Alemdar Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Alemdar Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Alemdar, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Alemdar olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Alemdar İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Alemdar ve antika satıcıları Alemdar için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Alemdar Antikacı

İstanbul, Alemdar antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Alemdar) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Alemdar Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Alemdar Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Alemdar Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Alemdar Takvim Alan Antikacı, Alemdar Mangal Alan Antikacı, Alemdar Bindallı Alan Antikacı, Alemdar Müzik Seti Alan Antikacı, Alemdar Kama Alan Antikacı, Alemdar Kazan Alan Antikacı, Alemdar Kristal Alan Antikacı, Alemdar Kuran Alan Antikacı, Alemdar Kupa Alan Antikacı, Alemdar Ğügüm Alan Antikacı, Alemdar Arma Alan Antikacı, Alemdar Fıçı Alan Antikacı, Alemdar El Yazması Kitap Alan Antikacı, Alemdar Efemera Alan Antikacı, Alemdar Hat Makası Alan Antikacı, Alemdar Silke Alan Antikacı, Alemdar Madalya Alan Antikacı.

Alemdar Tarak Alan Antikacı, Alemdar Harita Alan Antikacı, Alemdar Kandil Alan Antikacı, Alemdar Bez Alan Antikacı, Alemdar Porselen Alan Antikacı, Alemdar Müzik Aleti Alan Antikacı, Alemdar Takı Kutusu Alan Antikacı, Alemdar Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Alemdar Resim Alan Antikacı, Alemdar İpek Halı Alan Antikacı, Alemdar Silah Alan Antikacı, Alemdar Kilim Alan Antikacı, Alemdar Plak Alan Antikacı, Alemdar Kasetçalar Alan Antikacı, Alemdar Zarf Alan Antikacı.

Alemdar Komple Miras Evi Alan Antikacı, Alemdar Yüzük Alan Antikacı, Alemdar Portre Alan Antikacı, Alemdar İran Halısı Alan Antikacı, Alemdar Askeri Malzeme Alanalar, Alemdar Baston Alan Antikacı, Alemdar Bileklik Alan Antikacı, Alemdar Sehpa Alan Antikacı, Alemdar Kamçı Alan Antikacı, Alemdar Hat Alan Antikacı, Alemdar Oyma Alan Antikacı, Alemdar Gümüşlük Alan Antikacı, Alemdar El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Alemdar Kılıç Alan Antikacı, Alemdar Takı Alan Antikacı, Alemdar Cep Saati Alan Antikacı, Alemdar Dvd Alan Antikacı, Alemdar Komple Eşya Alan Antikacı, Alemdar Telefon Alan Antikacı, Alemdar Pipo Alan Antikacı, Alemdar Üç Etek Alan Antikacı, Alemdar Bilezik Alan Antikacı, Alemdar Bardak Alan Antikacı.

Alemdar Tablo Alan Antikacı, Alemdar 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Alemdar Sefer Tası Alan Antikacı, Alemdar Dokuma Alan Antikacı, Alemdar Kalem Alan Antikacı, Alemdar Sürahi Alan Antikacı, Alemdar Komple Kütüphane Alan Antikacı, Alemdar Gümüş Alan Antikacı, Alemdar Daktilo Alan Antikacı, Alemdar Pul Alan Antikacı, Alemdar Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Alemdar Bıçak Alan Antikacı, Alemdar Kol Saati Alan Antikacı, Alemdar Makaralı Teyp Alan Antikacı, Alemdar Rozet Alan Antikacı, Alemdar Gelinlik Alan Antikacı, Alemdar Çatal Alan Antikacı, Alemdar Kıyafet Alan Antikacı, Alemdar Duvar Saati Alan Antikacı, Alemdar Fes Alan Antikacı, Alemdar Küp Alan Antikacı, Alemdar Saçma Alan Antikacı.

Alemdar Hat Yazısı Alan Antikacı, Alemdar Ağaç Alan Antikacı, Alemdar Halı Alan Antikacı, Alemdar Günlük Alan Antikacı, Alemdar Yıldız Porselen Alan Antikacı, Alemdar Masa Alan Antikacı, Alemdar Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Alemdar Kitap Alan Antikacı, Alemdar Amfi Alan Antikacı, Alemdar Albüm Alan Antikacı, Alemdar Ahşap Alan Antikacı, Alemdar Gondol Alan Antikacı, Alemdar Çizgi Roman Alan Antikacı, Alemdar Komple Mira Evi Boşaltanlar, Alemdar Pusula Alan Antikacı, Alemdar Gerdanlık Alan Antikacı, Alemdar Cezve Alan Antikacı, Alemdar Şerbetlik Alan Antikacı.

