Altımermer Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Altımermer Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Altımermer, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Altımermer olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Altımermer İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Altımermer ve antika satıcıları Altımermer için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Altımermer Antikacı

İstanbul, Altımermer antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Altımermer) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Altımermer Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Altımermer Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Altımermer Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Altımermer Takvim Alan Antikacı, Altımermer Mangal Alan Antikacı, Altımermer Bindallı Alan Antikacı, Altımermer Müzik Seti Alan Antikacı, Altımermer Kama Alan Antikacı, Altımermer Kazan Alan Antikacı, Altımermer Kristal Alan Antikacı, Altımermer Kuran Alan Antikacı, Altımermer Kupa Alan Antikacı, Altımermer Ğügüm Alan Antikacı, Altımermer Arma Alan Antikacı, Altımermer Fıçı Alan Antikacı, Altımermer El Yazması Kitap Alan Antikacı, Altımermer Efemera Alan Antikacı, Altımermer Hat Makası Alan Antikacı, Altımermer Silke Alan Antikacı, Altımermer Madalya Alan Antikacı.

Altımermer Tarak Alan Antikacı, Altımermer Harita Alan Antikacı, Altımermer Kandil Alan Antikacı, Altımermer Bez Alan Antikacı, Altımermer Porselen Alan Antikacı, Altımermer Müzik Aleti Alan Antikacı, Altımermer Takı Kutusu Alan Antikacı, Altımermer Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Altımermer Resim Alan Antikacı, Altımermer İpek Halı Alan Antikacı, Altımermer Silah Alan Antikacı, Altımermer Kilim Alan Antikacı, Altımermer Plak Alan Antikacı, Altımermer Kasetçalar Alan Antikacı, Altımermer Zarf Alan Antikacı.

Altımermer Komple Miras Evi Alan Antikacı, Altımermer Yüzük Alan Antikacı, Altımermer Portre Alan Antikacı, Altımermer İran Halısı Alan Antikacı, Altımermer Askeri Malzeme Alanalar, Altımermer Baston Alan Antikacı, Altımermer Bileklik Alan Antikacı, Altımermer Sehpa Alan Antikacı, Altımermer Kamçı Alan Antikacı, Altımermer Hat Alan Antikacı, Altımermer Oyma Alan Antikacı, Altımermer Gümüşlük Alan Antikacı, Altımermer El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Altımermer Kılıç Alan Antikacı, Altımermer Takı Alan Antikacı, Altımermer Cep Saati Alan Antikacı, Altımermer Dvd Alan Antikacı, Altımermer Komple Eşya Alan Antikacı, Altımermer Telefon Alan Antikacı, Altımermer Pipo Alan Antikacı, Altımermer Üç Etek Alan Antikacı, Altımermer Bilezik Alan Antikacı, Altımermer Bardak Alan Antikacı.

Altımermer Tablo Alan Antikacı, Altımermer 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Altımermer Sefer Tası Alan Antikacı, Altımermer Dokuma Alan Antikacı, Altımermer Kalem Alan Antikacı, Altımermer Sürahi Alan Antikacı, Altımermer Komple Kütüphane Alan Antikacı, Altımermer Gümüş Alan Antikacı, Altımermer Daktilo Alan Antikacı, Altımermer Pul Alan Antikacı, Altımermer Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Altımermer Bıçak Alan Antikacı, Altımermer Kol Saati Alan Antikacı, Altımermer Makaralı Teyp Alan Antikacı, Altımermer Rozet Alan Antikacı, Altımermer Gelinlik Alan Antikacı, Altımermer Çatal Alan Antikacı, Altımermer Kıyafet Alan Antikacı, Altımermer Duvar Saati Alan Antikacı, Altımermer Fes Alan Antikacı, Altımermer Küp Alan Antikacı, Altımermer Saçma Alan Antikacı.

Altımermer Hat Yazısı Alan Antikacı, Altımermer Ağaç Alan Antikacı, Altımermer Halı Alan Antikacı, Altımermer Günlük Alan Antikacı, Altımermer Yıldız Porselen Alan Antikacı, Altımermer Masa Alan Antikacı, Altımermer Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Altımermer Kitap Alan Antikacı, Altımermer Amfi Alan Antikacı, Altımermer Albüm Alan Antikacı, Altımermer Ahşap Alan Antikacı, Altımermer Gondol Alan Antikacı, Altımermer Çizgi Roman Alan Antikacı, Altımermer Komple Mira Evi Boşaltanlar, Altımermer Pusula Alan Antikacı, Altımermer Gerdanlık Alan Antikacı, Altımermer Cezve Alan Antikacı, Altımermer Şerbetlik Alan Antikacı.

