Merzifon antikacılar, Merzifon antika alanlar, Merzifon antika eşya alanlar, Merzifon antika eşyalar, Merzifon eski alım satım, Merzifon antika koleksiyoncuları, Merzifon antika eşya alıcıları, Merzifon antika şirketleri, Merzifon antika firması, Merzifon antika şirketi, Merzifon antika firmaları, Merzifon antika eşya şirketleri, Merzifon antika eşya firması, Merzifon antika eşya şirketi, Merzifon antika eşya firmaları, Merzifon müzayede şirketi, Merzifon eski alanlar, Merzifon eski eşya alanlar, Merzifon antika alan yerler, Merzifon antika eşya alan yerler, Merzifon eski alan yerler, Merzifon eski eşya alan yerler, Merzifon antika pazarı, Merzifon antika alım satım, Merzifon antika alıcıları, Merzifon antika satıcıları, Merzifon antika eşya satıcıları, Merzifon eski eşya alıcıları, Merzifon eski eşya satıcıları, Merzifon antika fiyatları, Merzifon antika eşya fiyatları, Merzifon eski fiyatları, Merzifon eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Amasya Merzifon Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Merzifon antika eşya alanlar ve Merzifon antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Merzifon antika eşya şirketimiz, Merzifon antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Merzifon Antika Alanlar

Merzifon antika alanlar ve Merzifon antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Merzifon antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Merzifon antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Merzifon Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Merzifon antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Merzifon

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Merzifon antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Merzifon antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Merzifon Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Merzifon antika eşya alanlar ve Merzifon antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Merzifon antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Merzifon antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Merzifon Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Merzifon antika eşya alanların tercih ettiği, Merzifon bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Merzifon antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Merzifon antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Merzifon antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Merzifon Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Merzifon eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Merzifon eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Merzifon eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Merzifon eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Merzifon eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Merzifon Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Merzifon bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Merzifon antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Merzifon bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Merzifon antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Merzifon antikacılar, Merzifon antika eşyalar, Merzifon eski eşyalar, Merzifon antika şirketleri, Merzifon antika firması, Merzifon müzayede şirketi,Merzifon el yazması alanlar, Merzifon Kuran’ı kerim alanlar, Merzifon hat yazı alanlar, Merzifon obje alanlar, Merzifon gümüş alanlar, Merzifon turalı gümüş alanlar, Merzifon karaf alanlar, vazo alanlar, Merzifon jardinyer alanlar, Merzifon resim alanlar, Merzifon modern resim alanlar, Merzifon aplik alanlar, Merzifon bahü alanlar, Merzifon bavul alanlar, Merzifon çanak alanlar, Merzifon çömlek alanlar, Merzifon bakır alanlar, baston alanlar, Merzifon biskiü alanlar, Merzifon billur alanlar, Merzifon cam alanlar, Merzifon kristal alanlar, Merzifon bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Merzifon bandırma halısı alanlar, Merzifon ceviz yemek odası alanlar, Merzifon ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Merzifon ceviz sandalye alanlar, Merzifon cümbüş alanlar, Merzifon constantin oble alanlar, Merzifon cam obje alanlar, Merzifon beykoz alanlar.

Merzifon bohem alanlar, Merzifon çeşmi bülbül alanlar, Merzifon çeşme taşı alanlar, Merzifon çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Merzifon arnevu alanlar, art deko alanlar, Merzifon deko alanlar, Merzifon ayna alanlar, Merzifon asma avize alanlar, Merzifon aznavur gümüş alanlar, Merzifon aznavur alanlar, Merzifon bafon alanlar, Merzifon ayvazozki alanlar, Merzifon dolap alanlar, Merzifon divit alanlar, Merzifon biblo alanlar, Merzifon dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Merzifon daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Merzifon dekopaj işi alanlar, Merzifon dual alanlar, Merzifon dual pikap alanlar.

