Altındağ antikacılar, Altındağ antika alanlar, Altındağ antika eşya alanlar, Altındağ antika eşyalar, Altındağ eski alım satım, Altındağ antika koleksiyoncuları, Altındağ antika eşya alıcıları, Altındağ antika şirketleri, Altındağ antika firması, Altındağ antika şirketi, Altındağ antika firmaları, Altındağ antika eşya şirketleri, Altındağ antika eşya firması, Altındağ antika eşya şirketi, Altındağ antika eşya firmaları, Altındağ müzayede şirketi, Altındağ eski alanlar, Altındağ eski eşya alanlar, Altındağ antika alan yerler, Altındağ antika eşya alan yerler, Altındağ eski alan yerler, Altındağ eski eşya alan yerler, Altındağ antika pazarı, Altındağ antika alım satım, Altındağ antika alıcıları, Altındağ antika satıcıları, Altındağ antika eşya satıcıları, Altındağ eski eşya alıcıları, Altındağ eski eşya satıcıları, Altındağ antika fiyatları, Altındağ antika eşya fiyatları, Altındağ eski fiyatları, Altındağ eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ankara Altındağ Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Altındağ antika eşya alanlar ve Altındağ antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Altındağ antika eşya şirketimiz, Altındağ antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Altındağ Antika Alanlar

Altındağ antika alanlar ve Altındağ antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Altındağ antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Altındağ antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Altındağ Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Altındağ antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Altındağ

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Altındağ antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Altındağ antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Altındağ Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Altındağ antika eşya alanlar ve Altındağ antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Altındağ antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Altındağ antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Altındağ Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Altındağ antika eşya alanların tercih ettiği, Altındağ bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Altındağ antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Altındağ antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Altındağ antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Altındağ Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Altındağ eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Altındağ eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Altındağ eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Altındağ eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Altındağ eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Altındağ Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Altındağ bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Altındağ antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Altındağ bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Altındağ antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Altındağ antikacılar, Altındağ antika eşyalar, Altındağ eski eşyalar, Altındağ antika şirketleri, Altındağ antika firması, Altındağ müzayede şirketi,Altındağ el yazması alanlar, Altındağ Kuran’ı kerim alanlar, Altındağ hat yazı alanlar, Altındağ obje alanlar, Altındağ gümüş alanlar, Altındağ turalı gümüş alanlar, Altındağ karaf alanlar, vazo alanlar, Altındağ jardinyer alanlar, Altındağ resim alanlar, Altındağ modern resim alanlar, Altındağ aplik alanlar, Altındağ bahü alanlar, Altındağ bavul alanlar, Altındağ çanak alanlar, Altındağ çömlek alanlar, Altındağ bakır alanlar, baston alanlar, Altındağ biskiü alanlar, Altındağ billur alanlar, Altındağ cam alanlar, Altındağ kristal alanlar, Altındağ bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Altındağ bandırma halısı alanlar, Altındağ ceviz yemek odası alanlar, Altındağ ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Altındağ ceviz sandalye alanlar, Altındağ cümbüş alanlar, Altındağ constantin oble alanlar, Altındağ cam obje alanlar, Altındağ beykoz alanlar.

Altındağ bohem alanlar, Altındağ çeşmi bülbül alanlar, Altındağ çeşme taşı alanlar, Altındağ çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Altındağ arnevu alanlar, art deko alanlar, Altındağ deko alanlar, Altındağ ayna alanlar, Altındağ asma avize alanlar, Altındağ aznavur gümüş alanlar, Altındağ aznavur alanlar, Altındağ bafon alanlar, Altındağ ayvazozki alanlar, Altındağ dolap alanlar, Altındağ divit alanlar, Altındağ biblo alanlar, Altındağ dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Altındağ daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Altındağ dekopaj işi alanlar, Altındağ dual alanlar, Altındağ dual pikap alanlar.

