Alemdağ Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Alemdağ Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Alemdağ, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Alemdağ olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Alemdağ İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Alemdağ ve antika satıcıları Alemdağ için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Alemdağ Antikacı

İstanbul, Alemdağ antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Alemdağ) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Alemdağ Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Alemdağ Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Alemdağ Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Alemdağ Takvim Alan Antikacı, Alemdağ Mangal Alan Antikacı, Alemdağ Bindallı Alan Antikacı, Alemdağ Müzik Seti Alan Antikacı, Alemdağ Kama Alan Antikacı, Alemdağ Kazan Alan Antikacı, Alemdağ Kristal Alan Antikacı, Alemdağ Kuran Alan Antikacı, Alemdağ Kupa Alan Antikacı, Alemdağ Ğügüm Alan Antikacı, Alemdağ Arma Alan Antikacı, Alemdağ Fıçı Alan Antikacı, Alemdağ El Yazması Kitap Alan Antikacı, Alemdağ Efemera Alan Antikacı, Alemdağ Hat Makası Alan Antikacı, Alemdağ Silke Alan Antikacı, Alemdağ Madalya Alan Antikacı.

Alemdağ Tarak Alan Antikacı, Alemdağ Harita Alan Antikacı, Alemdağ Kandil Alan Antikacı, Alemdağ Bez Alan Antikacı, Alemdağ Porselen Alan Antikacı, Alemdağ Müzik Aleti Alan Antikacı, Alemdağ Takı Kutusu Alan Antikacı, Alemdağ Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Alemdağ Resim Alan Antikacı, Alemdağ İpek Halı Alan Antikacı, Alemdağ Silah Alan Antikacı, Alemdağ Kilim Alan Antikacı, Alemdağ Plak Alan Antikacı, Alemdağ Kasetçalar Alan Antikacı, Alemdağ Zarf Alan Antikacı.

Alemdağ Komple Miras Evi Alan Antikacı, Alemdağ Yüzük Alan Antikacı, Alemdağ Portre Alan Antikacı, Alemdağ İran Halısı Alan Antikacı, Alemdağ Askeri Malzeme Alanalar, Alemdağ Baston Alan Antikacı, Alemdağ Bileklik Alan Antikacı, Alemdağ Sehpa Alan Antikacı, Alemdağ Kamçı Alan Antikacı, Alemdağ Hat Alan Antikacı, Alemdağ Oyma Alan Antikacı, Alemdağ Gümüşlük Alan Antikacı, Alemdağ El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Alemdağ Kılıç Alan Antikacı, Alemdağ Takı Alan Antikacı, Alemdağ Cep Saati Alan Antikacı, Alemdağ Dvd Alan Antikacı, Alemdağ Komple Eşya Alan Antikacı, Alemdağ Telefon Alan Antikacı, Alemdağ Pipo Alan Antikacı, Alemdağ Üç Etek Alan Antikacı, Alemdağ Bilezik Alan Antikacı, Alemdağ Bardak Alan Antikacı.

Alemdağ Tablo Alan Antikacı, Alemdağ 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Alemdağ Sefer Tası Alan Antikacı, Alemdağ Dokuma Alan Antikacı, Alemdağ Kalem Alan Antikacı, Alemdağ Sürahi Alan Antikacı, Alemdağ Komple Kütüphane Alan Antikacı, Alemdağ Gümüş Alan Antikacı, Alemdağ Daktilo Alan Antikacı, Alemdağ Pul Alan Antikacı, Alemdağ Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Alemdağ Bıçak Alan Antikacı, Alemdağ Kol Saati Alan Antikacı, Alemdağ Makaralı Teyp Alan Antikacı, Alemdağ Rozet Alan Antikacı, Alemdağ Gelinlik Alan Antikacı, Alemdağ Çatal Alan Antikacı, Alemdağ Kıyafet Alan Antikacı, Alemdağ Duvar Saati Alan Antikacı, Alemdağ Fes Alan Antikacı, Alemdağ Küp Alan Antikacı, Alemdağ Saçma Alan Antikacı.

Alemdağ Hat Yazısı Alan Antikacı, Alemdağ Ağaç Alan Antikacı, Alemdağ Halı Alan Antikacı, Alemdağ Günlük Alan Antikacı, Alemdağ Yıldız Porselen Alan Antikacı, Alemdağ Masa Alan Antikacı, Alemdağ Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Alemdağ Kitap Alan Antikacı, Alemdağ Amfi Alan Antikacı, Alemdağ Albüm Alan Antikacı, Alemdağ Ahşap Alan Antikacı, Alemdağ Gondol Alan Antikacı, Alemdağ Çizgi Roman Alan Antikacı, Alemdağ Komple Mira Evi Boşaltanlar, Alemdağ Pusula Alan Antikacı, Alemdağ Gerdanlık Alan Antikacı, Alemdağ Cezve Alan Antikacı, Alemdağ Şerbetlik Alan Antikacı.

