Altıntepsi Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Altıntepsi Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Altıntepsi, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Altıntepsi olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Altıntepsi İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Altıntepsi ve antika satıcıları Altıntepsi için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Altıntepsi Antikacı

İstanbul, Altıntepsi antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Altıntepsi) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Altıntepsi Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Altıntepsi Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Altıntepsi Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Altıntepsi Takvim Alan Antikacı, Altıntepsi Mangal Alan Antikacı, Altıntepsi Bindallı Alan Antikacı, Altıntepsi Müzik Seti Alan Antikacı, Altıntepsi Kama Alan Antikacı, Altıntepsi Kazan Alan Antikacı, Altıntepsi Kristal Alan Antikacı, Altıntepsi Kuran Alan Antikacı, Altıntepsi Kupa Alan Antikacı, Altıntepsi Ğügüm Alan Antikacı, Altıntepsi Arma Alan Antikacı, Altıntepsi Fıçı Alan Antikacı, Altıntepsi El Yazması Kitap Alan Antikacı, Altıntepsi Efemera Alan Antikacı, Altıntepsi Hat Makası Alan Antikacı, Altıntepsi Silke Alan Antikacı, Altıntepsi Madalya Alan Antikacı.

Altıntepsi Tarak Alan Antikacı, Altıntepsi Harita Alan Antikacı, Altıntepsi Kandil Alan Antikacı, Altıntepsi Bez Alan Antikacı, Altıntepsi Porselen Alan Antikacı, Altıntepsi Müzik Aleti Alan Antikacı, Altıntepsi Takı Kutusu Alan Antikacı, Altıntepsi Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Altıntepsi Resim Alan Antikacı, Altıntepsi İpek Halı Alan Antikacı, Altıntepsi Silah Alan Antikacı, Altıntepsi Kilim Alan Antikacı, Altıntepsi Plak Alan Antikacı, Altıntepsi Kasetçalar Alan Antikacı, Altıntepsi Zarf Alan Antikacı.

Altıntepsi Komple Miras Evi Alan Antikacı, Altıntepsi Yüzük Alan Antikacı, Altıntepsi Portre Alan Antikacı, Altıntepsi İran Halısı Alan Antikacı, Altıntepsi Askeri Malzeme Alanalar, Altıntepsi Baston Alan Antikacı, Altıntepsi Bileklik Alan Antikacı, Altıntepsi Sehpa Alan Antikacı, Altıntepsi Kamçı Alan Antikacı, Altıntepsi Hat Alan Antikacı, Altıntepsi Oyma Alan Antikacı, Altıntepsi Gümüşlük Alan Antikacı, Altıntepsi El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Altıntepsi Kılıç Alan Antikacı, Altıntepsi Takı Alan Antikacı, Altıntepsi Cep Saati Alan Antikacı, Altıntepsi Dvd Alan Antikacı, Altıntepsi Komple Eşya Alan Antikacı, Altıntepsi Telefon Alan Antikacı, Altıntepsi Pipo Alan Antikacı, Altıntepsi Üç Etek Alan Antikacı, Altıntepsi Bilezik Alan Antikacı, Altıntepsi Bardak Alan Antikacı.

Altıntepsi Tablo Alan Antikacı, Altıntepsi 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Altıntepsi Sefer Tası Alan Antikacı, Altıntepsi Dokuma Alan Antikacı, Altıntepsi Kalem Alan Antikacı, Altıntepsi Sürahi Alan Antikacı, Altıntepsi Komple Kütüphane Alan Antikacı, Altıntepsi Gümüş Alan Antikacı, Altıntepsi Daktilo Alan Antikacı, Altıntepsi Pul Alan Antikacı, Altıntepsi Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Altıntepsi Bıçak Alan Antikacı, Altıntepsi Kol Saati Alan Antikacı, Altıntepsi Makaralı Teyp Alan Antikacı, Altıntepsi Rozet Alan Antikacı, Altıntepsi Gelinlik Alan Antikacı, Altıntepsi Çatal Alan Antikacı, Altıntepsi Kıyafet Alan Antikacı, Altıntepsi Duvar Saati Alan Antikacı, Altıntepsi Fes Alan Antikacı, Altıntepsi Küp Alan Antikacı, Altıntepsi Saçma Alan Antikacı.

Altıntepsi Hat Yazısı Alan Antikacı, Altıntepsi Ağaç Alan Antikacı, Altıntepsi Halı Alan Antikacı, Altıntepsi Günlük Alan Antikacı, Altıntepsi Yıldız Porselen Alan Antikacı, Altıntepsi Masa Alan Antikacı, Altıntepsi Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Altıntepsi Kitap Alan Antikacı, Altıntepsi Amfi Alan Antikacı, Altıntepsi Albüm Alan Antikacı, Altıntepsi Ahşap Alan Antikacı, Altıntepsi Gondol Alan Antikacı, Altıntepsi Çizgi Roman Alan Antikacı, Altıntepsi Komple Mira Evi Boşaltanlar, Altıntepsi Pusula Alan Antikacı, Altıntepsi Gerdanlık Alan Antikacı, Altıntepsi Cezve Alan Antikacı, Altıntepsi Şerbetlik Alan Antikacı.