Altımermer Tuval Alan Antikacı, Altımermer Okka Alan Antikacı, Altımermer Fincan Alan Antikacı, Altımermer Cd Alan Antikacı, Altımermer Cam Alan Antikacı, Altımermer Çan Alan Antikacı, Altımermer Hoparlör Alan Antikacı, Altımermer Çiçek Alan Antikacı, Altımermer Retro Eşya Alan Antikacı, Altımermer Vazo Alan Antikacı, Altımermer Koltuk Alan Antikacı, Altımermer Şapka Alan Antikacı, Altımermer Bakır Eşya Alan Antikacı, Altımermer Kilit Alan Antikacı, Altımermer Biblo Alan Antikacı, Altımermer Saat Alan Antikacı, Altımermer Matara Alan Antikacı, Altımermer Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Altımermer 33 Lük Plak Alan Antikacı, Altımermer Nişan Alan Antikacı, Altımermer Seramik Alan Antikacı, Altımermer Minyatür Alan Antikacı, Altımermer Kase Alan Antikacı, Altımermer Tas Alan Antikacı, Altımermer Kavanoz Alan Antikacı, Altımermer 45 Lik Plak Alan Antikacı, Altımermer Varaklı Halı Alan Antikacı.

Altımermer El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Altımermer Radyo Alan Antikacı, Altımermer Çini Alan Antikacı, Altımermer Mühür Alan Antikacı, Altımermer Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Altımermer Çaydanlık Alan Antikacı, Altımermer Halhal Alan Antikacı, Altımermer Tılsım Alan Antikacı, Altımermer Sepet Alan Antikacı, Altımermer Sandelye Alan Antikacı, Altımermer Eski Oyuncak Alan Antikacı, Altımermer Pikap Alan Antikacı, Altımermer Roman Alan Antikacı, Altımermer Tepsi Alan Antikacı, Altımermer Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Altımermer Forma Alan Antikacı, Altımermer Avize Alan Antikacı, Altımermer Sahan Alan Antikacı, Altımermer Tırnak Ayna Alan Antikacı, Altımermer Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Altımermer Bronz Heykel Alan Antikacı, Altımermer Şamdan Alan Antikacı.

Altımermer Kartpostal Alan Antikacı, Altımermer Hereke Halısı Alan Antikacı, Altımermer Sini Alan Antikacı, Altımermer Tüfek Alan Antikacı, Altımermer Köstekli Saat Alan Antikacı, Altımermer Varaklı Ayna Alan Antikacı, Altımermer Taş Plak Alan Antikacı, Altımermer Gravür Alan Antikacı, Altımermer Kurşun Alan Antikacı, Altımermer Gramafon Alan Antikacı, Altımermer Cd Player Alan Antikacı, Altımermer 78 Lik Plak Alan Antikacı, Altımermer Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Altımermer Kahve Takımı Alan Antikacı, Altımermer Mobilya Alan Antikacı, Altımermer Kapı Alan Antikacı, Altımermer Kaşık Alan Antikacı, Altımermer İbrik Alan Antikacı, Altımermer Yağlı Boya Alan Antikacı, Altımermer Tabanca Alan Antikacı, Altımermer Ferman Alan Antikacı, Altımermer Ebru Alan Antikacı, Altımermer Tabak Alan Antikacı, Altımermer Semaver Alan Antikacı, Altımermer Kutu Alan Antikacı.

Altımermer Kehribar Alan Antikacı, Altımermer Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Altımermer Bronz Alan Antikacı, Altımermer Şişe Alan Antikacı, Altımermer Madalya Nişan Alan Antikacı, Altımermer Anahtar Alan Antikacı, Altımermer Makine Alan Antikacı, Altımermer Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Altımermer Mekanik Alet Alan Antikacı, Altımermer Kolye Alan Antikacı, Altımermer Fotoğraf Alan Antikacı, Altımermer Bünyan Halısı Alan Antikacı, Altımermer Tesbih Alan Antikacı, Altımermer El Dokuması Halı Alan Antikacı, Altımermer Opalin Alan Antikacı, Altımermer Taş Alan Antikacı, Altımermer Metal Alan Antikacı, Altımermer El Yazması Alan Antikacı, Altımermer Terazi Alan Antikacı, Altımermer Tokmak Alan Antikacı, Altımermer Gaz Ocağı Alan Antikacı, Altımermer Dirhem Alan Antikacı, Altımermer El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.