Altunizade Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Altunizade Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Altunizade, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Altunizade olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Altunizade İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Altunizade ve antika satıcıları Altunizade için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Altunizade Antikacı

İstanbul, Altunizade antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Altunizade) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Altunizade Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Altunizade Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Altunizade Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Altunizade Takvim Alan Antikacı, Altunizade Mangal Alan Antikacı, Altunizade Bindallı Alan Antikacı, Altunizade Müzik Seti Alan Antikacı, Altunizade Kama Alan Antikacı, Altunizade Kazan Alan Antikacı, Altunizade Kristal Alan Antikacı, Altunizade Kuran Alan Antikacı, Altunizade Kupa Alan Antikacı, Altunizade Ğügüm Alan Antikacı, Altunizade Arma Alan Antikacı, Altunizade Fıçı Alan Antikacı, Altunizade El Yazması Kitap Alan Antikacı, Altunizade Efemera Alan Antikacı, Altunizade Hat Makası Alan Antikacı, Altunizade Silke Alan Antikacı, Altunizade Madalya Alan Antikacı.

Altunizade Tarak Alan Antikacı, Altunizade Harita Alan Antikacı, Altunizade Kandil Alan Antikacı, Altunizade Bez Alan Antikacı, Altunizade Porselen Alan Antikacı, Altunizade Müzik Aleti Alan Antikacı, Altunizade Takı Kutusu Alan Antikacı, Altunizade Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Altunizade Resim Alan Antikacı, Altunizade İpek Halı Alan Antikacı, Altunizade Silah Alan Antikacı, Altunizade Kilim Alan Antikacı, Altunizade Plak Alan Antikacı, Altunizade Kasetçalar Alan Antikacı, Altunizade Zarf Alan Antikacı.

Altunizade Komple Miras Evi Alan Antikacı, Altunizade Yüzük Alan Antikacı, Altunizade Portre Alan Antikacı, Altunizade İran Halısı Alan Antikacı, Altunizade Askeri Malzeme Alanalar, Altunizade Baston Alan Antikacı, Altunizade Bileklik Alan Antikacı, Altunizade Sehpa Alan Antikacı, Altunizade Kamçı Alan Antikacı, Altunizade Hat Alan Antikacı, Altunizade Oyma Alan Antikacı, Altunizade Gümüşlük Alan Antikacı, Altunizade El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Altunizade Kılıç Alan Antikacı, Altunizade Takı Alan Antikacı, Altunizade Cep Saati Alan Antikacı, Altunizade Dvd Alan Antikacı, Altunizade Komple Eşya Alan Antikacı, Altunizade Telefon Alan Antikacı, Altunizade Pipo Alan Antikacı, Altunizade Üç Etek Alan Antikacı, Altunizade Bilezik Alan Antikacı, Altunizade Bardak Alan Antikacı.

Altunizade Tablo Alan Antikacı, Altunizade 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Altunizade Sefer Tası Alan Antikacı, Altunizade Dokuma Alan Antikacı, Altunizade Kalem Alan Antikacı, Altunizade Sürahi Alan Antikacı, Altunizade Komple Kütüphane Alan Antikacı, Altunizade Gümüş Alan Antikacı, Altunizade Daktilo Alan Antikacı, Altunizade Pul Alan Antikacı, Altunizade Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Altunizade Bıçak Alan Antikacı, Altunizade Kol Saati Alan Antikacı, Altunizade Makaralı Teyp Alan Antikacı, Altunizade Rozet Alan Antikacı, Altunizade Gelinlik Alan Antikacı, Altunizade Çatal Alan Antikacı, Altunizade Kıyafet Alan Antikacı, Altunizade Duvar Saati Alan Antikacı, Altunizade Fes Alan Antikacı, Altunizade Küp Alan Antikacı, Altunizade Saçma Alan Antikacı.

Altunizade Hat Yazısı Alan Antikacı, Altunizade Ağaç Alan Antikacı, Altunizade Halı Alan Antikacı, Altunizade Günlük Alan Antikacı, Altunizade Yıldız Porselen Alan Antikacı, Altunizade Masa Alan Antikacı, Altunizade Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Altunizade Kitap Alan Antikacı, Altunizade Amfi Alan Antikacı, Altunizade Albüm Alan Antikacı, Altunizade Ahşap Alan Antikacı, Altunizade Gondol Alan Antikacı, Altunizade Çizgi Roman Alan Antikacı, Altunizade Komple Mira Evi Boşaltanlar, Altunizade Pusula Alan Antikacı, Altunizade Gerdanlık Alan Antikacı, Altunizade Cezve Alan Antikacı, Altunizade Şerbetlik Alan Antikacı.

