Suluova antikacılar, Suluova antika alanlar, Suluova antika eşya alanlar, Suluova antika eşyalar, Suluova eski alım satım, Suluova antika koleksiyoncuları, Suluova antika eşya alıcıları, Suluova antika şirketleri, Suluova antika firması, Suluova antika şirketi, Suluova antika firmaları, Suluova antika eşya şirketleri, Suluova antika eşya firması, Suluova antika eşya şirketi, Suluova antika eşya firmaları, Suluova müzayede şirketi, Suluova eski alanlar, Suluova eski eşya alanlar, Suluova antika alan yerler, Suluova antika eşya alan yerler, Suluova eski alan yerler, Suluova eski eşya alan yerler, Suluova antika pazarı, Suluova antika alım satım, Suluova antika alıcıları, Suluova antika satıcıları, Suluova antika eşya satıcıları, Suluova eski eşya alıcıları, Suluova eski eşya satıcıları, Suluova antika fiyatları, Suluova antika eşya fiyatları, Suluova eski fiyatları, Suluova eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Amasya Suluova Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Suluova antika eşya alanlar ve Suluova antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Suluova antika eşya şirketimiz, Suluova antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Suluova Antika Alanlar

Suluova antika alanlar ve Suluova antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Suluova antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Suluova antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Suluova Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Suluova antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Suluova

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Suluova antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Suluova antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Suluova Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Suluova antika eşya alanlar ve Suluova antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Suluova antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Suluova antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Suluova Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Suluova antika eşya alanların tercih ettiği, Suluova bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Suluova antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Suluova antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Suluova antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Suluova Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Suluova eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Suluova eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Suluova eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Suluova eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Suluova eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Suluova Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Suluova bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Suluova antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Suluova bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Suluova antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Suluova antikacılar, Suluova antika eşyalar, Suluova eski eşyalar, Suluova antika şirketleri, Suluova antika firması, Suluova müzayede şirketi,Suluova el yazması alanlar, Suluova Kuran’ı kerim alanlar, Suluova hat yazı alanlar, Suluova obje alanlar, Suluova gümüş alanlar, Suluova turalı gümüş alanlar, Suluova karaf alanlar, vazo alanlar, Suluova jardinyer alanlar, Suluova resim alanlar, Suluova modern resim alanlar, Suluova aplik alanlar, Suluova bahü alanlar, Suluova bavul alanlar, Suluova çanak alanlar, Suluova çömlek alanlar, Suluova bakır alanlar, baston alanlar, Suluova biskiü alanlar, Suluova billur alanlar, Suluova cam alanlar, Suluova kristal alanlar, Suluova bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Suluova bandırma halısı alanlar, Suluova ceviz yemek odası alanlar, Suluova ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Suluova ceviz sandalye alanlar, Suluova cümbüş alanlar, Suluova constantin oble alanlar, Suluova cam obje alanlar, Suluova beykoz alanlar.

Suluova bohem alanlar, Suluova çeşmi bülbül alanlar, Suluova çeşme taşı alanlar, Suluova çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Suluova arnevu alanlar, art deko alanlar, Suluova deko alanlar, Suluova ayna alanlar, Suluova asma avize alanlar, Suluova aznavur gümüş alanlar, Suluova aznavur alanlar, Suluova bafon alanlar, Suluova ayvazozki alanlar, Suluova dolap alanlar, Suluova divit alanlar, Suluova biblo alanlar, Suluova dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Suluova daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Suluova dekopaj işi alanlar, Suluova dual alanlar, Suluova dual pikap alanlar.

Suluova dümen alanlar, Suluova gemici dümeni alanlar, Suluova gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Suluova derbent halı alanlar, Suluova eviye alanlar, Suluova ev halısı alanlar, Suluova elbiselik alanlar, Suluova elbise alanlar, Suluova paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Suluova el işi alanlar, Suluova el işi halı alanlar, Suluova el işi alanlar, Suluova el işi kilim alanlar, Suluova çan alanlar, Suluova kilise çanı alanlar, Suluova gemici çanı alanlar, Suluova çarık alanlar, Suluova Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Suluova ferforje alanlar, Suluova fistan alanlar, Suluova Osmanlı fistan alanlar, Suluova portmanto alanlar, Suluova eski saat alanlar, Suluova frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Suluova bronz heykel alanlar, Suluova bronz sütün alanlar, Suluova bronz avize alanlar, Suluova bronz vazo alanlar, Suluova bronz kutu alanlar, Suluova bronz el işi alanlar.

Suluova halı alanlar, Suluova lamba alanlar, resim alanlar, Suluova parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Suluova insan biblosu alanlar, Suluova oryantel biblo alanlar, Suluova kuş biblosu alanlar, Suluova havlu alanlar, Suluova mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Suluova turkısh antika alanlar, Suluova Osmanlı eşyalar alanlar, Suluova eski gelinlik alanlar, Suluova İstanbul resimleri alanlar, Suluova altın varak sehpa alanlar, Suluova altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Suluova afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Suluova bronz fener alanlar, Suluova bünyen alanlar, Suluova develi halı alanlar, Suluova dürbün alanlar, Suluova teleskop alanlar, Suluova sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Suluova çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Suluova flama alanlar, Suluova alem alanlar, Suluova arabesk alanlar.

