Alipaşa Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Alipaşa Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Alipaşa, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Alipaşa olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Alipaşa İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Alipaşa ve antika satıcıları Alipaşa için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Alipaşa Antikacı

İstanbul, Alipaşa antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Alipaşa) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Alipaşa Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Alipaşa Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Alipaşa Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Alipaşa Takvim Alan Antikacı, Alipaşa Mangal Alan Antikacı, Alipaşa Bindallı Alan Antikacı, Alipaşa Müzik Seti Alan Antikacı, Alipaşa Kama Alan Antikacı, Alipaşa Kazan Alan Antikacı, Alipaşa Kristal Alan Antikacı, Alipaşa Kuran Alan Antikacı, Alipaşa Kupa Alan Antikacı, Alipaşa Ğügüm Alan Antikacı, Alipaşa Arma Alan Antikacı, Alipaşa Fıçı Alan Antikacı, Alipaşa El Yazması Kitap Alan Antikacı, Alipaşa Efemera Alan Antikacı, Alipaşa Hat Makası Alan Antikacı, Alipaşa Silke Alan Antikacı, Alipaşa Madalya Alan Antikacı.

Alipaşa Tarak Alan Antikacı, Alipaşa Harita Alan Antikacı, Alipaşa Kandil Alan Antikacı, Alipaşa Bez Alan Antikacı, Alipaşa Porselen Alan Antikacı, Alipaşa Müzik Aleti Alan Antikacı, Alipaşa Takı Kutusu Alan Antikacı, Alipaşa Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Alipaşa Resim Alan Antikacı, Alipaşa İpek Halı Alan Antikacı, Alipaşa Silah Alan Antikacı, Alipaşa Kilim Alan Antikacı, Alipaşa Plak Alan Antikacı, Alipaşa Kasetçalar Alan Antikacı, Alipaşa Zarf Alan Antikacı.

Alipaşa Komple Miras Evi Alan Antikacı, Alipaşa Yüzük Alan Antikacı, Alipaşa Portre Alan Antikacı, Alipaşa İran Halısı Alan Antikacı, Alipaşa Askeri Malzeme Alanalar, Alipaşa Baston Alan Antikacı, Alipaşa Bileklik Alan Antikacı, Alipaşa Sehpa Alan Antikacı, Alipaşa Kamçı Alan Antikacı, Alipaşa Hat Alan Antikacı, Alipaşa Oyma Alan Antikacı, Alipaşa Gümüşlük Alan Antikacı, Alipaşa El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Alipaşa Kılıç Alan Antikacı, Alipaşa Takı Alan Antikacı, Alipaşa Cep Saati Alan Antikacı, Alipaşa Dvd Alan Antikacı, Alipaşa Komple Eşya Alan Antikacı, Alipaşa Telefon Alan Antikacı, Alipaşa Pipo Alan Antikacı, Alipaşa Üç Etek Alan Antikacı, Alipaşa Bilezik Alan Antikacı, Alipaşa Bardak Alan Antikacı.

Alipaşa Tablo Alan Antikacı, Alipaşa 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Alipaşa Sefer Tası Alan Antikacı, Alipaşa Dokuma Alan Antikacı, Alipaşa Kalem Alan Antikacı, Alipaşa Sürahi Alan Antikacı, Alipaşa Komple Kütüphane Alan Antikacı, Alipaşa Gümüş Alan Antikacı, Alipaşa Daktilo Alan Antikacı, Alipaşa Pul Alan Antikacı, Alipaşa Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Alipaşa Bıçak Alan Antikacı, Alipaşa Kol Saati Alan Antikacı, Alipaşa Makaralı Teyp Alan Antikacı, Alipaşa Rozet Alan Antikacı, Alipaşa Çatal Alan Antikacı, Alipaşa Kıyafet Alan Antikacı, Alipaşa Duvar Saati Alan Antikacı, Alipaşa Fes Alan Antikacı, Alipaşa Küp Alan Antikacı, Alipaşa Saçma Alan Antikacı.

Alipaşa Hat Yazısı Alan Antikacı, Alipaşa Ağaç Alan Antikacı, Alipaşa Halı Alan Antikacı, Alipaşa Günlük Alan Antikacı, Alipaşa Yıldız Porselen Alan Antikacı, Alipaşa Masa Alan Antikacı, Alipaşa Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Alipaşa Kitap Alan Antikacı, Alipaşa Amfi Alan Antikacı, Alipaşa Albüm Alan Antikacı, Alipaşa Ahşap Alan Antikacı, Alipaşa Gondol Alan Antikacı, Alipaşa Çizgi Roman Alan Antikacı, Alipaşa Komple Mira Evi Boşaltanlar, Alipaşa Pusula Alan Antikacı, Alipaşa Gerdanlık Alan Antikacı, Alipaşa Cezve Alan Antikacı, Alipaşa Şerbetlik Alan Antikacı.

