Alacalı Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Alacalı Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Alacalı, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Alacalı olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Alacalı İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Alacalı ve antika satıcıları Alacalı için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Alacalı Antikacı

İstanbul, Alacalı antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Alacalı) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Alacalı Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Alacalı Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Alacalı Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Alacalı Takvim Alan Antikacı, Alacalı Mangal Alan Antikacı, Alacalı Bindallı Alan Antikacı, Alacalı Müzik Seti Alan Antikacı, Alacalı Kama Alan Antikacı, Alacalı Kazan Alan Antikacı, Alacalı Kristal Alan Antikacı, Alacalı Kuran Alan Antikacı, Alacalı Kupa Alan Antikacı, Alacalı Ğügüm Alan Antikacı, Alacalı Arma Alan Antikacı, Alacalı Fıçı Alan Antikacı, Alacalı El Yazması Kitap Alan Antikacı, Alacalı Efemera Alan Antikacı, Alacalı Hat Makası Alan Antikacı, Alacalı Silke Alan Antikacı, Alacalı Madalya Alan Antikacı.

Alacalı Tarak Alan Antikacı, Alacalı Harita Alan Antikacı, Alacalı Kandil Alan Antikacı, Alacalı Bez Alan Antikacı, Alacalı Porselen Alan Antikacı, Alacalı Müzik Aleti Alan Antikacı, Alacalı Takı Kutusu Alan Antikacı, Alacalı Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Alacalı Resim Alan Antikacı, Alacalı İpek Halı Alan Antikacı, Alacalı Silah Alan Antikacı, Alacalı Kilim Alan Antikacı, Alacalı Plak Alan Antikacı, Alacalı Kasetçalar Alan Antikacı, Alacalı Zarf Alan Antikacı.

Alacalı Komple Miras Evi Alan Antikacı, Alacalı Yüzük Alan Antikacı, Alacalı Portre Alan Antikacı, Alacalı İran Halısı Alan Antikacı, Alacalı Askeri Malzeme Alanalar, Alacalı Baston Alan Antikacı, Alacalı Bileklik Alan Antikacı, Alacalı Sehpa Alan Antikacı, Alacalı Kamçı Alan Antikacı, Alacalı Hat Alan Antikacı, Alacalı Oyma Alan Antikacı, Alacalı Gümüşlük Alan Antikacı, Alacalı El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Alacalı Kılıç Alan Antikacı, Alacalı Takı Alan Antikacı, Alacalı Cep Saati Alan Antikacı, Alacalı Dvd Alan Antikacı, Alacalı Komple Eşya Alan Antikacı, Alacalı Telefon Alan Antikacı, Alacalı Pipo Alan Antikacı, Alacalı Üç Etek Alan Antikacı, Alacalı Bilezik Alan Antikacı, Alacalı Bardak Alan Antikacı.

Alacalı Tablo Alan Antikacı, Alacalı 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Alacalı Sefer Tası Alan Antikacı, Alacalı Dokuma Alan Antikacı, Alacalı Kalem Alan Antikacı, Alacalı Sürahi Alan Antikacı, Alacalı Komple Kütüphane Alan Antikacı, Alacalı Gümüş Alan Antikacı, Alacalı Daktilo Alan Antikacı, Alacalı Pul Alan Antikacı, Alacalı Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Alacalı Bıçak Alan Antikacı, Alacalı Kol Saati Alan Antikacı, Alacalı Makaralı Teyp Alan Antikacı, Alacalı Rozet Alan Antikacı, Alacalı Gelinlik Alan Antikacı, Alacalı Çatal Alan Antikacı, Alacalı Kıyafet Alan Antikacı, Alacalı Duvar Saati Alan Antikacı, Alacalı Fes Alan Antikacı, Alacalı Küp Alan Antikacı, Alacalı Saçma Alan Antikacı.

Alacalı Hat Yazısı Alan Antikacı, Alacalı Ağaç Alan Antikacı, Alacalı Halı Alan Antikacı, Alacalı Günlük Alan Antikacı, Alacalı Yıldız Porselen Alan Antikacı, Alacalı Masa Alan Antikacı, Alacalı Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Alacalı Kitap Alan Antikacı, Alacalı Amfi Alan Antikacı, Alacalı Albüm Alan Antikacı, Alacalı Ahşap Alan Antikacı, Alacalı Gondol Alan Antikacı, Alacalı Çizgi Roman Alan Antikacı, Alacalı Komple Mira Evi Boşaltanlar, Alacalı Pusula Alan Antikacı, Alacalı Gerdanlık Alan Antikacı, Alacalı Cezve Alan Antikacı, Alacalı Şerbetlik Alan Antikacı.

