Akyurt antikacılar, Akyurt antika alanlar, Akyurt antika eşya alanlar, Akyurt antika eşyalar, Akyurt eski alım satım, Akyurt antika koleksiyoncuları, Akyurt antika eşya alıcıları, Akyurt antika şirketleri, Akyurt antika firması, Akyurt antika şirketi, Akyurt antika firmaları, Akyurt antika eşya şirketleri, Akyurt antika eşya firması, Akyurt antika eşya şirketi, Akyurt antika eşya firmaları, Akyurt müzayede şirketi, Akyurt eski alanlar, Akyurt eski eşya alanlar, Akyurt antika alan yerler, Akyurt antika eşya alan yerler, Akyurt eski alan yerler, Akyurt eski eşya alan yerler, Akyurt antika pazarı, Akyurt antika alım satım, Akyurt antika alıcıları, Akyurt antika satıcıları, Akyurt antika eşya satıcıları, Akyurt eski eşya alıcıları, Akyurt eski eşya satıcıları, Akyurt antika fiyatları, Akyurt antika eşya fiyatları, Akyurt eski fiyatları, Akyurt eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ankara Akyurt Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Akyurt antika eşya alanlar ve Akyurt antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Akyurt antika eşya şirketimiz, Akyurt antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Akyurt Antika Alanlar

Akyurt antika alanlar ve Akyurt antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Akyurt antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Akyurt antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Akyurt Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Akyurt antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Akyurt

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Akyurt antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Akyurt antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Akyurt Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Akyurt antika eşya alanlar ve Akyurt antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Akyurt antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Akyurt antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Akyurt Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Akyurt antika eşya alanların tercih ettiği, Akyurt bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Akyurt antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Akyurt antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Akyurt antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Akyurt Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Akyurt eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Akyurt eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Akyurt eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Akyurt eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Akyurt eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Akyurt Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Akyurt bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Akyurt antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Akyurt bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Akyurt antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Akyurt antikacılar, Akyurt antika eşyalar, Akyurt eski eşyalar, Akyurt antika şirketleri, Akyurt antika firması, Akyurt müzayede şirketi,Akyurt el yazması alanlar, Akyurt Kuran’ı kerim alanlar, Akyurt hat yazı alanlar, Akyurt obje alanlar, Akyurt gümüş alanlar, Akyurt turalı gümüş alanlar, Akyurt karaf alanlar, vazo alanlar, Akyurt jardinyer alanlar, Akyurt resim alanlar, Akyurt modern resim alanlar, Akyurt aplik alanlar, Akyurt bahü alanlar, Akyurt bavul alanlar, Akyurt çanak alanlar, Akyurt çömlek alanlar, Akyurt bakır alanlar, baston alanlar, Akyurt biskiü alanlar, Akyurt billur alanlar, Akyurt cam alanlar, Akyurt kristal alanlar, Akyurt bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Akyurt bandırma halısı alanlar, Akyurt ceviz yemek odası alanlar, Akyurt ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Akyurt ceviz sandalye alanlar, Akyurt cümbüş alanlar, Akyurt constantin oble alanlar, Akyurt cam obje alanlar, Akyurt beykoz alanlar.

Akyurt bohem alanlar, Akyurt çeşmi bülbül alanlar, Akyurt çeşme taşı alanlar, Akyurt çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Akyurt arnevu alanlar, art deko alanlar, Akyurt deko alanlar, Akyurt ayna alanlar, Akyurt asma avize alanlar, Akyurt aznavur gümüş alanlar, Akyurt aznavur alanlar, Akyurt bafon alanlar, Akyurt ayvazozki alanlar, Akyurt dolap alanlar, Akyurt divit alanlar, Akyurt biblo alanlar, Akyurt dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Akyurt daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Akyurt dekopaj işi alanlar, Akyurt dual alanlar, Akyurt dual pikap alanlar.