Alemdar Tuval Alan Antikacı, Alemdar Okka Alan Antikacı, Alemdar Fincan Alan Antikacı, Alemdar Cd Alan Antikacı, Alemdar Cam Alan Antikacı, Alemdar Çan Alan Antikacı, Alemdar Hoparlör Alan Antikacı, Alemdar Çiçek Alan Antikacı, Alemdar Retro Eşya Alan Antikacı, Alemdar Vazo Alan Antikacı, Alemdar Koltuk Alan Antikacı, Alemdar Şapka Alan Antikacı, Alemdar Bakır Eşya Alan Antikacı, Alemdar Kilit Alan Antikacı, Alemdar Biblo Alan Antikacı, Alemdar Saat Alan Antikacı, Alemdar Matara Alan Antikacı, Alemdar Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Alemdar 33 Lük Plak Alan Antikacı, Alemdar Nişan Alan Antikacı, Alemdar Seramik Alan Antikacı, Alemdar Minyatür Alan Antikacı, Alemdar Kase Alan Antikacı, Alemdar Tas Alan Antikacı, Alemdar Kavanoz Alan Antikacı, Alemdar 45 Lik Plak Alan Antikacı, Alemdar Varaklı Halı Alan Antikacı.

Alemdar El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Alemdar Radyo Alan Antikacı, Alemdar Çini Alan Antikacı, Alemdar Mühür Alan Antikacı, Alemdar Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Alemdar Çaydanlık Alan Antikacı, Alemdar Halhal Alan Antikacı, Alemdar Tılsım Alan Antikacı, Alemdar Sepet Alan Antikacı, Alemdar Sandelye Alan Antikacı, Alemdar Eski Oyuncak Alan Antikacı, Alemdar Pikap Alan Antikacı, Alemdar Roman Alan Antikacı, Alemdar Tepsi Alan Antikacı, Alemdar Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Alemdar Forma Alan Antikacı, Alemdar Avize Alan Antikacı, Alemdar Sahan Alan Antikacı, Alemdar Tırnak Ayna Alan Antikacı, Alemdar Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Alemdar Bronz Heykel Alan Antikacı, Alemdar Şamdan Alan Antikacı.

Alemdar Kartpostal Alan Antikacı, Alemdar Hereke Halısı Alan Antikacı, Alemdar Sini Alan Antikacı, Alemdar Tüfek Alan Antikacı, Alemdar Köstekli Saat Alan Antikacı, Alemdar Varaklı Ayna Alan Antikacı, Alemdar Taş Plak Alan Antikacı, Alemdar Gravür Alan Antikacı, Alemdar Kurşun Alan Antikacı, Alemdar Gramafon Alan Antikacı, Alemdar Cd Player Alan Antikacı, Alemdar 78 Lik Plak Alan Antikacı, Alemdar Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Alemdar Kahve Takımı Alan Antikacı, Alemdar Mobilya Alan Antikacı, Alemdar Kapı Alan Antikacı, Alemdar Kaşık Alan Antikacı, Alemdar İbrik Alan Antikacı, Alemdar Yağlı Boya Alan Antikacı, Alemdar Tabanca Alan Antikacı, Alemdar Ferman Alan Antikacı, Alemdar Ebru Alan Antikacı, Alemdar Tabak Alan Antikacı, Alemdar Semaver Alan Antikacı, Alemdar Kutu Alan Antikacı.

Alemdar Kehribar Alan Antikacı, Alemdar Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Alemdar Bronz Alan Antikacı, Alemdar Şişe Alan Antikacı, Alemdar Madalya Nişan Alan Antikacı, Alemdar Anahtar Alan Antikacı, Alemdar Makine Alan Antikacı, Alemdar Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Alemdar Mekanik Alet Alan Antikacı, Alemdar Kolye Alan Antikacı, Alemdar Fotoğraf Alan Antikacı, Alemdar Bünyan Halısı Alan Antikacı, Alemdar Tesbih Alan Antikacı, Alemdar El Dokuması Halı Alan Antikacı, Alemdar Opalin Alan Antikacı, Alemdar Taş Alan Antikacı, Alemdar Metal Alan Antikacı, Alemdar El Yazması Alan Antikacı, Alemdar Terazi Alan Antikacı, Alemdar Tokmak Alan Antikacı, Alemdar Gaz Ocağı Alan Antikacı, Alemdar Dirhem Alan Antikacı, Alemdar El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.