Altındağ dümen alanlar, Altındağ gemici dümeni alanlar, Altındağ gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Altındağ derbent halı alanlar, Altındağ eviye alanlar, Altındağ ev halısı alanlar, Altındağ elbiselik alanlar, Altındağ elbise alanlar, Altındağ paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Altındağ el işi alanlar, Altındağ el işi halı alanlar, Altındağ el işi alanlar, Altındağ el işi kilim alanlar, Altındağ çan alanlar, Altındağ kilise çanı alanlar, Altındağ gemici çanı alanlar, Altındağ çarık alanlar, Altındağ Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Altındağ ferforje alanlar, Altındağ fistan alanlar, Altındağ Osmanlı fistan alanlar, Altındağ portmanto alanlar, Altındağ eski saat alanlar, Altındağ frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Altındağ bronz heykel alanlar, Altındağ bronz sütün alanlar, Altındağ bronz avize alanlar, Altındağ bronz vazo alanlar, Altındağ bronz kutu alanlar, Altındağ bronz el işi alanlar.

Altındağ halı alanlar, Altındağ lamba alanlar, resim alanlar, Altındağ parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Altındağ insan biblosu alanlar, Altındağ oryantel biblo alanlar, Altındağ kuş biblosu alanlar, Altındağ havlu alanlar, Altındağ mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Altındağ turkısh antika alanlar, Altındağ Osmanlı eşyalar alanlar, Altındağ eski gelinlik alanlar, Altındağ İstanbul resimleri alanlar, Altındağ altın varak sehpa alanlar, Altındağ altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Altındağ afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Altındağ bronz fener alanlar, Altındağ bünyen alanlar, Altındağ develi halı alanlar, Altındağ dürbün alanlar, Altındağ teleskop alanlar, Altındağ sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Altındağ çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Altındağ flama alanlar, Altındağ alem alanlar, Altındağ arabesk alanlar.

Altındağ pul alanlar, Altındağ Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Altındağ eski fincan alanlar, Altındağ cam altı alanlar, Altındağ şamdan alanlar, Altındağ oryantel heykel alanlar, Altındağ gümüşlük alanlar, Altındağ hat yazı alanlar, Altındağ teship alanlar, hokka alanlar, Altındağ tophane alanlar, Altındağ goblen alanlar, Altındağ çin eski eşyalar alanlar, Altındağ Çanakkale alanlar, Altındağ Çanakkale vazo alanlar, Altındağ fil dişi heykel alanlar, Altındağ fil dişi baston alanlar, Altındağ fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Altındağ fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Altındağ duvar saati alanlar, Altındağ bez alanlar, buda heykel alanlar, Altındağ hamedan halı alanlar, Altındağ kılıç alanlar, Altındağ antika kılıç alanlar.

Altındağ antika araba alanlar, Altındağ antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Altındağ antika eşyalar alanlar, Altındağ kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Altındağ antika foto alanlar, Altındağ kehribar alanlar, Altındağ kehribar tesbih alanlar, Altındağ Kütahya alanlar, kınık alanlar, Altındağ seramik eşya alanlar, Altındağ kilit alanlar, Altındağ anahtar alanlar, Altındağ antika anahtar alanlar, Altındağ antika kilit alanlar, Altındağ josefin alanlar, kaşpo alanlar, Altındağ antika silah alanlar, Altındağ antika rahle alanlar, rahle alanlar, Altındağ lambader alanlar, Altındağ minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Altındağ komidin alanlar, Altındağ kara kalem resim alanlar, Altındağ blue black alanlar, Altındağ mask alanlar, eski mask alanlar, Altındağ aşurelik alanlar.

Altındağ saleplik alanlar, bozalık alanlar, Altındağ antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Altındağ gramofon alanlar, Altındağ mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Altındağ güdüm alanlar, Altındağ tekke işi alanlar, Altındağ İznik alanlar, Altındağ pusula alanlar, Altındağ gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Altındağ periyor saat alanlar, Altındağ mangal alanlar, Altındağ eski mangal alanlar, Altındağ Şam işi alanlar, Altındağ Süleymaniye işi alanlar, Altındağ takunya alanlar, Altındağ gümüş takunya alanlar, Altındağ Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Altındağ seccade alanlar, Altındağ eski seccade alanlar, Altındağ Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Altındağ tablo alanlar.

