Ambarlı Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Ambarlı Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Ambarlı, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Ambarlı olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Ambarlı İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Ambarlı ve antika satıcıları Ambarlı için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Ambarlı Antikacı

İstanbul, Ambarlı antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Ambarlı) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ambarlı Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Ambarlı Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Ambarlı Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Ambarlı Takvim Alan Antikacı, Ambarlı Mangal Alan Antikacı, Ambarlı Bindallı Alan Antikacı, Ambarlı Müzik Seti Alan Antikacı, Ambarlı Kama Alan Antikacı, Ambarlı Kazan Alan Antikacı, Ambarlı Kristal Alan Antikacı, Ambarlı Kuran Alan Antikacı, Ambarlı Kupa Alan Antikacı, Ambarlı Ğügüm Alan Antikacı, Ambarlı Arma Alan Antikacı, Ambarlı Fıçı Alan Antikacı, Ambarlı El Yazması Kitap Alan Antikacı, Ambarlı Efemera Alan Antikacı, Ambarlı Hat Makası Alan Antikacı, Ambarlı Silke Alan Antikacı, Ambarlı Madalya Alan Antikacı.

Ambarlı Tarak Alan Antikacı, Ambarlı Harita Alan Antikacı, Ambarlı Kandil Alan Antikacı, Ambarlı Bez Alan Antikacı, Ambarlı Porselen Alan Antikacı, Ambarlı Müzik Aleti Alan Antikacı, Ambarlı Takı Kutusu Alan Antikacı, Ambarlı Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Ambarlı Resim Alan Antikacı, Ambarlı İpek Halı Alan Antikacı, Ambarlı Silah Alan Antikacı, Ambarlı Kilim Alan Antikacı, Ambarlı Plak Alan Antikacı, Ambarlı Kasetçalar Alan Antikacı, Ambarlı Zarf Alan Antikacı.

Ambarlı Komple Miras Evi Alan Antikacı, Ambarlı Yüzük Alan Antikacı, Ambarlı Portre Alan Antikacı, Ambarlı İran Halısı Alan Antikacı, Ambarlı Askeri Malzeme Alanalar, Ambarlı Baston Alan Antikacı, Ambarlı Bileklik Alan Antikacı, Ambarlı Sehpa Alan Antikacı, Ambarlı Kamçı Alan Antikacı, Ambarlı Hat Alan Antikacı, Ambarlı Oyma Alan Antikacı, Ambarlı Gümüşlük Alan Antikacı, Ambarlı El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Ambarlı Kılıç Alan Antikacı, Ambarlı Takı Alan Antikacı, Ambarlı Cep Saati Alan Antikacı, Ambarlı Dvd Alan Antikacı, Ambarlı Komple Eşya Alan Antikacı, Ambarlı Telefon Alan Antikacı, Ambarlı Pipo Alan Antikacı, Ambarlı Üç Etek Alan Antikacı, Ambarlı Bilezik Alan Antikacı, Ambarlı Bardak Alan Antikacı.

Ambarlı Tablo Alan Antikacı, Ambarlı 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ambarlı Sefer Tası Alan Antikacı, Ambarlı Dokuma Alan Antikacı, Ambarlı Kalem Alan Antikacı, Ambarlı Sürahi Alan Antikacı, Ambarlı Komple Kütüphane Alan Antikacı, Ambarlı Gümüş Alan Antikacı, Ambarlı Daktilo Alan Antikacı, Ambarlı Pul Alan Antikacı, Ambarlı Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Ambarlı Bıçak Alan Antikacı, Ambarlı Kol Saati Alan Antikacı, Ambarlı Makaralı Teyp Alan Antikacı, Ambarlı Rozet Alan Antikacı, Ambarlı Gelinlik Alan Antikacı, Ambarlı Çatal Alan Antikacı, Ambarlı Kıyafet Alan Antikacı, Ambarlı Duvar Saati Alan Antikacı, Ambarlı Fes Alan Antikacı, Ambarlı Küp Alan Antikacı, Ambarlı Saçma Alan Antikacı.

Ambarlı Hat Yazısı Alan Antikacı, Ambarlı Ağaç Alan Antikacı, Ambarlı Halı Alan Antikacı, Ambarlı Günlük Alan Antikacı, Ambarlı Yıldız Porselen Alan Antikacı, Ambarlı Masa Alan Antikacı, Ambarlı Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Ambarlı Kitap Alan Antikacı, Ambarlı Amfi Alan Antikacı, Ambarlı Albüm Alan Antikacı, Ambarlı Ahşap Alan Antikacı, Ambarlı Gondol Alan Antikacı, Ambarlı Çizgi Roman Alan Antikacı, Ambarlı Komple Mira Evi Boşaltanlar, Ambarlı Pusula Alan Antikacı, Ambarlı Gerdanlık Alan Antikacı, Ambarlı Cezve Alan Antikacı, Ambarlı Şerbetlik Alan Antikacı.

