Anadoluhisarı Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Anadoluhisarı Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Anadoluhisarı, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Anadoluhisarı olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Anadoluhisarı İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Anadoluhisarı ve antika satıcıları Anadoluhisarı için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Anadoluhisarı Antikacı

İstanbul, Anadoluhisarı antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Anadoluhisarı) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Anadoluhisarı Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Anadoluhisarı Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Anadoluhisarı Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Anadoluhisarı Takvim Alan Antikacı, Anadoluhisarı Mangal Alan Antikacı, Anadoluhisarı Bindallı Alan Antikacı, Anadoluhisarı Müzik Seti Alan Antikacı, Anadoluhisarı Kama Alan Antikacı, Anadoluhisarı Kazan Alan Antikacı, Anadoluhisarı Kristal Alan Antikacı, Anadoluhisarı Kuran Alan Antikacı, Anadoluhisarı Kupa Alan Antikacı, Anadoluhisarı Ğügüm Alan Antikacı, Anadoluhisarı Arma Alan Antikacı, Anadoluhisarı Fıçı Alan Antikacı, Anadoluhisarı El Yazması Kitap Alan Antikacı, Anadoluhisarı Efemera Alan Antikacı, Anadoluhisarı Hat Makası Alan Antikacı, Anadoluhisarı Silke Alan Antikacı, Anadoluhisarı Madalya Alan Antikacı.

Anadoluhisarı Tarak Alan Antikacı, Anadoluhisarı Harita Alan Antikacı, Anadoluhisarı Kandil Alan Antikacı, Anadoluhisarı Bez Alan Antikacı, Anadoluhisarı Porselen Alan Antikacı, Anadoluhisarı Müzik Aleti Alan Antikacı, Anadoluhisarı Takı Kutusu Alan Antikacı, Anadoluhisarı Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Anadoluhisarı Resim Alan Antikacı, Anadoluhisarı İpek Halı Alan Antikacı, Anadoluhisarı Silah Alan Antikacı, Anadoluhisarı Kilim Alan Antikacı, Anadoluhisarı Plak Alan Antikacı, Anadoluhisarı Kasetçalar Alan Antikacı, Anadoluhisarı Zarf Alan Antikacı.

Anadoluhisarı Komple Miras Evi Alan Antikacı, Anadoluhisarı Yüzük Alan Antikacı, Anadoluhisarı Portre Alan Antikacı, Anadoluhisarı İran Halısı Alan Antikacı, Anadoluhisarı Askeri Malzeme Alanalar, Anadoluhisarı Baston Alan Antikacı, Anadoluhisarı Bileklik Alan Antikacı, Anadoluhisarı Sehpa Alan Antikacı, Anadoluhisarı Kamçı Alan Antikacı, Anadoluhisarı Hat Alan Antikacı, Anadoluhisarı Oyma Alan Antikacı, Anadoluhisarı Gümüşlük Alan Antikacı, Anadoluhisarı El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Anadoluhisarı Kılıç Alan Antikacı, Anadoluhisarı Takı Alan Antikacı, Anadoluhisarı Cep Saati Alan Antikacı, Anadoluhisarı Dvd Alan Antikacı, Anadoluhisarı Komple Eşya Alan Antikacı, Anadoluhisarı Telefon Alan Antikacı, Anadoluhisarı Pipo Alan Antikacı, Anadoluhisarı Üç Etek Alan Antikacı, Anadoluhisarı Bilezik Alan Antikacı, Anadoluhisarı Bardak Alan Antikacı.

Anadoluhisarı Tablo Alan Antikacı, Anadoluhisarı 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Anadoluhisarı Sefer Tası Alan Antikacı, Anadoluhisarı Dokuma Alan Antikacı, Anadoluhisarı Kalem Alan Antikacı, Anadoluhisarı Sürahi Alan Antikacı, Anadoluhisarı Komple Kütüphane Alan Antikacı, Anadoluhisarı Gümüş Alan Antikacı, Anadoluhisarı Daktilo Alan Antikacı, Anadoluhisarı Pul Alan Antikacı, Anadoluhisarı Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Anadoluhisarı Bıçak Alan Antikacı, Anadoluhisarı Kol Saati Alan Antikacı, Anadoluhisarı Makaralı Teyp Alan Antikacı, Anadoluhisarı Rozet Alan Antikacı, Anadoluhisarı Gelinlik Alan Antikacı, Anadoluhisarı Çatal Alan Antikacı, Anadoluhisarı Kıyafet Alan Antikacı, Anadoluhisarı Duvar Saati Alan Antikacı, Anadoluhisarı Fes Alan Antikacı, Anadoluhisarı Küp Alan Antikacı, Anadoluhisarı Saçma Alan Antikacı.

Anadoluhisarı Hat Yazısı Alan Antikacı, Anadoluhisarı Ağaç Alan Antikacı, Anadoluhisarı Halı Alan Antikacı, Anadoluhisarı Günlük Alan Antikacı, Anadoluhisarı Yıldız Porselen Alan Antikacı, Anadoluhisarı Masa Alan Antikacı, Anadoluhisarı Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Anadoluhisarı Kitap Alan Antikacı, Anadoluhisarı Amfi Alan Antikacı, Anadoluhisarı Albüm Alan Antikacı, Anadoluhisarı Ahşap Alan Antikacı, Anadoluhisarı Gondol Alan Antikacı, Anadoluhisarı Çizgi Roman Alan Antikacı, Anadoluhisarı Komple Mira Evi Boşaltanlar, Anadoluhisarı Pusula Alan Antikacı, Anadoluhisarı Gerdanlık Alan Antikacı, Anadoluhisarı Cezve Alan Antikacı, Anadoluhisarı Şerbetlik Alan Antikacı.

