alanlar, Ayaş takunya alanlar, Ayaş gümüş takunya alanlar, Ayaş Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Ayaş seccade alanlar, Ayaş eski seccade alanlar, Ayaş Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Ayaş tablo alanlar.

Ayaş antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Ayaş abajur alanlar, Ayaş sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Ayaş antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Ayaş madalya alanlar, Ayaş eşya alanlar, Ayaş ferman alanlar, Ayaş berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Ayaş jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Ayaş bahça alanlar, Ayaş Osmanlı bohça alanlar, Ayaş bindallı alanlar, kaftan alanlar, Ayaş ampir alanlar, Ayaş chrıstofle alanlar, Ayaş ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Ayaş şamdan alanlar, Ayaş çanta alanlar, Ayaş van işi savat alanlar, Ayaş tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Ayaş Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Ayaş hokka alanlar, Ayaş fransız mine alanlar, Ayaş teşhir vitrini alanlar, Ayaş buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Ayaş keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Ayaş kandil alanlar, Ayaş ebru alanlar, Ayaş mustafa düzgünman alanlar, Ayaş zigon alanlar, Ayaş zemzemlik alanlar, Ayaş mücevher kutusu alanlar, Ayaş dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Ayaş sürahi alanlar, Ayaş Osmanlı sürahi alanlar, Ayaş antik mercan alanlar, Ayaş makta alanlar, teslim taşı alanlar, Ayaş antik sedef alanlar, Ayaş minyatür alanlar, Ayaş kabe örtüsü alanlar, Ayaş gülebdan alanlar, Ayaş mineli dürbün alanlar, Ayaş sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Ayaş şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Ayaş lali gue alanlar, Ayaş gece sürahisi alanlar, Ayaş meissen alanlar, Ayaş satsuma alanlar, Ayaş hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Ayaş macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Ayaş constantine alanlar, Ayaş anonim alanlar, Ayaş leyla gamsız alanlar, Ayaş ibrahim safi alanlar, Ayaş bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Ayaş herend alanlar, Ayaş nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Ayaş osmanlıca alanlar, Ayaş kitap alanlar, Ayaş kalle alanlar, ali kartal alanlar, Ayaş haydar besim aydar alanlar, Ayaş orhan peker alanlar, Ayaş sıtkı olçar alanlar, Ayaş Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Ayaş edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Ayaş rus gümüşü alanlar, Ayaş minyatür alanlar, Ayaş viyana heykel alanlar, Ayaş oryantal heykel alanlar, Ayaş f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Ayaş merasim kılıcı alanlar.

Ayaş ahşap hilye alanlar, Ayaş hereke halı alanlar, kuka alanlar, Ayaş tesbih alanlar, Ayaş seyahat saati alanlar, Ayaş gravür alanlar, Ayaş degü alanlar, radio antika alanlar, Ayaş opalin alanlar, Ayaş radyo alanlar, Ayaş kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Ayaş laledan alanlar, Ayaş karaf alanlar, Ayaş çerezlik alanlar, Ayaş sahleplik alanlar, Ayaş tutya alanlar, Ayaş likör takımı alanlar, Ayaş mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Ayaş zarf alanlar, Ayaş nargile alanlar, Ayaş gülabdan alanlar, Ayaş ferman alanlar, Ayaş berat alanlar.

Ayaş hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Ayaş şifa tası alanlar, Ayaş hokka takımı alanlar, Ayaş mangal alanlar, Ayaş barutluk alanlar, Ayaş tombak alanlar, Ayaş saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Ayaş ağızlık alanlar, kemer alanlar, Ayaş hançer alanlar, Ayaş kılıç alanlar, Ayaş mühürler alanlar, Ayaş mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Ayaş Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Ayaş seccade alanlar, Ayaş sırmalı örtüler alanlar, Ayaş antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.