Alibahadır Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Alibahadır Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Alibahadır, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Alibahadır olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Alibahadır İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Alibahadır ve antika satıcıları Alibahadır için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Alibahadır Antikacı

İstanbul, Alibahadır antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Alibahadır) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Alibahadır Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Alibahadır Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Alibahadır Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Alibahadır Takvim Alan Antikacı, Alibahadır Mangal Alan Antikacı, Alibahadır Bindallı Alan Antikacı, Alibahadır Müzik Seti Alan Antikacı, Alibahadır Kama Alan Antikacı, Alibahadır Kazan Alan Antikacı, Alibahadır Kristal Alan Antikacı, Alibahadır Kuran Alan Antikacı, Alibahadır Kupa Alan Antikacı, Alibahadır Ğügüm Alan Antikacı, Alibahadır Arma Alan Antikacı, Alibahadır Fıçı Alan Antikacı, Alibahadır El Yazması Kitap Alan Antikacı, Alibahadır Efemera Alan Antikacı, Alibahadır Hat Makası Alan Antikacı, Alibahadır Silke Alan Antikacı, Alibahadır Madalya Alan Antikacı.

Alibahadır Tarak Alan Antikacı, Alibahadır Harita Alan Antikacı, Alibahadır Kandil Alan Antikacı, Alibahadır Bez Alan Antikacı, Alibahadır Porselen Alan Antikacı, Alibahadır Müzik Aleti Alan Antikacı, Alibahadır Takı Kutusu Alan Antikacı, Alibahadır Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Alibahadır Resim Alan Antikacı, Alibahadır İpek Halı Alan Antikacı, Alibahadır Silah Alan Antikacı, Alibahadır Kilim Alan Antikacı, Alibahadır Plak Alan Antikacı, Alibahadır Kasetçalar Alan Antikacı, Alibahadır Zarf Alan Antikacı.

Alibahadır Komple Miras Evi Alan Antikacı, Alibahadır Yüzük Alan Antikacı, Alibahadır Portre Alan Antikacı, Alibahadır İran Halısı Alan Antikacı, Alibahadır Askeri Malzeme Alanalar, Alibahadır Baston Alan Antikacı, Alibahadır Bileklik Alan Antikacı, Alibahadır Sehpa Alan Antikacı, Alibahadır Kamçı Alan Antikacı, Alibahadır Hat Alan Antikacı, Alibahadır Oyma Alan Antikacı, Alibahadır Gümüşlük Alan Antikacı, Alibahadır El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Alibahadır Kılıç Alan Antikacı, Alibahadır Takı Alan Antikacı, Alibahadır Cep Saati Alan Antikacı, Alibahadır Dvd Alan Antikacı, Alibahadır Komple Eşya Alan Antikacı, Alibahadır Telefon Alan Antikacı, Alibahadır Pipo Alan Antikacı, Alibahadır Üç Etek Alan Antikacı, Alibahadır Bilezik Alan Antikacı, Alibahadır Bardak Alan Antikacı.

Alibahadır Tablo Alan Antikacı, Alibahadır 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Alibahadır Sefer Tası Alan Antikacı, Alibahadır Dokuma Alan Antikacı, Alibahadır Kalem Alan Antikacı, Alibahadır Sürahi Alan Antikacı, Alibahadır Komple Kütüphane Alan Antikacı, Alibahadır Gümüş Alan Antikacı, Alibahadır Daktilo Alan Antikacı, Alibahadır Pul Alan Antikacı, Alibahadır Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Alibahadır Bıçak Alan Antikacı, Alibahadır Kol Saati Alan Antikacı, Alibahadır Makaralı Teyp Alan Antikacı, Alibahadır Rozet Alan Antikacı, Alibahadır Gelinlik Alan Antikacı, Alibahadır Çatal Alan Antikacı, Alibahadır Kıyafet Alan Antikacı, Alibahadır Duvar Saati Alan Antikacı, Alibahadır Fes Alan Antikacı, Alibahadır Küp Alan Antikacı, Alibahadır Saçma Alan Antikacı.

Alibahadır Hat Yazısı Alan Antikacı, Alibahadır Ağaç Alan Antikacı, Alibahadır Halı Alan Antikacı, Alibahadır Günlük Alan Antikacı, Alibahadır Yıldız Porselen Alan Antikacı, Alibahadır Masa Alan Antikacı, Alibahadır Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Alibahadır Kitap Alan Antikacı, Alibahadır Amfi Alan Antikacı, Alibahadır Albüm Alan Antikacı, Alibahadır Ahşap Alan Antikacı, Alibahadır Gondol Alan Antikacı, Alibahadır Çizgi Roman Alan Antikacı, Alibahadır Komple Mira Evi Boşaltanlar, Alibahadır Pusula Alan Antikacı, Alibahadır Gerdanlık Alan Antikacı, Alibahadır Cezve Alan Antikacı, Alibahadır Şerbetlik Alan Antikacı.

