Taşova antikacılar, Taşova antika alanlar, Taşova antika eşya alanlar, Taşova antika eşyalar, Taşova eski alım satım, Taşova antika koleksiyoncuları, Taşova antika eşya alıcıları, Taşova antika şirketleri, Taşova antika firması, Taşova antika şirketi, Taşova antika firmaları, Taşova antika eşya şirketleri, Taşova antika eşya firması, Taşova antika eşya şirketi, Taşova antika eşya firmaları, Taşova müzayede şirketi, Taşova eski alanlar, Taşova eski eşya alanlar, Taşova antika alan yerler, Taşova antika eşya alan yerler, Taşova eski alan yerler, Taşova eski eşya alan yerler, Taşova antika pazarı, Taşova antika alım satım, Taşova antika alıcıları, Taşova antika satıcıları, Taşova antika eşya satıcıları, Taşova eski eşya alıcıları, Taşova eski eşya satıcıları, Taşova antika fiyatları, Taşova antika eşya fiyatları, Taşova eski fiyatları, Taşova eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Amasya Taşova Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Taşova antika eşya alanlar ve Taşova antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Taşova antika eşya şirketimiz, Taşova antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Taşova Antika Alanlar

Taşova antika alanlar ve Taşova antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Taşova antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Taşova antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Taşova Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Taşova antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Taşova

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Taşova antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Taşova antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Taşova Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Taşova antika eşya alanlar ve Taşova antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Taşova antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Taşova antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Taşova Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Taşova antika eşya alanların tercih ettiği, Taşova bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Taşova antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Taşova antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Taşova antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Taşova Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Taşova eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Taşova eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Taşova eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Taşova eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Taşova eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Taşova Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Taşova bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Taşova antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Taşova bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Taşova antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Taşova antikacılar, Taşova antika eşyalar, Taşova eski eşyalar, Taşova antika şirketleri, Taşova antika firması, Taşova müzayede şirketi,Taşova el yazması alanlar, Taşova Kuran’ı kerim alanlar, Taşova hat yazı alanlar, Taşova obje alanlar, Taşova gümüş alanlar, Taşova turalı gümüş alanlar, Taşova karaf alanlar, vazo alanlar, Taşova jardinyer alanlar, Taşova resim alanlar, Taşova modern resim alanlar, Taşova aplik alanlar, Taşova bahü alanlar, Taşova bavul alanlar, Taşova çanak alanlar, Taşova çömlek alanlar, Taşova bakır alanlar, baston alanlar, Taşova biskiü alanlar, Taşova billur alanlar, Taşova cam alanlar, Taşova kristal alanlar, Taşova bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Taşova bandırma halısı alanlar, Taşova ceviz yemek odası alanlar, Taşova ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Taşova ceviz sandalye alanlar, Taşova cümbüş alanlar, Taşova constantin oble alanlar, Taşova cam obje alanlar, Taşova beykoz alanlar.

Taşova bohem alanlar, Taşova çeşmi bülbül alanlar, Taşova çeşme taşı alanlar, Taşova çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Taşova arnevu alanlar, art deko alanlar, Taşova deko alanlar, Taşova ayna alanlar, Taşova asma avize alanlar, Taşova aznavur gümüş alanlar, Taşova aznavur alanlar, Taşova bafon alanlar, Taşova ayvazozki alanlar, Taşova dolap alanlar, Taşova divit alanlar, Taşova biblo alanlar, Taşova dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Taşova daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Taşova dekopaj işi alanlar, Taşova dual alanlar, Taşova dual pikap alanlar.

Taşova dümen alanlar, Taşova gemici dümeni alanlar, Taşova gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Taşova derbent halı alanlar, Taşova eviye alanlar, Taşova ev halısı alanlar, Taşova elbiselik alanlar, Taşova elbise alanlar, Taşova paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Taşova el işi alanlar, Taşova el işi halı alanlar, Taşova el işi alanlar, Taşova el işi kilim alanlar, Taşova çan alanlar, Taşova kilise çanı alanlar, Taşova gemici çanı alanlar, Taşova çarık alanlar, Taşova Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Taşova ferforje alanlar, Taşova fistan alanlar, Taşova Osmanlı fistan alanlar, Taşova portmanto alanlar, Taşova eski saat alanlar, Taşova frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Taşova bronz heykel alanlar, Taşova bronz sütün alanlar, Taşova bronz avize alanlar, Taşova bronz vazo alanlar, Taşova bronz kutu alanlar, Taşova bronz el işi alanlar.

Taşova halı alanlar, Taşova lamba alanlar, resim alanlar, Taşova parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Taşova insan biblosu alanlar, Taşova oryantel biblo alanlar, Taşova kuş biblosu alanlar, Taşova havlu alanlar, Taşova mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Taşova turkısh antika alanlar, Taşova Osmanlı eşyalar alanlar, Taşova eski gelinlik alanlar, Taşova İstanbul resimleri alanlar, Taşova altın varak sehpa alanlar, Taşova altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Taşova afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Taşova bronz fener alanlar, Taşova bünyen alanlar, Taşova develi halı alanlar, Taşova dürbün alanlar, Taşova teleskop alanlar, Taşova sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Taşova çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Taşova flama alanlar, Taşova alem alanlar, Taşova arabesk alanlar.

