Anadolufeneri Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Anadolufeneri Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Anadolufeneri, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Anadolufeneri olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Anadolufeneri İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Anadolufeneri ve antika satıcıları Anadolufeneri için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Anadolufeneri Antikacı

İstanbul, Anadolufeneri antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Anadolufeneri) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Anadolufeneri Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Anadolufeneri Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Anadolufeneri Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Anadolufeneri Takvim Alan Antikacı, Anadolufeneri Mangal Alan Antikacı, Anadolufeneri Bindallı Alan Antikacı, Anadolufeneri Müzik Seti Alan Antikacı, Anadolufeneri Kama Alan Antikacı, Anadolufeneri Kazan Alan Antikacı, Anadolufeneri Kristal Alan Antikacı, Anadolufeneri Kuran Alan Antikacı, Anadolufeneri Kupa Alan Antikacı, Anadolufeneri Ğügüm Alan Antikacı, Anadolufeneri Arma Alan Antikacı, Anadolufeneri Fıçı Alan Antikacı, Anadolufeneri El Yazması Kitap Alan Antikacı, Anadolufeneri Efemera Alan Antikacı, Anadolufeneri Hat Makası Alan Antikacı, Anadolufeneri Silke Alan Antikacı, Anadolufeneri Madalya Alan Antikacı.

Anadolufeneri Tarak Alan Antikacı, Anadolufeneri Harita Alan Antikacı, Anadolufeneri Kandil Alan Antikacı, Anadolufeneri Bez Alan Antikacı, Anadolufeneri Porselen Alan Antikacı, Anadolufeneri Müzik Aleti Alan Antikacı, Anadolufeneri Takı Kutusu Alan Antikacı, Anadolufeneri Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Anadolufeneri Resim Alan Antikacı, Anadolufeneri İpek Halı Alan Antikacı, Anadolufeneri Silah Alan Antikacı, Anadolufeneri Kilim Alan Antikacı, Anadolufeneri Plak Alan Antikacı, Anadolufeneri Kasetçalar Alan Antikacı, Anadolufeneri Zarf Alan Antikacı.

Anadolufeneri Komple Miras Evi Alan Antikacı, Anadolufeneri Yüzük Alan Antikacı, Anadolufeneri Portre Alan Antikacı, Anadolufeneri İran Halısı Alan Antikacı, Anadolufeneri Askeri Malzeme Alanalar, Anadolufeneri Baston Alan Antikacı, Anadolufeneri Bileklik Alan Antikacı, Anadolufeneri Sehpa Alan Antikacı, Anadolufeneri Kamçı Alan Antikacı, Anadolufeneri Hat Alan Antikacı, Anadolufeneri Oyma Alan Antikacı, Anadolufeneri Gümüşlük Alan Antikacı, Anadolufeneri El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Anadolufeneri Kılıç Alan Antikacı, Anadolufeneri Takı Alan Antikacı, Anadolufeneri Cep Saati Alan Antikacı, Anadolufeneri Dvd Alan Antikacı, Anadolufeneri Komple Eşya Alan Antikacı, Anadolufeneri Telefon Alan Antikacı, Anadolufeneri Pipo Alan Antikacı, Anadolufeneri Üç Etek Alan Antikacı, Anadolufeneri Bilezik Alan Antikacı, Anadolufeneri Bardak Alan Antikacı.

Anadolufeneri Tablo Alan Antikacı, Anadolufeneri 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Anadolufeneri Sefer Tası Alan Antikacı, Anadolufeneri Dokuma Alan Antikacı, Anadolufeneri Kalem Alan Antikacı, Anadolufeneri Sürahi Alan Antikacı, Anadolufeneri Komple Kütüphane Alan Antikacı, Anadolufeneri Gümüş Alan Antikacı, Anadolufeneri Daktilo Alan Antikacı, Anadolufeneri Pul Alan Antikacı, Anadolufeneri Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Anadolufeneri Bıçak Alan Antikacı, Anadolufeneri Kol Saati Alan Antikacı, Anadolufeneri Makaralı Teyp Alan Antikacı, Anadolufeneri Rozet Alan Antikacı, Anadolufeneri Gelinlik Alan Antikacı, Anadolufeneri Çatal Alan Antikacı, Anadolufeneri Kıyafet Alan Antikacı, Anadolufeneri Duvar Saati Alan Antikacı, Anadolufeneri Fes Alan Antikacı, Anadolufeneri Küp Alan Antikacı, Anadolufeneri Saçma Alan Antikacı.

Anadolufeneri Hat Yazısı Alan Antikacı, Anadolufeneri Ağaç Alan Antikacı, Anadolufeneri Halı Alan Antikacı, Anadolufeneri Günlük Alan Antikacı, Anadolufeneri Yıldız Porselen Alan Antikacı, Anadolufeneri Masa Alan Antikacı, Anadolufeneri Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Anadolufeneri Kitap Alan Antikacı, Anadolufeneri Amfi Alan Antikacı, Anadolufeneri Albüm Alan Antikacı, Anadolufeneri Ahşap Alan Antikacı, Anadolufeneri Gondol Alan Antikacı, Anadolufeneri Çizgi Roman Alan Antikacı, Anadolufeneri Komple Mira Evi Boşaltanlar, Anadolufeneri Pusula Alan Antikacı, Anadolufeneri Gerdanlık Alan Antikacı, Anadolufeneri Cezve Alan Antikacı, Anadolufeneri Şerbetlik Alan Antikacı.