Altıntepsi Tuval Alan Antikacı, Altıntepsi Okka Alan Antikacı, Altıntepsi Fincan Alan Antikacı, Altıntepsi Cd Alan Antikacı, Altıntepsi Cam Alan Antikacı, Altıntepsi Çan Alan Antikacı, Altıntepsi Hoparlör Alan Antikacı, Altıntepsi Çiçek Alan Antikacı, Altıntepsi Retro Eşya Alan Antikacı, Altıntepsi Vazo Alan Antikacı, Altıntepsi Koltuk Alan Antikacı, Altıntepsi Şapka Alan Antikacı, Altıntepsi Bakır Eşya Alan Antikacı, Altıntepsi Kilit Alan Antikacı, Altıntepsi Biblo Alan Antikacı, Altıntepsi Saat Alan Antikacı, Altıntepsi Matara Alan Antikacı, Altıntepsi Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Altıntepsi 33 Lük Plak Alan Antikacı, Altıntepsi Nişan Alan Antikacı, Altıntepsi Seramik Alan Antikacı, Altıntepsi Minyatür Alan Antikacı, Altıntepsi Kase Alan Antikacı, Altıntepsi Tas Alan Antikacı, Altıntepsi Kavanoz Alan Antikacı, Altıntepsi 45 Lik Plak Alan Antikacı, Altıntepsi Varaklı Halı Alan Antikacı.

Altıntepsi El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Altıntepsi Radyo Alan Antikacı, Altıntepsi Çini Alan Antikacı, Altıntepsi Mühür Alan Antikacı, Altıntepsi Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Altıntepsi Çaydanlık Alan Antikacı, Altıntepsi Halhal Alan Antikacı, Altıntepsi Tılsım Alan Antikacı, Altıntepsi Sepet Alan Antikacı, Altıntepsi Sandelye Alan Antikacı, Altıntepsi Eski Oyuncak Alan Antikacı, Altıntepsi Pikap Alan Antikacı, Altıntepsi Roman Alan Antikacı, Altıntepsi Tepsi Alan Antikacı, Altıntepsi Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Altıntepsi Forma Alan Antikacı, Altıntepsi Avize Alan Antikacı, Altıntepsi Sahan Alan Antikacı, Altıntepsi Tırnak Ayna Alan Antikacı, Altıntepsi Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Altıntepsi Bronz Heykel Alan Antikacı, Altıntepsi Şamdan Alan Antikacı.

Altıntepsi Kartpostal Alan Antikacı, Altıntepsi Hereke Halısı Alan Antikacı, Altıntepsi Sini Alan Antikacı, Altıntepsi Tüfek Alan Antikacı, Altıntepsi Köstekli Saat Alan Antikacı, Altıntepsi Varaklı Ayna Alan Antikacı, Altıntepsi Taş Plak Alan Antikacı, Altıntepsi Gravür Alan Antikacı, Altıntepsi Kurşun Alan Antikacı, Altıntepsi Gramafon Alan Antikacı, Altıntepsi Cd Player Alan Antikacı, Altıntepsi 78 Lik Plak Alan Antikacı, Altıntepsi Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Altıntepsi Kahve Takımı Alan Antikacı, Altıntepsi Mobilya Alan Antikacı, Altıntepsi Kapı Alan Antikacı, Altıntepsi Kaşık Alan Antikacı, Altıntepsi İbrik Alan Antikacı, Altıntepsi Yağlı Boya Alan Antikacı, Altıntepsi Tabanca Alan Antikacı, Altıntepsi Ferman Alan Antikacı, Altıntepsi Ebru Alan Antikacı, Altıntepsi Tabak Alan Antikacı, Altıntepsi Semaver Alan Antikacı, Altıntepsi Kutu Alan Antikacı.

Altıntepsi Kehribar Alan Antikacı, Altıntepsi Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Altıntepsi Bronz Alan Antikacı, Altıntepsi Şişe Alan Antikacı, Altıntepsi Madalya Nişan Alan Antikacı, Altıntepsi Anahtar Alan Antikacı, Altıntepsi Makine Alan Antikacı, Altıntepsi Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Altıntepsi Mekanik Alet Alan Antikacı, Altıntepsi Kolye Alan Antikacı, Altıntepsi Fotoğraf Alan Antikacı, Altıntepsi Bünyan Halısı Alan Antikacı, Altıntepsi Tesbih Alan Antikacı, Altıntepsi El Dokuması Halı Alan Antikacı, Altıntepsi Opalin Alan Antikacı, Altıntepsi Taş Alan Antikacı, Altıntepsi Metal Alan Antikacı, Altıntepsi El Yazması Alan Antikacı, Altıntepsi Terazi Alan Antikacı, Altıntepsi Tokmak Alan Antikacı, Altıntepsi Gaz Ocağı Alan Antikacı, Altıntepsi Dirhem Alan Antikacı, Altıntepsi El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.