Hamamözü antikacılar, Hamamözü antika alanlar, Hamamözü antika eşya alanlar, Hamamözü antika eşyalar, Hamamözü eski alım satım, Hamamözü antika koleksiyoncuları, Hamamözü antika eşya alıcıları, Hamamözü antika şirketleri, Hamamözü antika firması, Hamamözü antika şirketi, Hamamözü antika firmaları, Hamamözü antika eşya şirketleri, Hamamözü antika eşya firması, Hamamözü antika eşya şirketi, Hamamözü antika eşya firmaları, Hamamözü müzayede şirketi, Hamamözü eski alanlar, Hamamözü eski eşya alanlar, Hamamözü antika alan yerler, Hamamözü antika eşya alan yerler, Hamamözü eski alan yerler, Hamamözü eski eşya alan yerler, Hamamözü antika pazarı, Hamamözü antika alım satım, Hamamözü antika alıcıları, Hamamözü antika satıcıları, Hamamözü antika eşya satıcıları, Hamamözü eski eşya alıcıları, Hamamözü eski eşya satıcıları, Hamamözü antika fiyatları, Hamamözü antika eşya fiyatları, Hamamözü eski fiyatları, Hamamözü eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Amasya Hamamözü Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Hamamözü antika eşya alanlar ve Hamamözü antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Hamamözü antika eşya şirketimiz, Hamamözü antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Hamamözü Antika Alanlar

Hamamözü antika alanlar ve Hamamözü antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Hamamözü antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Hamamözü antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Hamamözü Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Hamamözü antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Hamamözü

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Hamamözü antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Hamamözü antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Hamamözü Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Hamamözü antika eşya alanlar ve Hamamözü antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Hamamözü antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Hamamözü antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Hamamözü Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Hamamözü antika eşya alanların tercih ettiği, Hamamözü bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Hamamözü antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Hamamözü antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Hamamözü antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Hamamözü Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Hamamözü eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Hamamözü eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Hamamözü eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Hamamözü eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Hamamözü eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Hamamözü Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Hamamözü bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Hamamözü antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Hamamözü bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Hamamözü antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Hamamözü antikacılar, Hamamözü antika eşyalar, Hamamözü eski eşyalar, Hamamözü antika şirketleri, Hamamözü antika firması, Hamamözü müzayede şirketi,Hamamözü el yazması alanlar, Hamamözü Kuran’ı kerim alanlar, Hamamözü hat yazı alanlar, Hamamözü obje alanlar, Hamamözü gümüş alanlar, Hamamözü turalı gümüş alanlar, Hamamözü karaf alanlar, vazo alanlar, Hamamözü jardinyer alanlar, Hamamözü resim alanlar, Hamamözü modern resim alanlar, Hamamözü aplik alanlar, Hamamözü bahü alanlar, Hamamözü bavul alanlar, Hamamözü çanak alanlar, Hamamözü çömlek alanlar, Hamamözü bakır alanlar, baston alanlar, Hamamözü biskiü alanlar, Hamamözü billur alanlar, Hamamözü cam alanlar, Hamamözü kristal alanlar, Hamamözü bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Hamamözü bandırma halısı alanlar, Hamamözü ceviz yemek odası alanlar, Hamamözü ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Hamamözü ceviz sandalye alanlar, Hamamözü cümbüş alanlar, Hamamözü constantin oble alanlar, Hamamözü cam obje alanlar, Hamamözü beykoz alanlar.

Hamamözü bohem alanlar, Hamamözü çeşmi bülbül alanlar, Hamamözü çeşme taşı alanlar, Hamamözü çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Hamamözü arnevu alanlar, art deko alanlar, Hamamözü deko alanlar, Hamamözü ayna alanlar, Hamamözü asma avize alanlar, Hamamözü aznavur gümüş alanlar, Hamamözü aznavur alanlar, Hamamözü bafon alanlar, Hamamözü ayvazozki alanlar, Hamamözü dolap alanlar, Hamamözü divit alanlar, Hamamözü biblo alanlar, Hamamözü dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Hamamözü daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Hamamözü dekopaj işi alanlar, Hamamözü dual alanlar, Hamamözü dual pikap alanlar.