Merzifon dümen alanlar, Merzifon gemici dümeni alanlar, Merzifon gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Merzifon derbent halı alanlar, Merzifon eviye alanlar, Merzifon ev halısı alanlar, Merzifon elbiselik alanlar, Merzifon elbise alanlar, Merzifon paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Merzifon el işi alanlar, Merzifon el işi halı alanlar, Merzifon el işi alanlar, Merzifon el işi kilim alanlar, Merzifon çan alanlar, Merzifon kilise çanı alanlar, Merzifon gemici çanı alanlar, Merzifon çarık alanlar, Merzifon Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Merzifon ferforje alanlar, Merzifon fistan alanlar, Merzifon Osmanlı fistan alanlar, Merzifon portmanto alanlar, Merzifon eski saat alanlar, Merzifon frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Merzifon bronz heykel alanlar, Merzifon bronz sütün alanlar, Merzifon bronz avize alanlar, Merzifon bronz vazo alanlar, Merzifon bronz kutu alanlar, Merzifon bronz el işi alanlar.

Merzifon halı alanlar, Merzifon lamba alanlar, resim alanlar, Merzifon parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Merzifon insan biblosu alanlar, Merzifon oryantel biblo alanlar, Merzifon kuş biblosu alanlar, Merzifon havlu alanlar, Merzifon mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Merzifon turkısh antika alanlar, Merzifon Osmanlı eşyalar alanlar, Merzifon eski gelinlik alanlar, Merzifon İstanbul resimleri alanlar, Merzifon altın varak sehpa alanlar, Merzifon altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Merzifon afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Merzifon bronz fener alanlar, Merzifon bünyen alanlar, Merzifon develi halı alanlar, Merzifon dürbün alanlar, Merzifon teleskop alanlar, Merzifon sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Merzifon çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Merzifon flama alanlar, Merzifon alem alanlar, Merzifon arabesk alanlar.

Merzifon pul alanlar, Merzifon Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Merzifon eski fincan alanlar, Merzifon cam altı alanlar, Merzifon şamdan alanlar, Merzifon oryantel heykel alanlar, Merzifon gümüşlük alanlar, Merzifon hat yazı alanlar, Merzifon teship alanlar, hokka alanlar, Merzifon tophane alanlar, Merzifon goblen alanlar, Merzifon çin eski eşyalar alanlar, Merzifon Çanakkale alanlar, Merzifon Çanakkale vazo alanlar, Merzifon fil dişi heykel alanlar, Merzifon fil dişi baston alanlar, Merzifon fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Merzifon fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Merzifon duvar saati alanlar, Merzifon bez alanlar, buda heykel alanlar, Merzifon hamedan halı alanlar, Merzifon kılıç alanlar, Merzifon antika kılıç alanlar.

Merzifon antika araba alanlar, Merzifon antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Merzifon antika eşyalar alanlar, Merzifon kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Merzifon antika foto alanlar, Merzifon kehribar alanlar, Merzifon kehribar tesbih alanlar, Merzifon Kütahya alanlar, kınık alanlar, Merzifon seramik eşya alanlar, Merzifon kilit alanlar, Merzifon anahtar alanlar, Merzifon antika anahtar alanlar, Merzifon antika kilit alanlar, Merzifon josefin alanlar, kaşpo alanlar, Merzifon antika silah alanlar, Merzifon antika rahle alanlar, rahle alanlar, Merzifon lambader alanlar, Merzifon minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Merzifon komidin alanlar, Merzifon kara kalem resim alanlar, Merzifon blue black alanlar, Merzifon mask alanlar, eski mask alanlar, Merzifon aşurelik alanlar.

Merzifon saleplik alanlar, bozalık alanlar, Merzifon antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Merzifon gramofon alanlar, Merzifon mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Merzifon güdüm alanlar, Merzifon tekke işi alanlar, Merzifon İznik alanlar, Merzifon pusula alanlar, Merzifon gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Merzifon periyor saat alanlar, Merzifon mangal alanlar, Merzifon eski mangal alanlar, Merzifon Şam işi alanlar, Merzifon Süleymaniye işi alanlar, Merzifon takunya alanlar, Merzifon gümüş takunya alanlar, Merzifon Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Merzifon seccade alanlar, Merzifon eski seccade alanlar, Merzifon Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Merzifon tablo alanlar.