Altındağ antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Altındağ abajur alanlar, Altındağ sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Altındağ antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Altındağ madalya alanlar, Altındağ eşya alanlar, Altındağ ferman alanlar, Altındağ berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Altındağ jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Altındağ bahça alanlar, Altındağ Osmanlı bohça alanlar, Altındağ bindallı alanlar, kaftan alanlar, Altındağ ampir alanlar, Altındağ chrıstofle alanlar, Altındağ ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Altındağ şamdan alanlar, Altındağ çanta alanlar, Altındağ van işi savat alanlar, Altındağ tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Altındağ Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Altındağ hokka alanlar, Altındağ fransız mine alanlar, Altındağ teşhir vitrini alanlar, Altındağ buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Altındağ keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Altındağ kandil alanlar, Altındağ ebru alanlar, Altındağ mustafa düzgünman alanlar, Altındağ zigon alanlar, Altındağ zemzemlik alanlar, Altındağ mücevher kutusu alanlar, Altındağ dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Altındağ sürahi alanlar, Altındağ Osmanlı sürahi alanlar, Altındağ antik mercan alanlar, Altındağ makta alanlar, teslim taşı alanlar, Altındağ antik sedef alanlar, Altındağ minyatür alanlar, Altındağ kabe örtüsü alanlar, Altındağ gülebdan alanlar, Altındağ mineli dürbün alanlar, Altındağ sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Altındağ şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Altındağ lali gue alanlar, Altındağ gece sürahisi alanlar, Altındağ meissen alanlar, Altındağ satsuma alanlar, Altındağ hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Altındağ macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Altındağ constantine alanlar, Altındağ anonim alanlar, Altındağ leyla gamsız alanlar, Altındağ ibrahim safi alanlar, Altındağ bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Altındağ herend alanlar, Altındağ nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Altındağ osmanlıca alanlar, Altındağ kitap alanlar, Altındağ kalle alanlar, ali kartal alanlar, Altındağ haydar besim aydar alanlar, Altındağ orhan peker alanlar, Altındağ sıtkı olçar alanlar, Altındağ Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Altındağ edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Altındağ rus gümüşü alanlar, Altındağ minyatür alanlar, Altındağ viyana heykel alanlar, Altındağ oryantal heykel alanlar, Altındağ f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Altındağ merasim kılıcı alanlar.

Altındağ ahşap hilye alanlar, Altındağ hereke halı alanlar, kuka alanlar, Altındağ tesbih alanlar, Altındağ seyahat saati alanlar, Altındağ gravür alanlar, Altındağ degü alanlar, radio antika alanlar, Altındağ opalin alanlar, Altındağ radyo alanlar, Altındağ kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Altındağ laledan alanlar, Altındağ karaf alanlar, Altındağ çerezlik alanlar, Altındağ sahleplik alanlar, Altındağ tutya alanlar, Altındağ likör takımı alanlar, Altındağ mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Altındağ zarf alanlar, Altındağ nargile alanlar, Altındağ gülabdan alanlar, Altındağ ferman alanlar, Altındağ berat alanlar.

Altındağ hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Altındağ şifa tası alanlar, Altındağ hokka takımı alanlar, Altındağ mangal alanlar, Altındağ barutluk alanlar, Altındağ tombak alanlar, Altındağ saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Altındağ ağızlık alanlar, kemer alanlar, Altındağ hançer alanlar, Altındağ kılıç alanlar, Altındağ mühürler alanlar, Altındağ mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Altındağ Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Altındağ seccade alanlar, Altındağ sırmalı örtüler alanlar, Altındağ antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.