Hamamözü dümen alanlar, Hamamözü gemici dümeni alanlar, Hamamözü gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Hamamözü derbent halı alanlar, Hamamözü eviye alanlar, Hamamözü ev halısı alanlar, Hamamözü elbiselik alanlar, Hamamözü elbise alanlar, Hamamözü paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Hamamözü el işi alanlar, Hamamözü el işi halı alanlar, Hamamözü el işi alanlar, Hamamözü el işi kilim alanlar, Hamamözü çan alanlar, Hamamözü kilise çanı alanlar, Hamamözü gemici çanı alanlar, Hamamözü çarık alanlar, Hamamözü Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Hamamözü ferforje alanlar, Hamamözü fistan alanlar, Hamamözü Osmanlı fistan alanlar, Hamamözü portmanto alanlar, Hamamözü eski saat alanlar, Hamamözü frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Hamamözü bronz heykel alanlar, Hamamözü bronz sütün alanlar, Hamamözü bronz avize alanlar, Hamamözü bronz vazo alanlar, Hamamözü bronz kutu alanlar, Hamamözü bronz el işi alanlar.

Hamamözü halı alanlar, Hamamözü lamba alanlar, resim alanlar, Hamamözü parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Hamamözü insan biblosu alanlar, Hamamözü oryantel biblo alanlar, Hamamözü kuş biblosu alanlar, Hamamözü havlu alanlar, Hamamözü mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Hamamözü turkısh antika alanlar, Hamamözü Osmanlı eşyalar alanlar, Hamamözü eski gelinlik alanlar, Hamamözü İstanbul resimleri alanlar, Hamamözü altın varak sehpa alanlar, Hamamözü altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Hamamözü afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Hamamözü bronz fener alanlar, Hamamözü bünyen alanlar, Hamamözü develi halı alanlar, Hamamözü dürbün alanlar, Hamamözü teleskop alanlar, Hamamözü sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Hamamözü çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Hamamözü flama alanlar, Hamamözü alem alanlar, Hamamözü arabesk alanlar.

Hamamözü pul alanlar, Hamamözü Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Hamamözü eski fincan alanlar, Hamamözü cam altı alanlar, Hamamözü şamdan alanlar, Hamamözü oryantel heykel alanlar, Hamamözü gümüşlük alanlar, Hamamözü hat yazı alanlar, Hamamözü teship alanlar, hokka alanlar, Hamamözü tophane alanlar, Hamamözü goblen alanlar, Hamamözü çin eski eşyalar alanlar, Hamamözü Çanakkale alanlar, Hamamözü Çanakkale vazo alanlar, Hamamözü fil dişi heykel alanlar, Hamamözü fil dişi baston alanlar, Hamamözü fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Hamamözü fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Hamamözü duvar saati alanlar, Hamamözü bez alanlar, buda heykel alanlar, Hamamözü hamedan halı alanlar, Hamamözü kılıç alanlar, Hamamözü antika kılıç alanlar.

Hamamözü antika araba alanlar, Hamamözü antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Hamamözü antika eşyalar alanlar, Hamamözü kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Hamamözü antika foto alanlar, Hamamözü kehribar alanlar, Hamamözü kehribar tesbih alanlar, Hamamözü Kütahya alanlar, kınık alanlar, Hamamözü seramik eşya alanlar, Hamamözü kilit alanlar, Hamamözü anahtar alanlar, Hamamözü antika anahtar alanlar, Hamamözü antika kilit alanlar, Hamamözü josefin alanlar, kaşpo alanlar, Hamamözü antika silah alanlar, Hamamözü antika rahle alanlar, rahle alanlar, Hamamözü lambader alanlar, Hamamözü minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Hamamözü komidin alanlar, Hamamözü kara kalem resim alanlar, Hamamözü blue black alanlar, Hamamözü mask alanlar, eski mask alanlar, Hamamözü aşurelik alanlar.

Hamamözü saleplik alanlar, bozalık alanlar, Hamamözü antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Hamamözü gramofon alanlar, Hamamözü mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Hamamözü güdüm alanlar, Hamamözü tekke işi alanlar, Hamamözü İznik alanlar, Hamamözü pusula alanlar, Hamamözü gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Hamamözü periyor saat alanlar, Hamamözü mangal alanlar, Hamamözü eski mangal alanlar, Hamamözü Şam işi alanlar, Hamamözü Süleymaniye işi alanlar, Hamamözü takunya alanlar, Hamamözü gümüş takunya alanlar, Hamamözü Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Hamamözü seccade alanlar, Hamamözü eski seccade alanlar, Hamamözü Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Hamamözü tablo alanlar.