Altunizade Tuval Alan Antikacı, Altunizade Okka Alan Antikacı, Altunizade Fincan Alan Antikacı, Altunizade Cd Alan Antikacı, Altunizade Cam Alan Antikacı, Altunizade Çan Alan Antikacı, Altunizade Hoparlör Alan Antikacı, Altunizade Çiçek Alan Antikacı, Altunizade Retro Eşya Alan Antikacı, Altunizade Vazo Alan Antikacı, Altunizade Koltuk Alan Antikacı, Altunizade Şapka Alan Antikacı, Altunizade Bakır Eşya Alan Antikacı, Altunizade Kilit Alan Antikacı, Altunizade Biblo Alan Antikacı, Altunizade Saat Alan Antikacı, Altunizade Matara Alan Antikacı, Altunizade Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Altunizade 33 Lük Plak Alan Antikacı, Altunizade Nişan Alan Antikacı, Altunizade Seramik Alan Antikacı, Altunizade Minyatür Alan Antikacı, Altunizade Kase Alan Antikacı, Altunizade Tas Alan Antikacı, Altunizade Kavanoz Alan Antikacı, Altunizade 45 Lik Plak Alan Antikacı, Altunizade Varaklı Halı Alan Antikacı.

Altunizade El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Altunizade Radyo Alan Antikacı, Altunizade Çini Alan Antikacı, Altunizade Mühür Alan Antikacı, Altunizade Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Altunizade Çaydanlık Alan Antikacı, Altunizade Halhal Alan Antikacı, Altunizade Tılsım Alan Antikacı, Altunizade Sepet Alan Antikacı, Altunizade Sandelye Alan Antikacı, Altunizade Eski Oyuncak Alan Antikacı, Altunizade Pikap Alan Antikacı, Altunizade Roman Alan Antikacı, Altunizade Tepsi Alan Antikacı, Altunizade Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Altunizade Forma Alan Antikacı, Altunizade Avize Alan Antikacı, Altunizade Sahan Alan Antikacı, Altunizade Tırnak Ayna Alan Antikacı, Altunizade Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Altunizade Bronz Heykel Alan Antikacı, Altunizade Şamdan Alan Antikacı.

Altunizade Kartpostal Alan Antikacı, Altunizade Hereke Halısı Alan Antikacı, Altunizade Sini Alan Antikacı, Altunizade Tüfek Alan Antikacı, Altunizade Köstekli Saat Alan Antikacı, Altunizade Varaklı Ayna Alan Antikacı, Altunizade Taş Plak Alan Antikacı, Altunizade Gravür Alan Antikacı, Altunizade Kurşun Alan Antikacı, Altunizade Gramafon Alan Antikacı, Altunizade Cd Player Alan Antikacı, Altunizade 78 Lik Plak Alan Antikacı, Altunizade Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Altunizade Kahve Takımı Alan Antikacı, Altunizade Mobilya Alan Antikacı, Altunizade Kapı Alan Antikacı, Altunizade Kaşık Alan Antikacı, Altunizade İbrik Alan Antikacı, Altunizade Yağlı Boya Alan Antikacı, Altunizade Tabanca Alan Antikacı, Altunizade Ferman Alan Antikacı, Altunizade Ebru Alan Antikacı, Altunizade Tabak Alan Antikacı, Altunizade Semaver Alan Antikacı, Altunizade Kutu Alan Antikacı.

Altunizade Kehribar Alan Antikacı, Altunizade Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Altunizade Bronz Alan Antikacı, Altunizade Şişe Alan Antikacı, Altunizade Madalya Nişan Alan Antikacı, Altunizade Anahtar Alan Antikacı, Altunizade Makine Alan Antikacı, Altunizade Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Altunizade Mekanik Alet Alan Antikacı, Altunizade Kolye Alan Antikacı, Altunizade Fotoğraf Alan Antikacı, Altunizade Bünyan Halısı Alan Antikacı, Altunizade Tesbih Alan Antikacı, Altunizade El Dokuması Halı Alan Antikacı, Altunizade Opalin Alan Antikacı, Altunizade Taş Alan Antikacı, Altunizade Metal Alan Antikacı, Altunizade El Yazması Alan Antikacı, Altunizade Terazi Alan Antikacı, Altunizade Tokmak Alan Antikacı, Altunizade Gaz Ocağı Alan Antikacı, Altunizade Dirhem Alan Antikacı, Altunizade El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.