Alemdağ Tuval Alan Antikacı, Alemdağ Okka Alan Antikacı, Alemdağ Fincan Alan Antikacı, Alemdağ Cd Alan Antikacı, Alemdağ Cam Alan Antikacı, Alemdağ Çan Alan Antikacı, Alemdağ Hoparlör Alan Antikacı, Alemdağ Çiçek Alan Antikacı, Alemdağ Retro Eşya Alan Antikacı, Alemdağ Vazo Alan Antikacı, Alemdağ Koltuk Alan Antikacı, Alemdağ Şapka Alan Antikacı, Alemdağ Bakır Eşya Alan Antikacı, Alemdağ Kilit Alan Antikacı, Alemdağ Biblo Alan Antikacı, Alemdağ Saat Alan Antikacı, Alemdağ Matara Alan Antikacı, Alemdağ Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Alemdağ 33 Lük Plak Alan Antikacı, Alemdağ Nişan Alan Antikacı, Alemdağ Seramik Alan Antikacı, Alemdağ Minyatür Alan Antikacı, Alemdağ Kase Alan Antikacı, Alemdağ Tas Alan Antikacı, Alemdağ Kavanoz Alan Antikacı, Alemdağ 45 Lik Plak Alan Antikacı, Alemdağ Varaklı Halı Alan Antikacı.

Alemdağ El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Alemdağ Radyo Alan Antikacı, Alemdağ Çini Alan Antikacı, Alemdağ Mühür Alan Antikacı, Alemdağ Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Alemdağ Çaydanlık Alan Antikacı, Alemdağ Halhal Alan Antikacı, Alemdağ Tılsım Alan Antikacı, Alemdağ Sepet Alan Antikacı, Alemdağ Sandelye Alan Antikacı, Alemdağ Eski Oyuncak Alan Antikacı, Alemdağ Pikap Alan Antikacı, Alemdağ Roman Alan Antikacı, Alemdağ Tepsi Alan Antikacı, Alemdağ Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Alemdağ Forma Alan Antikacı, Alemdağ Avize Alan Antikacı, Alemdağ Sahan Alan Antikacı, Alemdağ Tırnak Ayna Alan Antikacı, Alemdağ Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Alemdağ Bronz Heykel Alan Antikacı, Alemdağ Şamdan Alan Antikacı.

Alemdağ Kartpostal Alan Antikacı, Alemdağ Hereke Halısı Alan Antikacı, Alemdağ Sini Alan Antikacı, Alemdağ Tüfek Alan Antikacı, Alemdağ Köstekli Saat Alan Antikacı, Alemdağ Varaklı Ayna Alan Antikacı, Alemdağ Taş Plak Alan Antikacı, Alemdağ Gravür Alan Antikacı, Alemdağ Kurşun Alan Antikacı, Alemdağ Gramafon Alan Antikacı, Alemdağ Cd Player Alan Antikacı, Alemdağ 78 Lik Plak Alan Antikacı, Alemdağ Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Alemdağ Kahve Takımı Alan Antikacı, Alemdağ Mobilya Alan Antikacı, Alemdağ Kapı Alan Antikacı, Alemdağ Kaşık Alan Antikacı, Alemdağ İbrik Alan Antikacı, Alemdağ Yağlı Boya Alan Antikacı, Alemdağ Tabanca Alan Antikacı, Alemdağ Ferman Alan Antikacı, Alemdağ Ebru Alan Antikacı, Alemdağ Tabak Alan Antikacı, Alemdağ Semaver Alan Antikacı, Alemdağ Kutu Alan Antikacı.

Alemdağ Kehribar Alan Antikacı, Alemdağ Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Alemdağ Bronz Alan Antikacı, Alemdağ Şişe Alan Antikacı, Alemdağ Madalya Nişan Alan Antikacı, Alemdağ Anahtar Alan Antikacı, Alemdağ Makine Alan Antikacı, Alemdağ Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Alemdağ Mekanik Alet Alan Antikacı, Alemdağ Kolye Alan Antikacı, Alemdağ Fotoğraf Alan Antikacı, Alemdağ Bünyan Halısı Alan Antikacı, Alemdağ Tesbih Alan Antikacı, Alemdağ El Dokuması Halı Alan Antikacı, Alemdağ Opalin Alan Antikacı, Alemdağ Taş Alan Antikacı, Alemdağ Metal Alan Antikacı, Alemdağ El Yazması Alan Antikacı, Alemdağ Terazi Alan Antikacı, Alemdağ Tokmak Alan Antikacı, Alemdağ Gaz Ocağı Alan Antikacı, Alemdağ Dirhem Alan Antikacı, Alemdağ El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.