Altıntepe Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Altıntepe Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Altıntepe, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Altıntepe olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Altıntepe İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Altıntepe ve antika satıcıları Altıntepe için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Altıntepe Antikacı

İstanbul, Altıntepe antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Altıntepe) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Altıntepe Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Altıntepe Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Altıntepe Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Altıntepe Takvim Alan Antikacı, Altıntepe Mangal Alan Antikacı, Altıntepe Bindallı Alan Antikacı, Altıntepe Müzik Seti Alan Antikacı, Altıntepe Kama Alan Antikacı, Altıntepe Kazan Alan Antikacı, Altıntepe Kristal Alan Antikacı, Altıntepe Kuran Alan Antikacı, Altıntepe Kupa Alan Antikacı, Altıntepe Ğügüm Alan Antikacı, Altıntepe Arma Alan Antikacı, Altıntepe Fıçı Alan Antikacı, Altıntepe El Yazması Kitap Alan Antikacı, Altıntepe Efemera Alan Antikacı, Altıntepe Hat Makası Alan Antikacı, Altıntepe Silke Alan Antikacı, Altıntepe Madalya Alan Antikacı.

Altıntepe Tarak Alan Antikacı, Altıntepe Harita Alan Antikacı, Altıntepe Kandil Alan Antikacı, Altıntepe Bez Alan Antikacı, Altıntepe Porselen Alan Antikacı, Altıntepe Müzik Aleti Alan Antikacı, Altıntepe Takı Kutusu Alan Antikacı, Altıntepe Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Altıntepe Resim Alan Antikacı, Altıntepe İpek Halı Alan Antikacı, Altıntepe Silah Alan Antikacı, Altıntepe Kilim Alan Antikacı, Altıntepe Plak Alan Antikacı, Altıntepe Kasetçalar Alan Antikacı, Altıntepe Zarf Alan Antikacı.

Altıntepe Komple Miras Evi Alan Antikacı, Altıntepe Yüzük Alan Antikacı, Altıntepe Portre Alan Antikacı, Altıntepe İran Halısı Alan Antikacı, Altıntepe Askeri Malzeme Alanalar, Altıntepe Baston Alan Antikacı, Altıntepe Bileklik Alan Antikacı, Altıntepe Sehpa Alan Antikacı, Altıntepe Kamçı Alan Antikacı, Altıntepe Hat Alan Antikacı, Altıntepe Oyma Alan Antikacı, Altıntepe Gümüşlük Alan Antikacı, Altıntepe El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Altıntepe Kılıç Alan Antikacı, Altıntepe Takı Alan Antikacı, Altıntepe Cep Saati Alan Antikacı, Altıntepe Dvd Alan Antikacı, Altıntepe Komple Eşya Alan Antikacı, Altıntepe Telefon Alan Antikacı, Altıntepe Pipo Alan Antikacı, Altıntepe Üç Etek Alan Antikacı, Altıntepe Bilezik Alan Antikacı, Altıntepe Bardak Alan Antikacı.

Altıntepe Tablo Alan Antikacı, Altıntepe 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Altıntepe Sefer Tası Alan Antikacı, Altıntepe Dokuma Alan Antikacı, Altıntepe Kalem Alan Antikacı, Altıntepe Sürahi Alan Antikacı, Altıntepe Komple Kütüphane Alan Antikacı, Altıntepe Gümüş Alan Antikacı, Altıntepe Daktilo Alan Antikacı, Altıntepe Pul Alan Antikacı, Altıntepe Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Altıntepe Bıçak Alan Antikacı, Altıntepe Kol Saati Alan Antikacı, Altıntepe Makaralı Teyp Alan Antikacı, Altıntepe Rozet Alan Antikacı, Altıntepe Gelinlik Alan Antikacı, Altıntepe Çatal Alan Antikacı, Altıntepe Kıyafet Alan Antikacı, Altıntepe Duvar Saati Alan Antikacı, Altıntepe Fes Alan Antikacı, Altıntepe Küp Alan Antikacı, Altıntepe Saçma Alan Antikacı.

Altıntepe Hat Yazısı Alan Antikacı, Altıntepe Ağaç Alan Antikacı, Altıntepe Halı Alan Antikacı, Altıntepe Günlük Alan Antikacı, Altıntepe Yıldız Porselen Alan Antikacı, Altıntepe Masa Alan Antikacı, Altıntepe Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Altıntepe Kitap Alan Antikacı, Altıntepe Amfi Alan Antikacı, Altıntepe Albüm Alan Antikacı, Altıntepe Ahşap Alan Antikacı, Altıntepe Gondol Alan Antikacı, Altıntepe Çizgi Roman Alan Antikacı, Altıntepe Komple Mira Evi Boşaltanlar, Altıntepe Pusula Alan Antikacı, Altıntepe Gerdanlık Alan Antikacı, Altıntepe Cezve Alan Antikacı, Altıntepe Şerbetlik Alan Antikacı.

