Anadolu Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Anadolu Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Anadolu, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Anadolu olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Anadolu İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Anadolu ve antika satıcıları Anadolu için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Anadolu Antikacı

İstanbul, Anadolu antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Anadolu) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Anadolu Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Anadolu Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Anadolu Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Anadolu Takvim Alan Antikacı, Anadolu Mangal Alan Antikacı, Anadolu Bindallı Alan Antikacı, Anadolu Müzik Seti Alan Antikacı, Anadolu Kama Alan Antikacı, Anadolu Kazan Alan Antikacı, Anadolu Kristal Alan Antikacı, Anadolu Kuran Alan Antikacı, Anadolu Kupa Alan Antikacı, Anadolu Ğügüm Alan Antikacı, Anadolu Arma Alan Antikacı, Anadolu Fıçı Alan Antikacı, Anadolu El Yazması Kitap Alan Antikacı, Anadolu Efemera Alan Antikacı, Anadolu Hat Makası Alan Antikacı, Anadolu Silke Alan Antikacı, Anadolu Madalya Alan Antikacı.

Anadolu Tarak Alan Antikacı, Anadolu Harita Alan Antikacı, Anadolu Kandil Alan Antikacı, Anadolu Bez Alan Antikacı, Anadolu Porselen Alan Antikacı, Anadolu Müzik Aleti Alan Antikacı, Anadolu Takı Kutusu Alan Antikacı, Anadolu Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Anadolu Resim Alan Antikacı, Anadolu İpek Halı Alan Antikacı, Anadolu Silah Alan Antikacı, Anadolu Kilim Alan Antikacı, Anadolu Plak Alan Antikacı, Anadolu Kasetçalar Alan Antikacı, Anadolu Zarf Alan Antikacı.

Anadolu Komple Miras Evi Alan Antikacı, Anadolu Yüzük Alan Antikacı, Anadolu Portre Alan Antikacı, Anadolu İran Halısı Alan Antikacı, Anadolu Askeri Malzeme Alanalar, Anadolu Baston Alan Antikacı, Anadolu Bileklik Alan Antikacı, Anadolu Sehpa Alan Antikacı, Anadolu Kamçı Alan Antikacı, Anadolu Hat Alan Antikacı, Anadolu Oyma Alan Antikacı, Anadolu Gümüşlük Alan Antikacı, Anadolu El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Anadolu Kılıç Alan Antikacı, Anadolu Takı Alan Antikacı, Anadolu Cep Saati Alan Antikacı, Anadolu Dvd Alan Antikacı, Anadolu Komple Eşya Alan Antikacı, Anadolu Telefon Alan Antikacı, Anadolu Pipo Alan Antikacı, Anadolu Üç Etek Alan Antikacı, Anadolu Bilezik Alan Antikacı, Anadolu Bardak Alan Antikacı.

Anadolu Tablo Alan Antikacı, Anadolu 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Anadolu Sefer Tası Alan Antikacı, Anadolu Dokuma Alan Antikacı, Anadolu Kalem Alan Antikacı, Anadolu Sürahi Alan Antikacı, Anadolu Komple Kütüphane Alan Antikacı, Anadolu Gümüş Alan Antikacı, Anadolu Daktilo Alan Antikacı, Anadolu Pul Alan Antikacı, Anadolu Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Anadolu Bıçak Alan Antikacı, Anadolu Kol Saati Alan Antikacı, Anadolu Makaralı Teyp Alan Antikacı, Anadolu Rozet Alan Antikacı, Anadolu Gelinlik Alan Antikacı, Anadolu Çatal Alan Antikacı, Anadolu Kıyafet Alan Antikacı, Anadolu Duvar Saati Alan Antikacı, Anadolu Fes Alan Antikacı, Anadolu Küp Alan Antikacı, Anadolu Saçma Alan Antikacı.

Anadolu Hat Yazısı Alan Antikacı, Anadolu Ağaç Alan Antikacı, Anadolu Halı Alan Antikacı, Anadolu Günlük Alan Antikacı, Anadolu Yıldız Porselen Alan Antikacı, Anadolu Masa Alan Antikacı, Anadolu Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Anadolu Kitap Alan Antikacı, Anadolu Amfi Alan Antikacı, Anadolu Albüm Alan Antikacı, Anadolu Ahşap Alan Antikacı, Anadolu Gondol Alan Antikacı, Anadolu Çizgi Roman Alan Antikacı, Anadolu Komple Mira Evi Boşaltanlar, Anadolu Pusula Alan Antikacı, Anadolu Gerdanlık Alan Antikacı, Anadolu Cezve Alan Antikacı, Anadolu Şerbetlik Alan Antikacı.