Alacalı Tuval Alan Antikacı, Alacalı Okka Alan Antikacı, Alacalı Fincan Alan Antikacı, Alacalı Cd Alan Antikacı, Alacalı Cam Alan Antikacı, Alacalı Çan Alan Antikacı, Alacalı Hoparlör Alan Antikacı, Alacalı Çiçek Alan Antikacı, Alacalı Retro Eşya Alan Antikacı, Alacalı Vazo Alan Antikacı, Alacalı Koltuk Alan Antikacı, Alacalı Şapka Alan Antikacı, Alacalı Bakır Eşya Alan Antikacı, Alacalı Kilit Alan Antikacı, Alacalı Biblo Alan Antikacı, Alacalı Saat Alan Antikacı, Alacalı Matara Alan Antikacı, Alacalı Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Alacalı 33 Lük Plak Alan Antikacı, Alacalı Nişan Alan Antikacı, Alacalı Seramik Alan Antikacı, Alacalı Minyatür Alan Antikacı, Alacalı Kase Alan Antikacı, Alacalı Tas Alan Antikacı, Alacalı Kavanoz Alan Antikacı, Alacalı 45 Lik Plak Alan Antikacı, Alacalı Varaklı Halı Alan Antikacı.

Alacalı El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Alacalı Radyo Alan Antikacı, Alacalı Çini Alan Antikacı, Alacalı Mühür Alan Antikacı, Alacalı Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Alacalı Çaydanlık Alan Antikacı, Alacalı Halhal Alan Antikacı, Alacalı Tılsım Alan Antikacı, Alacalı Sepet Alan Antikacı, Alacalı Sandelye Alan Antikacı, Alacalı Eski Oyuncak Alan Antikacı, Alacalı Pikap Alan Antikacı, Alacalı Roman Alan Antikacı, Alacalı Tepsi Alan Antikacı, Alacalı Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Alacalı Forma Alan Antikacı, Alacalı Avize Alan Antikacı, Alacalı Sahan Alan Antikacı, Alacalı Tırnak Ayna Alan Antikacı, Alacalı Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Alacalı Bronz Heykel Alan Antikacı, Alacalı Şamdan Alan Antikacı.

Alacalı Kartpostal Alan Antikacı, Alacalı Hereke Halısı Alan Antikacı, Alacalı Sini Alan Antikacı, Alacalı Tüfek Alan Antikacı, Alacalı Köstekli Saat Alan Antikacı, Alacalı Varaklı Ayna Alan Antikacı, Alacalı Taş Plak Alan Antikacı, Alacalı Gravür Alan Antikacı, Alacalı Kurşun Alan Antikacı, Alacalı Gramafon Alan Antikacı, Alacalı Cd Player Alan Antikacı, Alacalı 78 Lik Plak Alan Antikacı, Alacalı Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Alacalı Kahve Takımı Alan Antikacı, Alacalı Mobilya Alan Antikacı, Alacalı Kapı Alan Antikacı, Alacalı Kaşık Alan Antikacı, Alacalı İbrik Alan Antikacı, Alacalı Yağlı Boya Alan Antikacı, Alacalı Tabanca Alan Antikacı, Alacalı Ferman Alan Antikacı, Alacalı Ebru Alan Antikacı, Alacalı Tabak Alan Antikacı, Alacalı Semaver Alan Antikacı, Alacalı Kutu Alan Antikacı.

Alacalı Kehribar Alan Antikacı, Alacalı Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Alacalı Bronz Alan Antikacı, Alacalı Şişe Alan Antikacı, Alacalı Madalya Nişan Alan Antikacı, Alacalı Anahtar Alan Antikacı, Alacalı Makine Alan Antikacı, Alacalı Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Alacalı Mekanik Alet Alan Antikacı, Alacalı Kolye Alan Antikacı, Alacalı Fotoğraf Alan Antikacı, Alacalı Bünyan Halısı Alan Antikacı, Alacalı Tesbih Alan Antikacı, Alacalı El Dokuması Halı Alan Antikacı, Alacalı Opalin Alan Antikacı, Alacalı Taş Alan Antikacı, Alacalı Metal Alan Antikacı, Alacalı El Yazması Alan Antikacı, Alacalı Terazi Alan Antikacı, Alacalı Tokmak Alan Antikacı, Alacalı Gaz Ocağı Alan Antikacı, Alacalı Dirhem Alan Antikacı, Alacalı El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.