Altınşehir Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Altınşehir Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Altınşehir, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Altınşehir olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Altınşehir İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Altınşehir ve antika satıcıları Altınşehir için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Altınşehir Antikacı

İstanbul, Altınşehir antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Altınşehir) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Altınşehir Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Altınşehir Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Altınşehir Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Altınşehir Takvim Alan Antikacı, Altınşehir Mangal Alan Antikacı, Altınşehir Bindallı Alan Antikacı, Altınşehir Müzik Seti Alan Antikacı, Altınşehir Kama Alan Antikacı, Altınşehir Kazan Alan Antikacı, Altınşehir Kristal Alan Antikacı, Altınşehir Kuran Alan Antikacı, Altınşehir Kupa Alan Antikacı, Altınşehir Ğügüm Alan Antikacı, Altınşehir Arma Alan Antikacı, Altınşehir Fıçı Alan Antikacı, Altınşehir El Yazması Kitap Alan Antikacı, Altınşehir Efemera Alan Antikacı, Altınşehir Hat Makası Alan Antikacı, Altınşehir Silke Alan Antikacı, Altınşehir Madalya Alan Antikacı.

Altınşehir Tarak Alan Antikacı, Altınşehir Harita Alan Antikacı, Altınşehir Kandil Alan Antikacı, Altınşehir Bez Alan Antikacı, Altınşehir Porselen Alan Antikacı, Altınşehir Müzik Aleti Alan Antikacı, Altınşehir Takı Kutusu Alan Antikacı, Altınşehir Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Altınşehir Resim Alan Antikacı, Altınşehir İpek Halı Alan Antikacı, Altınşehir Silah Alan Antikacı, Altınşehir Kilim Alan Antikacı, Altınşehir Plak Alan Antikacı, Altınşehir Kasetçalar Alan Antikacı, Altınşehir Zarf Alan Antikacı.

Altınşehir Komple Miras Evi Alan Antikacı, Altınşehir Yüzük Alan Antikacı, Altınşehir Portre Alan Antikacı, Altınşehir İran Halısı Alan Antikacı, Altınşehir Askeri Malzeme Alanalar, Altınşehir Baston Alan Antikacı, Altınşehir Bileklik Alan Antikacı, Altınşehir Sehpa Alan Antikacı, Altınşehir Kamçı Alan Antikacı, Altınşehir Hat Alan Antikacı, Altınşehir Oyma Alan Antikacı, Altınşehir Gümüşlük Alan Antikacı, Altınşehir El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Altınşehir Kılıç Alan Antikacı, Altınşehir Takı Alan Antikacı, Altınşehir Cep Saati Alan Antikacı, Altınşehir Dvd Alan Antikacı, Altınşehir Komple Eşya Alan Antikacı, Altınşehir Telefon Alan Antikacı, Altınşehir Pipo Alan Antikacı, Altınşehir Üç Etek Alan Antikacı, Altınşehir Bilezik Alan Antikacı, Altınşehir Bardak Alan Antikacı.

Altınşehir Tablo Alan Antikacı, Altınşehir 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Altınşehir Sefer Tası Alan Antikacı, Altınşehir Dokuma Alan Antikacı, Altınşehir Kalem Alan Antikacı, Altınşehir Sürahi Alan Antikacı, Altınşehir Komple Kütüphane Alan Antikacı, Altınşehir Gümüş Alan Antikacı, Altınşehir Daktilo Alan Antikacı, Altınşehir Pul Alan Antikacı, Altınşehir Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Altınşehir Bıçak Alan Antikacı, Altınşehir Kol Saati Alan Antikacı, Altınşehir Makaralı Teyp Alan Antikacı, Altınşehir Rozet Alan Antikacı, Altınşehir Gelinlik Alan Antikacı, Altınşehir Çatal Alan Antikacı, Altınşehir Kıyafet Alan Antikacı, Altınşehir Duvar Saati Alan Antikacı, Altınşehir Fes Alan Antikacı, Altınşehir Küp Alan Antikacı, Altınşehir Saçma Alan Antikacı.

Altınşehir Hat Yazısı Alan Antikacı, Altınşehir Ağaç Alan Antikacı, Altınşehir Halı Alan Antikacı, Altınşehir Günlük Alan Antikacı, Altınşehir Yıldız Porselen Alan Antikacı, Altınşehir Masa Alan Antikacı, Altınşehir Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Altınşehir Kitap Alan Antikacı, Altınşehir Amfi Alan Antikacı, Altınşehir Albüm Alan Antikacı, Altınşehir Ahşap Alan Antikacı, Altınşehir Gondol Alan Antikacı, Altınşehir Çizgi Roman Alan Antikacı, Altınşehir Komple Mira Evi Boşaltanlar, Altınşehir Pusula Alan Antikacı, Altınşehir Gerdanlık Alan Antikacı, Altınşehir Cezve Alan Antikacı, Altınşehir Şerbetlik Alan Antikacı.

