Ali-Kuşçu Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Ali-Kuşçu Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Ali-Kuşçu, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Ali-Kuşçu olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Ali-Kuşçu İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Ali-Kuşçu ve antika satıcıları Ali-Kuşçu için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Ali-Kuşçu Antikacı

İstanbul, Ali-Kuşçu antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Ali-Kuşçu) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ali-Kuşçu Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Ali-Kuşçu Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Ali-Kuşçu Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Ali-Kuşçu Takvim Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Mangal Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Bindallı Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Müzik Seti Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Kama Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Kazan Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Kristal Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Kuran Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Kupa Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Ğügüm Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Arma Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Fıçı Alan Antikacı, Ali-Kuşçu El Yazması Kitap Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Efemera Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Hat Makası Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Silke Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Madalya Alan Antikacı.

Ali-Kuşçu Tarak Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Harita Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Kandil Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Bez Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Porselen Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Müzik Aleti Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Takı Kutusu Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Resim Alan Antikacı, Ali-Kuşçu İpek Halı Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Silah Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Kilim Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Plak Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Kasetçalar Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Zarf Alan Antikacı.

Ali-Kuşçu Komple Miras Evi Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Yüzük Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Portre Alan Antikacı, Ali-Kuşçu İran Halısı Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Askeri Malzeme Alanalar, Ali-Kuşçu Baston Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Bileklik Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Sehpa Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Kamçı Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Hat Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Oyma Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Gümüşlük Alan Antikacı, Ali-Kuşçu El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Kılıç Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Takı Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Cep Saati Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Dvd Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Komple Eşya Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Telefon Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Pipo Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Üç Etek Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Bilezik Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Bardak Alan Antikacı.

Ali-Kuşçu Tablo Alan Antikacı, Ali-Kuşçu 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Sefer Tası Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Dokuma Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Kalem Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Sürahi Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Komple Kütüphane Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Gümüş Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Daktilo Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Pul Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Bıçak Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Kol Saati Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Makaralı Teyp Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Rozet Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Gelinlik Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Çatal Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Kıyafet Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Duvar Saati Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Fes Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Küp Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Saçma Alan Antikacı.

Ali-Kuşçu Hat Yazısı Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Ağaç Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Halı Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Günlük Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Yıldız Porselen Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Masa Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Kitap Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Amfi Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Albüm Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Ahşap Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Gondol Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Çizgi Roman Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Komple Mira Evi Boşaltanlar, Ali-Kuşçu Pusula Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Gerdanlık Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Cezve Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Şerbetlik Alan Antikacı.

Ali-Kuşçu Tuval Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Okka Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Fincan Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Cd Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Cam Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Çan Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Hoparlör Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Çiçek Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Retro Eşya Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Vazo Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Koltuk Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Şapka Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Bakır Eşya Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Kilit Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Biblo Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Saat Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Matara Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Ali-Kuşçu 33 Lük Plak Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Nişan Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Seramik Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Minyatür Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Kase Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Tas Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Kavanoz Alan Antikacı, Ali-Kuşçu 45 Lik Plak Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Varaklı Halı Alan Antikacı.

Ali-Kuşçu El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Radyo Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Çini Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Mühür Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Çaydanlık Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Halhal Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Tılsım Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Sepet Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Sandelye Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Eski Oyuncak Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Pikap Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Roman Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Tepsi Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Forma Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Avize Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Sahan Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Tırnak Ayna Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Bronz Heykel Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Şamdan Alan Antikacı.

Ali-Kuşçu Kartpostal Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Hereke Halısı Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Sini Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Tüfek Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Köstekli Saat Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Varaklı Ayna Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Taş Plak Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Gravür Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Kurşun Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Gramafon Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Cd Player Alan Antikacı, Ali-Kuşçu 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Kahve Takımı Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Mobilya Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Kapı Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Kaşık Alan Antikacı, Ali-Kuşçu İbrik Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Yağlı Boya Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Tabanca Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Ferman Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Ebru Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Tabak Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Semaver Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Kutu Alan Antikacı.

Ali-Kuşçu Kehribar Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Bronz Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Şişe Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Madalya Nişan Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Anahtar Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Makine Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Mekanik Alet Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Kolye Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Fotoğraf Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Bünyan Halısı Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Tesbih Alan Antikacı, Ali-Kuşçu El Dokuması Halı Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Opalin Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Taş Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Metal Alan Antikacı, Ali-Kuşçu El Yazması Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Terazi Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Tokmak Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Gaz Ocağı Alan Antikacı, Ali-Kuşçu Dirhem Alan Antikacı, Ali-Kuşçu El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.