Alipaşa Tuval Alan Antikacı, Alipaşa Okka Alan Antikacı, Alipaşa Fincan Alan Antikacı, Alipaşa Cd Alan Antikacı, Alipaşa Cam Alan Antikacı, Alipaşa Çan Alan Antikacı, Alipaşa Hoparlör Alan Antikacı, Alipaşa Çiçek Alan Antikacı, Alipaşa Retro Eşya Alan Antikacı, Alipaşa Vazo Alan Antikacı, Alipaşa Koltuk Alan Antikacı, Alipaşa Şapka Alan Antikacı, Alipaşa Bakır Eşya Alan Antikacı, Alipaşa Kilit Alan Antikacı, Alipaşa Biblo Alan Antikacı, Alipaşa Saat Alan Antikacı, Alipaşa Matara Alan Antikacı, Alipaşa Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Alipaşa 33 Lük Plak Alan Antikacı, Alipaşa Nişan Alan Antikacı, Alipaşa Seramik Alan Antikacı, Alipaşa Minyatür Alan Antikacı, Alipaşa Kase Alan Antikacı, Alipaşa Tas Alan Antikacı, Alipaşa Kavanoz Alan Antikacı, Alipaşa 45 Lik Plak Alan Antikacı, Alipaşa Varaklı Halı Alan Antikacı.

Alipaşa El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Alipaşa Radyo Alan Antikacı, Alipaşa Çini Alan Antikacı, Alipaşa Mühür Alan Antikacı, Alipaşa Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Alipaşa Çaydanlık Alan Antikacı, Alipaşa Halhal Alan Antikacı, Alipaşa Tılsım Alan Antikacı, Alipaşa Sepet Alan Antikacı, Alipaşa Sandelye Alan Antikacı, Alipaşa Eski Oyuncak Alan Antikacı, Alipaşa Pikap Alan Antikacı, Alipaşa Roman Alan Antikacı, Alipaşa Tepsi Alan Antikacı, Alipaşa Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Alipaşa Forma Alan Antikacı, Alipaşa Avize Alan Antikacı, Alipaşa Sahan Alan Antikacı, Alipaşa Tırnak Ayna Alan Antikacı, Alipaşa Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Alipaşa Bronz Heykel Alan Antikacı, Alipaşa Şamdan Alan Antikacı.

Alipaşa Kartpostal Alan Antikacı, Alipaşa Hereke Halısı Alan Antikacı, Alipaşa Sini Alan Antikacı, Alipaşa Tüfek Alan Antikacı, Alipaşa Köstekli Saat Alan Antikacı, Alipaşa Varaklı Ayna Alan Antikacı, Alipaşa Taş Plak Alan Antikacı, Alipaşa Gravür Alan Antikacı, Alipaşa Kurşun Alan Antikacı, Alipaşa Gramafon Alan Antikacı, Alipaşa Cd Player Alan Antikacı, Alipaşa 78 Lik Plak Alan Antikacı, Alipaşa Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Alipaşa Kahve Takımı Alan Antikacı, Alipaşa Mobilya Alan Antikacı, Alipaşa Kapı Alan Antikacı, Alipaşa Kaşık Alan Antikacı, Alipaşa İbrik Alan Antikacı, Alipaşa Yağlı Boya Alan Antikacı, Alipaşa Tabanca Alan Antikacı, Alipaşa Ferman Alan Antikacı, Alipaşa Ebru Alan Antikacı, Alipaşa Tabak Alan Antikacı, Alipaşa Semaver Alan Antikacı, Alipaşa Kutu Alan Antikacı.

Alipaşa Kehribar Alan Antikacı, Alipaşa Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Alipaşa Bronz Alan Antikacı, Alipaşa Şişe Alan Antikacı, Alipaşa Madalya Nişan Alan Antikacı, Alipaşa Anahtar Alan Antikacı, Alipaşa Makine Alan Antikacı, Alipaşa Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Alipaşa Mekanik Alet Alan Antikacı, Alipaşa Kolye Alan Antikacı, Alipaşa Fotoğraf Alan Antikacı, Alipaşa Bünyan Halısı Alan Antikacı, Alipaşa Tesbih Alan Antikacı, Alipaşa El Dokuması Halı Alan Antikacı, Alipaşa Opalin Alan Antikacı, Alipaşa Taş Alan Antikacı, Alipaşa Metal Alan Antikacı, Alipaşa El Yazması Alan Antikacı, Alipaşa Terazi Alan Antikacı, Alipaşa Tokmak Alan Antikacı, Alipaşa Gaz Ocağı Alan Antikacı, Alipaşa Dirhem Alan Antikacı, Alipaşa El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.