Akyurt dümen alanlar, Akyurt gemici dümeni alanlar, Akyurt gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Akyurt derbent halı alanlar, Akyurt eviye alanlar, Akyurt ev halısı alanlar, Akyurt elbiselik alanlar, Akyurt elbise alanlar, Akyurt paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Akyurt el işi alanlar, Akyurt el işi halı alanlar, Akyurt el işi alanlar, Akyurt el işi kilim alanlar, Akyurt çan alanlar, Akyurt kilise çanı alanlar, Akyurt gemici çanı alanlar, Akyurt çarık alanlar, Akyurt Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Akyurt ferforje alanlar, Akyurt fistan alanlar, Akyurt Osmanlı fistan alanlar, Akyurt portmanto alanlar, Akyurt eski saat alanlar, Akyurt frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Akyurt bronz heykel alanlar, Akyurt bronz sütün alanlar, Akyurt bronz avize alanlar, Akyurt bronz vazo alanlar, Akyurt bronz kutu alanlar, Akyurt bronz el işi alanlar.

Akyurt halı alanlar, Akyurt lamba alanlar, resim alanlar, Akyurt parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Akyurt insan biblosu alanlar, Akyurt oryantel biblo alanlar, Akyurt kuş biblosu alanlar, Akyurt havlu alanlar, Akyurt mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Akyurt turkısh antika alanlar, Akyurt Osmanlı eşyalar alanlar, Akyurt İstanbul resimleri alanlar, Akyurt altın varak sehpa alanlar, Akyurt altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Akyurt afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Akyurt bronz fener alanlar, Akyurt bünyen alanlar, Akyurt develi halı alanlar, Akyurt dürbün alanlar, Akyurt teleskop alanlar, Akyurt sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Akyurt çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Akyurt flama alanlar, Akyurt alem alanlar, Akyurt arabesk alanlar.

fincan alanlar, Akyurt eski fincan alanlar, Akyurt cam altı alanlar, Akyurt şamdan alanlar, Akyurt oryantel heykel alanlar, Akyurt gümüşlük alanlar, Akyurt hat yazı alanlar, Akyurt teship alanlar, hokka alanlar, Akyurt tophane alanlar, Akyurt goblen alanlar, Akyurt çin eski eşyalar alanlar, Akyurt Çanakkale alanlar, Akyurt Çanakkale vazo alanlar, Akyurt fil dişi heykel alanlar, Akyurt fil dişi baston alanlar, Akyurt fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Akyurt fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Akyurt duvar saati alanlar, Akyurt bez alanlar, buda heykel alanlar, Akyurt hamedan halı alanlar, Akyurt kılıç alanlar, Akyurt antika kılıç alanlar.

Akyurt antika araba alanlar, Akyurt antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Akyurt antika eşyalar alanlar, Akyurt kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Akyurt antika foto alanlar, Akyurt kehribar alanlar, Akyurt kehribar tesbih alanlar, Akyurt Kütahya alanlar, kınık alanlar, Akyurt seramik eşya alanlar, Akyurt kilit alanlar, Akyurt anahtar alanlar, Akyurt antika anahtar alanlar, Akyurt antika kilit alanlar, Akyurt josefin alanlar, kaşpo alanlar, Akyurt antika silah alanlar, Akyurt antika rahle alanlar, rahle alanlar, Akyurt lambader alanlar, Akyurt minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Akyurt komidin alanlar, Akyurt kara kalem resim alanlar, Akyurt blue black alanlar, Akyurt mask alanlar, eski mask alanlar, Akyurt aşurelik alanlar.

Akyurt saleplik alanlar, bozalık alanlar, Akyurt antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Akyurt gramofon alanlar, Akyurt mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Akyurt güdüm alanlar, Akyurt tekke işi alanlar, Akyurt İznik alanlar, Akyurt pusula alanlar, Akyurt gemi pusulası alanlar, Akyurt periyor saat alanlar, Akyurt mangal alanlar, Akyurt eski mangal alanlar, Akyurt Şam işi alanlar, Akyurt Süleymaniye işi alanlar, Akyurt takunya alanlar, Akyurt gümüş takunya alanlar, Akyurt Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Akyurt seccade alanlar, Akyurt eski seccade alanlar, Akyurt Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Akyurt tablo alanlar.