Anadolufeneri Tuval Alan Antikacı, Anadolufeneri Okka Alan Antikacı, Anadolufeneri Fincan Alan Antikacı, Anadolufeneri Cd Alan Antikacı, Anadolufeneri Cam Alan Antikacı, Anadolufeneri Çan Alan Antikacı, Anadolufeneri Hoparlör Alan Antikacı, Anadolufeneri Çiçek Alan Antikacı, Anadolufeneri Retro Eşya Alan Antikacı, Anadolufeneri Vazo Alan Antikacı, Anadolufeneri Koltuk Alan Antikacı, Anadolufeneri Şapka Alan Antikacı, Anadolufeneri Bakır Eşya Alan Antikacı, Anadolufeneri Kilit Alan Antikacı, Anadolufeneri Biblo Alan Antikacı, Anadolufeneri Saat Alan Antikacı, Anadolufeneri Matara Alan Antikacı, Anadolufeneri Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Anadolufeneri 33 Lük Plak Alan Antikacı, Anadolufeneri Nişan Alan Antikacı, Anadolufeneri Seramik Alan Antikacı, Anadolufeneri Minyatür Alan Antikacı, Anadolufeneri Kase Alan Antikacı, Anadolufeneri Tas Alan Antikacı, Anadolufeneri Kavanoz Alan Antikacı, Anadolufeneri 45 Lik Plak Alan Antikacı, Anadolufeneri Varaklı Halı Alan Antikacı.

Anadolufeneri El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Anadolufeneri Radyo Alan Antikacı, Anadolufeneri Çini Alan Antikacı, Anadolufeneri Mühür Alan Antikacı, Anadolufeneri Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Anadolufeneri Çaydanlık Alan Antikacı, Anadolufeneri Halhal Alan Antikacı, Anadolufeneri Tılsım Alan Antikacı, Anadolufeneri Sepet Alan Antikacı, Anadolufeneri Sandelye Alan Antikacı, Anadolufeneri Eski Oyuncak Alan Antikacı, Anadolufeneri Pikap Alan Antikacı, Anadolufeneri Roman Alan Antikacı, Anadolufeneri Tepsi Alan Antikacı, Anadolufeneri Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Anadolufeneri Forma Alan Antikacı, Anadolufeneri Avize Alan Antikacı, Anadolufeneri Sahan Alan Antikacı, Anadolufeneri Tırnak Ayna Alan Antikacı, Anadolufeneri Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Anadolufeneri Bronz Heykel Alan Antikacı, Anadolufeneri Şamdan Alan Antikacı.

Anadolufeneri Kartpostal Alan Antikacı, Anadolufeneri Hereke Halısı Alan Antikacı, Anadolufeneri Sini Alan Antikacı, Anadolufeneri Tüfek Alan Antikacı, Anadolufeneri Köstekli Saat Alan Antikacı, Anadolufeneri Varaklı Ayna Alan Antikacı, Anadolufeneri Taş Plak Alan Antikacı, Anadolufeneri Gravür Alan Antikacı, Anadolufeneri Kurşun Alan Antikacı, Anadolufeneri Gramafon Alan Antikacı, Anadolufeneri Cd Player Alan Antikacı, Anadolufeneri 78 Lik Plak Alan Antikacı, Anadolufeneri Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Anadolufeneri Kahve Takımı Alan Antikacı, Anadolufeneri Mobilya Alan Antikacı, Anadolufeneri Kapı Alan Antikacı, Anadolufeneri Kaşık Alan Antikacı, Anadolufeneri İbrik Alan Antikacı, Anadolufeneri Yağlı Boya Alan Antikacı, Anadolufeneri Tabanca Alan Antikacı, Anadolufeneri Ferman Alan Antikacı, Anadolufeneri Ebru Alan Antikacı, Anadolufeneri Tabak Alan Antikacı, Anadolufeneri Semaver Alan Antikacı, Anadolufeneri Kutu Alan Antikacı.

Anadolufeneri Kehribar Alan Antikacı, Anadolufeneri Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Anadolufeneri Bronz Alan Antikacı, Anadolufeneri Şişe Alan Antikacı, Anadolufeneri Madalya Nişan Alan Antikacı, Anadolufeneri Anahtar Alan Antikacı, Anadolufeneri Makine Alan Antikacı, Anadolufeneri Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Anadolufeneri Mekanik Alet Alan Antikacı, Anadolufeneri Kolye Alan Antikacı, Anadolufeneri Fotoğraf Alan Antikacı, Anadolufeneri Bünyan Halısı Alan Antikacı, Anadolufeneri Tesbih Alan Antikacı, Anadolufeneri El Dokuması Halı Alan Antikacı, Anadolufeneri Opalin Alan Antikacı, Anadolufeneri Taş Alan Antikacı, Anadolufeneri Metal Alan Antikacı, Anadolufeneri El Yazması Alan Antikacı, Anadolufeneri Terazi Alan Antikacı, Anadolufeneri Tokmak Alan Antikacı, Anadolufeneri Gaz Ocağı Alan Antikacı, Anadolufeneri Dirhem Alan Antikacı, Anadolufeneri El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.