Hamamözü antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Hamamözü abajur alanlar, Hamamözü sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Hamamözü antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Hamamözü madalya alanlar, Hamamözü eşya alanlar, Hamamözü ferman alanlar, Hamamözü berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Hamamözü jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Hamamözü bahça alanlar, Hamamözü Osmanlı bohça alanlar, Hamamözü bindallı alanlar, kaftan alanlar, Hamamözü ampir alanlar, Hamamözü chrıstofle alanlar, Hamamözü ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Hamamözü şamdan alanlar, Hamamözü çanta alanlar, Hamamözü van işi savat alanlar, Hamamözü tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Hamamözü Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Hamamözü hokka alanlar, Hamamözü fransız mine alanlar, Hamamözü teşhir vitrini alanlar, Hamamözü buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Hamamözü keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Hamamözü kandil alanlar, Hamamözü ebru alanlar, Hamamözü mustafa düzgünman alanlar, Hamamözü zigon alanlar, Hamamözü zemzemlik alanlar, Hamamözü mücevher kutusu alanlar, Hamamözü dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Hamamözü sürahi alanlar, Hamamözü Osmanlı sürahi alanlar, Hamamözü antik mercan alanlar, Hamamözü makta alanlar, teslim taşı alanlar, Hamamözü antik sedef alanlar, Hamamözü minyatür alanlar, Hamamözü kabe örtüsü alanlar, Hamamözü gülebdan alanlar, Hamamözü mineli dürbün alanlar, Hamamözü sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Hamamözü şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Hamamözü lali gue alanlar, Hamamözü gece sürahisi alanlar, Hamamözü meissen alanlar, Hamamözü satsuma alanlar, Hamamözü hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Hamamözü macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Hamamözü constantine alanlar, Hamamözü anonim alanlar, Hamamözü leyla gamsız alanlar, Hamamözü ibrahim safi alanlar, Hamamözü bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Hamamözü herend alanlar, Hamamözü nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Hamamözü osmanlıca alanlar, Hamamözü kitap alanlar, Hamamözü kalle alanlar, ali kartal alanlar, Hamamözü haydar besim aydar alanlar, Hamamözü orhan peker alanlar, Hamamözü sıtkı olçar alanlar, Hamamözü Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Hamamözü edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Hamamözü rus gümüşü alanlar, Hamamözü minyatür alanlar, Hamamözü viyana heykel alanlar, Hamamözü oryantal heykel alanlar, Hamamözü f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Hamamözü merasim kılıcı alanlar.

Hamamözü ahşap hilye alanlar, Hamamözü hereke halı alanlar, kuka alanlar, Hamamözü tesbih alanlar, Hamamözü seyahat saati alanlar, Hamamözü gravür alanlar, Hamamözü degü alanlar, radio antika alanlar, Hamamözü opalin alanlar, Hamamözü radyo alanlar, Hamamözü kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Hamamözü laledan alanlar, Hamamözü karaf alanlar, Hamamözü çerezlik alanlar, Hamamözü sahleplik alanlar, Hamamözü tutya alanlar, Hamamözü likör takımı alanlar, Hamamözü mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Hamamözü zarf alanlar, Hamamözü nargile alanlar, Hamamözü gülabdan alanlar, Hamamözü ferman alanlar, Hamamözü berat alanlar.

Hamamözü hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Hamamözü şifa tası alanlar, Hamamözü hokka takımı alanlar, Hamamözü mangal alanlar, Hamamözü barutluk alanlar, Hamamözü tombak alanlar, Hamamözü saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Hamamözü ağızlık alanlar, kemer alanlar, Hamamözü hançer alanlar, Hamamözü kılıç alanlar, Hamamözü mühürler alanlar, Hamamözü mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Hamamözü Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Hamamözü seccade alanlar, Hamamözü sırmalı örtüler alanlar, Hamamözü antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.