Merzifon antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Merzifon abajur alanlar, Merzifon sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Merzifon antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Merzifon madalya alanlar, Merzifon eşya alanlar, Merzifon ferman alanlar, Merzifon berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Merzifon jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Merzifon bahça alanlar, Merzifon Osmanlı bohça alanlar, Merzifon bindallı alanlar, kaftan alanlar, Merzifon ampir alanlar, Merzifon chrıstofle alanlar, Merzifon ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Merzifon şamdan alanlar, Merzifon çanta alanlar, Merzifon van işi savat alanlar, Merzifon tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Merzifon Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Merzifon hokka alanlar, Merzifon fransız mine alanlar, Merzifon teşhir vitrini alanlar, Merzifon buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Merzifon keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Merzifon kandil alanlar, Merzifon ebru alanlar, Merzifon mustafa düzgünman alanlar, Merzifon zigon alanlar, Merzifon zemzemlik alanlar, Merzifon mücevher kutusu alanlar, Merzifon dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Merzifon sürahi alanlar, Merzifon Osmanlı sürahi alanlar, Merzifon antik mercan alanlar, Merzifon makta alanlar, teslim taşı alanlar, Merzifon antik sedef alanlar, Merzifon minyatür alanlar, Merzifon kabe örtüsü alanlar, Merzifon gülebdan alanlar, Merzifon mineli dürbün alanlar, Merzifon sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Merzifon şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Merzifon lali gue alanlar, Merzifon gece sürahisi alanlar, Merzifon meissen alanlar, Merzifon satsuma alanlar, Merzifon hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Merzifon macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Merzifon constantine alanlar, Merzifon anonim alanlar, Merzifon leyla gamsız alanlar, Merzifon ibrahim safi alanlar, Merzifon bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Merzifon herend alanlar, Merzifon nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Merzifon osmanlıca alanlar, Merzifon kitap alanlar, Merzifon kalle alanlar, ali kartal alanlar, Merzifon haydar besim aydar alanlar, Merzifon orhan peker alanlar, Merzifon sıtkı olçar alanlar, Merzifon Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Merzifon edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Merzifon rus gümüşü alanlar, Merzifon minyatür alanlar, Merzifon viyana heykel alanlar, Merzifon oryantal heykel alanlar, Merzifon f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Merzifon merasim kılıcı alanlar.

Merzifon ahşap hilye alanlar, Merzifon hereke halı alanlar, kuka alanlar, Merzifon tesbih alanlar, Merzifon seyahat saati alanlar, Merzifon gravür alanlar, Merzifon degü alanlar, radio antika alanlar, Merzifon opalin alanlar, Merzifon radyo alanlar, Merzifon kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Merzifon laledan alanlar, Merzifon karaf alanlar, Merzifon çerezlik alanlar, Merzifon sahleplik alanlar, Merzifon tutya alanlar, Merzifon likör takımı alanlar, Merzifon mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Merzifon zarf alanlar, Merzifon nargile alanlar, Merzifon gülabdan alanlar, Merzifon ferman alanlar, Merzifon berat alanlar.

Merzifon hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Merzifon şifa tası alanlar, Merzifon hokka takımı alanlar, Merzifon mangal alanlar, Merzifon barutluk alanlar, Merzifon tombak alanlar, Merzifon saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Merzifon ağızlık alanlar, kemer alanlar, Merzifon hançer alanlar, Merzifon kılıç alanlar, Merzifon mühürler alanlar, Merzifon mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Merzifon Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Merzifon seccade alanlar, Merzifon sırmalı örtüler alanlar, Merzifon antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.