Alibahadır Tuval Alan Antikacı, Alibahadır Okka Alan Antikacı, Alibahadır Fincan Alan Antikacı, Alibahadır Cd Alan Antikacı, Alibahadır Cam Alan Antikacı, Alibahadır Çan Alan Antikacı, Alibahadır Hoparlör Alan Antikacı, Alibahadır Çiçek Alan Antikacı, Alibahadır Retro Eşya Alan Antikacı, Alibahadır Vazo Alan Antikacı, Alibahadır Koltuk Alan Antikacı, Alibahadır Şapka Alan Antikacı, Alibahadır Bakır Eşya Alan Antikacı, Alibahadır Kilit Alan Antikacı, Alibahadır Biblo Alan Antikacı, Alibahadır Saat Alan Antikacı, Alibahadır Matara Alan Antikacı, Alibahadır Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Alibahadır 33 Lük Plak Alan Antikacı, Alibahadır Nişan Alan Antikacı, Alibahadır Seramik Alan Antikacı, Alibahadır Minyatür Alan Antikacı, Alibahadır Kase Alan Antikacı, Alibahadır Tas Alan Antikacı, Alibahadır Kavanoz Alan Antikacı, Alibahadır 45 Lik Plak Alan Antikacı, Alibahadır Varaklı Halı Alan Antikacı.

Alibahadır El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Alibahadır Radyo Alan Antikacı, Alibahadır Çini Alan Antikacı, Alibahadır Mühür Alan Antikacı, Alibahadır Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Alibahadır Çaydanlık Alan Antikacı, Alibahadır Halhal Alan Antikacı, Alibahadır Tılsım Alan Antikacı, Alibahadır Sepet Alan Antikacı, Alibahadır Sandelye Alan Antikacı, Alibahadır Eski Oyuncak Alan Antikacı, Alibahadır Pikap Alan Antikacı, Alibahadır Roman Alan Antikacı, Alibahadır Tepsi Alan Antikacı, Alibahadır Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Alibahadır Forma Alan Antikacı, Alibahadır Avize Alan Antikacı, Alibahadır Sahan Alan Antikacı, Alibahadır Tırnak Ayna Alan Antikacı, Alibahadır Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Alibahadır Bronz Heykel Alan Antikacı, Alibahadır Şamdan Alan Antikacı.

Alibahadır Kartpostal Alan Antikacı, Alibahadır Hereke Halısı Alan Antikacı, Alibahadır Sini Alan Antikacı, Alibahadır Tüfek Alan Antikacı, Alibahadır Köstekli Saat Alan Antikacı, Alibahadır Varaklı Ayna Alan Antikacı, Alibahadır Taş Plak Alan Antikacı, Alibahadır Gravür Alan Antikacı, Alibahadır Kurşun Alan Antikacı, Alibahadır Gramafon Alan Antikacı, Alibahadır Cd Player Alan Antikacı, Alibahadır 78 Lik Plak Alan Antikacı, Alibahadır Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Alibahadır Kahve Takımı Alan Antikacı, Alibahadır Mobilya Alan Antikacı, Alibahadır Kapı Alan Antikacı, Alibahadır Kaşık Alan Antikacı, Alibahadır İbrik Alan Antikacı, Alibahadır Yağlı Boya Alan Antikacı, Alibahadır Tabanca Alan Antikacı, Alibahadır Ferman Alan Antikacı, Alibahadır Ebru Alan Antikacı, Alibahadır Tabak Alan Antikacı, Alibahadır Semaver Alan Antikacı, Alibahadır Kutu Alan Antikacı.

Alibahadır Kehribar Alan Antikacı, Alibahadır Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Alibahadır Bronz Alan Antikacı, Alibahadır Şişe Alan Antikacı, Alibahadır Madalya Nişan Alan Antikacı, Alibahadır Anahtar Alan Antikacı, Alibahadır Makine Alan Antikacı, Alibahadır Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Alibahadır Mekanik Alet Alan Antikacı, Alibahadır Kolye Alan Antikacı, Alibahadır Fotoğraf Alan Antikacı, Alibahadır Bünyan Halısı Alan Antikacı, Alibahadır Tesbih Alan Antikacı, Alibahadır El Dokuması Halı Alan Antikacı, Alibahadır Opalin Alan Antikacı, Alibahadır Taş Alan Antikacı, Alibahadır Metal Alan Antikacı, Alibahadır El Yazması Alan Antikacı, Alibahadır Terazi Alan Antikacı, Alibahadır Tokmak Alan Antikacı, Alibahadır Gaz Ocağı Alan Antikacı, Alibahadır Dirhem Alan Antikacı, Alibahadır El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.