Anadolu Tuval Alan Antikacı, Anadolu Okka Alan Antikacı, Anadolu Fincan Alan Antikacı, Anadolu Cd Alan Antikacı, Anadolu Cam Alan Antikacı, Anadolu Çan Alan Antikacı, Anadolu Hoparlör Alan Antikacı, Anadolu Çiçek Alan Antikacı, Anadolu Retro Eşya Alan Antikacı, Anadolu Vazo Alan Antikacı, Anadolu Koltuk Alan Antikacı, Anadolu Şapka Alan Antikacı, Anadolu Bakır Eşya Alan Antikacı, Anadolu Kilit Alan Antikacı, Anadolu Biblo Alan Antikacı, Anadolu Saat Alan Antikacı, Anadolu Matara Alan Antikacı, Anadolu Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Anadolu 33 Lük Plak Alan Antikacı, Anadolu Nişan Alan Antikacı, Anadolu Seramik Alan Antikacı, Anadolu Minyatür Alan Antikacı, Anadolu Kase Alan Antikacı, Anadolu Tas Alan Antikacı, Anadolu Kavanoz Alan Antikacı, Anadolu 45 Lik Plak Alan Antikacı, Anadolu Varaklı Halı Alan Antikacı.

Anadolu El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Anadolu Radyo Alan Antikacı, Anadolu Çini Alan Antikacı, Anadolu Mühür Alan Antikacı, Anadolu Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Anadolu Çaydanlık Alan Antikacı, Anadolu Halhal Alan Antikacı, Anadolu Tılsım Alan Antikacı, Anadolu Sepet Alan Antikacı, Anadolu Sandelye Alan Antikacı, Anadolu Eski Oyuncak Alan Antikacı, Anadolu Pikap Alan Antikacı, Anadolu Roman Alan Antikacı, Anadolu Tepsi Alan Antikacı, Anadolu Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Anadolu Forma Alan Antikacı, Anadolu Avize Alan Antikacı, Anadolu Sahan Alan Antikacı, Anadolu Tırnak Ayna Alan Antikacı, Anadolu Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Anadolu Bronz Heykel Alan Antikacı, Anadolu Şamdan Alan Antikacı.

Anadolu Kartpostal Alan Antikacı, Anadolu Hereke Halısı Alan Antikacı, Anadolu Sini Alan Antikacı, Anadolu Tüfek Alan Antikacı, Anadolu Köstekli Saat Alan Antikacı, Anadolu Varaklı Ayna Alan Antikacı, Anadolu Taş Plak Alan Antikacı, Anadolu Gravür Alan Antikacı, Anadolu Kurşun Alan Antikacı, Anadolu Gramafon Alan Antikacı, Anadolu Cd Player Alan Antikacı, Anadolu 78 Lik Plak Alan Antikacı, Anadolu Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Anadolu Kahve Takımı Alan Antikacı, Anadolu Mobilya Alan Antikacı, Anadolu Kapı Alan Antikacı, Anadolu Kaşık Alan Antikacı, Anadolu İbrik Alan Antikacı, Anadolu Yağlı Boya Alan Antikacı, Anadolu Tabanca Alan Antikacı, Anadolu Ferman Alan Antikacı, Anadolu Ebru Alan Antikacı, Anadolu Tabak Alan Antikacı, Anadolu Semaver Alan Antikacı, Anadolu Kutu Alan Antikacı.

Anadolu Kehribar Alan Antikacı, Anadolu Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Anadolu Bronz Alan Antikacı, Anadolu Şişe Alan Antikacı, Anadolu Madalya Nişan Alan Antikacı, Anadolu Anahtar Alan Antikacı, Anadolu Makine Alan Antikacı, Anadolu Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Anadolu Mekanik Alet Alan Antikacı, Anadolu Kolye Alan Antikacı, Anadolu Fotoğraf Alan Antikacı, Anadolu Bünyan Halısı Alan Antikacı, Anadolu Tesbih Alan Antikacı, Anadolu El Dokuması Halı Alan Antikacı, Anadolu Opalin Alan Antikacı, Anadolu Taş Alan Antikacı, Anadolu Metal Alan Antikacı, Anadolu El Yazması Alan Antikacı, Anadolu Terazi Alan Antikacı, Anadolu Tokmak Alan Antikacı, Anadolu Gaz Ocağı Alan Antikacı, Anadolu Dirhem Alan Antikacı, Anadolu El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.