Altınşehir Tuval Alan Antikacı, Altınşehir Okka Alan Antikacı, Altınşehir Fincan Alan Antikacı, Altınşehir Cd Alan Antikacı, Altınşehir Cam Alan Antikacı, Altınşehir Çan Alan Antikacı, Altınşehir Hoparlör Alan Antikacı, Altınşehir Çiçek Alan Antikacı, Altınşehir Retro Eşya Alan Antikacı, Altınşehir Vazo Alan Antikacı, Altınşehir Koltuk Alan Antikacı, Altınşehir Şapka Alan Antikacı, Altınşehir Bakır Eşya Alan Antikacı, Altınşehir Kilit Alan Antikacı, Altınşehir Biblo Alan Antikacı, Altınşehir Saat Alan Antikacı, Altınşehir Matara Alan Antikacı, Altınşehir Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Altınşehir 33 Lük Plak Alan Antikacı, Altınşehir Nişan Alan Antikacı, Altınşehir Seramik Alan Antikacı, Altınşehir Minyatür Alan Antikacı, Altınşehir Kase Alan Antikacı, Altınşehir Tas Alan Antikacı, Altınşehir Kavanoz Alan Antikacı, Altınşehir 45 Lik Plak Alan Antikacı, Altınşehir Varaklı Halı Alan Antikacı.

Altınşehir El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Altınşehir Radyo Alan Antikacı, Altınşehir Çini Alan Antikacı, Altınşehir Mühür Alan Antikacı, Altınşehir Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Altınşehir Çaydanlık Alan Antikacı, Altınşehir Halhal Alan Antikacı, Altınşehir Tılsım Alan Antikacı, Altınşehir Sepet Alan Antikacı, Altınşehir Sandelye Alan Antikacı, Altınşehir Eski Oyuncak Alan Antikacı, Altınşehir Pikap Alan Antikacı, Altınşehir Roman Alan Antikacı, Altınşehir Tepsi Alan Antikacı, Altınşehir Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Altınşehir Forma Alan Antikacı, Altınşehir Avize Alan Antikacı, Altınşehir Sahan Alan Antikacı, Altınşehir Tırnak Ayna Alan Antikacı, Altınşehir Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Altınşehir Bronz Heykel Alan Antikacı, Altınşehir Şamdan Alan Antikacı.

Altınşehir Kartpostal Alan Antikacı, Altınşehir Hereke Halısı Alan Antikacı, Altınşehir Sini Alan Antikacı, Altınşehir Tüfek Alan Antikacı, Altınşehir Köstekli Saat Alan Antikacı, Altınşehir Varaklı Ayna Alan Antikacı, Altınşehir Taş Plak Alan Antikacı, Altınşehir Gravür Alan Antikacı, Altınşehir Kurşun Alan Antikacı, Altınşehir Gramafon Alan Antikacı, Altınşehir Cd Player Alan Antikacı, Altınşehir 78 Lik Plak Alan Antikacı, Altınşehir Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Altınşehir Kahve Takımı Alan Antikacı, Altınşehir Mobilya Alan Antikacı, Altınşehir Kapı Alan Antikacı, Altınşehir Kaşık Alan Antikacı, Altınşehir İbrik Alan Antikacı, Altınşehir Yağlı Boya Alan Antikacı, Altınşehir Tabanca Alan Antikacı, Altınşehir Ferman Alan Antikacı, Altınşehir Ebru Alan Antikacı, Altınşehir Tabak Alan Antikacı, Altınşehir Semaver Alan Antikacı, Altınşehir Kutu Alan Antikacı.

Altınşehir Kehribar Alan Antikacı, Altınşehir Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Altınşehir Bronz Alan Antikacı, Altınşehir Şişe Alan Antikacı, Altınşehir Madalya Nişan Alan Antikacı, Altınşehir Anahtar Alan Antikacı, Altınşehir Makine Alan Antikacı, Altınşehir Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Altınşehir Mekanik Alet Alan Antikacı, Altınşehir Kolye Alan Antikacı, Altınşehir Fotoğraf Alan Antikacı, Altınşehir Bünyan Halısı Alan Antikacı, Altınşehir Tesbih Alan Antikacı, Altınşehir El Dokuması Halı Alan Antikacı, Altınşehir Opalin Alan Antikacı, Altınşehir Taş Alan Antikacı, Altınşehir Metal Alan Antikacı, Altınşehir El Yazması Alan Antikacı, Altınşehir Terazi Alan Antikacı, Altınşehir Tokmak Alan Antikacı, Altınşehir Gaz Ocağı Alan Antikacı, Altınşehir Dirhem Alan Antikacı, Altınşehir El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.