Altayçeşme Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Altayçeşme Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Altayçeşme, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Altayçeşme olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Altayçeşme İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Altayçeşme ve antika satıcıları Altayçeşme için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Altayçeşme Antikacı

İstanbul, Altayçeşme antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Altayçeşme) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Altayçeşme Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Altayçeşme Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Altayçeşme Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Altayçeşme Takvim Alan Antikacı, Altayçeşme Mangal Alan Antikacı, Altayçeşme Bindallı Alan Antikacı, Altayçeşme Müzik Seti Alan Antikacı, Altayçeşme Kama Alan Antikacı, Altayçeşme Kazan Alan Antikacı, Altayçeşme Kristal Alan Antikacı, Altayçeşme Kuran Alan Antikacı, Altayçeşme Kupa Alan Antikacı, Altayçeşme Ğügüm Alan Antikacı, Altayçeşme Arma Alan Antikacı, Altayçeşme Fıçı Alan Antikacı, Altayçeşme El Yazması Kitap Alan Antikacı, Altayçeşme Efemera Alan Antikacı, Altayçeşme Hat Makası Alan Antikacı, Altayçeşme Silke Alan Antikacı, Altayçeşme Madalya Alan Antikacı.

Altayçeşme Tarak Alan Antikacı, Altayçeşme Harita Alan Antikacı, Altayçeşme Kandil Alan Antikacı, Altayçeşme Bez Alan Antikacı, Altayçeşme Porselen Alan Antikacı, Altayçeşme Müzik Aleti Alan Antikacı, Altayçeşme Takı Kutusu Alan Antikacı, Altayçeşme Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Altayçeşme Resim Alan Antikacı, Altayçeşme İpek Halı Alan Antikacı, Altayçeşme Silah Alan Antikacı, Altayçeşme Kilim Alan Antikacı, Altayçeşme Plak Alan Antikacı, Altayçeşme Kasetçalar Alan Antikacı, Altayçeşme Zarf Alan Antikacı.

Altayçeşme Komple Miras Evi Alan Antikacı, Altayçeşme Yüzük Alan Antikacı, Altayçeşme Portre Alan Antikacı, Altayçeşme İran Halısı Alan Antikacı, Altayçeşme Askeri Malzeme Alanalar, Altayçeşme Baston Alan Antikacı, Altayçeşme Bileklik Alan Antikacı, Altayçeşme Sehpa Alan Antikacı, Altayçeşme Kamçı Alan Antikacı, Altayçeşme Hat Alan Antikacı, Altayçeşme Oyma Alan Antikacı, Altayçeşme Gümüşlük Alan Antikacı, Altayçeşme El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Altayçeşme Kılıç Alan Antikacı, Altayçeşme Takı Alan Antikacı, Altayçeşme Cep Saati Alan Antikacı, Altayçeşme Dvd Alan Antikacı, Altayçeşme Komple Eşya Alan Antikacı, Altayçeşme Telefon Alan Antikacı, Altayçeşme Pipo Alan Antikacı, Altayçeşme Üç Etek Alan Antikacı, Altayçeşme Bilezik Alan Antikacı, Altayçeşme Bardak Alan Antikacı.

Altayçeşme Tablo Alan Antikacı, Altayçeşme 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Altayçeşme Sefer Tası Alan Antikacı, Altayçeşme Dokuma Alan Antikacı, Altayçeşme Kalem Alan Antikacı, Altayçeşme Sürahi Alan Antikacı, Altayçeşme Komple Kütüphane Alan Antikacı, Altayçeşme Gümüş Alan Antikacı, Altayçeşme Daktilo Alan Antikacı, Altayçeşme Pul Alan Antikacı, Altayçeşme Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Altayçeşme Bıçak Alan Antikacı, Altayçeşme Kol Saati Alan Antikacı, Altayçeşme Makaralı Teyp Alan Antikacı, Altayçeşme Rozet Alan Antikacı, Altayçeşme Gelinlik Alan Antikacı, Altayçeşme Çatal Alan Antikacı, Altayçeşme Kıyafet Alan Antikacı, Altayçeşme Duvar Saati Alan Antikacı, Altayçeşme Fes Alan Antikacı, Altayçeşme Küp Alan Antikacı, Altayçeşme Saçma Alan Antikacı.

Altayçeşme Hat Yazısı Alan Antikacı, Altayçeşme Ağaç Alan Antikacı, Altayçeşme Halı Alan Antikacı, Altayçeşme Günlük Alan Antikacı, Altayçeşme Yıldız Porselen Alan Antikacı, Altayçeşme Masa Alan Antikacı, Altayçeşme Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Altayçeşme Kitap Alan Antikacı, Altayçeşme Amfi Alan Antikacı, Altayçeşme Albüm Alan Antikacı, Altayçeşme Ahşap Alan Antikacı, Altayçeşme Gondol Alan Antikacı, Altayçeşme Çizgi Roman Alan Antikacı, Altayçeşme Komple Mira Evi Boşaltanlar, Altayçeşme Pusula Alan Antikacı, Altayçeşme Gerdanlık Alan Antikacı, Altayçeşme Cezve Alan Antikacı, Altayçeşme Şerbetlik Alan Antikacı.