Ambarlı Tuval Alan Antikacı, Ambarlı Okka Alan Antikacı, Ambarlı Fincan Alan Antikacı, Ambarlı Cd Alan Antikacı, Ambarlı Cam Alan Antikacı, Ambarlı Çan Alan Antikacı, Ambarlı Hoparlör Alan Antikacı, Ambarlı Çiçek Alan Antikacı, Ambarlı Retro Eşya Alan Antikacı, Ambarlı Vazo Alan Antikacı, Ambarlı Koltuk Alan Antikacı, Ambarlı Şapka Alan Antikacı, Ambarlı Bakır Eşya Alan Antikacı, Ambarlı Kilit Alan Antikacı, Ambarlı Biblo Alan Antikacı, Ambarlı Saat Alan Antikacı, Ambarlı Matara Alan Antikacı, Ambarlı Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Ambarlı 33 Lük Plak Alan Antikacı, Ambarlı Nişan Alan Antikacı, Ambarlı Seramik Alan Antikacı, Ambarlı Minyatür Alan Antikacı, Ambarlı Kase Alan Antikacı, Ambarlı Tas Alan Antikacı, Ambarlı Kavanoz Alan Antikacı, Ambarlı 45 Lik Plak Alan Antikacı, Ambarlı Varaklı Halı Alan Antikacı.

Ambarlı El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Ambarlı Radyo Alan Antikacı, Ambarlı Çini Alan Antikacı, Ambarlı Mühür Alan Antikacı, Ambarlı Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Ambarlı Çaydanlık Alan Antikacı, Ambarlı Halhal Alan Antikacı, Ambarlı Tılsım Alan Antikacı, Ambarlı Sepet Alan Antikacı, Ambarlı Sandelye Alan Antikacı, Ambarlı Eski Oyuncak Alan Antikacı, Ambarlı Pikap Alan Antikacı, Ambarlı Roman Alan Antikacı, Ambarlı Tepsi Alan Antikacı, Ambarlı Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Ambarlı Forma Alan Antikacı, Ambarlı Avize Alan Antikacı, Ambarlı Sahan Alan Antikacı, Ambarlı Tırnak Ayna Alan Antikacı, Ambarlı Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Ambarlı Bronz Heykel Alan Antikacı, Ambarlı Şamdan Alan Antikacı.

Ambarlı Kartpostal Alan Antikacı, Ambarlı Hereke Halısı Alan Antikacı, Ambarlı Sini Alan Antikacı, Ambarlı Tüfek Alan Antikacı, Ambarlı Köstekli Saat Alan Antikacı, Ambarlı Varaklı Ayna Alan Antikacı, Ambarlı Taş Plak Alan Antikacı, Ambarlı Gravür Alan Antikacı, Ambarlı Kurşun Alan Antikacı, Ambarlı Gramafon Alan Antikacı, Ambarlı Cd Player Alan Antikacı, Ambarlı 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ambarlı Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Ambarlı Kahve Takımı Alan Antikacı, Ambarlı Mobilya Alan Antikacı, Ambarlı Kapı Alan Antikacı, Ambarlı Kaşık Alan Antikacı, Ambarlı İbrik Alan Antikacı, Ambarlı Yağlı Boya Alan Antikacı, Ambarlı Tabanca Alan Antikacı, Ambarlı Ferman Alan Antikacı, Ambarlı Ebru Alan Antikacı, Ambarlı Tabak Alan Antikacı, Ambarlı Semaver Alan Antikacı, Ambarlı Kutu Alan Antikacı.

Ambarlı Kehribar Alan Antikacı, Ambarlı Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Ambarlı Bronz Alan Antikacı, Ambarlı Şişe Alan Antikacı, Ambarlı Madalya Nişan Alan Antikacı, Ambarlı Anahtar Alan Antikacı, Ambarlı Makine Alan Antikacı, Ambarlı Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Ambarlı Mekanik Alet Alan Antikacı, Ambarlı Kolye Alan Antikacı, Ambarlı Fotoğraf Alan Antikacı, Ambarlı Bünyan Halısı Alan Antikacı, Ambarlı Tesbih Alan Antikacı, Ambarlı El Dokuması Halı Alan Antikacı, Ambarlı Opalin Alan Antikacı, Ambarlı Taş Alan Antikacı, Ambarlı Metal Alan Antikacı, Ambarlı El Yazması Alan Antikacı, Ambarlı Terazi Alan Antikacı, Ambarlı Tokmak Alan Antikacı, Ambarlı Gaz Ocağı Alan Antikacı, Ambarlı Dirhem Alan Antikacı, Ambarlı El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.