Anadoluhisarı Tuval Alan Antikacı, Anadoluhisarı Okka Alan Antikacı, Anadoluhisarı Fincan Alan Antikacı, Anadoluhisarı Cd Alan Antikacı, Anadoluhisarı Cam Alan Antikacı, Anadoluhisarı Çan Alan Antikacı, Anadoluhisarı Hoparlör Alan Antikacı, Anadoluhisarı Çiçek Alan Antikacı, Anadoluhisarı Retro Eşya Alan Antikacı, Anadoluhisarı Vazo Alan Antikacı, Anadoluhisarı Koltuk Alan Antikacı, Anadoluhisarı Şapka Alan Antikacı, Anadoluhisarı Bakır Eşya Alan Antikacı, Anadoluhisarı Kilit Alan Antikacı, Anadoluhisarı Biblo Alan Antikacı, Anadoluhisarı Saat Alan Antikacı, Anadoluhisarı Matara Alan Antikacı, Anadoluhisarı Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Anadoluhisarı 33 Lük Plak Alan Antikacı, Anadoluhisarı Nişan Alan Antikacı, Anadoluhisarı Seramik Alan Antikacı, Anadoluhisarı Minyatür Alan Antikacı, Anadoluhisarı Kase Alan Antikacı, Anadoluhisarı Tas Alan Antikacı, Anadoluhisarı Kavanoz Alan Antikacı, Anadoluhisarı 45 Lik Plak Alan Antikacı, Anadoluhisarı Varaklı Halı Alan Antikacı.

Anadoluhisarı El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Anadoluhisarı Radyo Alan Antikacı, Anadoluhisarı Çini Alan Antikacı, Anadoluhisarı Mühür Alan Antikacı, Anadoluhisarı Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Anadoluhisarı Çaydanlık Alan Antikacı, Anadoluhisarı Halhal Alan Antikacı, Anadoluhisarı Tılsım Alan Antikacı, Anadoluhisarı Sepet Alan Antikacı, Anadoluhisarı Sandelye Alan Antikacı, Anadoluhisarı Eski Oyuncak Alan Antikacı, Anadoluhisarı Pikap Alan Antikacı, Anadoluhisarı Roman Alan Antikacı, Anadoluhisarı Tepsi Alan Antikacı, Anadoluhisarı Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Anadoluhisarı Forma Alan Antikacı, Anadoluhisarı Avize Alan Antikacı, Anadoluhisarı Sahan Alan Antikacı, Anadoluhisarı Tırnak Ayna Alan Antikacı, Anadoluhisarı Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Anadoluhisarı Bronz Heykel Alan Antikacı, Anadoluhisarı Şamdan Alan Antikacı.

Anadoluhisarı Kartpostal Alan Antikacı, Anadoluhisarı Hereke Halısı Alan Antikacı, Anadoluhisarı Sini Alan Antikacı, Anadoluhisarı Tüfek Alan Antikacı, Anadoluhisarı Köstekli Saat Alan Antikacı, Anadoluhisarı Varaklı Ayna Alan Antikacı, Anadoluhisarı Taş Plak Alan Antikacı, Anadoluhisarı Gravür Alan Antikacı, Anadoluhisarı Kurşun Alan Antikacı, Anadoluhisarı Gramafon Alan Antikacı, Anadoluhisarı Cd Player Alan Antikacı, Anadoluhisarı 78 Lik Plak Alan Antikacı, Anadoluhisarı Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Anadoluhisarı Kahve Takımı Alan Antikacı, Anadoluhisarı Mobilya Alan Antikacı, Anadoluhisarı Kapı Alan Antikacı, Anadoluhisarı Kaşık Alan Antikacı, Anadoluhisarı İbrik Alan Antikacı, Anadoluhisarı Yağlı Boya Alan Antikacı, Anadoluhisarı Tabanca Alan Antikacı, Anadoluhisarı Ferman Alan Antikacı, Anadoluhisarı Ebru Alan Antikacı, Anadoluhisarı Tabak Alan Antikacı, Anadoluhisarı Semaver Alan Antikacı, Anadoluhisarı Kutu Alan Antikacı.

Anadoluhisarı Kehribar Alan Antikacı, Anadoluhisarı Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Anadoluhisarı Bronz Alan Antikacı, Anadoluhisarı Şişe Alan Antikacı, Anadoluhisarı Madalya Nişan Alan Antikacı, Anadoluhisarı Anahtar Alan Antikacı, Anadoluhisarı Makine Alan Antikacı, Anadoluhisarı Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Anadoluhisarı Mekanik Alet Alan Antikacı, Anadoluhisarı Kolye Alan Antikacı, Anadoluhisarı Fotoğraf Alan Antikacı, Anadoluhisarı Bünyan Halısı Alan Antikacı, Anadoluhisarı Tesbih Alan Antikacı, Anadoluhisarı El Dokuması Halı Alan Antikacı, Anadoluhisarı Opalin Alan Antikacı, Anadoluhisarı Taş Alan Antikacı, Anadoluhisarı Metal Alan Antikacı, Anadoluhisarı El Yazması Alan Antikacı, Anadoluhisarı Terazi Alan Antikacı, Anadoluhisarı Tokmak Alan Antikacı, Anadoluhisarı Gaz Ocağı Alan Antikacı, Anadoluhisarı Dirhem Alan Antikacı, Anadoluhisarı El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.