Akyurt antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Akyurt abajur alanlar, Akyurt sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Akyurt antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Akyurt madalya alanlar, Akyurt eşya alanlar, Akyurt ferman alanlar, Akyurt berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Akyurt jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Akyurt bahça alanlar, Akyurt Osmanlı bohça alanlar, Akyurt bindallı alanlar, kaftan alanlar, Akyurt ampir alanlar, Akyurt chrıstofle alanlar, Akyurt ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Akyurt şamdan alanlar, Akyurt çanta alanlar, Akyurt van işi savat alanlar, Akyurt tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Akyurt Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Akyurt hokka alanlar, Akyurt fransız mine alanlar, Akyurt teşhir vitrini alanlar, Akyurt buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Akyurt keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Akyurt kandil alanlar, Akyurt ebru alanlar, Akyurt mustafa düzgünman alanlar, Akyurt zigon alanlar, Akyurt zemzemlik alanlar, Akyurt mücevher kutusu alanlar, Akyurt dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Akyurt sürahi alanlar, Akyurt Osmanlı sürahi alanlar, Akyurt antik mercan alanlar, Akyurt makta alanlar, teslim taşı alanlar, Akyurt antik sedef alanlar, Akyurt minyatür alanlar, Akyurt kabe örtüsü alanlar, Akyurt gülebdan alanlar, Akyurt mineli dürbün alanlar, Akyurt sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Akyurt şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Akyurt lali gue alanlar, Akyurt gece sürahisi alanlar, Akyurt meissen alanlar, Akyurt satsuma alanlar, Akyurt hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Akyurt macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Akyurt constantine alanlar, Akyurt anonim alanlar, Akyurt leyla gamsız alanlar, Akyurt ibrahim safi alanlar, Akyurt bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Akyurt herend alanlar, Akyurt nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Akyurt osmanlıca alanlar, Akyurt kitap alanlar, Akyurt kalle alanlar, ali kartal alanlar, Akyurt haydar besim aydar alanlar, Akyurt orhan peker alanlar, Akyurt sıtkı olçar alanlar, Akyurt Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Akyurt edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Akyurt rus gümüşü alanlar, Akyurt minyatür alanlar, Akyurt viyana heykel alanlar, Akyurt oryantal heykel alanlar, Akyurt f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Akyurt merasim kılıcı alanlar.

Akyurt ahşap hilye alanlar, Akyurt hereke halı alanlar, kuka alanlar, Akyurt tesbih alanlar, Akyurt seyahat saati alanlar, Akyurt gravür alanlar, Akyurt degü alanlar, radio antika alanlar, Akyurt opalin alanlar, Akyurt radyo alanlar, Akyurt kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Akyurt laledan alanlar, Akyurt karaf alanlar, Akyurt çerezlik alanlar, Akyurt sahleplik alanlar, Akyurt tutya alanlar, Akyurt likör takımı alanlar, Akyurt mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Akyurt zarf alanlar, Akyurt nargile alanlar, Akyurt gülabdan alanlar, Akyurt ferman alanlar, Akyurt berat alanlar.

Akyurt hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Akyurt şifa tası alanlar, Akyurt hokka takımı alanlar, Akyurt mangal alanlar, Akyurt barutluk alanlar, Akyurt tombak alanlar, Akyurt saray işi alanlar, Akyurt ağızlık alanlar, kemer alanlar, Akyurt hançer alanlar, Akyurt kılıç alanlar, Akyurt mühürler alanlar, Akyurt mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Akyurt Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Akyurt seccade alanlar, Akyurt sırmalı örtüler alanlar, Akyurt antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.