Suluova pul alanlar, Suluova Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Suluova eski fincan alanlar, Suluova cam altı alanlar, Suluova şamdan alanlar, Suluova oryantel heykel alanlar, Suluova gümüşlük alanlar, Suluova hat yazı alanlar, Suluova teship alanlar, hokka alanlar, Suluova tophane alanlar, Suluova goblen alanlar, Suluova çin eski eşyalar alanlar, Suluova Çanakkale alanlar, Suluova Çanakkale vazo alanlar, Suluova fil dişi heykel alanlar, Suluova fil dişi baston alanlar, Suluova fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Suluova fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Suluova duvar saati alanlar, Suluova bez alanlar, buda heykel alanlar, Suluova hamedan halı alanlar, Suluova kılıç alanlar, Suluova antika kılıç alanlar.

Suluova antika araba alanlar, Suluova antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Suluova antika eşyalar alanlar, Suluova kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Suluova antika foto alanlar, Suluova kehribar alanlar, Suluova kehribar tesbih alanlar, Suluova Kütahya alanlar, kınık alanlar, Suluova seramik eşya alanlar, Suluova kilit alanlar, Suluova anahtar alanlar, Suluova antika anahtar alanlar, Suluova antika kilit alanlar, Suluova josefin alanlar, kaşpo alanlar, Suluova antika silah alanlar, Suluova antika rahle alanlar, rahle alanlar, Suluova lambader alanlar, Suluova minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Suluova komidin alanlar, Suluova kara kalem resim alanlar, Suluova blue black alanlar, Suluova mask alanlar, eski mask alanlar, Suluova aşurelik alanlar.

Suluova saleplik alanlar, bozalık alanlar, Suluova antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Suluova gramofon alanlar, Suluova mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Suluova güdüm alanlar, Suluova tekke işi alanlar, Suluova İznik alanlar, Suluova pusula alanlar, Suluova gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Suluova periyor saat alanlar, Suluova mangal alanlar, Suluova eski mangal alanlar, Suluova Şam işi alanlar, Suluova Süleymaniye işi alanlar, Suluova takunya alanlar, Suluova gümüş takunya alanlar, Suluova Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Suluova seccade alanlar, Suluova eski seccade alanlar, Suluova Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Suluova tablo alanlar.

Suluova antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Suluova abajur alanlar, Suluova sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Suluova antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Suluova madalya alanlar, Suluova eşya alanlar, Suluova ferman alanlar, Suluova berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Suluova jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Suluova bahça alanlar, Suluova Osmanlı bohça alanlar, Suluova bindallı alanlar, kaftan alanlar, Suluova ampir alanlar, Suluova chrıstofle alanlar, Suluova ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Suluova şamdan alanlar, Suluova çanta alanlar, Suluova van işi savat alanlar, Suluova tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Suluova Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Suluova hokka alanlar, Suluova fransız mine alanlar, Suluova teşhir vitrini alanlar, Suluova buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Suluova keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Suluova kandil alanlar, Suluova ebru alanlar, Suluova mustafa düzgünman alanlar, Suluova zigon alanlar, Suluova zemzemlik alanlar, Suluova mücevher kutusu alanlar, Suluova dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Suluova sürahi alanlar, Suluova Osmanlı sürahi alanlar, Suluova antik mercan alanlar, Suluova makta alanlar, teslim taşı alanlar, Suluova antik sedef alanlar, Suluova minyatür alanlar, Suluova kabe örtüsü alanlar, Suluova gülebdan alanlar, Suluova mineli dürbün alanlar, Suluova sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Suluova şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Suluova lali gue alanlar, Suluova gece sürahisi alanlar, Suluova meissen alanlar, Suluova satsuma alanlar, Suluova hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Suluova macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Suluova constantine alanlar, Suluova anonim alanlar, Suluova leyla gamsız alanlar, Suluova ibrahim safi alanlar, Suluova bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Suluova herend alanlar, Suluova nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Suluova osmanlıca alanlar, Suluova kitap alanlar, Suluova kalle alanlar, ali kartal alanlar, Suluova haydar besim aydar alanlar, Suluova orhan peker alanlar, Suluova sıtkı olçar alanlar, Suluova Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Suluova edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Suluova rus gümüşü alanlar, Suluova minyatür alanlar, Suluova viyana heykel alanlar, Suluova oryantal heykel alanlar, Suluova f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Suluova merasim kılıcı alanlar.

Suluova ahşap hilye alanlar, Suluova hereke halı alanlar, kuka alanlar, Suluova tesbih alanlar, Suluova seyahat saati alanlar, Suluova gravür alanlar, Suluova degü alanlar, radio antika alanlar, Suluova opalin alanlar, Suluova radyo alanlar, Suluova kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Suluova laledan alanlar, Suluova karaf alanlar, Suluova çerezlik alanlar, Suluova sahleplik alanlar, Suluova tutya alanlar, Suluova likör takımı alanlar, Suluova mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Suluova zarf alanlar, Suluova nargile alanlar, Suluova gülabdan alanlar, Suluova ferman alanlar, Suluova berat alanlar.

Suluova hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Suluova şifa tası alanlar, Suluova hokka takımı alanlar, Suluova mangal alanlar, Suluova barutluk alanlar, Suluova tombak alanlar, Suluova saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Suluova ağızlık alanlar, kemer alanlar, Suluova hançer alanlar, Suluova kılıç alanlar, Suluova mühürler alanlar, Suluova mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Suluova Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Suluova seccade alanlar, Suluova sırmalı örtüler alanlar, Suluova antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.