Altıntepe Tuval Alan Antikacı, Altıntepe Okka Alan Antikacı, Altıntepe Fincan Alan Antikacı, Altıntepe Cd Alan Antikacı, Altıntepe Cam Alan Antikacı, Altıntepe Çan Alan Antikacı, Altıntepe Hoparlör Alan Antikacı, Altıntepe Çiçek Alan Antikacı, Altıntepe Retro Eşya Alan Antikacı, Altıntepe Vazo Alan Antikacı, Altıntepe Koltuk Alan Antikacı, Altıntepe Şapka Alan Antikacı, Altıntepe Bakır Eşya Alan Antikacı, Altıntepe Kilit Alan Antikacı, Altıntepe Biblo Alan Antikacı, Altıntepe Saat Alan Antikacı, Altıntepe Matara Alan Antikacı, Altıntepe Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Altıntepe 33 Lük Plak Alan Antikacı, Altıntepe Nişan Alan Antikacı, Altıntepe Seramik Alan Antikacı, Altıntepe Minyatür Alan Antikacı, Altıntepe Kase Alan Antikacı, Altıntepe Tas Alan Antikacı, Altıntepe Kavanoz Alan Antikacı, Altıntepe 45 Lik Plak Alan Antikacı, Altıntepe Varaklı Halı Alan Antikacı.

Altıntepe El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Altıntepe Radyo Alan Antikacı, Altıntepe Çini Alan Antikacı, Altıntepe Mühür Alan Antikacı, Altıntepe Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Altıntepe Çaydanlık Alan Antikacı, Altıntepe Halhal Alan Antikacı, Altıntepe Tılsım Alan Antikacı, Altıntepe Sepet Alan Antikacı, Altıntepe Sandelye Alan Antikacı, Altıntepe Eski Oyuncak Alan Antikacı, Altıntepe Pikap Alan Antikacı, Altıntepe Roman Alan Antikacı, Altıntepe Tepsi Alan Antikacı, Altıntepe Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Altıntepe Forma Alan Antikacı, Altıntepe Avize Alan Antikacı, Altıntepe Sahan Alan Antikacı, Altıntepe Tırnak Ayna Alan Antikacı, Altıntepe Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Altıntepe Bronz Heykel Alan Antikacı, Altıntepe Şamdan Alan Antikacı.

Altıntepe Kartpostal Alan Antikacı, Altıntepe Hereke Halısı Alan Antikacı, Altıntepe Sini Alan Antikacı, Altıntepe Tüfek Alan Antikacı, Altıntepe Köstekli Saat Alan Antikacı, Altıntepe Varaklı Ayna Alan Antikacı, Altıntepe Taş Plak Alan Antikacı, Altıntepe Gravür Alan Antikacı, Altıntepe Kurşun Alan Antikacı, Altıntepe Gramafon Alan Antikacı, Altıntepe Cd Player Alan Antikacı, Altıntepe 78 Lik Plak Alan Antikacı, Altıntepe Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Altıntepe Kahve Takımı Alan Antikacı, Altıntepe Mobilya Alan Antikacı, Altıntepe Kapı Alan Antikacı, Altıntepe Kaşık Alan Antikacı, Altıntepe İbrik Alan Antikacı, Altıntepe Yağlı Boya Alan Antikacı, Altıntepe Tabanca Alan Antikacı, Altıntepe Ferman Alan Antikacı, Altıntepe Ebru Alan Antikacı, Altıntepe Tabak Alan Antikacı, Altıntepe Semaver Alan Antikacı, Altıntepe Kutu Alan Antikacı.

Altıntepe Kehribar Alan Antikacı, Altıntepe Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Altıntepe Bronz Alan Antikacı, Altıntepe Şişe Alan Antikacı, Altıntepe Madalya Nişan Alan Antikacı, Altıntepe Anahtar Alan Antikacı, Altıntepe Makine Alan Antikacı, Altıntepe Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Altıntepe Mekanik Alet Alan Antikacı, Altıntepe Kolye Alan Antikacı, Altıntepe Fotoğraf Alan Antikacı, Altıntepe Bünyan Halısı Alan Antikacı, Altıntepe Tesbih Alan Antikacı, Altıntepe El Dokuması Halı Alan Antikacı, Altıntepe Opalin Alan Antikacı, Altıntepe Taş Alan Antikacı, Altıntepe Metal Alan Antikacı, Altıntepe El Yazması Alan Antikacı, Altıntepe Terazi Alan Antikacı, Altıntepe Tokmak Alan Antikacı, Altıntepe Gaz Ocağı Alan Antikacı, Altıntepe Dirhem Alan Antikacı, Altıntepe El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.