Altayçeşme Tuval Alan Antikacı, Altayçeşme Okka Alan Antikacı, Altayçeşme Fincan Alan Antikacı, Altayçeşme Cd Alan Antikacı, Altayçeşme Cam Alan Antikacı, Altayçeşme Çan Alan Antikacı, Altayçeşme Hoparlör Alan Antikacı, Altayçeşme Çiçek Alan Antikacı, Altayçeşme Retro Eşya Alan Antikacı, Altayçeşme Vazo Alan Antikacı, Altayçeşme Koltuk Alan Antikacı, Altayçeşme Şapka Alan Antikacı, Altayçeşme Bakır Eşya Alan Antikacı, Altayçeşme Kilit Alan Antikacı, Altayçeşme Biblo Alan Antikacı, Altayçeşme Saat Alan Antikacı, Altayçeşme Matara Alan Antikacı, Altayçeşme Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Altayçeşme 33 Lük Plak Alan Antikacı, Altayçeşme Nişan Alan Antikacı, Altayçeşme Seramik Alan Antikacı, Altayçeşme Minyatür Alan Antikacı, Altayçeşme Kase Alan Antikacı, Altayçeşme Tas Alan Antikacı, Altayçeşme Kavanoz Alan Antikacı, Altayçeşme 45 Lik Plak Alan Antikacı, Altayçeşme Varaklı Halı Alan Antikacı.

Altayçeşme El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Altayçeşme Radyo Alan Antikacı, Altayçeşme Çini Alan Antikacı, Altayçeşme Mühür Alan Antikacı, Altayçeşme Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Altayçeşme Çaydanlık Alan Antikacı, Altayçeşme Halhal Alan Antikacı, Altayçeşme Tılsım Alan Antikacı, Altayçeşme Sepet Alan Antikacı, Altayçeşme Sandelye Alan Antikacı, Altayçeşme Eski Oyuncak Alan Antikacı, Altayçeşme Pikap Alan Antikacı, Altayçeşme Roman Alan Antikacı, Altayçeşme Tepsi Alan Antikacı, Altayçeşme Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Altayçeşme Forma Alan Antikacı, Altayçeşme Avize Alan Antikacı, Altayçeşme Sahan Alan Antikacı, Altayçeşme Tırnak Ayna Alan Antikacı, Altayçeşme Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Altayçeşme Bronz Heykel Alan Antikacı, Altayçeşme Şamdan Alan Antikacı.

Altayçeşme Kartpostal Alan Antikacı, Altayçeşme Hereke Halısı Alan Antikacı, Altayçeşme Sini Alan Antikacı, Altayçeşme Tüfek Alan Antikacı, Altayçeşme Köstekli Saat Alan Antikacı, Altayçeşme Varaklı Ayna Alan Antikacı, Altayçeşme Taş Plak Alan Antikacı, Altayçeşme Gravür Alan Antikacı, Altayçeşme Kurşun Alan Antikacı, Altayçeşme Gramafon Alan Antikacı, Altayçeşme Cd Player Alan Antikacı, Altayçeşme 78 Lik Plak Alan Antikacı, Altayçeşme Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Altayçeşme Kahve Takımı Alan Antikacı, Altayçeşme Mobilya Alan Antikacı, Altayçeşme Kapı Alan Antikacı, Altayçeşme Kaşık Alan Antikacı, Altayçeşme İbrik Alan Antikacı, Altayçeşme Yağlı Boya Alan Antikacı, Altayçeşme Tabanca Alan Antikacı, Altayçeşme Ferman Alan Antikacı, Altayçeşme Ebru Alan Antikacı, Altayçeşme Tabak Alan Antikacı, Altayçeşme Semaver Alan Antikacı, Altayçeşme Kutu Alan Antikacı.

Altayçeşme Kehribar Alan Antikacı, Altayçeşme Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Altayçeşme Bronz Alan Antikacı, Altayçeşme Şişe Alan Antikacı, Altayçeşme Madalya Nişan Alan Antikacı, Altayçeşme Anahtar Alan Antikacı, Altayçeşme Makine Alan Antikacı, Altayçeşme Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Altayçeşme Mekanik Alet Alan Antikacı, Altayçeşme Kolye Alan Antikacı, Altayçeşme Fotoğraf Alan Antikacı, Altayçeşme Bünyan Halısı Alan Antikacı, Altayçeşme Tesbih Alan Antikacı, Altayçeşme El Dokuması Halı Alan Antikacı, Altayçeşme Opalin Alan Antikacı, Altayçeşme Taş Alan Antikacı, Altayçeşme Metal Alan Antikacı, Altayçeşme El Yazması Alan Antikacı, Altayçeşme Terazi Alan Antikacı, Altayçeşme Tokmak Alan Antikacı, Altayçeşme Gaz Ocağı Alan Antikacı, Altayçeşme Dirhem Alan Antikacı, Altayçeşme El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.