Taşova pul alanlar, Taşova Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Taşova eski fincan alanlar, Taşova cam altı alanlar, Taşova şamdan alanlar, Taşova oryantel heykel alanlar, Taşova gümüşlük alanlar, Taşova hat yazı alanlar, Taşova teship alanlar, hokka alanlar, Taşova tophane alanlar, Taşova goblen alanlar, Taşova çin eski eşyalar alanlar, Taşova Çanakkale alanlar, Taşova Çanakkale vazo alanlar, Taşova fil dişi heykel alanlar, Taşova fil dişi baston alanlar, Taşova fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Taşova fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Taşova duvar saati alanlar, Taşova bez alanlar, buda heykel alanlar, Taşova hamedan halı alanlar, Taşova kılıç alanlar, Taşova antika kılıç alanlar.

Taşova antika araba alanlar, Taşova antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Taşova antika eşyalar alanlar, Taşova kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Taşova antika foto alanlar, Taşova kehribar alanlar, Taşova kehribar tesbih alanlar, Taşova Kütahya alanlar, kınık alanlar, Taşova seramik eşya alanlar, Taşova kilit alanlar, Taşova anahtar alanlar, Taşova antika anahtar alanlar, Taşova antika kilit alanlar, Taşova josefin alanlar, kaşpo alanlar, Taşova antika silah alanlar, Taşova antika rahle alanlar, rahle alanlar, Taşova lambader alanlar, Taşova minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Taşova komidin alanlar, Taşova kara kalem resim alanlar, Taşova blue black alanlar, Taşova mask alanlar, eski mask alanlar, Taşova aşurelik alanlar.

Taşova saleplik alanlar, bozalık alanlar, Taşova antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Taşova gramofon alanlar, Taşova mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Taşova güdüm alanlar, Taşova tekke işi alanlar, Taşova İznik alanlar, Taşova pusula alanlar, Taşova gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Taşova periyor saat alanlar, Taşova mangal alanlar, Taşova eski mangal alanlar, Taşova Şam işi alanlar, Taşova Süleymaniye işi alanlar, Taşova takunya alanlar, Taşova gümüş takunya alanlar, Taşova Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Taşova seccade alanlar, Taşova eski seccade alanlar, Taşova Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Taşova tablo alanlar.

Taşova antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Taşova abajur alanlar, Taşova sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Taşova antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Taşova madalya alanlar, Taşova eşya alanlar, Taşova ferman alanlar, Taşova berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Taşova jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Taşova bahça alanlar, Taşova Osmanlı bohça alanlar, Taşova bindallı alanlar, kaftan alanlar, Taşova ampir alanlar, Taşova chrıstofle alanlar, Taşova ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Taşova şamdan alanlar, Taşova çanta alanlar, Taşova van işi savat alanlar, Taşova tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Taşova Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Taşova hokka alanlar, Taşova fransız mine alanlar, Taşova teşhir vitrini alanlar, Taşova buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Taşova keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Taşova kandil alanlar, Taşova ebru alanlar, Taşova mustafa düzgünman alanlar, Taşova zigon alanlar, Taşova zemzemlik alanlar, Taşova mücevher kutusu alanlar, Taşova dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Taşova sürahi alanlar, Taşova Osmanlı sürahi alanlar, Taşova antik mercan alanlar, Taşova makta alanlar, teslim taşı alanlar, Taşova antik sedef alanlar, Taşova minyatür alanlar, Taşova kabe örtüsü alanlar, Taşova gülebdan alanlar, Taşova mineli dürbün alanlar, Taşova sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Taşova şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Taşova lali gue alanlar, Taşova gece sürahisi alanlar, Taşova meissen alanlar, Taşova satsuma alanlar, Taşova hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Taşova macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Taşova constantine alanlar, Taşova anonim alanlar, Taşova leyla gamsız alanlar, Taşova ibrahim safi alanlar, Taşova bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Taşova herend alanlar, Taşova nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Taşova osmanlıca alanlar, Taşova kitap alanlar, Taşova kalle alanlar, ali kartal alanlar, Taşova haydar besim aydar alanlar, Taşova orhan peker alanlar, Taşova sıtkı olçar alanlar, Taşova Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Taşova edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Taşova rus gümüşü alanlar, Taşova minyatür alanlar, Taşova viyana heykel alanlar, Taşova oryantal heykel alanlar, Taşova f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Taşova merasim kılıcı alanlar.

Taşova ahşap hilye alanlar, Taşova hereke halı alanlar, kuka alanlar, Taşova tesbih alanlar, Taşova seyahat saati alanlar, Taşova gravür alanlar, Taşova degü alanlar, radio antika alanlar, Taşova opalin alanlar, Taşova radyo alanlar, Taşova kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Taşova laledan alanlar, Taşova karaf alanlar, Taşova çerezlik alanlar, Taşova sahleplik alanlar, Taşova tutya alanlar, Taşova likör takımı alanlar, Taşova mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Taşova zarf alanlar, Taşova nargile alanlar, Taşova gülabdan alanlar, Taşova ferman alanlar, Taşova berat alanlar.

Taşova hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Taşova şifa tası alanlar, Taşova hokka takımı alanlar, Taşova mangal alanlar, Taşova barutluk alanlar, Taşova tombak alanlar, Taşova saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Taşova ağızlık alanlar, kemer alanlar, Taşova hançer alanlar, Taşova kılıç alanlar, Taşova mühürler alanlar, Taşova mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Taşova Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Taşova seccade alanlar, Taşova sırmalı örtüler alanlar, Taşova antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.